0:3
2:1
1:2
- : -
branky (asistence): 20:25 Lukáš Pešat (Marek Švajný), 34:58 Pavel Jurčík (František Vykopal), 59:35 Lukáš Pešat (Karel Ťopek)
branky (asistence): 14:58 Miloš Tyl (Martin Koutný), 18:37 Michal Strachota (Ondřej Plíhal), 19:15 Ondřej Mikeš (Marek Vávra), 26:08 Martin Pražan (Marek Vávra), 44:57 Tom Ondrušek (Ondřej Mikeš), 49:13 Zdeněk Žák

Hu-Fa PANTHERS OTROKOVICE - FAT PIPE FLORBAL CHODOV 3:6
21. Lukáš Pešat, 35. Pavel Jurčík, 60. Lukáš Pešat - 15. Miloš Tyl, 19. Michal Strachota, 20. Ondřej Mikeš, 27. Martin Pražan, 45. Tom Ondrušek, 50. Zdeněk Žák; rozhodčí: Pavel Kačer - Ondřej Vašíček; vyloučení: 2:3; využití: 1:0; diváků: 378; zásahy brankářů: Radovan Michajlovič 19 - Karel Šantora 18; po třetinách: 0:3, 2:1, 1:2;
60:00
Komentář trenéra hostů, pana Davida Podhráského: "Přijeli jsme se pro postup a jsem rád, že ho máme, celá série byla velmi těžká, což jsme očekávali a jsme za to rádi. Dnes jsme rozhodli asi hned v první třetině a pak už jsme si to zkušeně pohlídali. Děkujeme domácím za skvělou sérii, za neopakovatelnou atmosféru a přeju Kájovi ať se mu na bafunářské dráze daří minimálně stejně jako na hřišti."
60:00
Sezona Panterů je tedy u konce, což je o něco dříve, než jsme očekávali. Základní část totiž měli nejúspěšnější v historii, když s 45 body jen o vzájemný zápas neskončili na 4. příčce. Takhle si je vybral Chodov, který nenechal nic náhodě a po výsledku 4:0 postupuje dál. S týmem, jakým mají, by bylo podle mě překvapení, kdyby opět neslavili titul mistra.
60:00
Komentář trenéra domácích, pana Michala Kvapila: "Včera jsme ohodnotili náš výkon jako nejlepší v sezoně, dnes to bylo zase ještě lepší. Série byla velice těžká, myslím, že jsme nic nevypustili a bojovali jsme. Před výborným domácím publikem se bohužel prohrává těžko. Budeme se snažit, aby fanoušci měli jen radost. Děkuji týmu za tuhle šanci a přeji vše dobré."
60:00
Obrovsky taky děkujeme Karlu Ťopkovi, pro kterého šlo o poslední zápas v kariéře. Díky, Karle!
60:00
59:35
Branku družstva Hu-Fa PANTHERS OTROKOVICE vstřelil Lukáš Pešat, asistoval Karel Ťopek (3:6).
59:34
Krásnou kombinací na závěr přesilovka proměněna.
58:33
Přesilovka šelem je pouze ve znamení nepřesných stře z dálky.
57:50
Vyloučen hráč Tomáš Vávra družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV na 2 minuty za hrubost.
57:49
Za další nevybíravý zákrok už hosté jdou na dvojku.
56:08
Na závěr tu ale máme, podobně jako včera, několik ostřejších soubojů.
55:50
Matejčík s šancí naložil prachbídně, ale je to fuk, zápas se několik minut už jen dohrává.
52:27
V šanci teď selhal i Szweda.
52:13
Zapletal ani Pešat z blízka nedokázali snížit.
49:13
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil Zdeněk Žák bez asistence (2:6).
49:12
Švajný padá, následně Žák propasíroval svůj pokus za Michajloviče.
48:52
V přesilovce Pacina nejvíc ohrozil Koutný, když ho sekl při snaze dorážet.
46:49
Vyloučen hráč Karel Ťopek družstva Hu-Fa PANTHERS OTROKOVICE na 2 minuty za hrubost.
44:57
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil Tom Ondrušek, asistoval Ondřej Mikeš (2:5).
44:56
Ondrušek makes it 5:2.
44:31
Hosté výteční v blokování, čímž zůstávají jejich šance na semifinále vysoké.
44:15
Domácí "Hero" Pešat je zpět, běhá zas jako po dvou kafe a dělá tak potíže pražské obraně.
43:27
S trojicí Vávra-Ondrušek-Mikeš hrozí nebezpečí vždy.
42:43
Momentálně si všímám, že Chodov je skvěle fyzicky připraven, v každém souboji, u každého míčku jsou velice rychle.
41:31
Kostka teď zkoušel zastavit cestu míčku všemi možnými způsoby, z nichž některé možná nebyly úplně dovolené.
40:00
40:00
Střely 10:4 pro OTR.
40:00
39:14
Matejčík zpět zrovna když to zkoušel Jurčík, zblokováno.
37:13
Přesilovka začala hned šancí Kostky, jednoruč Šantory nepřekonal.
37:10
Vyloučen hráč Marek Matejčík družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV na 2 minuty za blokování hokejky.
34:58
Branku družstva Hu-Fa PANTHERS OTROKOVICE vstřelil Pavel Jurčík, asistoval František Vykopal (2:4).
34:57
Nádherně ovšem teď Vykopal našel Páju Jurčíka a je sníženo.
34:30
Bohužel pro domácí, Pešat je momentálně OUT.
34:00
Hostující snaha tvořit něco směrem dopředu je teď minimální.
31:46
Sovjákův pokus sražený někým před bránou vysoko nad.
30:05
Golmani Chodova jsou v nájezdech pro šelmy prostě prokletím.
30:04
Trestné střílení družstva Hu-Fa PANTHERS OTROKOVICE neproměnil Michal Nagy.
30:04
Vyloučen hráč Martin Pražan družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV na 2 minuty za nedovolené vrážení.
30:04
Pražan sejmul miláčka domácího publika Pešata a uvidíme nájezd.
29:28
Szweda ve velké šanci, čistě ubráněný Mikešem.
29:06
Ťopek poslal do sítě za bránou Vávru, následně Mikeš nevyzrál na Michajloviče.
26:54
Zatímco Petřík spadl na zem, na Šantory šly od Panterů během chvíle asi 3 pokusy.
26:08
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil Martin Pražan, asistoval Marek Vávra (1:4).
26:07
Elitní formace Chodova znovu potvrzuje svoji nebezpečnost.
24:52
Oba týmy teď předvedly sérii nepřesností.
23:46
Publikum už zvedalo ruce, rozvlnila se ale jen boční síť.
20:25
Branku družstva Hu-Fa PANTHERS OTROKOVICE vstřelil Lukáš Pešat, asistoval Marek Švajný (1:3).
20:24
Diváci sotva přišli z bufetu, když ostravská spolupráce snižuje.
20:00
Střela do tyčky hráč Tomáš Sovják družstva Hu-Fa PANTHERS OTROKOVICE .
19:15
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil Ondřej Mikeš, asistoval Marek Vávra (0:3).
19:14
Dorážka z předbrankového prostoru a domácí jsou na ručník.
18:37
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil Michal Strachota, asistoval Ondřej Plíhal (0:2).
18:36
Strachota je znovu při chuti, předběhl protihráče, nahrával a následnou střelu sám dorazil.
17:34
Šanci Szwedy vychytal nohou Šantora.
14:58
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil Miloš Tyl, asistoval Martin Koutný (0:1).
14:57
Neuvěřitelný Pacin opět skáče na všechny strany, teď už ale inkasuje.
14:29
Tomu samému hráči Otrokovice teď v rozhodující moment sjel míček z hole.
14:13
Sovják to 1 na 1 proti Pražanovi zkusil střelou, ale trefil právě chodovského beka před sebou.
12:08
Uhrinovský dostal šanci, ze střední vzdálenosti si ale na Šantoru nepřišel.
10:45
Při střele Švajného byl po cestě míček nebezpečně tečován, Šsntora moc nevěděl, kde mu hlava stojí.
09:43
Skvělý Pacin proti Podhráskému, následně zneškodnil pokus i z druhé strany.
09:01
Michajloviče prověřila nebezpečná střela z boku.
07:49
Vyloučen hráč Lukáš Uhrinovský družstva Hu-Fa PANTHERS OTROKOVICE na 2 minuty za vysoká hokejka.
06:34
Koutný tvrdě naražen na mantinel.
05:54
Souboje na středu, ani jeden tým zatím nic moc nevymyslel.
04:15
Koutný blokuje pokus Pešata.
02:49
Teď vidíme nudnější pasáž hry, kdy je Chodov na míčku a snaží se něco vymyslet směrem dopředu.
00:39
Na rozdíl od včerejška začíná Chodov tlakem.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Pavel Kačer a Ondřej Vašíček.
00:00
00:00
Line-up hostů FAT PIPE FLORBAL CHODOV: brankář: Karel Šantora; hráči v poli: Tomáš Sýkora, Martin Pražan, Marek Vávra, Ondřej Mikeš, Tom Ondrušek
00:00
Line-up domácích Hu-Fa PANTHERS OTROKOVICE: brankář: Radovan Michajlovič; hráči v poli: Michal Nagy, Tomáš Sovják, Marek Zapletal, Marek Švajný, Lukáš Pešat