1:0
2:2
2:0
- : -
branky (asistence): 11:13 Martina Indrová (Monika Léblová), 23:48 Monika Léblová (Lucie Machů), 35:01 Monika Léblová (Lucie Machů), 53:11 Petra Grufíková (Lucie Machů), 54:33 Monika Léblová (Lucie Machů)
branky (asistence): 27:24 Lenka Faltusová (Karolína Vachušková), 28:22 Lenka Faltusová (Petra Malecká)

K1 Florbal Židenice - Únětická 12° Tatran Střešovice 5:2
12. Martina Indrová, 24. Monika Léblová, 36. Monika Léblová, 54. Petra Grufíková, 55. Monika Léblová - 28. Lenka Faltusová, 29. Lenka Faltusová; rozhodčí: Michal Prouza - Petr Rogowski; vyloučení: 5:4; využití: 1:2; diváků: 158; zásahy brankářů: Karolína Krištofová 18 - Eliška Drbalová 16; po třetinách: 1:0, 2:2, 2:0;
60:00
Komentář trenéra hostí Miroslava Vybírala: Dnes jsme se oproti včerejšímu zápasu zlepšili, ale bohužel detaily bohužel rozhodly zápas. Zraněným hráčkám přeji brzké uzdravení! Děkuji holkám za výkon a fanouškům za skvělou podporu!
60:00
Střely po 3. třetině 6:4 pro Židenice
60:00
Komentář trenéra domácích Jiří Starý: Dnes to byl opět velký boj, jsme velmi rádi za další výhru. Zraněným hráčkám přeji co nejrychlejší uzdravení a děkuji opět FANTASTICKÝM divákům.
60:00
59:50
Zbývá posledních 10 vteřin a utkání se pouze dohravá
58:20
Léblová to zkouší ze středu
57:20
Po výhozu domácí brankářky se provinila hráčka Tatranu, když na polovině hřiště hrála vysokou holí
56:25
Vyloučen hráč Anna Válková družstva Únětická 12° Tatran Střešovice na 2 minuty za vysoká hokejka.
54:50
Hosté zkouší hru bez brankářky
54:33
Timeout Únětická 12° Tatran Střešovice
54:33
Branku družstva K1 Florbal Židenice vstřelil Monika Léblová, asistoval Lucie Machů (5:2).
54:33
Opět akce Léblové a Machů
53:11
Branku družstva K1 Florbal Židenice vstřelil Petra Grufíková, asistoval Lucie Machů (4:2).
45:49
Opět tu máme přerušení díky zachrané službě, která přijela pro zraněnou Valehrachovou
40:00
Střela do tyčky hráč Lucie Machů družstva K1 Florbal Židenice .
36:32
Indrová výborně našla Vývodovou, ale Dabalová se stihla na poslední chvíli přesunout
32:08
Vyloučen hráč Petra Grufíková družstva K1 Florbal Židenice na 2 minuty za sekání.
32:08
a bude se vylučovat na straně domácích
31:11
Faltusová se tvrdě srazila s Valehrachovou . Na hřiště nyní vstupuje zdravotnice
30:15
Toto se neodpouští po odpískání dohrávat souboje
29:52
Vyloučen hráč Petra Malecká družstva Únětická 12° Tatran Střešovice na 2 minuty za hrubost.
28:22
Branku družstva Únětická 12° Tatran Střešovice vstřelil Lenka Faltusová, asistoval Petra Malecká (2:2).
27:24
Branku družstva Únětická 12° Tatran Střešovice vstřelil Lenka Faltusová, asistoval Karolína Vachušková (2:1).
27:01
Vyloučen hráč Monika Dundelová družstva K1 Florbal Židenice na 2 minuty za sekání.
27:01
A máme tu opět vyloučení na straně domácích. Páni rozhodči si dnes asi zapomněli brýle
26:40
Hráčka Tatranu teď zůstává ležet po tvrdém souboji s domácí obránkyní
26:15
Vyloučen hráč Kristýna Pospíšilová družstva K1 Florbal Židenice na 2 minuty za hrubost.
25:25
Tatran má během 10 sekund 3 obranné fauly na své polovině
24:50
Léblová dostala přihrávku na střed a bez problému zvyšuje na 2:0
23:48
23:40
Tatran opět zkouší prostřelit skvěle chytající Krištofovou, ale balonek letí metr nad bránu
22:52
Faltusová to zkouší z otočky, ale bránu jí někdo asi posunul podle toho kam střílí
19:00
Pravcová se výborně provlékla mezi hráčkami Tatranu, ale míček končí za mantinelem
18:18
Dundelová po souboji předvádí kotrmelec za který by se nestyděla ani cirkusová akrobatka
16:41
16:24
Domácí hráčky měly teď velké štěstí, kdy po střele Matěvosové zvoní pouze tyč
15:38
Drápalová vyhazuje na polovinu Tatranu
14:41
Vyloučen hráč Tereza Mošťková družstva K1 Florbal Židenice na 2 minuty za blokování hokejky.
14:35
Výborně Moštková svým agresivním přístupem získala míček pro domácí
13:34
Naše děvčata dnes místo branky trefují trénéra hostujícího týmu. No nevím jestli si to nebrát osobně
12:53
Smutná našla před brankou Tatranu Pospíšilovou, která se pokošela zakončit z první, al emarně
11:13
Branku družstva K1 Florbal Židenice vstřelil Martina Indrová, asistoval Monika Léblová (1:0).
10:25
Vyloučen hráč Anežka Viplerová družstva Únětická 12° Tatran Střešovice na 2 minuty za blokování hokejky.
10:25
A bude se opět vylučovat na straně Tatranu
10:13
Grufíková zkouší střelu od mantinelu, ale Dabalová je připravena
09:20
Pospíšilová vytvořila skvělou šanci, kterou mohla využít Indrová, avšak hráčky Tatranu si ji dobře pohlídaly
08:25
08:07
Grufíková našla Indrovou a ta může bez problému vyvést balonek
06:10
Utkání se přiostřuje každou minutou, myslím že dnes nezůstaneme jen u 2 vyloučení
05:46
Vyloučen hráč Monika Dundelová družstva K1 Florbal Židenice na 2 minuty za nedovolené vrážení.