1:2
0:1
2:0
0:0
branky (asistence): 14:20 Jan Šebesta (Jakub Hubálek), 44:14 Lukáš Hájek (Ondřej Firda), 56:17 Adam Delong (Tomáš Sladký), rozhodující nájezd Jan Jastřembský
branky (asistence): 08:58 Filip Ullmann, 13:25 Petr Brautferger (Jan Svoboda), 28:42 Ondřej Vítovec (Milan Meliš)

1. SC TEMPISH Vítkovice - Tatran Teka Střešovice 4:3pn
15. Jan Šebesta, 45. Lukáš Hájek, 57. Adam Delong, N Jan Jastřembský - 9. Filip Ullmann, 14. Petr Brautferger, 29. Ondřej Vítovec; rozhodčí: Kamil Sojka - Tomáš Sojka; vyloučení: 3:4; využití: 0:0; diváků: 325; zásahy brankářů: Lukáš Souček 13 - Michal Rebro 24; po třetinách: 1:2, 0:1, 2:0, 0:0;

Ukončeny trestná střílení.

Nájezd na branku provedl z družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice hráč Martin Tokoš a vstřelil gól.

Nájezd na branku provedl z družstva Tatran Teka Střešovice hráč Milan Meliš a vstřelil gól.

Nájezd na branku provedl z družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice hráč Lukáš Hájek , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva Tatran Teka Střešovice hráč Jiří Kolísko , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice hráč Jan Jastřembský a vstřelil rozhodující gól (4:3).

Nájezd na branku provedl z družstva Tatran Teka Střešovice hráč Mikuláš Komárek , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice hráč Josef Rýpar a vstřelil gól.

Nájezd na branku provedl z družstva Tatran Teka Střešovice hráč Ondřej Němeček , ale gól nevstřelil.
70:00
Zahájení trestná střílení.
70:00
Komentář trenéra hostí, pana Luďka Beneše: Ačkoli jsme za víkend prohráli pouze jednu třetinu, odvážíme si jen jedno vítezství. Série je velmi vyrovnaná. Těšíme se na souboje v Praze.
70:00
Střely v prodloužení: domácí 0 - hosté 1 Střely celkem: domácí 27 - hosté 16
70:00
Nejlepší hráči utkání: Na straně Vítkovic hráč č. 20 Martin Tokoš, na straně Tatranu hráč č. 97 Michal Rebro
70:00
Komentář trenéra domácích, pana Pavla Bruse: Dneska konečně play-off zápas od nás. Na to, že bylo 6 tyček a celý zápas jsme měli smůlu, tak zasloužená výhra. Dneska jsme protrhli to naše trápení a rozjíždíme se. Na zem. 1:1
61:02
Vítkovice drží balónek na svých hokejkách.
60:01
Úvodní buly prodloužení vyhrál tým domácích.
57:00
Probíhají poslední tři minuty třetí třetiny.
56:17
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Adam Delong, asistoval Tomáš Sladký (3:3).
56:17
Sladký křížem na Delonga a ten se nemýlil a srovnává.
55:23
Vítkovice tlačí Tatran.
54:33
Hájek trefuje tyč.
53:45
Delong do golmana hostí, následnou dorážku Sladkého golman vyráží.
49:59
Střelu Delonga Rebro nechytil, dorážka Hájka vedle brány.
48:49
Vyloučen hráč Ondřej Němeček družstva Tatran Teka Střešovice na 2 minuty za blokování hokejky.
46:58
Vyloučen hráč Josef Rýpar družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice na 2 minuty za nadzvedávání hokejky.
46:43
Besta mohl vyrovnat, avšak Rebro vyrazil.
44:14
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Lukáš Hájek, asistoval Ondřej Firda (2:3).
44:14
Firda na Hájka, který trefuje odkrytou bránu a snižuje.
42:43
Dnešní utkání sleduje 325 diváků.
41:25
Tokoš na Delong ten zpátky na Tokoše, a ten mimo.
40:00
Střela do tyčky hráč Lukáš Řezanina družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice .
40:00
Střela do tyčky hráč Jakub Hubálek družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice .
37:28
Vyloučen hráč Martin Nehera družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice na 2 minuty za blokování hokejky.
37:28
Hosté si zahrají přesilovou hru.
35:38
Tokoš hledal Sladkého na velkém brankovišti, ale přihrávka neprošla.
34:06
Vítkovice jsou v druhé třetině aktivnější.
31:01
Delong vystřelil z rozehrávky a trefil tyč.
31:00
Vyloučen hráč Mikuláš Komárek družstva Tatran Teka Střešovice na 2 minuty za hrubost.
31:00
Tokoš byl faulován, domácí si zahrají přesilovou hru.
28:42
Branku družstva Tatran Teka Střešovice vstřelil Ondřej Vítovec, asistoval Milan Meliš (1:3).
28:42
Po standardce střelou z výjezdu Vítovec zvyšuje.
27:33
Hájek do Rebrovy masky!
25:37
Hosté ustáli přesilovku a hrají v plném počtu.
25:05
Rýpar z levého křídla pouze do boční sítě!
23:37
Vyloučen hráč Ondřej Němeček družstva Tatran Teka Střešovice na 2 minuty za hra rukou.