2:1
2:1
1:2
- : -
branky (asistence): 05:29 Jan Marvánek (Matěj Pruner), 16:15 Jan Marvánek (Marek Zouzal), 35:05 Marek Zouzal (Robert Košir), 35:20 Ondřej Svatoš (Marek Zouzal), 43:05 Matěj Pruner (Milan Garčar)
branky (asistence): 11:03 Martin Poláček (Vojtěch Zezulka), 21:29 Matyáš Krebner (Pavel Čihák), 52:21 Jakub Šárka (David Šimek), 56:26 Jakub Šárka (Patrik Kieler)

ACEMA Sparta Praha - FbŠ Bohemians 5:4
6. Jan Marvánek, 17. Jan Marvánek, 36. Marek Zouzal, 36. Ondřej Svatoš, 44. Matěj Pruner - 12. Martin Poláček, 22. Matyáš Krebner, 53. Jakub Šárka, 57. Jakub Šárka; rozhodčí: Kamil Sojka - Tomáš Sojka; vyloučení: 3:4; využití: 3:1; diváků: 464; zásahy brankářů: Martin Beneš 24 - Michal Kotouček 19; po třetinách: 2:1, 2:1, 1:2;
60:00
Střely celkem: Sparta - 28 Bohemians - 24
60:00
Komentář trenéra hostů Michala Jedličky: Dnešní utkání nabídlo slušnou podívanou. Rozhodujícím momentem utkání byla přesilovka 5na3, kterou domácí využili a odskočili nám o 2 branky. A nám už se nepodařilo přes obrovský tlak vyrovnat. Děkujeme soupeři za utkání.
60:00
Střely: Sparta - 7 Bohemians - 13
60:00
Komentář trenéra domácích Ondřeje Kašpárka: Se štěstím jsme vyhráli a na zítřek se musíme lépe připravit a jít od samotného začátku s čistou hlavou. Děkujeme soupeři za utkání.
56:26
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil Jakub Šárka, asistoval Patrik Kieler (5:4).
55:48
Kotouček je zpátky na střídačce. Zadaří se Bohemians i tentokrát ?
54:33
Ujhelyi minul prázdnou bránu a míčku se ujímá Bohemians.
53:05
Hra v šesti se Bohemians vyplatila, Kotouček je zpět v brance.
52:21
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil Jakub Šárka, asistoval David Šimek (5:3).
52:19
Čihákova střela šla těsně kolem brány, ale hra pokračuje dále.
51:48
Bohemians to zkouší v šesti.
51:02
Sparta vyhrála buly v rohu a může jít do dalšího protiútoku.
49:57
Krebner měl prázdnou bránu, jenže tam vběhl Ježek, který střelu zblokoval.
49:01
Série dorážek Bohemians byla bez úspěchu, Beneš 100%.
48:20
Vyloučen hráč Michal Kareš družstva ACEMA Sparta Praha na 2 minuty za hra mezi nohama.
46:59
Krbec šel sám na bránu, jenže ji přestřelil.
44:21
S blížícím se koncem zápasu je hra čím dál tvrdší. Právě teď to odnesli Kareš a Růžek.
44:20
Vyloučen hráč Adam Růžek družstva FbŠ Bohemians na 2 minuty za hrubost.
44:20
Vyloučen hráč Michal Kareš družstva ACEMA Sparta Praha na 2 minuty za hrubost.
43:05
Branku družstva ACEMA Sparta Praha vstřelil Matěj Pruner, asistoval Milan Garčar (5:2).
43:04
Pruner doběhl nadhozený míček a pak jen dorazil odkryté brány.
41:32
Sparta zatím rozehrává na své polovině.
40:01
Třetí buly třetí třetiny vyhrála Bohemka.
40:00
40:00
Střely: Sparta - 10 Bohemians - 7
40:00
39:55
Bohemka se snažila dorazit míček před brankou Beneša, ale Beneš byl pozorný a pokryl si ho.
39:34
Pruner poslal nahrávku na slepo, kterou zachytil Marvánek, ale šla jen do rukou Kotoučka.
39:00
Probíhá poslední minuta druhé třetiny.
38:47
Poláček chtěl přihrát na nabíhajícího Kindla, ale přihrávka šla vzduchem mimo hřiště.
37:16
Beneš zachytil střelu nohou a míček se odrazil do rohu a hra pokračuje dále.
35:20
Branku družstva ACEMA Sparta Praha vstřelil Ondřej Svatoš, asistoval Marek Zouzal (4:2).
35:05
Branku družstva ACEMA Sparta Praha vstřelil Marek Zouzal, asistoval Robert Košir (3:2).
34:56
Svatoš přestřelil branku a Bohemians může rozehrát.
33:22
Vyloučen hráč Vojtěch Zezulka družstva FbŠ Bohemians na 2 minuty za nedovolené vrážení.
33:22
Vyloučen hráč Martin Poláček družstva FbŠ Bohemians na 2 minuty za bránění ve hře.
32:23
Klokani zakládají rozehrávku na své polovině.
29:46
Šebek měl dobrou pozici pro střelu, jenže jeho střela letěla těsně nad.
27:36
Košir poslal crossovou nahrávku na nabíhajícího Kalaše, jenže balónek minul.
26:11
Kieler zkusil dorážku, ale Beneš měl branku pokrytou.
25:01
Cabejšek zkusil střelu z otočky, ale mimo branku.
24:13
Ježek zblokoval střelu Šimka a míček se odrazil mimo hřiště.
22:58
Kotouček se dostal mimo brankoviště a Sparta měla rozehrávku před brankou Bohemky.
21:29
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil Matyáš Krebner, asistoval Pavel Čihák (2:2).
19:56
Vyloučen hráč Milan Garčar družstva ACEMA Sparta Praha na 2 minuty za držení.
19:56
Bohemka se snaží v posledních minutách vstřelit gól a je faulovaná před sparťanskou bránou.
19:00
Probíhá poslední minuta první třetiny.
18:34
Zouzal šel sám na bránu, ale minul.
16:58
Šimek dostal přihrávku od Šárky, ale míček mu sjel z čepele.
16:15
Branku družstva ACEMA Sparta Praha vstřelil Jan Marvánek, asistoval Marek Zouzal (2:1).
15:58
Svatošova střela šla těsně kolem branky Bohemky.
14:59
Vyloučen hráč Patrik Kieler družstva FbŠ Bohemians na 2 minuty za bránění ve hře.
14:35
Z tempa hry je znát, že se oba týmy snaží šetřit energií.
13:56
Bohemka se snaží dostat míček před sparťanskou branku, ale je napadána v rohu.
13:00
Omlouváme se divákům za poruchu video přenosu na TVCOM. Na poruše se pracuje.
11:45
Prunerova střela byla odražena od jednoho hráče z Bohemky a Sparta může rozehrávat z rohu.
11:03
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil Martin Poláček, asistoval Vojtěch Zezulka (1:1).
07:49
Silnou střelu vyrazil Beneš maskou.
05:29
Branku družstva ACEMA Sparta Praha vstřelil Jan Marvánek, asistoval Matěj Pruner (1:0).
04:32
Oba týmy jsou zatím na balónku velice nejistí.
02:03
Hráč z Bohemky přeběhl celé hřiště, ale Beneš zachytil míček a hodil dlouhý výhoz na nabíhajícího hráče.
01:57
Pruner se dostal přes dva hráče, ale jeho střela šla mimo branku.
00:49
Garčar vyvezl balónek do útočné poloviny, avšak tam byl faulován.
00:01
Úvodní buly vyhrála Sparta.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Kamil Sojka a Tomáš Sojka.
00:00
00:00
Line-up hostů FbŠ Bohemians: brankář: Michal Kotouček; hráči v poli: Pavel Čihák, Kryštof Krbec, Daniel Cabejšek, Jan Dobisík, Patrik Šebek
00:00
Line-up domácích ACEMA Sparta Praha: brankář: Martin Beneš; hráči v poli: David Ježek, Daniel Kalaš, Milan Garčar, Ondřej Svatoš, Michal Kareš