2:3
1:2
1:2
- : -
branky (asistence): 04:44 Tomáš Soukup, 15:20 David Gebhardt (Martin Pechatý), 26:46 Martin Pechatý (Martin Severa), 49:37 Martin Severa (Martin Pechatý)
branky (asistence): 01:21 Ivan Petr (David Jurášek), 12:09 David Jurášek (David Nesnídal), 12:51 Ivan Petr (Jiří Beck), 38:55 Jakub Lipus (Ondřej Dušek), 39:35 Jiří Beck (David Nesnídal), 51:25 Ondřej Štifter, 57:21 Ondřej Štifter (David Jurášek)

Florbal Teplice - FbK Olymp Praha 4:7
5. Tomáš Soukup, 16. David Gebhardt, 27. Martin Pechatý, 50. Martin Severa - 2. Ivan Petr, 13. David Jurášek, 13. Ivan Petr, 39. Jakub Lipus, 40. Jiří Beck, 52. Ondřej Štifter, 58. Ondřej Štifter; rozhodčí: Milan Baloun - Roman Šuvada; vyloučení: 6:6; využití: 2:0; diváků: 110; zásahy brankářů: Václav Hlavsa 27 - Jan Dvořák 17; po třetinách: 2:3, 1:2, 1:2;
60:00
2/2 Samozřejmě to nevzdáváme a příští rok budeme zase o kus lepší. Rád bych také poděkoval fanouškům za podporu po celou sezónu a posíláme gratulaci do Děčína!
60:00
Komentář trenéra hostí: Bojovný zápas z obou stran, který jsme dotáhli do vítězného konce díky naší stoprocentní koncentraci. Děkujeme soupeři a divákům za návštěvu.
60:00
1/1 komentář k utkání od trenéra Teplic, Tomáše Syryčanského: Dnešní zápas byl konečně v bojovné náladě a připomínal utkání o postup. Dnes i celou sérii rozhodly dvě skutečnosti. Byl to náš úzký kádr a že jsme se na každou šanci hrozně nadřeli. Soupeř byl vždy o kousek napřed a zaslouženě postupuje.
60:00
59:59
Tak konec. Olymp si to rozdá s Děčínem o národku. Blahopřejem. Domácí to příští rok můžou zkusit znovu.
57:30
Můžeme očekávat hru bez brankaře na straně domácích.
57:21
Timeout Florbal Teplice
57:21
Branku družstva FbK Olymp Praha vstřelil Ondřej Štifter, asistoval David Jurášek (4:7).
57:20
A hra opět v pěti
56:30
Mimo jiné, zápas vůbec není tak surový a zákeřný, jak by se mohlo zdát podle počtu vyloučených. Rozhodčí zkrátka nasadili laťku
55:10
A opět přesilovka, tentokráte v podání Teplic. Kolikátá už?
55:08
Vyloučen hráč Marek Vomočil družstva FbK Olymp Praha na 2 minuty za blokování hokejky.
54:30
A opět bleskový přechod do útoku Olympu, v tom jsou neskutečný
53:53
Olymp přesilovky hraje dobře, přihrávky, krosy, ale nakonec to nedokážou proměnit v gól. Ani teď nevyužili přesilovku
51:52
Láskovi z Teplic rupli trochu nervy, tak si šel odpočinout
51:51
Vyloučen hráč Michal Láska družstva Florbal Teplice na 2 minuty za nesportovní chování.
51:26
Olymp opět odskakuje na rozdíl dvou gólů. Štifter vybojoval míček a sám na golmana Hlavsu. Ještě blafák a gól
51:25
Branku družstva FbK Olymp Praha vstřelil Ondřej Štifter bez asistence (4:6).
49:38
Parádně zahraná standartka Teplic. Severa posunul na Rudiše, ten na Pechatého, a ten zpět na Severu. Severa se nemýlil
49:37
Branku družstva Florbal Teplice vstřelil Martin Severa, asistoval Martin Pechatý (4:5).
49:30
Přesilovková lajně Teplic se zatím moc nedaří
48:36
Naskytla se Teplicím šance a korekci skóre
48:35
Vyloučen hráč Vítek Moučka družstva FbK Olymp Praha na 2 minuty za bránění ve hře.
48:00
A opět zámek před Hlavsovo brankou. Teď Olymp dusí domácí
47:20
Standartka Olympu, vedle branky
46:30
Míček mají více v držení hosté, a domácí hrozí jen z ojedinělých akcí.
44:20
Olymp nepříjemně aktivně napadá rozehrávku Teplic.
40:01
Dokážou Teplice ještě zdramatizovat dnešní utkání?
40:00
40:00
Na střely po druhé třetině opět pro Olymp 8:14
40:00
39:59
Závěr třetiny se Teplicím vůbec nevyvedl. A do šatny jdou s dvougolovým mankem.
39:35
Branku družstva FbK Olymp Praha vstřelil Jiří Beck, asistoval David Nesnídal (3:5).
38:56
Když už to vypadlo, že by se mohlo jít do šaten za nerozhodného stavu, tak na půlce vyslal Lipus, takovou polostřelu směrem k Hlavsovi a ta mu překvapivě zapadla za záda.
38:55
Branku družstva FbK Olymp Praha vstřelil Jakub Lipus, asistoval Ondřej Dušek (3:4).
37:30
Přechod do útoku maj hosté z Prahy úžasně bleskový.
36:20
Nyní Tittel skvěle na poslední chvíli vzal míček úplně volnému Petrovi.
31:57
Trestné střílení družstva Florbal Teplice neproměnil Tomáš Soukup.
31:57
Vyloučen hráč Marek Vomočil družstva FbK Olymp Praha na 2 minuty za vysoká hokejka.
31:20
Domácí už se popáté brání v oslabení, ale kupodivu při hře v oslabení ještě nedostali gol
31:10
I tuto přesilovku přežili. Ale je na nich vidět, že toho maj plný zuby
29:02
Nyní Olymp uspořádal čaroďejnické hody před Hlavsou. Hořela palubovka a grilovali teplickou obranu. Až to vyřešil domácí Stejskal jen za cenu faulu. A zase přesilovka.
29:01
Vyloučen hráč Michal Stejskal družstva Florbal Teplice na 2 minuty za hrubost.
26:47
Teplice využívají přesilovku a srovnávají skóre. Pechatý svoji bombou z dálky nedal Dvořákovi šanci
26:46
Branku družstva Florbal Teplice vstřelil Martin Pechatý, asistoval Martin Severa (3:3).
26:40
Přesilovková lajna Teplic to vůbec nehraje špatně
25:40
A teď zase přesilovka Teplic. Je to mazec.
25:29
Vyloučen hráč Marek Vomočil družstva FbK Olymp Praha na 2 minuty za sekání.
24:20
A teď přesilovka Olympu
24:00
Nyní hra 4:4
23:19
Je v tom nyní trochu zmatek. Už jsme nehráli 5:5 ani nepamatuju.
23:18
Vyloučen hráč Lukáš Rudiš družstva Florbal Teplice na 2 minuty za bránění ve hře.
22:23
S vylučovanýma se roztrhl pytel. Nyní odpočívá Ivan Petr, ohrozil vysokou florbalkou teplického Czerwenku
22:22
Vyloučen hráč Ivan Petr družstva FbK Olymp Praha na 2 minuty za vysoká hokejka.
20:59
Čtyři vteřiny přesilovka 5:3, Teplice přežili a hned následuje další oslabení domácích. Tohle vezme teplickým hodně sil
20:58
Vyloučen hráč Ondřej Kus družstva Florbal Teplice na 2 minuty za nedovolené vrážení.
19:02
Vyloučen hráč Lukáš Tittel družstva Florbal Teplice na 2 minuty za hrubost.
18:45
No vida i domácí nyní potrápili pražskou obranu (Fiala, Czerwenka)
17:45
Zámek první lajny Olympu. Tato lajna dělá domácím největší problémy. Hlavně hvězda Petr Ivan s Jiřím Beckem
16:30
Zápas je to líbivý s maximálním nasazením. Uvidíme jestli tepličťí na dvě lajny to zvládnou fyzicky
15:21
Domácí snižují. Gebhardt se prosmýkl podél levého mantinelu před Dvořáka a zavěsil do jeho levého růžku.
15:20
Branku družstva Florbal Teplice vstřelil David Gebhardt, asistoval Martin Pechatý (2:3).
15:05
Na to, že je neděle, je teplická hala slušně zaplněná a hlavně skanduje
12:52
Jen co vyloučený Ivan Petr naskočil do pole, dostal se k míčku a nedal Hlavsovi v brance Teplic, šanci.
12:51
Branku družstva FbK Olymp Praha vstřelil Ivan Petr, asistoval Jiří Beck (1:3).
12:15
Teď probíhali hektické minuty v teplické hale. Nejprve nájezd pro Teplice. Gebhardt bohužel nedal. A v nastálé přesilové hře ještě domácí inkasovali
12:09
Branku družstva FbK Olymp Praha vstřelil David Jurášek, asistoval David Nesnídal (1:2).
10:41
Trestné střílení družstva Florbal Teplice neproměnil David Gebhardt.
10:41
Vyloučen hráč Ivan Petr družstva FbK Olymp Praha na 2 minuty za sekání.
09:30
Beck vysokým lobem, typickým, uvolňuje spoluhráče před brankou Teplic, ale dobře zasáhl Hlavsa
08:50
Zápas je nahoru, dolu, ve vysokém tempu.
08:13
Teplice se ubránili a dokonce i ve vlastním oslabení ohrozil branku Dvořáka, Rudiš
07:30
Jen možná málo střílej
07:20
A taky jó. Olymp si to hezky rozdává
06:12
Vyloučen hráč Martin Severa družstva Florbal Teplice na 2 minuty za nedovolené vrážení.
06:12
Očekává se peklo před domácí brankou.
05:45
Dnešní zápas je zatím vyrovnanější než včerejší na pražském Chodově
04:44
Branku družstva Florbal Teplice vstřelil Tomáš Soukup z trestného střílení (1:1).
04:44
Za faul na pronikajícího Czerwenku byl nařízen nájezd a kapitán Teplic si s tím skvěle poradil
04:43
Šance pro Teplice - nájezd
03:10
OIymp je v útoku opět velice nebezpečný a parkrát to už před golmanem Hlavsou hořelo.
02:20
Domácí tým nastoupil jen na dvě lajny, protože z Prahy jsme si přivezli dvě zranění a tito hráči dnes nemohli nastoupit
01:21
Branku družstva FbK Olymp Praha vstřelil Ivan Petr, asistoval David Jurášek (0:1).
01:00
Hosté z Prahy vlétli do zápasu jak dravci a hned z toho těží.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Milan Baloun a Roman Šuvada.
00:00
00:00
Line-up hostů FbK Olymp Praha: brankář: Jan Dvořák; hráči v poli: Jiří Beck, Ivan Petr, Marek Vomočil, David Nesnídal, David Jurášek
00:00
Line-up domácích Florbal Teplice: brankář: Václav Hlavsa; hráči v poli: Martin Severa, Martin Pechatý, Tomáš Soukup, David Gebhardt, Lukáš Rudiš
00:00
V dneším odvetném utkání play-up jde domácím o bytí a nebytí. Včera na půdě Olympu Praha prohráli a proto dnes jim jde o všechno. Musí vyhrát jinak jim končí sezóna a příští sezónu budou znovu hrát jen divizní soutěž