1:0
4:3
- : -
FBC Liberec
branky (asistence): 07:36 Viktor Kopecký (Mikuláš Krbec), 25:50 David Stummer, 52:39 Vojtěch Esterka (Jakub Kolstrunk), 53:18 Jakub Kolstrunk (Viktor Kopecký), 56:28 Viktor Kopecký (Jakub Kolstrunk), 58:34 Radek Kužel (David Stummer)
FBC Liberec
branky (asistence): 10:54 Adam Balatka (Jiří Strobach), 12:58 Lukáš Veselý (Petr Salát), 46:50 Radek Valeš (Prokop Ferdan), 48:45 Lukáš Kořínek (Jan Baudisch), 50:46 Radek Valeš (Prokop Ferdan)

Florbal Ústí - FBC Liberec 6:5
8. Viktor Kopecký, 26. David Stummer, 53. Vojtěch Esterka, 54. Jakub Kolstrunk, 57. Viktor Kopecký, 59. Radek Kužel - 11. Adam Balatka, 13. Lukáš Veselý, 47. Radek Valeš, 49. Lukáš Kořínek, 51. Radek Valeš; rozhodčí: Lukáš Čížek - Lukáš Laštovička; vyloučení: 4:4; využití: 1:1; diváků: 323; zásahy brankářů: Tomáš Fibiger 17 - Vít Vaníček 22; po třetinách: 1:2, 1:0, 4:3;
60:00
Vyjádření asistenta trenéra týmu Florbal Ústí p. Petra Kopty: V dnešním zápase jsme ukázali obrovskou bojovnost, za obrat můžeme děkovat i fantastickým divákům, ale je to jen jeden zápas a zitra do toho musíme jít se stejným nasazením znovu. Děkuji soupeři za utkání a divákům za podporu.
60:00
S hektickým závěrem to domácí zvládli a snižují stav série na 1:2 z jejich pohledu.
60:00
Vyjádření trenéra týmu FBC Liberec p. Zdeňka Skružného: Dnes suveréně nejslabší utkání serie. Bod za dnešní zápas jsme si nezasloužili, zítra předvedeme mnohem lepší výkon.
58:34
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil Radek Kužel, asistoval David Stummer (6:5).
58:34
Kužel svoji příležitost využil na jedničku a trefil pravý horní růžek
57:10
Liberec na ústecké polovině, poté přišel protiútok, který zakončil Kolstrunk, Vaníček chytil
56:48
Valeš a jeho dobrý pokus
56:28
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil Viktor Kopecký, asistoval Jakub Kolstrunk (5:5).
56:00
A je vyrovnáno! Autorem páté domácí branky je Viktor Kopecký! Gólu předcházela výborná přihrávka od Kolstrunka
55:32
Obrovský tlak domácích
55:08
Několik šancí z ústecké strany
53:18
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil Jakub Kolstrunk, asistoval Viktor Kopecký (4:5).
53:18
A i Jakub Kolstrunk se dočkal branky, Ústí je stále ve hře!
52:39
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil Vojtěch Esterka, asistoval Jakub Kolstrunk (3:5).
52:21
Mladá naděje ústeckého florbalu, Vojtěch Esterka, střílí svůj první gól v superlize a právem si bere míček s sebou
50:46
Branku družstva FBC Liberec vstřelil Radek Valeš, asistoval Prokop Ferdan (2:5).
50:46
Velká porce štěstí pomohla Ferdanovi ke střelení branky, utkání začíná domácím utíkat mezi prsty
48:45
Branku družstva FBC Liberec vstřelil Lukáš Kořínek, asistoval Jan Baudisch (2:4).
46:23
Vyloučen hráč Mikuláš Krbec družstva Florbal Ústí na 2 minuty za nedovolené vrážení.
46:01
Po druhé můžeme vidět situaci 4 na 4, Krbec rozezvoněl tyč
45:51
Vyloučen hráč Viktor Kopecký družstva Florbal Ústí na 2 minuty za hrubost.
45:51
Vyloučen hráč Jiří Strobach družstva FBC Liberec na 2 minuty za hrubost.
44:45
Kroupa a jeho střela, nebo spíše "Homerun"
39:18
Vyloučen hráč Prokop Ferdan družstva FBC Liberec na 2 minuty za držení.
31:45
Vyloučen hráč Lukáš Täuber družstva Florbal Ústí na 2 minuty za držení.
31:45
Vyloučen hráč Prokop Ferdan družstva FBC Liberec na 2 minuty za nedovolené vrážení.
27:35
Balatka ukázal svoji dobrou techniku, když si poradil s Fibigerem, míček mu na posledni chvíli sjel z čepele
27:12
Veselý na Bohma, střela mu ale nesedla
26:36
Krbec se dostal do dobré pozice, ale střelu nezamířil mezi tři tyče
25:50
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil David Stummer bez asistence (2:2).
25:50
Neuvěřitelně rychlý je David Stummer, to také dokázal, když se dobře uvolnil a vymetl pavučinku
19:08
Vyloučen hráč Václav Vavruška družstva Florbal Ústí na 2 minuty za špatné střídání.
12:58
Branku družstva FBC Liberec vstřelil Lukáš Veselý, asistoval Petr Salát (1:2).
10:54
Branku družstva FBC Liberec vstřelil Adam Balatka, asistoval Jiří Strobach (1:1).
10:54
Velký tlak Liberce končí gólem
09:37
Dobrá individualní akce od Stummera, jeho následná střela skončila na boční síti
08:31
Fibiger chytá střelu Ferdana
07:36
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil Viktor Kopecký, asistoval Mikuláš Krbec (1:0).
07:31
Krbec vybojoval balonek a trefil blok, míček se ale odrazil k Kopeckému, který pod tělem Vaníčka skóruje
07:11
Velké množství nepřesných přihrávek z ústecké strany
06:01
Vyloučen hráč Lukáš Veselý družstva FBC Liberec na 2 minuty za blokování hokejky.
06:01
Veselý fauluje Kopeckého, Ústí bude hrát v početné výhodě
05:07
Střela Kolstrunka se odrazila k Esterkovi, který se snažil míček natlačit na přední tyč, ale marně