2:0
3:0
4:2
- : -
branky (asistence): 05:12 Kristína Hudáková (Viktória Grossová), 15:09 Nela Kapcová, 27:55 Paulína Hudáková (Kristína Hudáková), 29:44 Paulína Hudáková (Eliška Jurečková), 36:39 Kristína Hudáková (Markéta Vrlíková), 41:50 Tímea Patakyová (Markéta Vrlíková), 42:44 Eliška Jurečková (Andrea Pastušková), 53:18 Kristína Hudáková (Tímea Patakyová), 57:44 Andrea Pastušková (Nela Kapcová)
branky (asistence): 42:12 Michaela Mlejnková (Klára Leierová), 55:10 Michaela Mlejnková (Nikol Pekárková)

FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA - Crazy girls FBC Liberec 9:2
6. Kristína Hudáková, 16. Nela Kapcová, 28. Paulína Hudáková, 30. Paulína Hudáková, 37. Kristína Hudáková, 42. Tímea Patakyová, 43. Eliška Jurečková, 54. Kristína Hudáková, 58. Andrea Pastušková - 43. Michaela Mlejnková, 56. Michaela Mlejnková; rozhodčí: Michal Prouza - Petr Rogowski; vyloučení: 0:4; využití: 1:0; diváků: 70; zásahy brankářů: Pavla Lišková 22 - Marcela Štěpánová 20, Martina Lerchová 6; po třetinách: 2:0, 3:0, 4:2;
60:00
Pokračování trenéra domácích: Dostali jsme za 120 minut jen 2 góly ve hře 5 na 5 a to je pro Nás velký posun. Ukazuje se, že tým roste a ví, co v play-off rozhoduje. Vedeme 2:0 a do Liberce pojedeme sérii ukončit.
60:00
Počet střel celkem: Domácí: 35, Hosté: 24.
60:00
Komentář vedoucího hostů(Petr Horáček): Dneska jsme na soupeře nestačily. Soupeř byl ve všech herních činnostech lepší. Díky za zápas.
60:00
Komentář trenéra domácích(Jakub Robenek): Dle očekávání úplně jiný zápas než včera. Projevila se šířka kádru a i obraz hry obou zápasů. Hráli jsme 40 minut velmi disciplinovaně a tak, jak by se v play-off mělo. Třetí třetina už byla uvolněnější a z toho pramenily góly a i to, že se Liberec dostal více do hry.
60:00
Počet střel v 3. třetině: Domácí: 11, Hosté: 11.
60:00
59:28
Domácí mají ideální situaci načepovat desítku.
58:23
Vyloučen hráč Adéla Dlouhá družstva Crazy girls FBC Liberec na 2 minuty za hra rukou.
57:44
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA vstřelil Andrea Pastušková, asistoval Nela Kapcová (9:2).
57:44
Pastuškova nedala střelou do levého horního rohu Lerchové žádnou šanci na zákrok. Dočkáme se deístky.
57:08
Hudáková se krásně vytočila zpoza rohu, ale přihrávka na Pastuškovou nebyla ideální.
55:10
Branku družstva Crazy girls FBC Liberec vstřelil Michaela Mlejnková, asistoval Nikol Pekárková (8:2).
55:10
Mlejnková trefuje přesně do pravého horního rohu, pěkná střela.
53:18
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA vstřelil Kristína Hudáková, asistoval Tímea Patakyová (8:1).
53:18
Patakyová se dobře vymotala z rohu a vystřelila na Lerchovou. Gól z toho nebyl, ale dobrý přehled ukázala Kristína Hudáková a můžeme házet čepice, hattrick.
52:06
Kapcová si dobře odskočila, akorát netrefila branku.
51:00
Leierová našla dobře rozběhlou Pekárkovou, ale druhá jmenovaná netrefila ideálně.
50:37
Kotzurová vyslala zajímavou střelu, ale ani tato střela, ani následná dorážka Kapcové neskončila v brance,
49:49
Liberecká kapitánka Leierová teď hodně přestřelila branku domácích.
47:54
Chuť střílet branky má určitě Paulína Hudáková v krvi. Znovu měla další dva pokusy na střelu, ale svou třetí brankou zatím nepřidala.
46:50
Mlejnková v brejku přihrávala Veidlové, ale liberecká hráčka míček vůbec netrefila.
45:28
Šamanina teď zahodila obrovskou šanci ve velkém brankovišti.
44:10
Ostravská zeď nebyla prostřelena ani po další standartní situaci na hraně velkého brankoviště.
42:44
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA vstřelil Eliška Jurečková, asistoval Andrea Pastušková (7:1).
42:44
Střídání brankáře. Nový brankář Martina Lerchová družstva Crazy girls FBC Liberec
42:44
Trošku se to zvrhlo a během krátké chvíle padly 2 branky. Lišková neudržela střelu Leierové a nabídla dorážku Mlejnkové. Na druhé straně se nejlépe zorientovala Jurečková ve velkém brankovišti a po přihrávce přidává i branku.
42:12
Branku družstva Crazy girls FBC Liberec vstřelil Michaela Mlejnková, asistoval Klára Leierová (6:1).
41:50
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA vstřelil Tímea Patakyová, asistoval Markéta Vrlíková (6:0).
41:50
Patakyová je ještě teď překvapená, že se její střela skončila až v brance.
40:46
Paulína Hudáková měla v krátkém sledu tři situace na vstřelení dalšího gólu. Pokaždé ji chybělo trochu více štestí.
40:01
Úvodní buly třetí třetiny vyhrál tým hostů.
40:00
40:00
Počet střel v 2. třetině: Domácí: 10, Hosté: 5.
40:00
39:53
Vrlíková se ze vzduchu za mantinel.
38:45
Skvělý zákrok Liškové proti rozběhnuté Mlejnkové.
38:15
Leierová proběhla po mantinelu obranou domácích, ale jak míček získala, tak o něj hned přišla.
36:39
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA vstřelil Kristína Hudáková, asistoval Markéta Vrlíková (5:0).
36:39
Vrlíková dobře vypressovala míček na Leierové a předložila ho Kristíně Hudákové a i druhá ze slovenských sester přidává svou druhou branku.
35:43
První domácí formace je znovu v tlaku. Hostujícím hráčkám jde hlava kolem.
34:56
Mlejnková v brejku přestřeluje branku.
33:27
Paulína Hudáková je všude. Teď zabránila přihrávce do prázdne brány. Nutno podotknout, že liberecká hráčka neměla vůbec ponětí, co se zrovna děje.
32:16
Míček projel kolem brankové čáry domácích, ale Lišková stále drží čistý štít.
30:59
Liberec si neví rady s dobrým napadáním ostravanek a nedostává se do moc šancí, ani na půlku soupeře.
29:44
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA vstřelil Paulína Hudáková, asistoval Eliška Jurečková (4:0).
29:44
A znovu Paulína Hudáková. Slovenská střelkyně dostala ideální přihrávku od Jurečkové a ze stejného místa jako v přesilovce zvyšuje náskok svého týmu.
27:55
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA vstřelil Paulína Hudáková, asistoval Kristína Hudáková (3:0).
27:55
Perfektní souhra dvojčat Hudákovýc. Paulína skóruje po přesně křižné přihrávce od své sestry Kristíny.
27:17
Vyloučen hráč Nikol Pekárková družstva Crazy girls FBC Liberec na 2 minuty za hrubost.
27:17
Pekárková je dnes zlou ženou zápasu.
25:39
Domácí hráčky jsou v mírném tlaku, ale chtělo by trochu sklidnit jejich hru.
24:20
Rumlová se protáhla po mantinelu a prověřila Liškovou střelou těsně nad zemí.
23:56
Domácí hráčky teď nevyužily slibně rozjetý protiútok a přichází o balónek.
23:30
Kapcová dostala přihrávku od Hudákové, ale střela so přes Rumlovou nedostala dál.
23:05
Greiplová si se Šromotovou vyměnila dvě rychlé přihrávky, ale z následné střely nic nebylo.
23:00
Třetí formace domácích teď držela hosty v zámku.
21:53
Domácí hráčky si kromě střely Káčové nevypracovaly žádnou pořádnou šanci.
20:50
Káčová orázitkovala spojnici.
20:01
Úvodní buly druhé třetiny vyhrál tým hostů.
20:00
20:00
Počet střel v 1. třetině: Domácí: 14, Hosté: 8.
20:00
19:55
Kajfoszová měla obrouvskou šanci na vstřelení gólu, ale míček netrefila přesně a přesilovka je zatím nevyužita.
19:48
19:48
Pekárkové ruply nervy a poslala Šromotovou do mantinelu.
18:56
Rumlová přečetla ostravskou rozehrávku a běžela sama na Liškovou. Střela hodně přeletěla branku.
18:11
Mlejnková obrala Kotzurovou o balónek a řítila se do protiútoku. Příhravkou na Šamaninu celou akci utla, protože druhá jemnovaná trefuje míček do zámezí.
17:15
Jurečková křížem příhrala na Kapcovou, druhý gól zatím ostravská střelkyně nepřidala.
16:57
Šromotová přihrála Sedláčkové, její střelu vyráží Štěpánová do zámezí.
16:24
Střela Pekárkové jen těsně minula branku domácích.
15:09
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA vstřelil Nela Kapcová bez asistence (2:0).
15:09
Kapcová běžela sama na branku. Tentokrát nic nevymýšlela a poslala míček nechytatelně do levého horního roj´hu.
13:48
Veidlová měla obrovskou šanci na vyrovnání, ale chyběla jí lepší orientace v brankovišti.
13:10
Hudáková dobře vybojovala balóne, předložila ho úplně volné Vrlíkové. Vrlíková už chtěla střílet, ale její možnost utli rozhodčí.
11:55
Liberec měl standartní situaci na hraně velkého brankoviště. Jejich snaha neskončila ani střelou.
11:00
Vrlíková si vyběhla oblouk, její střelu však Štěpánová vyrazila, ale před brankou nebyla žádná z ostravských hráček na dorážku.
09:53
První lajna domácích znovu ve formě, zatím ze svého tlaku, ale nic nevyužily.
09:00
Liberec se dostal po dlouhé době na útočnou polovinu a byla z toho zajímava střela Rumlové.
07:40
Hudákova dostala nabito od Kotzurové, ale trefuje pouze Pekárkovou v bloku.
07:00
Leierová na poslední chvíli zabránila přihrávce na Kapcovou a ušetřila cenné vteřinky v přesilové hře.
06:30
Kotzurová tvrdou střelou orazítkovala horní tyčku.
06:00
Trestné střílení družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA neproměnil Denisa Kotzurová.
06:00
Vyloučen hráč Veronika Ljachová družstva Crazy girls FBC Liberec na 2 minuty za hrubost.
06:00
Znovu kuriózní situace jako včera. Kapcová střílela od mantinelu, míček už byl v brance a rozhodčí místo jasného gólu nařizují trestné střílení.
06:00
Kotzurová se při svém nájezdu vrátila a uvidíme první přesilovou hru.
05:12
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA vstřelil Kristína Hudáková, asistoval Viktória Grossová (1:0).
05:12
Grossová našla dobře odražený balónek a přihrála úplně volné Hudákové, která neměla sebemenší problém otevřít dnešní střelecký účet.
04:28
Hudáková dostala dobrou přihrávku od Kotzurové ze standartní situace, ale její střela se nevešla mezi tři tyče.
03:37
Sedláčková si položila Štěpánovou, ale v plné rychlostí trefuje tyčku.
02:50
Chybu Zuzaníkové v rozehrávce se snažila využít Šamanina, ale trefila pouze blok Zuzaníkové.
02:05
Vrlíková střílela od mantinelu jenom do Rumlové.
01:11
Rozběhnutá Kapcová zkoušela překonat Štěpánovou jako Peter Forsberg, Štěpánová jistá.
00:45
Patakyová z výběhu jen těsně minula branku.
00:15
Mlejnková tečovala nahození od Leierové pouze připravené Liškové.
00:01
Úvodní buly dnešního utkání vyhrál tým hostů.
00:00
Střela do tyčky hráč Denisa Kotzurová družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA .
00:00
Střela do tyčky hráč Barbora Sedláčková družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA .
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Michal Prouza a Petr Rogowski.
00:00
00:00
Line-up hostů Crazy girls FBC Liberec: brankář: Marcela Štěpánová; hráči v poli: Michaela Mlejnková, Nikol Pekárková, Oxana Šamanina, Klára Leierová, Lucie Veidlová
00:00
Line-up domácích FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA: brankář: Pavla Lišková; hráči v poli: Denisa Kotzurová, Paulína Hudáková, Andrea Pastušková, Nela Kapcová, Eliška Jurečková
00:00
Dobrý den Vážení diváci, vítám Vás na 2. čtvrtfinále Extraligy žen mezi týmy domácím týmem FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA a hostujícím týmem Crazy girls FBC Liberec. Včerejší zápas se lámal až ve třetí třetině, kdy domácí přetavili svůj enormní tlak v rozhodující branku. Dnes budeme určitě sledovat podobné utkání jako včera.