1:2
1:0
1:1
0:0
branky (asistence): 08:00 Tomáš Kukal (Jan Novotný), 34:14 Jan Janeček (Lukáš Hlavatý), 46:34 Jan Skoták (Tomáš Kukal)
branky (asistence): 02:24 Petr Vybíral (Vojtěch Klein), 05:26 David Matza (Zdeněk Vážný), 53:30 Tomáš Krauskopf (Zdeněk Vážný), rozhodující nájezd Petr Bořuta

FBC Pitbulls Kolín - 1. FBC DDM Děčín IV 3:4pn
9. Tomáš Kukal, 35. Jan Janeček, 47. Jan Skoták - 3. Petr Vybíral, 6. David Matza, 54. Tomáš Krauskopf, Petr Bořuta; rozhodčí: Pavel Houserek - Vladimír Lešák; vyloučení: 6:2; využití: 1:0; diváků: 55; zásahy brankářů: Jakub Šamánek 21 - Petr Miško 26; po třetinách: 1:2, 1:0, 1:1, 0:0;

Ukončeny trestná střílení.

Nájezd na branku provedl z družstva 1. FBC DDM Děčín IV hráč Petr Bořuta a vstřelil rozhodující gól (3:4).
70:20
Komentář trenéra hostí: Dnešní utkání bylo v podstatě totožné jako včera. Velmi silné a vyrovnané zápasy. Takovéto zápasy bychom potřebovali častěji. Vyhráváme 2x v loterii, ale i to se počítá. Co se však nepočítá je naše neschopnost v přesilových hrách.
70:20
Komentář trenéra domácích: Bojovné utkání, chybělo trošku štěstí. Gratulujeme soupeři k postupu do dalších bojů.
69:59
Ani 10 přidaných minut vítěze dnešního utkání nerozhodlo.
69:10
Timeout FBC Pitbulls Kolín
67:18
Drama jak má být.
65:56
Prví velká šance prodloužení končí na Šamanových prstech.
63:26
Zatím ani jeden z celků netahá za kratší konec otěží zápasu. Stejně jako celé utkání je i prodloužení velmi vyrovnané.
55:01
Vyloučen hráč Vítězslav Malínský družstva FBC Pitbulls Kolín na 2 minuty za zdržování hry.
53:30
Branku družstva 1. FBC DDM Děčín IV vstřelil Tomáš Krauskopf, asistoval Zdeněk Vážný (3:3).
53:17
Na hřišti se jiskří, na tribuně vře. Takhle vypadá správné peklo.
50:28
Vyloučen hráč Martin Chyba družstva FBC Pitbulls Kolín na 2 minuty za sekání.
50:05
Domáci v tomto oslabení jezdí doslova po p*deli.
49:35
4:2 na střely v prodloužení.
48:10
Vyloučen hráč Václav Louda družstva FBC Pitbulls Kolín na 2 minuty za špatné střídání.
46:34
Branku družstva FBC Pitbulls Kolín vstřelil Jan Skoták, asistoval Tomáš Kukal (3:2).
46:34
Dva hráči Děčína v jejich oslabení šli na Šamana který luxusně zakročil a z protiútoku Skoty ve spolupráci s naším kapitánem Tomášem Kukalem upravil skóre na 3:2.
44:49
Vyloučen hráč Zdeněk Vážný družstva 1. FBC DDM Děčín IV na 2 minuty za nesportovní chování.
40:00
40:00
37:41
Šaman si branku postavil dobře. Střela, na kterou nedosáhl, orazítkovala tyčku.
34:41
Lišácá klička Honzy Janečka vyšla na gólmana Miška a stav je nyní 2:2.
34:14
Branku družstva FBC Pitbulls Kolín vstřelil Jan Janeček, asistoval Lukáš Hlavatý (2:2).
30:08
Vyloučen hráč David Horák družstva FBC Pitbulls Kolín na 2 minuty za sekání.
28:38
Na hřišti se začíná pořádně jiskřit.
25:56
Kolín zatím ve většinovém držení balónku, na nějakou větší šanci však stála čekáme.
22:45
Ani závar před brankou hostů vyrovnávací gól nepřinesl.
20:00
20:00
17:05
Vyloučen hráč Martin Chyba družstva FBC Pitbulls Kolín na 2 minuty za bránění ve hře.
16:26
Utkání má zatím vše, náboj, rychlost, atmosféru a hlavně výborné diváky, kteří neúnavně povzbuzují domácí smečku za vyrovnáním.
14:47
Oslabení dopadlo úspěšně a dokonce se jsme se dvakrát pokusili ohrozit branku soupeře.
11:47
Vyloučen hráč Václav Louda družstva FBC Pitbulls Kolín na 2 minuty za blokování hokejky.
10:20
Proti Montyho jedovaté střele gólman perfektně zasáhl. Jeho spoluhráč však Montyho dohrál a domácí mají ještě jednu možnost zakončit v podobě standartní situace.
08:01
Góóóóól! Monty našel Kukyho, který střelou z otočky propálil vše, co se dalo.
08:00
Branku družstva FBC Pitbulls Kolín vstřelil Tomáš Kukal, asistoval Jan Novotný (1:2).
05:26
Branku družstva 1. FBC DDM Děčín IV vstřelil David Matza, asistoval Zdeněk Vážný (0:2).
05:24
Takhle vypadá správný boj. Ani jeden tým nevypustí jediný souboj o plastový nesmysl.
04:31
Kolínští svírají hosty jako krajta svoji oběť.
03:02
Domácí teď mají možnost smazat náskok Děčína, hrají přesilovou hru po faule hráče hostí číslo 62, který sekl Montyho, když se řítil směrem k soupeřově brance.
02:59
Vyloučen hráč Šimon Pilek družstva 1. FBC DDM Děčín IV na 2 minuty za sekání.
02:24
Branku družstva 1. FBC DDM Děčín IV vstřelil Petr Vybíral, asistoval Vojtěch Klein (0:1).
01:37
Utkání je vyhrocené již od samého začátku.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Pavel Houserek a Vladimír Lešák.
00:00
00:00
Line-up hostů 1. FBC DDM Děčín IV: brankář: Petr Miško; hráči v poli: Vojtěch Klein, Petr Bořuta, Jan Fidler, Jakub Věchet, Petr Vybíral
00:00
Line-up domácích FBC Pitbulls Kolín: brankář: Jakub Šamánek; hráči v poli: Jakub Vrána, David Vokál, Martin Chyba, Václav Louda, Jan Skoták