0:4
1:1
1:2
- : -
branky (asistence): 23:22 Nikola Mrázková (Kristýna Bachmaierová), 45:12 Gabriela Žůrková (Kristýna Bachmaierová)
branky (asistence): 00:29 Eva Preisslerová (Tereza Urbánková), 11:08 Eva Preisslerová (Martina Řepková), 13:26 Martina Řepková (Tereza Urbánková), 17:15 Adéla Jůzová (Markéta Svačinová), 26:01 Tereza Urbánková (Martina Řepková), 53:01 Tereza Urbánková (Martina Řepková), 58:35 Magdaléna Plášková (Martina Řepková)

KM automatik FBK Jičín - FAT PIPE FLORBAL CHODOV 2:7
24. Nikola Mrázková, 46. Gabriela Žůrková - 1. Eva Preisslerová, 12. Eva Preisslerová, 14. Martina Řepková, 18. Adéla Jůzová, 27. Tereza Urbánková, 54. Tereza Urbánková, 59. Magdaléna Plášková; rozhodčí: Lukáš Ležák - Martin Ležák; vyloučení: 4:2; využití: 0:2; diváků: 118; zásahy brankářů: Adéla Kociánová 11 - Kristýna Provázková 15; po třetinách: 0:4, 1:1, 1:2;
60:00
Střely celkem: domácí - 17 hosté - 18
60:00
Komentář trenérka Chodova Lukáše Procházky: Povedl se nám vstup do utkání a prakticky jsme rozhodli o výsledku již v první třetině. Nevím, jestli bych zbytek utkání popsal tak, že jsme ho kontrolovali. K tomu jsme měli poměrně daleko, ale hráli jsme zodpovědně a poctivě směrem dozadu. Dopředu už to bylo slabší. Je ale znát, že soupeř se každým utkáním zlepšuje a za dnešní výkon určitě zaslouží uznání. Těšíme se na zítra.
60:00
Komentář trenérky Jičína Gabriely Žůrkové: Začátek utkání jsme zaspaly, čímž se soupeř rychle dostal do vedení. Postupem času se začala naše hra zlepšovat. Bohužel jsme nedokázaly využít některé naše slibné šance. Konec utkání jsme začaly za soupeři zaostávat a opět přicházely zbytečné dvouminutové tresty, což se odrazilo na výsledku zápasu. Děkujeme soupeřkám a těšíme se na zítřejší utkání.
60:00
59:59
Střely za 3. třetinu: domácí - 4 hosté - 5
58:35
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil Magdaléna Plášková, asistoval Martina Řepková (2:7).
58:35
Pěkně sehraná situace, kdy hráčka Chodova nechala projít míček mezi nohama na za ní stojící spoluhráčku, která měla zcela odkrytou bránu a neminula.
57:47
Vyloučen hráč Šárka Chlumská družstva KM automatik FBK Jičín na 2 minuty za sekání.
57:47
Dnes již třetí hráčka Jičína vyloučená za sekání.
57:13
Jičín půjde znovu do čtyř.
56:30
Sympatický zákrok nohou od jičínské brankářky.
55:58
Jičín v plném počtu.
55:10
Jičínu se daří přerušovat krosové nahrávky Chodova.
53:58
Vyloučen hráč Zuzana Svobodová družstva KM automatik FBK Jičín na 2 minuty za bránění ve hře.
53:58
Za bránění ve hře si půjde sednout na trestnou lavici Svobodová, a Chodov má tak k dispozici 3. přesilovou hru v dnešním utkání.
53:01
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil Tereza Urbánková, asistoval Martina Řepková (2:6).
53:01
Po nahrávce z rohu se nemýlila Urbánková a vrací Chodovu náskok čtyř branek.
52:18
Jičín již přes minutu kombinuje v útočném pásmu.
51:00
Žůrková se ocitla sama před brankou! Bohužel nedokázala prostřelit brankářku hostí.
49:35
Nebezpečnou střelu po krosové nahrávce jen tak tak vyráží Kociánová do rohu.
48:11
48:11
Hosté nevyužili přesilovou hru, hlavně kvůli skvělé obranné práci Floriánové.
47:28
Jičín je zasypáván salvou střel.
46:11
Vyloučen hráč Žaneta Kůželová družstva KM automatik FBK Jičín na 2 minuty za sekání.
46:11
Za sekání si půjde odpočinout Kuželová.
45:28
Jičín půjde do čtyř. Chodov má výhodu a hraje v šesti.
45:12
Branku družstva KM automatik FBK Jičín vstřelil Gabriela Žůrková, asistoval Kristýna Bachmaierová (2:5).
45:12
Kapitánka Jičína dorážkou do prázdné branky snižuje na rozdíl tří branek!
42:15
Nádherná individuální akce Urbánkové končí střelou, která o centimetry míjí branku Jičína.
41:01
Chodov tradičně zabral útočné pásmo a kombinuje.
40:01
Úvodní buly 3. třetiny ve prospěch Chodova.
40:00
40:00
39:59
Střely na branku ve 2. třetině: domácí - 5 hosté - 6
39:50
Obrana Jičína odvádí skvělou práci v závěru 2, třetiny.
39:10
Jičín ze standardky trefil pouze nohy bránících hráček.
39:00
Běží poslední minuta 2. třetiny.
37:35
Dnešní utkání zde v jičínské hale sleduje 118 diváků!
37:06
Znovu Chodov kombinoval před brankou domácích, ale žádné ohrožení branky Jičína nepřišlo.
35:40
Chodov nikam nespěchá s rozehrávkou a několikrát vrátil hru za vlastní branku než získal útočné pásmo.
33:44
Hala na chvíli zajásala, ale pro smutek zdejší tribuny gól domácích nebyl uznán.
33:10
Ačkoliv je Chodov po většinu času ve svém útočném pásmu, nedaří se mu nijak zaneprázdnit brankářku Jičína.
31:22
Jičínská obrana má napilno. Zblokovala několik střel za sebou, a nepustila tak Chodov k ničemu.
28:50
Skrumáž před brankou domácích vyřešila výhozem na půlku soupeře Kosová.
26:01
26:01
Chodov využívá svou zkrácenou přesilovou hru. Kombinaci do prázdné branky zakončila Urbánková.
25:51
Chodov v plném počtu.
25:00
Vyloučen hráč Lucie Florianová družstva KM automatik FBK Jičín na 2 minuty za sekání.
25:00
Minutu budeme svědky hry 4 na 4.
23:51
Vyloučen hráč Magdaléna Plášková družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV na 2 minuty za blokování hokejky.
23:51
Jičín si zahraje druhou přesilovou hru.
23:22
Branku družstva KM automatik FBK Jičín vstřelil Nikola Mrázková, asistoval Kristýna Bachmaierová (1:4).
23:22
Jičín se přece dočkal! Střelou z bezprostřední blízkosti se prosadila Mrázková.
22:46
Střela Žůrkové z dobré pozice byla na poslední chvíli zablokována.
21:10
Chodov kombinuje v obraném pásmu domácích.
20:20
Netrvalo dlouho a Chodov si vzal míček díky napadání rozehry Jičína.
20:01
Úvodní buly 2. třetiny ve prospěch domácích.
20:00
20:00
19:59
Střely za 1. třetinu: domácí - 8 hosté - 7
19:26
18:00
Krásná střela příklepem Bachmaierové končí těsně mimo!
17:26
Vyloučen hráč Tereza Urbánková družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV na 2 minuty za sekání.
17:26
Jičín bude mít šanci s výsledkem něco udělat, nedovoleně si počínala hráčka Chodova a posílá pražský celek do čtyř.
17:15
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil Adéla Jůzová, asistoval Markéta Svačinová (0:4).
17:15
Krásná střela po zemi k tyči ze standardní situace posílá Chodov do čtyřbrankového vedení!
15:54
Nebezpečná nahrávka zpoza branky Jičína končí střelou mimo. Jičín se štěstím vyhnul čtyřgólovému manku.
13:59
Jičín kombinuje za brankou soupeře.
13:26
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil Martina Řepková, asistoval Tereza Urbánková (0:3).
13:26
Na 3:0 zvyšuje Řepková, která dorazila přízemní střelu Urbánkové!
12:59
Chodov aktivně napadá rozehrávku Jičína, který je znovu pod tlakem.
11:08
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil Eva Preisslerová, asistoval Martina Řepková (0:2).
11:08
Šťastná dorážka přeletěla Kociánovou a zapadla pod horní tyč! Dnes již druhá branka Preisslerové.
09:47
Střela Kosové prověřila brankářku Chodova, která pak následně musela předvést další dva zákroky proti dorážejícím hráčkám Jičína.
08:28
Chodov zpátky na balonku ve svém útočném pásmu.
07:45
Jičín dnes poprvé se drží v útočném pásmu soupeře.
06:32
Jičín se marně snažil rozehrát, ale netrvalo dlouho a Chodov je znovu na balonku.
05:23
Chodov, ačkoliv v útočném pásmu stále kombinuje, do zakončení se moc nedostává. Když už ke střele dojde je zblokovaná, nebo jde mimo.
04:00
Chodov stále nepouští Jičín k míčku.
02:30
Chodov kombinuje v obranném pásmu Jičína.
00:29
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil Eva Preisslerová, asistoval Tereza Urbánková (0:1).
00:29
Netrvalo ani 30 sekund a Chodov se ujímá vedení! Z dorážky se trefila Preisslerová.
00:01
Úvodní buly ve prospěch Chodova.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Lukáš Ležák a Martin Ležák.
00:00
00:00
Line-up hostů FAT PIPE FLORBAL CHODOV: brankář: Kristýna Provázková; hráči v poli: Nela Jiráková, Martina Řepková, Tereza Urbánková, Eva Preisslerová, Eliška Vrátná
00:00
Line-up domácích KM automatik FBK Jičín: brankář: Adéla Kociánová; hráči v poli: Lucie Florianová, Lucie Kloutvorová, Gabriela Žůrková, Markéta Kosová, Kristýna Bachmaierová