0:1
2:2
1:0
1:0
branky (asistence): 23:21 Josef Rýpar (Lukáš Hájek), 26:27 Adam Delong (Josef Rýpar), 53:48 Josef Rýpar (Lukáš Řezanina), 64:32 Lukáš Řezanina (Lukáš Hájek)
branky (asistence): 15:44 Milan Meliš (Jan Kolísko), 31:19 Jakub Slavík (Ondřej Němeček), 39:38 Milan Meliš (Ondřej Vítovec)

1. SC TEMPISH Vítkovice - Tatran Teka Střešovice 4:3p
24. Josef Rýpar, 27. Adam Delong, 54. Josef Rýpar, 65. Lukáš Řezanina - 16. Milan Meliš, 32. Jakub Slavík, 40. Milan Meliš; rozhodčí: Pavel Kačer - Ondřej Vašíček; vyloučení: 2:3; využití: 1:2; diváků: 673; zásahy brankářů: Lukáš Souček 9 - Michal Rebro 25; po třetinách: 0:1, 2:2, 1:0, 1:0;
70:00
Střely v prodloužení domácí 3 - hosté 0 Střely celkem: Domácí 29 - Hosté 12
70:00
Komentář trenéra domácích, pana Pavla Bruse: Jsem rád, že jsme po dlouhé době postoupili v play-off na domácí hale před nejlepšíma fanouškama. Tatran nás perfektně prověřil na semifinále. Teď si chvíli odpočineme a připravíme se ještě lépe na semifinále. Děkujeme soupeři za kvalitní sérii.
70:00
Nejlepší hráč domácích : 31 Josef Rýpar Nejlepší hráč hostů: 70 Milan Meliš
70:00
Komentář trenéra hostů, pana Luďka Beneše: Po nepovedené základní části jsme v této sérii předvedli, co je to Tatran! Jsem na svůj tým strašně pyšný, díky všem za sezónu a gratulujeme soupeři k postupu.
64:32
64:32
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Lukáš Řezanina, asistoval Lukáš Hájek (4:3).
64:32
Řezanina posílá Vítkovice do semifinále!!!!!!
64:00
Němeček přejel Tokoše jako parní válec srnku.
63:08
Timeout Tatran Teka Střešovice
62:34
Ozubené Kolísko zapadlo do Tatranského sokoli, Střešovice hrají v plném počtu.
61:30
Hraje se velmi tvrdý florbal.
60:34
Vyloučen hráč Jan Kolísko družstva Tatran Teka Střešovice na 2 minuty za bránění ve hře.
57:35
Šebesta mimo, vzápětí Meliš na Komárka, kterého Souček vychytal.
57:01
Probíhají poslední tři minuty této třetiny.
55:54
Beneše vychytal Souček.
53:48
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Josef Rýpar, asistoval Lukáš Řezanina (3:3).
53:48
Někdo na Řezaninu, ten z prostředka na Rýpara a ten to zaryl za Rebra. 3:3
52:33
Vítkovice provedli akci já nechci, postupně Delong, Sladký, Tokoš měli před sebou prázdnou bránu, ale ani jeden z nich ji netrefil.
40:01
Úvodní buly třetí třetiny vyhrál tým hostů.
40:00
40:00
Střely ve druhé třetině domácí 13 - hosté 3
40:00
39:38
Branku družstva Tatran Teka Střešovice vstřelil Milan Meliš, asistoval Ondřej Vítovec (2:3).
39:38
Meliš využívá přesilovou hru a posílá hosty dovedení.
39:01
Probíhá poslední minuta druhé třetiny.
38:47
Vyloučen hráč Tomáš Sladký družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice na 2 minuty za sekání.
35:34
Vyloučen hráč Marek Beneš družstva Tatran Teka Střešovice na 2 minuty za zdržování hry.
35:34
Domácí si zahrají přesilovou hru.
34:02
Sladký ze středu hřiště střílel pouze do Rebra.
31:19
Branku družstva Tatran Teka Střešovice vstřelil Jakub Slavík, asistoval Ondřej Němeček (2:2).
31:19
Slavík kulečníkovým šťouchem poslal za Součka.
30:48
Vyloučen hráč Lukáš Hájek družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice na 2 minuty za blokování hokejky.
30:48
Hosté si zahrají přesilovou hru.
27:48
Tokoš si už vyzkoušel střídaní na všech stranách.
26:27
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Adam Delong, asistoval Josef Rýpar (2:1).
26:27
Rýpar se v tom porýpal a hodil to Delongovi a Rebro se teď rýpe v brance. Pěkná góóólovka.
24:51
Hrubý na Delonga, který pouze do golmana.
24:21
Sladký zblokoval střelu hostů.
23:21
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Josef Rýpar, asistoval Lukáš Hájek (1:1).
23:21
Hájek křížnou přihrávkou našel Rýpara, který po zemi vyrovnává.
23:10
Hubálek to zkoušel dálky, ale Rebro chytil.
22:17
Vyloučen hráč Marek Deutsch družstva Tatran Teka Střešovice na 2 minuty za bránění ve hře.
22:17
Domácí začali aktivněji a zahrají si přesilovku.
20:01
Úvodní buly druhé třetiny vyhrál tým domácích.
20:00
Střela do tyčky hráč Martin Tokoš družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice .
20:00
Střela do tyčky hráč Jakub Hubálek družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice .
20:00
20:00
O přestávce jsme mohli vidět taneční vystoupení malých hvězdiček.
20:00
Střely po první třetině domácí 4 - hosté 5
20:00
19:01
Probíhá poslední minuta první třetiny.
16:54
Vítkovice se snaží kombinovat na půlce hostů, avšak bez zakončení.
15:44
Branku družstva Tatran Teka Střešovice vstřelil Milan Meliš, asistoval Jan Kolísko (0:1).
15:44
Střešovická 20 se rozběhla po levém mantinelu a vítkovická formace povedeným střídáním vyklidila cestu až na úroveň Součkovy branky odkud míček směřoval do malého brankoviště a v přesile dva na jednoho si 70 Tatranu poradila s umístěním do branky. Smutné.
14:15
Můžeme vidět velice rychlý florbal.
13:14
Nehera nahazoval na Tokoše, který balónek netrefil a chytá ho Rebro.
12:13
Brauer mimo.
10:22
Souček vychytal Gašparíka.
07:23
Gašparík hledal před bránou Deutsche, ale ten se netrefil.