3:0
2:3
- : -
FBC Liberec
branky (asistence): 21:40 Josef Novák (Mikuláš Krbec), 29:33 Jakub Kolstrunk (Radim Kühnel), 35:17 Vojtěch Esterka (Viktor Kopecký), 52:27 Mikuláš Krbec (Jakub Kolstrunk), 54:14 Vojtěch Esterka (Jakub Kolstrunk)
FBC Liberec
branky (asistence): 01:34 Jiří Strobach (Daniel Kroupa), 49:26 Lukáš Veselý (Petr Salát), 53:22 Lukáš Veselý (Tomáš Marek), 59:58 Lukáš Veselý (Radek Valeš)

Florbal Ústí - FBC Liberec 5:4
22. Josef Novák, 30. Jakub Kolstrunk, 36. Vojtěch Esterka, 53. Mikuláš Krbec, 55. Vojtěch Esterka - 2. Jiří Strobach, 50. Lukáš Veselý, 54. Lukáš Veselý, 60. Lukáš Veselý; rozhodčí: František Pangerl - Jiří Šedivý; vyloučení: 3:2; využití: 1:2; diváků: 314; zásahy brankářů: Tomáš Fibiger 24 - Vít Vaníček 22; po třetinách: 0:1, 3:0, 2:3;
60:00
Komentář trenéra hostí p. Matěje Klucha: Opět jsme nezvládli dvě třetiny, zejména hru s míčkem. Ve třetí třetině skvělý výkon, bohužel nás zradila koncovka. V Liberci musíme předvést lepší výkon po celé utkání.
60:00
Komentář trenéra domácích p. Marka Vojty: Jsme vděčni za další bod, jenž nám zajistila především týmová spolupráce a odvaha útočit ve třetí třetině. V úterý nás čeká ještě daleko kvalitnější práce. Děkuji soupeři za utkání a skvělým fanouškům za podporu.
60:00
Střely ve třetí třetině: Ústí 10, Liberec 8
60:00
59:58
Branku družstva FBC Liberec vstřelil Lukáš Veselý, asistoval Radek Valeš (5:4).
59:48
Vyloučen hráč Lukáš Täuber družstva Florbal Ústí na 2 minuty za bránění ve hře.
59:30
Už jen 30 vteřin
59:00
Fibiger je dnes skvělý!! Domácí vyhazují. Minutka do konce. Hosté po krosové přihrávce mimo
58:00
Rozvážně a zatím neúčinně kombinují. Kolstrunk netrefil prázdnou, ale byl to pokus z vlastní poloviny.
57:00
Hosté v šesti
56:27
Timeout FBC Liberec
56:00
DOmácí se pokouší kontrolovat hru, ale několika nepřesnostmi se o míček připravili. Ústeckého Kopeckého vychytal Vaníček
55:00
Rychlý protiútok liberečtí zazdili
54:14
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil Vojtěch Esterka, asistoval Jakub Kolstrunk (5:3).
54:14
Esterka se trefuje podruhé z bezprostřední blízkosti a Ústí má náskok zpět.
54:00
Šance domácích, Kolstrunkova střela byla ale sražena vysoko nad a stejně se vedlo i Krbcovi
53:22
Branku družstva FBC Liberec vstřelil Lukáš Veselý, asistoval Tomáš Marek (4:3).
53:22
Dvoubrankové vedení domácím dlouho nevydrželo, po rozehrávce z rohu se míček dostal až za Fibigerova záda
53:00
Valeš z první hodně mimo
52:27
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil Mikuláš Krbec, asistoval Jakub Kolstrunk (4:2).
52:27
Nejprve tyč od Kolstrunka a dorážka Krbce, je to zase o dva!!! Dobře Bady
52:00
Rychlé střídání na obou stranách a míček v moci domácích, kteří nikam nespěchají
51:00
Faul na Kolstrunka a trocha uklidnění po domácí, Horákova střela vypadla před Vaníčka, hosté odklidili pryč
50:00
Hosté jsou brankou nabuzeni, vrhli se do útoku. Kužel jezdil nahoru a dolů, míček ale zůstává hostím
49:30
TO bylo rychlé, vymetené pavučinky a nová zápletka
49:26
Branku družstva FBC Liberec vstřelil Lukáš Veselý, asistoval Petr Salát (3:2).
49:11
Vyloučen hráč Radim Kühnel družstva Florbal Ústí na 2 minuty za hrubost.
49:00
Kužel z první mimo, Stummer od poloviny za mantinel. Vaníček po několikáté podržel hosty.
45:00
Publikum se dožaduje malé domů hostí, sudí nesouhlasí, hra pokračuje. Opět emoce při faulu na ústeckého hráče
44:00
Liberec se tlačí na polovinu domácích. Kopecký z protiútoku mimo. Oba týmy stáhli hru na dvě lajny
43:00
Valeš trefil Fibigera do ramene, ten ani nevěděl odkud přilétla
42:00
Jako vítr se proháněl po hřišti Kužel ve snaze získat balon. Novák jen do náručí Vaníčka. Protiútok ústeckých tři na jednoho neproměněn
41:00
I do třetice vyhráli vhazování hosté. Koník prohnal Kroupu, ale fauloval u toho
40:00
Střela do tyčky hráč Jakub Kolstrunk družstva Florbal Ústí .
40:00
40:00
Střely ve druhé třetině: Ústí 8, Liberec 11
40:00
39:30
Kopecký v těžké pozici netrefil branku. Stummer si hodně dovolil před vlastní brankou.
39:00
Minuta do konce třetiny. Hosté na míčku a v tlaku na polovině domácích se udrželi jen chvilku.
38:00
Esterkovi sjel míček a tak mohou ke steči vyrazit liberečtí. Salát sám, ale v tísni vedle. Podobně i Krbec na druhé straně, ale do Vaníčka
37:00
A sledovali další rozehrávku domácích. Vaníček se musel otáčet. Ferdan z protiútoku mimo. Strobach si následně počínal stejně
36:00
Utkání přihlíží 314 diváků
35:17
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil Vojtěch Esterka, asistoval Viktor Kopecký (3:1).
35:17
A Esterka stál kde měl a zvyšuje vedení domácích!!!
34:59
Vyloučen hráč Prokop Ferdan družstva FBC Liberec na 2 minuty za držení.
34:50
Lukáš Tauber a po něm Fuchsig pálili mimo, ale rozhodčí mají roce nahoře, Ústí si zahraje další přesilovku
34:00
Prachbídně rozehraná standardní situace v podání domácích, protiútok zastaven.
33:00
Domácí trochu polevili v aktivitě a mají napilno na svojí obrané polovině. Vlaeš je hodně šikovný
32:00
Tribuny se probudili, fandí celá Sluneta. Liberec několikrát zahrozil, ale Fibiger je bezchybný
31:00
Fibiger v pohodě chytá pokus hostí. Opět Koník u míčku a další faul na něj, dobře dědku
29:33
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil Jakub Kolstrunk, asistoval Radim Kühnel (2:1).
29:33
Tvrdost mantinelu teď pocítil dědek Koník, volný úder pro domácí.Po té Kolstrunk od poloviny prostřeluje vše, Ústí vede
29:00
Srážka přímo před naším stolkem. Liberecký Kopecký zůstal na zemi, ale následuje buly, Ferdan sportovně odevzdává
28:00
Jsou to stále hosté, kteří zatápí domácím. Pavelka ale míček získal a může rozehrát
27:00
Hosté mají více balonek na svých hokejkách, domácí se nemohou zatím k ničemu dostat
26:00
Kořínek vysoko nad a několik volných úderů pro hosty za sebou.
25:00
Hosté zůstávají na balonku
24:45
Domácí přesilovku ubránili
24:00
Liberečtí kombinovali a kombinovali, Fibiger byl zatím ve střehu. A Krbec v další šanci
23:00
Krbec v oslabení mohl strhnout vedení pro domácí, ale těsně netrefil horní růžek branky
22:45
Vyloučen hráč Jaromír Täuber družstva Florbal Ústí na 2 minuty za bránění ve hře.
21:40
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil Josef Novák, asistoval Mikuláš Krbec (1:1).
21:40
Novák se ujal balonku a chvíli motal hosty za brankou, potom se dostal ke střele z prostředku a máme srovnáno
21:00
Úvodní vhazování opět pro hosty a ti tak mohli kombinovat s balonkem na svých hokejkách. Valeš s bolestivou grimasou opouští hřiště, nebude to nic vážného.
20:00
Střela do tyčky hráč Lukáš Böhm družstva FBC Liberec .
20:00
20:00
Střely v první části: Ústí 9, Liberec 9
20:00
Ani série volných úderů ústeckých před koncem třetiny již na stavu nic nezměnila
20:00
19:00
Ouuuu, tak to je škoda. Míček po střele Krbce poskakoval v brankovišti, hosté odpálili do bezpečí
18:00
Chvíle pro hosty, kteří minutu kontrolují hru. Salát vybojoval volný úder z rohu
13:00
Tank Kužel tvrdě narazil do Strobacha. Stummer v rohu faulován, standartka pro Ústí, z ní Esterka prověřil hostujícího brankaře
12:00
Domácí se po několikáté připravili o míček, když jej poslali za mantinel.
11:00
Kolstrunk střílel z úhlu, střela Vaníčka neohrozila. Strobach střílel nepříjemně, Fibiger měl zakrytý výhled
10:00
Jsme v polovině první třetiny, opět tvrdý souboj, po kterém se Stibor ocitl na zemi
09:00
A na míčku je Liberec, domácí poslední střelou poslali míček za hrazení, hosté zakládají protiútok
08:40
Hosté v plném počtu
08:00
Přesilovka se domácím nedaří, míček poskakuje a střelba je jen z uctivé vzdálenosti
07:00
Esterka sice míček do branky dopravil, ale stál u toho v brankovišti
06:40
Vyloučen hráč Pavel Hůza družstva FBC Liberec na 2 minuty za sekání.
06:00
Kopecký nahodil před branku z rohu, Vaníček byl připraven. Novák netrefil nabídku od Krbce
05:00
Výpad libereckých byl zastaven nedovoleným zákrokem, následně Marek střílel vedle
04:00
Utkání je od počátku hodně nervózní, viděli jsme několik tvrdých soubojů a vzájemné postrkávání. Domácí jsou teď více na balonku, ale k ohrožení branky hostí zatím nedošlo
03:00
Kolstrunk střílel jen do připraveného bloku, Kuhnelův pokus byl nad hranicí pravidla pro vysokou hokjeku
02:00
Studená sprcha pro domácí, ale Liberec byl v první minutě a půl aktivnější a je za to odměněn
01:34
Branku družstva FBC Liberec vstřelil Jiří Strobach, asistoval Daniel Kroupa (0:1).
01:10
Novák vypíchl rozehrávku hostí a poslal obloučkem do šance Kolstruka, ten težkou přihrávku v gól nepřetavil
00:30
Úvodní buly vyhráli hosté a postupným protiútokem se propracovali až do první šance Valeše.
00:00
Střela do tyčky hráč Radek Valeš družstva FBC Liberec .
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou František Pangerl a Jiří Šedivý.
00:00
00:00
Line-up hostů FBC Liberec: brankář: Vít Vaníček; hráči v poli: Jiří Strobach, Daniel Kroupa, Radek Valeš, Tomáš Marek, Prokop Ferdan
00:00
Line-up domácích Florbal Ústí: brankář: Tomáš Fibiger; hráči v poli: Lukáš Täuber, David Stummer, Jiří Horák, Jakub Koník, Radek Kužel
00:00
Dobré odpoledne z Ústí nad Labem. Vítám Vás u textového on-line přenosu ze čtvrtého zápasu prvního kola play-down. Prozatím byly vždy úspěšnější domácí a tak je aktuální stav této série 1:2 z pohledu Florbal Ústí. Hala se začíná plnit a jistě udělá svými hlasivkami vše proto, aby opět platilo dosavadní pravidlo o výhrách domácích. Příjemné počtení přeje Honza Vondruška