0:0
2:0
2:1
- : -
branky (asistence): 28:12 Jakub Smrčka (Lukáš Svačinka), 29:43 Filip Machálek, 52:41 Jakub Smrčka (Jakub Robenek), 53:59 Patrik Němec (Peter Nehila)
branky (asistence): 52:23 Jan Louvar (Jan Cvrček)

1. MVIL Ostrava WOOW - Kanonýři Kladno 4:1
29. Jakub Smrčka, 30. Filip Machálek, 53. Jakub Smrčka, 54. Patrik Němec - 53. Jan Louvar; rozhodčí: Radim Sýkora - Miroslav Tkáč; vyloučení: 2:3; využití: 0:0; diváků: 50; zásahy brankářů: Vojtěch Kořínek 28 - Max Andreas Minev 18; po třetinách: 0:0, 2:0, 2:1;
60:00
Komentář trenéra hostí(Petr Ďarmek): Děkujeme soupeřům za předvedený výkon. Vyškolili nás z produktivity. Těšíme se na příští týden, kde snad zúročíme to, co trénujeme.
60:00
Počet střel v 3. třetině: Domácí: 5, Hosté: 13.
60:00
Komentář vedoucího domácích(Vojtěch Kořínek): Stejně dobrý zápas jako včera. Trápíme se v koncovce, ale dneska to stačilo. Těšíme se do Kladna. Děkujeme soupeři a fanouškům.
60:00
Počet střel celkem:: Domácí: 22, Hosté: 29.
60:00
59:59
Závěrečný tlak Kladnu k ničemu nevedl, série je vyrovnána.
58:00
Střídají se intervaly, kdy Kladno není schopné dát gól v 6-ti, a když se snaží získat balónek.
55:17
Kladno v šesti.
54:48
MVIL teď drží míček za brankou soupeře a v poklidu střídá.
54:24
Smrčka útočil na hatrick, Minev jeho přízemní střelu vyráží.
53:59
Timeout Kanonýři Kladno
53:59
Branku družstva 1. MVIL Ostrava WOOW vstřelil Patrik Němec, asistoval Peter Nehila (4:1).
53:59
Nehila se se Němcem dostali do brejku a druhý jmenovaný dává další branku.
52:41
Branku družstva 1. MVIL Ostrava WOOW vstřelil Jakub Smrčka, asistoval Jakub Robenek (3:1).
52:41
Inkasovaný gól s domácími nic neudělal a máme tady další. Smrčka tvrdou ránou ze standartní situace dává znovu dvoubrankový náskok.
52:23
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil Jan Louvar, asistoval Jan Cvrček (2:1).
52:23
Tak se dočkali i hosté. Velký tlak přetavil v branku Louvar střelou od mantinelu.
49:11
Smrčka obešel na půlce Cvrčka a prodloužil na Šrámka. Šrámkova střela minula tešně levou tyčku.
47:20
Robenek s Nehilou řítili na Přívaru, ale Robenkovi míček usnočil a balónek mají hosté.
46:32
Vyloučen hráč Patrik Němec družstva 1. MVIL Ostrava WOOW na 2 minuty za sekání.
46:32
Teslík se vymotal od mantinelu na střed a na poslední chvíli vše řeší faulem Němec.
46:09
Další tyčka. Tentokrát Přívara.
45:42
Děček fotbalově kopl do balónku a ten skončil až v brance, gól není uznán.
45:15
Holčák od mantinelu trefuje tyčku.
44:46
Kotzur prodloužil na Machálka, jeho střelu vyráží Minev.
43:25
Hra se přelévá ze strany na stranu.
42:42
Přívara jen těsně minul z otočky domácí svatyni.
41:53
Smrčka našel Nehilu na malém brankovišti, ale gól z toho nebyl.
41:06
Louvar po výběhu trefuje dobře postaveného Kořínka.
40:20
Teslík trefil tyčku.
40:01
Úvodní buly třetí třetiny vyhrál tým hostů.
40:00
40:00
Počet střel v 2. třetině: Domácí: 11, Hosté: 8.
40:00
39:30
Louvar ohrozil branku Kořínka, ale gól nedává.
38:21
Standartku Kladno nevyužilo, Teslík přestřelil branku.
38:20
Vyloučen hráč Michal Dombrovský družstva 1. MVIL Ostrava WOOW na 2 minuty za nedovolené vrážení.
38:20
Přesilovku si zahraje i Kladno.
37:41
Kladno se drží na balónku.
36:52
Štóvíček ušetřil pár vteřin za brankou a Kladno určitě bude kouskovat hru.
36:10
Vyloučen hráč Vít Bednář družstva Kanonýři Kladno na 2 minuty za vražení zády.
36:10
Robenek se těžko zvedá ze země po Bednářově hitu, MVIL má další přesilovku,
34:56
Dnešní utkání sleduje skvělých 50 dsiváků!!! Děkujeme !!!
34:32
Nehila tváří tvář proti Minevovi, slovenský útočník nechal vyniknout kladenského brankáře.
34:02
MVIL teď čeká na své polovině a trpělivě rozehrává.
32:20
Pertlík projel středem hřiště a naposlední chváli mu sjel balónek.
31:34
Hráči na obou stranách se trochu zmátořili a hra má play-off náboj plný osobnách soubojů.
29:43
Branku družstva 1. MVIL Ostrava WOOW vstřelil Filip Machálek bez asistence (2:0).
29:43
Machálek získal odražený balońek a milimetrově přesnou střelu trefuje pravý horní roh branky.
28:12
Branku družstva 1. MVIL Ostrava WOOW vstřelil Jakub Smrčka, asistoval Lukáš Svačinka (1:0).
28:12
První lajna domácích se dostala do dobrého tlaku, Svačinka přihrál volnému Smrčkovi a ten střelou na zadní tyčku otevírá dnešní skóre.
26:45
Nehila tvrdou střelou prověřil Mineva.
26:30
Richtr teď měl dvě možnosti na změnu skoŕe.
25:48
Tesárek měl dvě možnosti na dorážku, ale ani v jednom případě netrefil balónek.
25:14
Šťovíček zachytil rozehrávku MVILu, jeho blafák skončil za mantinelem,
24:51
Šrámek střílel nad nohu Mineva, ten reflexivně vyráží.
23:53
Němec přiťuknul rozběhnutému Matějovi a ten jen těsně míjí branku.
23:03
Kořínek vyrazil hlavou střelu Cvčka.
22:05
Kořínek se vyznamenal proti Šťovíčkovi.
21:30
Domácí se zlobí na rozhodčí, že nepísknul výhodu.
20:46
Teslíkovi na poslední chvíli sjel míček z hokejky a přihrávkou nikoho nenachází.
20:01
Úvodní buly druhé třetiny vyhrál tým hostů.
20:00
20:00
Počet střel v 1. třetině: Domácí: 6 , Hosté: 7.
20:00
18:30
Oba týmy jsou třpelivé na hokejkách a při rozehrávce se nepouštějí do větších akcí.
16:01
Nolč si vyběhl od mantinelu a prověřil Kořínka.
15:00
Děček trefuje boční síťku.
14:40
Presing se Kladnu vyplatil a měli zajímavou šanci na velkém brankovišti, Kořínek zatím jistý,
12:06
Robenek skvěle zasáhl proti Louvarově přihrávce na volného Přívaru.
11:20
Kotzur se dobře zorientoval a našel volného Machálka, bohužel ještě na první gól čekáme.
10:48
Míček se odrážel všemi směry, Teslík pak svou střelou trefil Kořínka do helmy.
09:42
MVIL vykombinoval hosty v oslabení a Robenek jen těsně míjí bránu.
08:08
Vyloučen hráč Jan Cvrček družstva Kanonýři Kladno na 2 minuty za bránění ve hře.
08:08
MVIL má výhodu další přesilové hry.
07:34
Richtr hned po návratu hledal Stůje před brankou, Kořínek střelu po zemi chytá.
06:44
Další Robenkův pokus, tentokrát za mantinel.
06:18
Robenek od mantinelu prověril Šárku.
05:32
Vyloučen hráč Tomáš Richtr družstva Kanonýři Kladno na 2 minuty za vražení zády.
05:22
Sachr svou tvrdou střelou trefil břevno, Kořínek si trochu posunul branku, skóre je strále nerozhodné.
04:52
MVIL zbytečně ztatil balónek a dal Kladnu dvě situace, které ale branku neohrozily.
04:02
Nehila dobře prostřelil Fořta, ale branku netrefil.
03:33
Kořínek dostal sekyru do prstu a je ošetřován.
02:45
Děček se prokličkoval do zakončení a trefuje tyčku.
02:28
V první větší akci se objevil Přívara, Kořínek vyráží střelu do zámezí.
01:27
Smrkča přihrával zpoza branky navolného Svačinku, jeho úmysl však zhatil kapitán Richter.
00:40
Mayer hledal rozběhnutého Richtera, míček skončil v rohu.
00:15
Dnes už se hraje od začátku na plné pecky bez fair gest.
00:01
Úvodní buly dnešního utkání vyhrál tým domácích.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Radim Sýkora a Miroslav Tkáč.
00:00
00:00
Line-up hostů Kanonýři Kladno: brankář: Max Andreas Minev; hráči v poli: Martin Holčák, David Sachr, Miroslav Mayer, Tomáš Richtr, Vojtěch Teslík
00:00
Line-up domácích 1. MVIL Ostrava WOOW: brankář: Vojtěch Kořínek; hráči v poli: Martin Děček, Jakub Robenek, Vítězslav Matěj, Adam Tesárek, Daniel Cabiš
00:00
Dobrý den Vážení diváci, vítám Vás na 2. čtvrtfinále 1.ligy mužů mezi týmy domácím týmem 1.MVIL Ostrava Woow a hostujícím týmem Kanonýři Kladno. Včerejší zápas byl velmi vyrovnaný a rozhodoval se až na v nájezdech. V nich byli úspěšnější svěřenci Petra Ďarmeka a ujímají se vedení v sérii. Domácí si to určitě nenechají líbit a pokusí se o vyrovnání série.