0:0
2:4
2:5
- : -
branky (asistence): 26:42 Michal Janeček (Radek Formánek), 34:27 Michal Janeček, 56:43 Přemek Pakosta (Marek Ďopan), 59:37 Přemek Pakosta
branky (asistence): 22:47 Jakub Bína (Josef Pluhař), 26:06 Jiří Curney (Jan Natov), 29:14 Jiří Curney (Milan Tomašík), 32:06 Milan Tomašík (Petr Kološ), 43:59 Jiří Curney (Jan Řehoř), 45:18 Jakub Bína (Martin Rožnovják), 47:43 Josef Pluhař (Jakub Bína), 48:00 Jan Natov (Jiří Curney), 50:57 Jan Natov

Sokol Pardubice - Technology Florbal MB 4:9
27. Michal Janeček, 35. Michal Janeček, 57. Přemek Pakosta, 60. Přemek Pakosta - 23. Jakub Bína, 27. Jiří Curney, 30. Jiří Curney, 33. Milan Tomašík, 44. Jiří Curney, 46. Jakub Bína, 48. Josef Pluhař, 49. Jan Natov, 51. Jan Natov; rozhodčí: Libor Gavlas - Lukáš Mikula; vyloučení: 3:1; využití: 1:1; diváků: 250; zásahy brankářů: Petr Musil 22 - David Rytych 12; po třetinách: 0:0, 2:4, 2:5;
60:00
Komentář trenéra hostí Jana Pazdery: Po pomalé 1. třetině jsme se dostali do většího tempa díky zlepšenému pohybu na útočné polovině, začali si vytvářet šance a bylo jen otázkou času, kdy budeme skórovat. Soupeř poctivě bránil, vyrážel do nebezpečných protiútoků, ale naštěstí pro nás se nám podařilo zápas zlomit na začátku 3. třetiny. Díky Pardubicím za hezkou sérii a gratulujeme jim k historickému úspěchu.
60:00
Nejlepší hráči utkání: 11 Petr Kološ, 11 Michal Janeček.
60:00
Komentář trenéra domácích Ladislava Štancla: Boleslav si dnes postup a sérii pohlídala a po opatrném začátku překlopila skóre na svou stranu. My si musíme zkušenosti z celé této série i sezóny přenést do té další. Myslím, že se nemáme za co stydět a končíme se vztyčenou hlavou. Díky hráčům za jejich přístup a odvedenou práci, divákům za podporu a soupeři gratuluji k postupu a přeji, ať se v semifinále daří.
60:00
Střely ve 3. třetině - 10:9
60:00
59:37
Branku družstva Sokol Pardubice vstřelil Přemek Pakosta bez asistence (4:9).
59:37
Za hlasitého potlesku střílí Pakosta gól.
58:20
Probíhají poslední 2 minuty 3. třetiny a Janeček se řítil do výběhu, koncovka nevyšla.
56:43
Timeout Technology Florbal MB
56:43
Branku družstva Sokol Pardubice vstřelil Přemek Pakosta, asistoval Marek Ďopan (3:9).
55:23
Vyloučen hráč Jan Řehoř družstva Technology Florbal MB na 2 minuty za sekání.
55:23
Pardubice si dnes zahrají 1. přesilovku.
53:22
Teichman ještě pošmrdlal míček v Rytychových rukou a dál už hraje jen Boleslav.
50:57
Branku družstva Technology Florbal MB vstřelil Jan Natov bez asistence (2:9).
50:57
Osamocený Natov s přehledem střílí branku.
48:12
Oubrecht teď dvakrát velmi chyboval. Vše musel zachraňovat Musil.
48:00
Branku družstva Technology Florbal MB vstřelil Jan Natov, asistoval Jiří Curney (2:8).
47:43
Branku družstva Technology Florbal MB vstřelil Josef Pluhař, asistoval Jakub Bína (2:7).
47:43
Po Burianově chybě zvyšuje Boleslav na 2:7.
47:12
Do hry právě nastupuje Daniel Škeřík.
45:18
Branku družstva Technology Florbal MB vstřelil Jakub Bína, asistoval Martin Rožnovják (2:6).
43:59
Branku družstva Technology Florbal MB vstřelil Jiří Curney, asistoval Jan Řehoř (2:5).
43:59
Curney prostě ví kam se postavit. Je to 2:4.
42:10
Pardubice nyní ve velké šanci, ovšem přespříliš přihrávek jim akorát uškodilo.
40:02
Dnešnímu utkání přihlíží 250 diváků.
40:01
Úvodní buly 3. třetiny vyhrál tým domácích.
39:00
Pardubice ubránily své oslabení a jsou v plném počtu. Nevím, jestli to ještě někoho překvapí, ale těsně před návratem Brychty zacinkala u Musila tyč.
36:57
Vyloučen hráč Karel Brychta družstva Sokol Pardubice na 2 minuty za bránění ve hře.
36:57
Brychta nastavil rozběhlému protihráči své pozadí a to se nedělá...
34:27
Branku družstva Sokol Pardubice vstřelil Michal Janeček bez asistence (2:4).
34:27
Nevídaným způsobem se právě dostal míček do branky hostí, ale je z toho druhý gól pro Pardubice.
32:06
Branku družstva Technology Florbal MB vstřelil Milan Tomašík, asistoval Petr Kološ (1:4).
32:06
Nechytatelnou střelu z otočky zasazuje za Musilova záda Tomašík.
31:45
Pardubice sice posílají nahrávka do útočného pásma, ale bohužel častěji nachází jejich protihráče namísto spoluhráčů.
29:14
Branku družstva Technology Florbal MB vstřelil Jiří Curney, asistoval Milan Tomašík (1:3).
29:14
Dlouho se Pardubicím dařilo bránit. Ovšem přesně zasazenou střelu Curneymu nikdo nesebere.
28:48
Tomašík trefuje tyč i břevno.
28:20
Curneyho střelu vyrazil Musil nohou.
27:18
Vyloučen hráč Patrik Petr družstva Sokol Pardubice na 2 minuty za bránění ve hře.
26:42
Branku družstva Sokol Pardubice vstřelil Michal Janeček, asistoval Radek Formánek (1:2).
26:42
Do zápasu se ale nyní dostávají i Pardubice. Po rychlém výběhu a přesné nahrávce od Formánka snižuje skóre Janeček.
26:06
Branku družstva Technology Florbal MB vstřelil Jiří Curney, asistoval Jan Natov (0:2).
26:06
Perfektní kombinaci předvedli boleslavští bouráci.
25:10
Zakonov právě skončil celý tělem za mantinely. Měl štěstí, že těsně minul tribunu.
24:18
Tadeáš Chroust trefil Musila do masky.
22:47
Branku družstva Technology Florbal MB vstřelil Jakub Bína, asistoval Josef Pluhař (0:1).
21:42
Pardubice měly právě namále. Ale pardubická obrana na poslední chvíli vyrazila míček pryč od branky.
20:00
Střela do tyčky hráč Milan Tomašík družstva Technology Florbal MB .
16:00
Boleslav šla právě 3 na 1, Pardubice zachránil Musil.
12:25
Curneyho střela se odráží od Pakosty a míček se vrací zpět do hry.
11:15
Bínova prudká střela končí v náručí Musila.