3:4
1:1
3:4
- : -
branky (asistence): 03:20 Jiří Mutínský (Adam Drastich), 13:16 Jiří Mutínský (Adam Drastich), 16:44 Petr Tlapa (Lukáš Kovařík), 36:48 Ondřej Hurt (Jan Kolář), 42:28 Marek Veselý (Daniel Riley), 45:07 Daniel Riley (Ondřej Hurt), 54:40 Marek Veselý (Vilém Kavan)
branky (asistence): 00:26 Petr Černý (Lukáš Kučera), 12:01 Petr Černý (David Žáček), 17:31 Adam Šmíd, 18:38 Petr Černý (Adam Šmíd), 32:41 Adam Šmíd (Lukáš Kučera), 43:01 Petr Černý (Lukáš Kučera), 50:45 Lukáš Prix (Adam Šmíd), 51:48 David Žáček, 53:09 David Žáček

ACEMA Sparta Praha UNYP - Sokol Pardubice 7:9
4. Jiří Mutínský, 14. Jiří Mutínský, 17. Petr Tlapa, 37. Ondřej Hurt, 43. Marek Veselý, 46. Daniel Riley, 55. Marek Veselý - 1. Petr Černý, 13. Petr Černý, 18. Adam Šmíd, 19. Petr Černý, 33. Adam Šmíd, 44. Petr Černý, 51. Lukáš Prix, 52. David Žáček, 54. David Žáček; rozhodčí: Jakub Vlček - Lukáš Žofka; vyloučení: 5 + Patrik Zítka 10:3; využití: 1:3; diváků: 62; zásahy brankářů: Patrik Zítka 16, Jan Pauček 1 - Martin Haleš 22; po třetinách: 3:4, 1:1, 3:4;
60:00
Komentář trenér domácích Jaroslava Berky: Soupeř nás dnes předčil bojovnosti a nasazením. Hrál neuvěřitelně efektivně a my jsme mu to naší nedisciplinovaností naservírovali na stříbrném podnose. Takto se play-off nehraje.
60:00
Střely celkem Sparta Pardubice: 29-26
60:00
Komentář trenéra hostí Milana Randy: Výborně jsme plnili taktické pokyny a hráli přesně to, co jsme si řekli. Super týmovej výkon podpořen dobrou produktivitou. Zítra je ale novej den a my musíme předvést minimálně stejný výkon, jako dnes, abychom mohli pomýšlet na postup. Díky soupeři a pardubickým divákům, kteří nás přijeli podpořit.
60:00
Střely po třetí třetině Sparta Pardubice: 11-9
60:00
59:54
Veselý střílí před bránou, gólem to ovšem nekončí.
55:35
Riley po zaváhání obrany Pardubic střílí, Halej opět vyráží.
54:40
Branku družstva ACEMA Sparta Praha UNYP vstřelil Marek Veselý, asistoval Vilém Kavan (7:9).
54:20
Střela Kovaříka od levého mantinelu, Halej zasahuje nohou.
54:03
Vyloučen hráč David Petržela družstva Sokol Pardubice na 2 minuty za sekání.
53:09
Branku družstva Sokol Pardubice vstřelil David Žáček bez asistence (6:9).
52:47
Hra je ve velmi vysokém tempu.
51:48
Timeout ACEMA Sparta Praha UNYP
51:48
Branku družstva Sokol Pardubice vstřelil David Žáček bez asistence (6:8).
50:45
Branku družstva Sokol Pardubice vstřelil Lukáš Prix, asistoval Adam Šmíd (6:7).
50:45
Střídání brankáře. Nový brankář Jan Pauček družstva ACEMA Sparta Praha UNYP
50:45
Vyloučen hráč Patrik Zítka družstva ACEMA Sparta Praha UNYP na 2 minuty za nesportovní chování.
50:45
Vyloučen hráč Patrik Zítka družstva ACEMA Sparta Praha UNYP na 10 minut za nesportovní chování.
48:53
Vyloučen hráč Lukáš Kovařík družstva ACEMA Sparta Praha UNYP na 2 minuty za bránění ve hře.
48:23
Vyloučen hráč Vilém Kavan družstva ACEMA Sparta Praha UNYP na 2 minuty za bránění ve hře.
47:52
Sparta v plném počtu. Hráč, který se vrátil z trestné ohrozil bránu hostí zezadu.
46:20
Riley získává balón a po chvíli ho s dostává na polovinu hostí.
45:52
Vyloučen hráč Jiří Mutínský družstva ACEMA Sparta Praha UNYP na 2 minuty za sekání.
45:07
Branku družstva ACEMA Sparta Praha UNYP vstřelil Daniel Riley, asistoval Ondřej Hurt (6:6).
45:06
Riley dostal před bránou rychlou nahrávku, stejně tak rychle zakončil a srovnává.
44:40
Nahrávka na úplně osamoceného hráče Pardubic neprošla.
43:40
Veselý trefuje pouze svého spoluhráče.
43:01
Branku družstva Sokol Pardubice vstřelil Petr Černý, asistoval Lukáš Kučera (5:6).
42:28
Branku družstva ACEMA Sparta Praha UNYP vstřelil Marek Veselý, asistoval Daniel Riley (5:5).
42:25
Kavan pěkně ze středu, Halej vyráží.
42:08
Kovařík střílí nad bránu.
40:28
Vyloučen hráč Lukáš Prix družstva Sokol Pardubice na 2 minuty za bránění ve hře.
40:26
Po střetu s Prixem zůstává Hurt chvíli ležet.
40:01
Úvodní buly ve třetí třetině vyhrál opět Sokol.
40:00
40:00
Střely po druhé třetině Sparta Pardubice: 9-8
40:00
39:16
Černý jako první získal balón u brány domácích, ale pro střelu se nerozhodl.
36:48
Branku družstva ACEMA Sparta Praha UNYP vstřelil Ondřej Hurt, asistoval Jan Kolář (4:5).
36:46
Pěknou kombinaci Pardubic zachycují hráči Sparty, Hurt snižuje .
33:20
Nebezpečný únik pardubického hráče gólem nekončí.
33:03
Nahrávka ze středu na Hurta, Halej vyráží nohou.
32:41
Branku družstva Sokol Pardubice vstřelil Adam Šmíd, asistoval Lukáš Kučera (3:5).
32:24
Dlouhý balón na Černého, Zítka vyráží helmou.
30:48
Balón mimo hřiště, Sparta rozehrává z poloviny, trefuje boční síťku.
28:00
Tvrdá střela Veselého zblokována.
26:16
Vyloučen hráč Dominik Czeszewski družstva Sokol Pardubice na 2 minuty za hrubost.
26:15
Po zblokované střele balón mimo hřiště, bude se vylučovat.
25:54
Sparta využívá šanci odloženého vyloučení a hraje v šesti.
25:25
Střelu Veselého zblokoval pardubický obránce.
24:40
Kučera před Zítkou dostává balón, brankář vyráží.
24:03
Kovařík střílí nad, míček končí mimo hřiště.
23:00
Petržela střílí rovnou do Zítky.
22:13
Černý sám na brankáře, nestihl vystřelit.
18:38
Branku družstva Sokol Pardubice vstřelil Petr Černý, asistoval Adam Šmíd (3:4).
18:38
Další zachycený balón a pěkná kombinace Šmída a Černého.
17:31
Branku družstva Sokol Pardubice vstřelil Adam Šmíd bez asistence (3:3).
17:30
Zachycený útok Sparty, Šmíd proměňuje.
16:44
Branku družstva ACEMA Sparta Praha UNYP vstřelil Petr Tlapa, asistoval Lukáš Kovařík (3:2).
16:28
Další krásný zákrok brankáře hostí.
15:57
Střela tahem Veselého končí na hrudi brankáře.
15:05
Po zachycené přihrávce jde Sparta do útoku. Střelu brankář chytá.
13:30
Hra nabírá na větším tempu.
13:16
Branku družstva ACEMA Sparta Praha UNYP vstřelil Jiří Mutínský, asistoval Adam Drastich (2:2).
13:15
Krásně vymetená pavučinka.
12:01
Branku družstva Sokol Pardubice vstřelil Petr Černý, asistoval David Žáček (1:2).
12:00
Po odražené střele do prázdné brány skóruje Petr Černý.
11:33
Vyloučen hráč Petr Tlapa družstva ACEMA Sparta Praha UNYP na 2 minuty za nedovolené vrážení.
11:02
Po vrácené výhodě rozehrává Sparta na půlce.
10:43
Střela Vebera ihned zblokována.
09:48
Pardubice znovu kombinují na své polovině.
07:18
Po faulu v rohu rozehrává na straně hostů Sparta.
06:35
Po neúspěšném útoku Pardubic získává balón Sparta.
05:28
Po nahození Veselého získávají balón Pardubice.
04:24
Černý trefuje z ostrého úhlu pouze boční síťku.
03:38
Sokol zakládá útok na své polovině.
03:20
02:33
Černý sám běžel na branku domácích, nepodařilo se mu vystřelit.
00:26
00:01
Úvodní buly vyhrál Sokol.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jakub Vlček a Lukáš Žofka.
00:00
00:00
Line-up hostů Sokol Pardubice: brankář: Martin Haleš; hráči v poli: Lukáš Slabý, Petr Černý, Lukáš Prix, Adam Šmíd, Lukáš Kučera
00:00
Line-up domácích ACEMA Sparta Praha UNYP: brankář: Patrik Zítka; hráči v poli: Ondřej Hurt, Daniel Riley, Jan Kolář, Daniel Richtr, Martin Remeš