2:0
1:4
1:2
- : -
branky (asistence): 11:12 Václav Oubrecht (Tomáš Dlesk), 16:58 Michal Janeček (Radek Formánek), 31:55 Lukáš Gregor (Jakub Burian), 41:20 Přemek Pakosta (Martin Zozulák)
branky (asistence): 25:04 Jan Natov (Jiří Curney), 25:18 Tomáš Chroust (Petr Krzyžanek), 30:56 Tadeáš Chroust (Jiří Curney), 37:34 Jiří Curney (Jan Natov), 57:35 Josef Pluhař (Milan Tomašík), 59:53 Jan Natov (Milan Tomašík)

Sokol Pardubice - Technology Florbal MB 4:6
12. Václav Oubrecht, 17. Michal Janeček, 32. Lukáš Gregor, 42. Přemek Pakosta - 26. Jan Natov, 26. Tomáš Chroust, 31. Tadeáš Chroust, 38. Jiří Curney, 58. Josef Pluhař, 60. Jan Natov; rozhodčí: Jiří Dolanský - Vojtěch Sýkora; vyloučení: 4:1; využití: 1:3; diváků: 290; zásahy brankářů: Petr Musil 26 - Lukáš Bauer 11; po třetinách: 2:0, 1:4, 1:2;
60:00
59:59
Komentář trenéra hostí: Malé hřiště, soupeřův brankář a vysoká produktivita hostí udělaly z dnešního utkání drama. Pardubice se na nás dobře připravily a v 1. třetině, kdy dokázali potrestat naše chyby šli zaslouženě do vedení. Na konci zápasu rozhodla 1 brejková situace a závěr jsme si už zkušeně pohlídali. Těšíme se na zítřejší odvetu.
59:59
Komentář trenéra domácích: Z naší strany dnes velice zlepšený výkon od zápasů v Boleslavi. Celý zápas jsme byli ve hře o první bod v sérii, ale bohužel nás o něj připravila vyloučení. V závěru jsem ani nedostali šanci zkusit zápas dostat do prodloužení a soupeř si to zkušeně pohlídal. Máme dost času na regeneraci a zítra chceme sérii prodloužit.
59:53
Branku družstva Technology Florbal MB vstřelil Jan Natov, asistoval Milan Tomašík (4:6).
59:28
Timeout Sokol Pardubice
57:58
Vyloučen hráč Karel Brychta družstva Sokol Pardubice na 2 minuty za nedovolené vrážení.
57:35
Branku družstva Technology Florbal MB vstřelil Josef Pluhař, asistoval Milan Tomašík (4:5).
57:35
Po Pardubické ztrátě se dostává Boleslav do vedení.
55:27
Jelínek trefuje pouze boční síťku Musilovy brány.
54:43
Dobrý pokus Zozuláka chytá Bauer.
51:49
Mladá Boleslav momentálně rozebírá Pardubice v jejich obranném pásmu.
50:02
Vynikající zákrok Petra Musila.
45:00
Pardubice opět pod tlakem.
41:20
Branku družstva Sokol Pardubice vstřelil Přemek Pakosta, asistoval Martin Zozulák (4:4).
41:20
Bauer nic neviděl a toho využil Pakosta a vyrovnává tak na 4:4.
40:54
Pěknou Zozulákovu střelu ze středu hřiště Bauer chytá.
40:00
Střela do tyčky hráč Milan Tomašík družstva Technology Florbal MB .
40:00
Střela do tyčky hráč Jiří Curney družstva Technology Florbal MB .
40:00
40:00
39:59
Střely na bránu v 2. třetině: domácí: 5, hosté: 16
39:34
Vyloučen hráč Radek Krajcigr družstva Technology Florbal MB na 2 minuty za sekání.
37:34
Branku družstva Technology Florbal MB vstřelil Jiří Curney, asistoval Jan Natov (3:4).
37:34
Po skvělé přihrávce přes střed hřiště zakončuje Curney do odkryté brány.
36:03
Vyloučen hráč Tomáš Dlesk družstva Sokol Pardubice na 2 minuty za hra na zemi.
32:56
Dnešní utkání sleduje 290 diváků.
31:55
Branku družstva Sokol Pardubice vstřelil Lukáš Gregor, asistoval Jakub Burian (3:3).
31:55
Po krásné kombinaci Pardubic zakončuje do prázdné brány Lukáš Gregor.
30:56
Branku družstva Technology Florbal MB vstřelil Tadeáš Chroust, asistoval Jiří Curney (2:3).
30:33
Z brankové čáry Pardubic teď vytáhl balónek Petr Musil.
29:37
Vyloučen hráč Radek Formánek družstva Sokol Pardubice na 2 minuty za nedovolené vrážení.
27:30
Mladá Boleslav teď drží domácí tým ve velkém tlaku.
25:18
Branku družstva Technology Florbal MB vstřelil Tomáš Chroust, asistoval Petr Krzyžanek (2:2).
25:18
Po pěkné střele z otočky vyrovnal Tomáš Chroust.
25:04
Branku družstva Technology Florbal MB vstřelil Jan Natov, asistoval Jiří Curney (2:1).
23:52
Po 3. v krátkém časovém rozmezí Musil zachraňuje Pardubice.
23:06
Domácím se podařilo ubránit přesilovou hru.
22:53
Výborný zákrok Petra Musila.
22:13
Po pěkné akci Mladé Boleslavi Curney netrefil bránu.
21:06
Vyloučen hráč Ivo Teichman družstva Sokol Pardubice na 2 minuty za vysoká hokejka.
18:32
Rozhodčí Dolanský teď důrazně vysvětlil Teichmanovi s Jelínkem, co na hřišti rozhodně vidět nechce.
16:58
Branku družstva Sokol Pardubice vstřelil Michal Janeček, asistoval Radek Formánek (2:0).
16:58
Formánek vybojoval míček a poslal Janečka, který bekhendovou střelou zvyšuje na 2:0.
16:15
Natov z ostrého úhlu trefil pouze boční síť.
15:04
Po krásné Petrově přihrávce netrefil Bílý poloprázdnou branku.
13:52
Po tvrdém zákroku Formánka rozehráli hostí v nebezpečné situaci, která pak skončila autem.
12:43
Pozornost Lukáš Bauera vyzkoušel Martin Zozulák.
11:12
Branku družstva Sokol Pardubice vstřelil Václav Oubrecht, asistoval Tomáš Dlesk (1:0).
11:12
Krásnou střelou ze středu hřiště otevírá skóre Vašek Oubrecht. Pardubice poprvé v play off vedou.
10:50
Standartní situace hostí sknčila pouze ve zdi.