0:1
- : -
FBS Olomouc
FBS Olomouc
branky (asistence): 05:40 Barbora Suchánková (Martina Podroužková), 11:16 Monika Fleischmannová (Lucie Cholinská), 24:39 Martina Podroužková, 34:14 Monika Fleischmannová (Tereza Mikulová)
branky (asistence): 13:55 Michaela Lingová (Aneta Tvrzníková), 29:23 Natálie Bartošová, 58:30 Kristýna Vejvodová (Tereza Trunečková)

FBS Olomouc - TJ Sokol Královské Vinohrady 4:3
6. Barbora Suchánková, 12. Monika Fleischmannová, 25. Martina Podroužková, 35. Monika Fleischmannová - 14. Michaela Lingová, 30. Natálie Bartošová, 59. Kristýna Vejvodová; rozhodčí: Petr Števček - Radek Števček; vyloučení: 1:1; využití: 1:1; diváků: 84; zásahy brankářů: Martina Franková 21 - Eliška Kuchyňková 20; po třetinách: 2:1, 2:1, 0:1;
60:00
Komentář trenéra TJ Sokol Královské Vinohrady /Pavel Doubek/: Dnes jsme byli blízko vyrovnání série. Na každý gól se obrovsky nadřeme a hostující brankářka je opravdový magnet na balonky. V domácím prostředí se pokusíme o zázrak v podobě vyrovnání série. Naše hráčky dnes předvedly výkon na hranici svých možností a za to si zaslouží obrovský dík! Děkujeme soupeři, divákům a pořadatelskému týmu za příjemné a přátelské sportovní prostředí.
60:00
Komentář trenéra FBS Olomouc /Petr Dadej/ 1/2: Dnes se nám téměř vymstila velmi nebezpečná domněnka, která se po včerejšku nabízela - a to, že soupeř postrádá kvalitu. Do utkání jsme vstoupili velmi dobře, nicméně díky polevení koncentrace jsme od poloviny první třetiny zadělali na zajímavé drama. Nicméně jsme se s krizemi dokázali vyrovnat a obětavým výkonem utkání dovést do vítězného konce.
60:00
Střely na branku (3. třetina): FBS Olomouc - 6, TJ Sokol Královské Vinohrady - 5.
60:00
Komentář trenéra FBS Olomouc /Petr Dadej/ 2/2: Cíl je splněn, do Prahy vezeme vedení 2:0 a do Olomouce se už vracet nebudeme. Děkuji divákům za podporu, soupeři za utkání a přeji klidnou cestu domů.
60:00
Střely na branku (celkem): FBS Olomouc - 24, TJ Sokol Královské Vinohrady - 24.
60:00
59:18
Hosté odvolali brankářku a hrají power play.
58:30
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil Kristýna Vejvodová, asistoval Tereza Trunečková (4:3).
58:30
Vejvodová snižuje na rozdíl jedné branky! Dostala se k dorážce a chladnokrevně zakončila.
57:45
Hosté tlačí domácí na jejich půlce, ale nedaří se jim dát gól.
56:38
Vyloučen hráč Martina Podroužková družstva FBS Olomouc na 2 minuty za hrubost.
56:33
Monika Fleischmannová burcuje své spoluhráčky: "Děcka chci dát hattrick, trefte mě třeba do hokejky, nebo do zadku!" Tak snad se domácí hráčce podaří vsítit ještě jeden gól.
55:08
Fleischmannová špatně nahrála, ale Bartošová toho nevyužila a nevystřelila.
54:41
Timeout TJ Sokol Královské Vinohrady
53:22
Mikulová střílela pouze do dobře postavené Lingové.
52:51
Cholinské se nepodařilo prostrčit míček před branku.
51:30
Franková v klidu chytla střelu z půlky.
51:15
Cholinská minula branku.
50:47
Sladkovská zachytila nahrávku na úplně volnou Suchánkovou.
49:59
Kuchyňková v klidu chytila odražený míček.
48:21
Horáčková čistě obrala o míček Dobisikovou.
47:03
Reimerová se pokouší napadat rozehrávku soupeře, ale neslaví úspěch.
45:20
Reimerová získala míček na středu, ale netrefila branku.
43:25
Střela Šablaturové prolétla nad brankou.
42:41
Oháňková se neprosadila proti Dobisikové.
42:04
Franková na posedí chvíli vyrazila střelu Kalistové od mantinelu.
41:53
Sražená střela Suchánkové skončila za mantinelem.
41:16
Kuchyňková dobře vychytala Horáčkovou.
40:42
Kuchyňková si poradila se střelou Cholinské a následně také s dorážkou Suchánkové.
40:04
Vejvodová rychle vypálila, ale netrefila branku.
40:00
40:00
40:00
38:43
Franková vyrazila střelu ze středu.
37:37
Pavlíková zkusila vystřelit z otočky, ale střela jí nesedla.
36:20
Tvrzníková střílela těsně vedle branky.
35:54
Šablaturová získala míček za vlastní brankou a uklidnila hru.
34:14
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil Monika Fleischmannová, asistoval Tereza Mikulová (4:2).
34:14
Fleischmannová pohotově dorazila střelu Mikulové.
33:51
Timeout FBS Olomouc
33:51
Vyloučen hráč Anna Kutnarová družstva TJ Sokol Královské Vinohrady na 2 minuty za bránění ve hře.
33:48
Podroužková ztratila míček na vlastní polovině a Bartošová mohla jít sama, ale Podroužková společně s Frankovou zachránila celou situaci.
33:11
Reimerová si neprohodila Sladkovskou a ztratila míček.
31:32
Kalistová zablokovala střelu Šablaturové.
29:23
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil Natálie Bartošová bez asistence (3:2).
29:23
Franková si vybrala slabší chvilku a omylem nahrála napadající Bartošové, která měla lehkou úlohu a v klidu zakončila do odkryté branky.
28:45
Pařízková pálila bez přípravy těsně vedle.
28:18
Sražená střela Suchánkové končí za mantinelem.
27:32
Cholinská pálila z výběhu do protipohybu Kuchyňkové, ale Kuchyňková zvládla vyrazit míček rukou.
26:44
Franková vyrazila střelu Tvrzníkové maskou!
26:14
Oháňkové nesedla střela a míček proskákal do rohu hřiště.
24:39
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil Martina Podroužková bez asistence (3:1).
24:39
Podroužková rychle postavila volný úder a překvapila Kuchyňkovou.
22:55
Sražená střela Mikulové končí vysoko nad brankou.