0:2
2:4
0:3
- : -
branky (asistence): 27:44 Jan Procházka (Tomáš Večeřa), 38:07 Jakub Blažek (Milan Ducar)
branky (asistence): 18:37 Dominik Beneš (Dan Semerád), 19:32 Ondřej Kawulok (Miroslav Fořt), 26:08 Miroslav Fořt, 34:58 Dan Semerád, 35:52 Jakub Krupica (Pavel Vítek), 39:28 Pavel Vlček (Dominik Beneš), 45:00 Ondřej Kawulok (Dan Semerád), 53:20 Dominik Beneš, 59:03 Dan Semerád (Miroslav Fořt)

Sokol Brno I EMKOCase Gullivers - Florbal Ústí 2:9
28. Jan Procházka, 39. Jakub Blažek - 19. Dominik Beneš, 20. Ondřej Kawulok, 27. Miroslav Fořt, 35. Dan Semerád, 36. Jakub Krupica, 40. Pavel Vlček, 46. Ondřej Kawulok, 54. Dominik Beneš, 60. Dan Semerád; rozhodčí: Roman Sladký - Radek Vybíhal; vyloučení: 3:5; využití: 0:2; diváků: 27; zásahy brankářů: Michal Bartoň 32 - Tadeáš Dittrich 36; po třetinách: 0:2, 2:4, 0:3;
60:00
59:59
Komentář trenéra domácích, 1. část: Jako den a noc. Náš převážně dorostenecký tým si zaslouží respekt a hlubokou poklonu všech přítomných, protože to, co jsme jako my trenéři dnes zvolili za taktiku, ještě nikdy nehráli.
59:59
Střely: 10:17
59:59
Komentář trenéra domácích, 2. část: Popasovali se s tím naprosto skvěle a tak nakonec dnešní utkání rozhodly naše vlastní přesilové hry, ve kterých jsme po zbytečných chybách z nezkušenosti ikasovali tři nebo čtyři branky. Děkuji soupeři za sérii a přeji jim úspěch v dalším kole.
59:59
Komentář trenéra Ústí: Domácí dnes nastoupili úplně jinak koncentrovaní a začátek zápasu předváděli velice silovou hru, která nám zpočátku dělala problémy. Od druhé třetiny, jsme hru vyrovnali a dokonce zápasu kontrolovali. Děkuji domácím za sérii.
59:58
Gulliveři se rozhodně nemají za co stydět!í
59:47
Vyloučen hráč Pavel Zeman družstva Florbal Ústí na 2 minuty za hrubost.
59:03
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil Dan Semerád, asistoval Miroslav Fořt (2:9).
59:03
Semerád využívá přesilovou hru
58:40
Fořt vysoko nad
57:29
Vyloučen hráč Filip Dokládal družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers na 2 minuty za hrubost.
57:29
A další..
56:38
Přesilová hra až na pár zblokovaných střel nic nepřinesla
54:38
Vyloučen hráč Filip Kozák družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers na 2 minuty za hrubost.
54:38
Kozák si jde spočnout
53:20
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil Dominik Beneš bez asistence (2:8).
45:00
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil Ondřej Kawulok, asistoval Dan Semerád (2:7).
39:28
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil Pavel Vlček, asistoval Dominik Beneš (2:6).
39:28
Ústí využívá přesilovku
38:40
Suchomel ve vlastním oslabení v úniku, netrefil však branku
38:20
Vyloučen hráč Tomáš Zoubek družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers na 2 minuty za hra na zemi.
38:07
Branku družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers vstřelil Jakub Blažek, asistoval Milan Ducar (2:5).
37:01
Gulls mají prostě smůlu..Smůlu a Bartoňe, který opět skvěle chytá pokus Ústí
35:52
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil Jakub Krupica, asistoval Pavel Vítek (1:5).
35:52
A další..
34:59
Bohužel.. A ještě je z toho inkasovaný gól
34:58
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil Dan Semerád bez asistence (1:4).
34:30
Pěkná střela Ducara, která mířila nad stehno, Dittrich však chytá
34:10
Tak snad teď?
33:52
Vyloučen hráč Pavel Vlček družstva Florbal Ústí na 2 minuty za hrubost.
33:40
Přesilová hra nic kloudného nepřinesla
33:00
Ústí se zatím brání a drží balonek
31:40
Vyloučen hráč Pavel Vítek družstva Florbal Ústí na 2 minuty za sekání.
31:40
Ducarova pěkná klička a nasledný pokus na bránu byl odměněn vyloučením na straně hostů
27:44
Branku družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers vstřelil Jan Procházka, asistoval Tomáš Večeřa (1:3).
27:44
Procházka prolomil střeleckou smůlu týmu a dává gólaso
26:08
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil Miroslav Fořt bez asistence (0:3).
26:08
Fořt z trestného střílení bekhendem překonává Bartoňe
25:57
Konstant zachraňuje Gulls od propadu
24:41
Vyloučen hráč Dominik Beneš družstva Florbal Ústí na 2 minuty za hrubost.