2:0
3:1
2:1
- : -
branky (asistence): 02:19 David Jurášek (Ivan Petr), 15:20 Ondřej Štifter (Jan Havel), 22:05 Jiří Beck, 23:14 Ondřej Dušek (Jan Havel), 26:30 Ondřej Štifter (Ivan Petr), 42:46 Ondřej Štifter, 43:22 Ivan Petr (Jiří Beck)
branky (asistence): 30:40 Martin Pechatý (Vlastimil Valter), 50:31 Martin Pechatý (David Gebhardt)

FbK Olymp Praha - Florbal Teplice 7:2
3. David Jurášek, 16. Ondřej Štifter, 23. Jiří Beck, 24. Ondřej Dušek, 27. Ondřej Štifter, 43. Ondřej Štifter, 44. Ivan Petr - 31. Martin Pechatý, 51. Martin Pechatý; rozhodčí: David Rousek - Ondřej Sochůrek; vyloučení: 1:0; využití: 0:1; diváků: 160; zásahy brankářů: Filip Hejtík 19 - Lukáš Topš 31; po třetinách: 2:0, 3:1, 2:1;
60:00
Komentář trenéra domácích: Ze začátku z obou stran nervózní utkání, především kvůli nevídané návštěvnosti. Následně tým ukázal svojí mentální sílu a splnil vše jak měl. Děkujeme soupeři a divákům za nádhernou účast. Zítra se těšíme do Teplic.
60:00
Utkání tedy končí výsledkem 7:2 pro domácí Olymp, který se v sérii ujímá vedení 1:0 na zápasy. Druhý zápas je na programu zítra v Teplicích. Uvidíme, zda si tam Olymp zajistí postup, nebo se rozhodne ve třetím zápase opět v Praze.
60:00
Komentář vedoucího hostů: Zasloužené vítězství domácích, musíme tento zápas hodit za hlavu a připravit se na zítřejší odvetu. Gratulujeme soupeři k vítězství,
60:00
Střely na branku ve třetí třetině. Olymp - 10, Teplice - 10
60:00
59:40
Olymp ovládl první zápas play-up série, to už je teď jisté.
58:30
90 vteřin, dlouhé Teplické powerplay nepřineslo žádnou vážnou šanci.
58:00
Ohlášeny poslední dvě minuty utkání.
57:30
Dvě a půl minuty do konce, Olymp si s přehledem hlídá výsledek.
57:00
Tepličtí stále bez gólmana, honí všek míček po mantinelech a ne a ne se dostat na střed. Domácí obrana pracuje na jedničku.
55:40
Čas běží a Teplice zkouší hru bez brankáře.
54:17
Timeout Florbal Teplice
54:17
Necelých 6 minut do konce si berou tepličtí čas na poradu.
53:48
David Gebhard spálil velikou šanci, když z bezprostřední blízkosti netrefuje branku.
53:14
Hostující Tomáš Soukup teď po skrumáži těsně přestřeluje branku Olympu.
51:28
Teplice teď přidali na tempu. Lukáš Rudiš měl dobrou střelu, Filip Hejtík však předvedl další skvělý zákrok.
50:31
Branku družstva Florbal Teplice vstřelil Martin Pechatý, asistoval David Gebhardt (7:2).
50:31
Následující přesilovou hru Teplice využívají. Martin Pechatý dává svou druhou dnešní branku.
49:16
Trestné střílení družstva Florbal Teplice neproměnil David Gebhardt.
49:16
Vyloučen hráč Jakub Wágner družstva FbK Olymp Praha na 2 minuty za držení.
49:16
Vlastimil Valter se teď dostal do úniku a byl zastaven faulem. Uvidíme trestné střílení.
47:12
Situaci 3 na 1 teď nevyřešili Teplice nejlépe a střela Davida Gebhardta končí jen na břiše připraveného brankáře.
46:30
Olymp hraje ve velké pohodě, Teplice nemohou najít recept na zdramatizování utkání.
45:25
Jan Havel se od mantinelu dostal až před brankáře. Lukáš Topš se tentokrát překonat nenechal.
43:22
Branku družstva FbK Olymp Praha vstřelil Ivan Petr, asistoval Jiří Beck (7:1).
43:22
A další branka. Na 7:1 zvyšuje Ivan Petr po krásné přihrávce.
42:46
Branku družstva FbK Olymp Praha vstřelil Ondřej Štifter bez asistence (6:1).
42:46
Domácí Ondřej Štifter ukličkoval hned tři obránce a sám svojí akci zakončuje. HATTRICK pro Ondru.
41:00
Třetí třetina se nám rozjela a podobném duchu, jak končila ta druhá. Olymp s míčkem tlačí do teplické obrany, ta zatím odolává.
40:00
40:00
Týmy odchází do šaten, po druhé třetině svítí skóre 5:1 pro domácí Olymp. Střely na branku ve druhé třetině. Olymp - 16, Teplice - 5
40:00
38:45
V této fázi hry dominují obrany obou týmů, které nepouští útočníky do ničeho nebezpečného.
36:28
Ondřej Štifter byl teď sám před gólmanem Tomšem, který ho skvělým zákrokem vychytal.
35:20
Nyní převážně v útoku opět domácí. Jurášek vybojoval míček v rohu, Petrova následná střela opět zblokována. Obě obrany dnes pochytaly již spousty střel.
34:45
Teplice gól evidentně navnadil a dostávají se častěji do útočných příležitostí. Další ze střel však končí zblokovaná Olympáckou obranou.
33:08
Teď chyba v obraně Olympu. Do dobré příležitosti se díky ní dostal Jiří Czerwanka, brankář Hejtík ho však vychytal.
30:40
Branku družstva Florbal Teplice vstřelil Martin Pechatý, asistoval Vlastimil Valter (5:1).
30:40
I Teplice ukázali, že umí být nebezpečné. Martin Pechatý dostal dostatek prostoru a prudkou střelou koriguje průběžné skóre na 5:1.
30:00
V polovině zápasu obraz hry stále stejný.
28:30
Teplicím se hra vůbec nedaří. Olymp je zamkl na polovině hřiště a tepličtí se jen velmi ojediněle dostávají ke střele.
26:30
Branku družstva FbK Olymp Praha vstřelil Ondřej Štifter, asistoval Ivan Petr (5:0).
26:30
Další střelu ale již nechytá. Ivan Petr si všiml zcela volného spoluhráče a Ondřej Štifter se dnes podruhé trefuje. 5:0!
26:12
Olymp dále velkém tlaku. Moučkova střela končí v rukavicích brankáře.
25:04
Domácí Ondřej Štifter po nenápadné střele trefuje tyč! Na druhé straně se ke střele dostal Martin Severa, brankář bez větších problémů chytá.
23:14
Branku družstva FbK Olymp Praha vstřelil Ondřej Dušek, asistoval Jan Havel (4:0).
23:14
Další branka do teplické sítě. Havel krásně zakombinoval s Ondřejem Duškem, který dává v těsném sledu další gól. Olymp vede 4:0 a teplice se horkotěžko brání velkému náporu.
22:05
Branku družstva FbK Olymp Praha vstřelil Jiří Beck bez asistence (3:0).
22:05
Po sérii šancí se k odraženému míčku dostal Jiří Beck a střelou do šibenice zvyšuje náskok domácích.
21:24
Moučka vypustil z poloviny hřiště pěknou střelu, která se zatočila kousek mimo branku.
20:54
domácí Petr zachytil rozehrávku soupeře, Jurášek po jeho přihrávce pálí těsně vedle.
20:00
20:00
První třetina nám tedy končí poměrem 2:0, více ze hry měl domácí Olymp. Uvidíme, jak se hra změní v další části, která začne za 10 minut.
20:00
Střely na branku v první třetině. Olymp - 12, Teplice - 6
20:00
19:55
Druhá třetina končí závarem před teplickou brankou a následným protiútokem, zakončeným sraženou střelou.
18:12
Po delší době se do útoku dostali i tepličtí, jejich snažení však končí sraženou střelou do rohu.
16:38
Domácí pokračují v tlaku. Jurášek poslal parádní přihrávku na Nesnídala, jeho střela se však nevešla mezi tři tyče.
15:20
Branku družstva FbK Olymp Praha vstřelil Ondřej Štifter, asistoval Jan Havel (2:0).
15:20
Teď ale obrovská chyba v teplické obraně. Havel zachytil nepovedenou rozehrávku, naservíroval lépe stojícu Štifterovi, který měl práci poměrně lehkou. 2:0
14:18
Více na míčku jsou nyní domácí, teplická obrana je však nepouští do větších šancí.
12:15
Poprvé jsou pořádně slyšet i tepličtí fanoušci. Oba kotle se sympaticky teď překřikují ve fandění.
10:30
Hra teď dostala mnohem větší tempo a obě strany se střídají ve svým šancích. Gólmani zatím drží na obou stranách.
09:28
V obrovské šanci se teď objevil teplický Severa, sám před Hejtíkem ale přestřelil domácí branku.
08:44
domácí Jurášek pálil bekhendem nad.
07:15
V těsném sledu měli teď Tepličtí dvě šance, Hejtík ale svými zákroky podržel domácí.
06:00
Zaplněná tribuna chodovské haly vytváří velmi dobrou atmosféru. Slyšet jsou zatím spíše fanoušci Olympu.
05:00
Prvních pět minut za námi, hra stále velmi opatrná z obou stran.
02:19
Branku družstva FbK Olymp Praha vstřelil David Jurášek, asistoval Ivan Petr (1:0).
02:19
A máme tady úvodní branku utkání. Po důrazu ve velkém brankovišti se prosazuje David Jurášek,
01:30
Úvodní fáze zápasu velmi opatrná, Teplice kombinují na své polovině.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou David Rousek a Ondřej Sochůrek.
00:00
00:00
Line-up hostů Florbal Teplice: brankář: Lukáš Topš; hráči v poli: Martin Severa, Martin Pechatý, Tomáš Soukup, David Gebhardt, Lukáš Rudiš
00:00
Line-up domácích FbK Olymp Praha: brankář: Filip Hejtík; hráči v poli: Jiří Beck, Ivan Petr, Marek Vomočil, David Nesnídal, David Jurášek
00:00
Hráči obou mužstev jsou již nastoupení k utkání, to za malou chvilku začne.
00:00
Vítáme Vás u dnešního online přenosu, kde poměří síly vítěz Divize B Olymp Praha s druhým týmem Divize A Florbal Teplice.