0:7
0:0
2:1
- : -
branky (asistence): 45:03 Gabriela Žůrková (Markéta Kosová), 51:31 Gabriela Žůrková (Kristýna Bachmaierová)
branky (asistence): 01:26 Gabriela Tožičková (Daniela Frantíková), 05:43 Karolína Suchá (Magdaléna Plášková), 08:07 Nela Jiráková (Petra Nosková), 14:30 Eva Krauskopfová (Petra Beránková), 14:43 Martina Řepková (Eva Preisslerová), 15:41 Adéla Jůzová (Eva Krauskopfová), 16:03 Tereza Urbánková (Martina Řepková), 59:19 Adéla Jůzová (Tereza Urbánková)

KM automatik FBK Jičín - FAT PIPE FLORBAL CHODOV 2:8
46. Gabriela Žůrková, 52. Gabriela Žůrková - 2. Gabriela Tožičková, 6. Karolína Suchá, 9. Nela Jiráková, 15. Eva Krauskopfová, 15. Martina Řepková, 16. Adéla Jůzová, 17. Tereza Urbánková, 60. Adéla Jůzová; rozhodčí: Patrik Šaroch - Ondřej Benačan; vyloučení: 2:0 + Johana Vrbová 5; využití: 0:0; diváků: 120; zásahy brankářů: Veronika Samková 27 - Hana Ranochová 14; po třetinách: 0:7, 0:0, 2:1;
60:00
Pokračování komentáře trenéra Chodova: Specíálně Žůra nám do poslední minuty dělala velké problémy, dokázala, že je skvělá hráčka.Děkujeme soupeři za férově vedenou sérii a pořadatelům za velmi přátelské a milé prostředí.
60:00
Komentář trenérky Jičína Gabriely Žůrkové: První třetina proběhla ve stejném duchu jako během včerejšího utkání. Chodov poté přepnul na úspornější režim, bohužel se nám ale nepodařilo vstřelit více branek. Všem holkám děkuji za celou sezónu. Teď nás čeká zasloužený odpočinek. Chodovu přeji štěstí do další bojů, ať se dostanou co nejdále.
60:00
Komentář trenéra Chodova Lukáše Procházky: Velmi podobné utkání tomu včerejšímu, jen první třetina se nám povedla ještě více a druhá a třetí se nám zase o to více nepodařila. Ale jsme spokojeni s postupem v nejkratším čase. soupeř má můj obdiv, že to po první třetině nazabalil a v utkání bojoval až dokonce.
60:00
Střely celkem: domácí - 16 hosté - 35
60:00
59:59
Střely ve 3. třetině: domácí - 6 hosté - 9
59:19
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil Adéla Jůzová, asistoval Tereza Urbánková (2:8).
59:19
Osmou branku hostí vstřelila Jůzová ze standardní situace.
59:00
Poslední minuta 3. třetiny.
58:38
Obrana Jičína se ocitla ve velkých potížích, situaci řešila výhozem míčku za mantinel.
57:30
Skvostný zákrok Samkové! Vychytala další samostatný únik Chodova.
56:48
Jičín kombinuje za brankou soupeře.
54:44
Po vlastním timeoutu se hra Chodova zlepšila a nepouští Jičín na balonek.
52:20
Timeout FAT PIPE FLORBAL CHODOV
51:31
Branku družstva KM automatik FBK Jičín vstřelil Gabriela Žůrková, asistoval Kristýna Bachmaierová (2:7).
51:31
Svou druhou brankou v utkání se prosadila znovu z dorážky Žůrková!
50:25
Exnarová se ocitla s míčkem před prázdnou brankou, k neštěstí domácích přestřelila.
48:38
Jičín v plném počtu.
48:01
Chodovu se ve vlastní přesilovce vůbec nedaří.
46:38
Vyloučen hráč Lucie Kloutvorová družstva KM automatik FBK Jičín na 2 minuty za blokování hokejky.
46:38
Bohužel si Jičín teď zahraje 2 minuty ve čtyřech. Blokováním hole se provinila Kloutvorová.
46:01
Jičínu branka pomohla, hráčky teď hrají aktivněji a brankářka Chodova musela předvést pár zakroků za sebou.
45:03
Branku družstva KM automatik FBK Jičín vstřelil Gabriela Žůrková, asistoval Markéta Kosová (1:7).
45:03
Po velkém trápení se Jičín konečně prosadil! Po náhozu Kosové dorážela Žůrková.
43:24
Chodov je už také v plném počtu.
42:45
Jičín sice hraje přesilovou hru, ale na míčku je po většinu času Chodov.
41:00
40:37
Po skvělém zákroku Samkové se míček zpátky odrazil na čepel pražské hráčky, která trefila horní tyč!
40:01
Úvodní buly 3. třetiny ve prospěch domácích.
40:00
Střela do tyčky hráč Nela Jiráková družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV .
40:00
Střela do tyčky hráč Martina Řepková družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV .
40:00
40:00
39:59
Střely za 2. třetinu: domácí - 7 hosté - 8
39:00
Vyloučen hráč Kristýna Bachmaierová družstva KM automatik FBK Jičín na 2 minuty za hrubost.
39:00
Přesilová hra se Jičínu zkrátí o 2 minuty. Bude se hrát 4 na 4.
38:24
Vyloučen hráč Johana Vrbová družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV na 5 minut za sekání.
38:24
Jičín si zahraje dlouhou přesilovou hru. Provinila se Vrbová za seknutí do obličeje jičínské hráčky.
38:05
Po střele Bachmaierové zvoní tyč!
37:40
A další samostatný únik Chodova a znovu skvělá Samková!
37:06
Samková dalším skvělým zákrokem vychytala samostatný únik Chodova!
34:45
Dnešní utkání sleduje zde v jičínské hale 120 diváků.
33:03
Kosová přízemní střelou prověřila brankářku Chodova.
32:06
Chodov kombinuje v obranném pásmu Jičína.
30:30
Nechybělo málo a kapitánka Jičína se ocitla v samostatném úniku. Zabránil tomu zvláštní odraz balonku.
27:26
Jičínu se daří narušovat rozehrávku Chodova, díky tomu se dostává do střeleckých pozic.
26:45
Hra je teď vyrovnanější než v první třetině.
25:00
Kloutvorová vyslala krásnou střelu mířící pod horní tyč, kterou brankářka Chodova vyráží mimo.
22:35
Bachmaierová zachytila rozehrávku Chodova a střelou prověřila brankářku.
21:00
Skrumáž před brankou Samkové vyřešila sama brankářka.
20:29
Nadějnou situaci Jičína přerušil rozhodčí, kvůli útočnému faulu.
20:01
Úvodní buly ve 2. třetině vyhrál Chodov.
20:00
Střela do tyčky hráč Kristýna Bachmaierová družstva KM automatik FBK Jičín .
16:03
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil Tereza Urbánková, asistoval Martina Řepková (0:7).
16:03
Obrana Jičína jako kdyby usnula. Chodov skrz ní prochází jako nůž po másle a navyšuje náskok na 7:0, tentokrát autorem gólu je Urbánková.
15:41
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil Adéla Jůzová, asistoval Eva Krauskopfová (0:6).
15:41
To je smršť! Na 6:0 zvyšuje Jůzová.
14:43
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil Martina Řepková, asistoval Eva Preisslerová (0:5).
14:43
Vyhrané bule, nához na branku a dorážka. 5:0 pro Chodov.
14:30
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil Eva Krauskopfová, asistoval Petra Beránková (0:4).
14:30
Tomuto gól Samková už nezabránila a na 4:0 zvyšuje Krauskopfová!
13:10
Samková likviduje další samostatný únik! Již čtvrtý v dnešním utkání.
12:13
Dvě obrovské šance na obou stranách, obě končí skvělým zákrokem brankářky.
10:41
Sada zákroků Samkové, včetně vychytaného samostatného úniku, drží Jičín stále ve hře.
09:47
Pokračuje se ve hře.
09:46
Na chvíli se hala ocitla v úplné tmě. Komplikace přetrvávají.
09:46
Vypadalo to, že se světla rozsvítí, ale znovu je hala ve tmě.
09:46
Hra je přerušena kvůli technickým potížím v hale.
09:43
Samková vytáhla střelu letící do pravého růžku branky! Rozehrává Chodov z rohu.
08:07
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil Nela Jiráková, asistoval Petra Nosková (0:3).
08:07
Po krásné nahrávce se střelou k tyči prosadila Jiránková!
07:46
Floriánová krásným obranným zákrokem zabránila gólové situaci Chodova.
05:43
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil Karolína Suchá, asistoval Magdaléna Plášková (0:2).
05:43
V samostatném úniku se tentokrát hráčka Chodova nemýlila. Na 2:0 zvyšuje Suchá.
03:45
V protiútoku se ocitl Jičín v situaci 2 na 1, avšak hráčka Jičína nedokázala usměrnit míček mezi tři tyče.
03:20
Chodov je jasně dominujícím celkem na hřišti v úvodu utkání.
02:53
Střelou z voleje pražská hráčka trefila levou tyč!
02:01
Samková likviduje samostatný únik pražské hráčky!
01:26
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil Gabriela Tožičková, asistoval Daniela Frantíková (0:1).
01:26
Jičínu znovu utíká začátek utkání. Z dorážky ze vzduchu se prosadila Tožičková.
00:30
Samková si připíše první zákrok utkání.
00:01
Úvodní buly utkání ve prospěch Chodova.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Patrik Šaroch a Ondřej Benačan.
00:00
00:00
Line-up hostů FAT PIPE FLORBAL CHODOV: brankář: Hana Ranochová; hráči v poli: Nela Jiráková, Eva Preisslerová, Petra Nosková, Tereza Urbánková, Martina Řepková
00:00
Line-up domácích KM automatik FBK Jičín: brankář: Veronika Samková; hráči v poli: Lucie Florianová, Kristýna Bachmaierová, Markéta Kosová, Lucie Kloutvorová, Gabriela Žůrková