2:0
5:2
2:1
- : -
branky (asistence): 06:32 Lucia Košturiaková (Martina Kleinová), 07:35 Martina Čapková (Lucie Pilíková), 20:41 Martina Čapková (Denisa Billá), 33:07 Lucia Košturiaková (Dominika Steinbachová), 33:40 Iveta Hyršlová (Lucia Košturiaková), 37:02 Dagmar Surá (Lucia Košturiaková), 38:02 Lucie Pilíková (Dominika Kubišová), 40:25 Martina Kleinová (Lucia Košturiaková), 44:26 Dominika Steinbachová (Denisa Billá)
branky (asistence): 24:57 Petra Šusterová (Barbara Jelínková), 38:52 Tereza Syslová, 50:20 Petra Šusterová (Tereza Syslová)

Ivanti TIGERS FK Jižní Město - Panthers Praha 9:3
7. Lucia Košturiaková, 8. Martina Čapková, 21. Martina Čapková, 34. Lucia Košturiaková, 34. Iveta Hyršlová, 38. Dagmar Surá, 39. Lucie Pilíková, 41. Martina Kleinová, 45. Dominika Steinbachová - 25. Petra Šusterová, 39. Tereza Syslová, 51. Petra Šusterová; rozhodčí: Barbora Beranová - Lucie Hejnová; vyloučení: 1:1; využití: 1:1; diváků: 70; zásahy brankářů: Jana Christianová 16 - Marie Topolová 22; po třetinách: 2:0, 5:2, 2:1;
60:02
Komentář trenérky domácích Karolíny Šatalíkové::Jsme rádi, že jsme první zápas v klidu zvládli. Nesmíme ale zítra nic podcenit a hrát zase naplno. Děkujeme soupeřkám a divákům, zítra se těšíme na tradičně výbornou diváckou kulisu v Milevsku!
60:01
Vyjádření trenéra hostí (J.Tůma): Dnes jsme nepodali vyloženě špatný výkon, jak by mohl napovídat výsledek, ale pokud chceme s Tigers hrát vyrovnanou hru, tak musíme hrát na hranici svých možností, což je prostě fakt. Zvláště v první třetině jsme působili vlažným dojmem a rozhodnuto bylo v druhé třetině, kdy jsme si nechali dát několik "hloupých" gólů po našich školáckých chybách. Děkujeme soupeři, divákům a těšíme se zítra na výjezd.
60:00
Střely ve třetí třetině: Tigers - 9, Panthers - 8
60:00
59:59
Domácí tým nedokázal vstřelit 10.gól,, ale i tak si připisuje první vítězství v této sérii.
59:50
Ivana Miklíková míjí prázdnou bránu po pěkné nahrávce Veroniky Zittové.
58:45
Tereza Syslová v brejku nedokázala překvapit Janu Christianovou.
57:00
Utkání se blíží svému konci, dočkáme se ještě nějaké branky?
56:11
Krásná individuální akce Terky Hubáčkové, ale ve finální fázi minula bránu.
53:50
Panthers se řítily do brejku, ale výborně jejich úmysly přečetla Vanda Šnajberková a přetnula tuto šanci.
52:15
A playoff si vybírá první daň, životem zaplatila za dnešní utkání hokejka Dáši Suré. Doufejme, že i nové náčiní bude podobně střelecké.
50:20
Branku družstva Panthers Praha vstřelil Petra Šusterová, asistoval Tereza Syslová (9:3).
50:20
A teď dobře sehraný útok Panthers a hned jsme se dočkali branky. Opět se prosazuje hostující kapitánka Šusterová!
50:00
Dnešnímu utkání přihlíží 70 diváků!
49:26
Další pasáž bez větších šancí. Zápas už je víceméně rozhodnut a oba týmy jsou si toho vědomy.
44:26
Branku družstva Ivanti TIGERS FK Jižní Město vstřelil Dominika Steinbachová, asistoval Denisa Billá (9:2).
44:26
Blížíme se čepované desítce, tentokrát se prosadila Domča Steinbachová a domácí jsou na dostřel.
40:25
Branku družstva Ivanti TIGERS FK Jižní Město vstřelil Martina Kleinová, asistoval Lucia Košturiaková (8:2).
40:25
Povedený úvod třetiny od domácích a vedení navyšuje Martina Kleinová!
40:00
40:00
Střely ve druhé třetině: Tigers - 13, Panthers - 7
40:00
39:59
Druhá dvacetiminutovka nám napověděla o zřejmém vítězi dnešního klání.
38:52
Branku družstva Panthers Praha vstřelil Tereza Syslová z trestného střílení (7:2).
38:52
Tereza "Sajsl" Syslová se nemýlí a koriguje z nájezdu skóre utkání!
38:52
Ája Machačová vytáhla balónek mířící do sítě, ale stoupla přitom do malého brankoviště, takže si nájezd zkusí i hosté.
38:02
Branku družstva Ivanti TIGERS FK Jižní Město vstřelil Lucie Pilíková, asistoval Dominika Kubišová (7:1).
38:02
60 sekund a další branka domácích. Tentokrát z hole Lucky Pilíkové!
37:02
Branku družstva Ivanti TIGERS FK Jižní Město vstřelil Dagmar Surá, asistoval Lucia Košturiaková (6:1).
37:02
Dáša Surá nekompromisně pod víko! Domácí už ovládají zápas.
33:40
Branku družstva Ivanti TIGERS FK Jižní Město vstřelil Iveta Hyršlová, asistoval Lucia Košturiaková (5:1).
33:40
A další slepený gól domácích. Tentokrát z hole Ivet Hyršlové! Tohle už budou mít panterky velmi těžké.
33:07
Branku družstva Ivanti TIGERS FK Jižní Město vstřelil Lucia Košturiaková, asistoval Dominika Steinbachová (4:1).
33:07
Nedáš dostaneš. Z brejku udeřila Lucia Košturiaková!
33:00
Vynikající Jana Christianové proti Andy Novákové.
30:52
Veronika Zittová teď odpálila ze skákavého balónku parádní homerun a jen se tomu sympaticky pousmála.
29:39
Dáša Surá vyprášila rukavici Marie Topolové.
28:20
Panthers trochu ožily a teď pěknou střelu Terky Hubáčkové musela likvidovat maskou Jana Christianová.
24:57
Branku družstva Panthers Praha vstřelil Petra Šusterová, asistoval Barbara Jelínková (3:1).
24:57
I hosté potvrzují svou dobrou přesilovou hru a proměňují hned první šanci díky Petře Šusterové!
24:25
Vyloučen hráč Michaela Šulanová družstva Ivanti TIGERS FK Jižní Město na 2 minuty za blokování hokejky.
24:25
Míša Šulanová při návratu zablokovala hůl Ivany Miklíkové a rozhodčí trestá.
22:21
Tereza Syslová vyšívala na středu hřiště a poslala do zakončení Terezu Pitterlingovou.
22:03
Veronika Zittová střílí, Jana Christianová nohou vyráží.
20:41
Branku družstva Ivanti TIGERS FK Jižní Město vstřelil Martina Čapková, asistoval Denisa Billá (3:0).
20:41
Domácí využívají přesilovku gólem z hole Martiny Čapkové!
20:36
Absolutně překombinovaná akce končí zblokovanou střelou.
20:01
Druhá třetina začíná a domácí vyhrály úvodní buly.
20:00
20:00
Střely v první třetině: Tigers - 9, Panthers - 4
20:00
19:59
První třetina je za námi a příliš strhující podívanou nenabídla, doufejme, že se to po přestávce zlepší.
19:18
Trestné střílení družstva Ivanti TIGERS FK Jižní Město neproměnil Dominika Steinbachová.
19:18
Vyloučen hráč Eliška Kučerová družstva Panthers Praha na 2 minuty za bránění ve hře.
19:18
Dobrý dlouhý výhoz od Christianové, šikovnost Suré a těžkopádnost Kučerové. Výsledný efekt je trestné střílení pro Tigers.
19:18
Dominika Steinbachová se postavila k nájezdu, ale se svou forhendovou kličkou neuspěla. Domácí si zkusí přesilovku.
18:30
Tereza Hubáčková to zkoušela skrz bloky, ale i tuto střelu dokázala obrana Tigers odvrátit.
17:30
Nejdříve protiútok Panthers, kde Tereza Syslová chtěla ještě vymýšlet krosovku, kterou obrana Tigers zachytila a z následného brejku na druhou stranu se také neurodilo.
16:47
Lucia Košturiaková ze vzduchu přestřeluje bránu Panthers.
15:43
Tereza Syslová prozkoušela pozornost Jany Christianové od levého mantinelu.
15:02
Krásná táhlá střela z půlky od Viki Bobotové, ale Topolová vyráží do rohu.
11:40
Tereza Pitterlingová v pěkném brejku, ale při zakončení na první tyč těsně minula cíl.
11:23
Adéla Polívková měla dva střelecké pokusy v krátké době, ale ani jednou nemířila přesně.
09:02
Utkání ale stále nenabízí ten správný play-off náboj. Hosté jsou lehce otřeseni dvougólovým úderem a nyní se snaží oklepat.
07:35
Branku družstva Ivanti TIGERS FK Jižní Město vstřelil Martina Čapková, asistoval Lucie Pilíková (2:0).
07:35
A po pouhé minutě a obrovské hrubici hostí na velkém brankovišti se prosazuje po přiťuknutí od Lucky Pilíkové kapitánka domácích Martina Čapková!
06:32
Branku družstva Ivanti TIGERS FK Jižní Město vstřelil Lucia Košturiaková, asistoval Martina Kleinová (1:0).
06:32
Po vlažnějším úvodu utkání se prosazuje Lucia Košturiaková a posílá domácí tým do vedení!
03:12
Zápas zatím nabízí opatrný úvod, ani jeden tým nechce udělat hned na úvod chybu.
00:01
Play-off nám právě odstartovalo!
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Barbora Beranová a Lucie Hejnová.
00:00
00:00
Line-up hostů Panthers Praha: brankář: Marie Topolová; hráči v poli: Tereza Syslová, Petra Šusterová, Tereza Pitterlingová, Tereza Hubáčková, Veronika Zittová
00:00
Line-up domácích Ivanti TIGERS FK Jižní Město: brankář: Jana Christianová; hráči v poli: Iveta Hyršlová, Dagmar Surá, Martina Kleinová, Michaela Šulanová, Lucia Košturiaková
00:00
Dnes nám startuje nejdůležitější část sezóny. Play-off je tu a domácí Tigers do něj vstupují v roli velkého favorita. Naplní očekávání veřejnosti, nebo se panterky nedají? To vše nám vyřeší až vývoj této série.