0:3
0:7
2:0
- : -
branky (asistence): 58:53 Hana Poláková (Adéla Bočanová), 59:51 Adéla Bočanová (Hana Poláková)
branky (asistence): 07:49 Zuzana Halfarová (Romana Žurková), 09:55 Veronika Enenkelová (Denisa Ferenčíková), 14:43 Markéta Kolářová (Veronika Enenkelová), 22:15 Denisa Ferenčíková (Ivana Šupáková), 24:41 Romana Žurková (Justyna Krzywak), 26:10 Ivana Šupáková (Veronika Enenkelová), 28:21 Katarína Klapitová (Hana Koníčková), 31:42 Denisa Ferenčíková (Veronika Enenkelová), 32:39 Zuzana Halfarová (Anna Niemcová), 37:48 Natálie Martináková (Hana Koníčková)

FbŠ Bohemians - 1. SC TEMPISH Vítkovice 2:10
59. Hana Poláková, 60. Adéla Bočanová - 8. Zuzana Halfarová, 10. Veronika Enenkelová, 15. Markéta Kolářová, 23. Denisa Ferenčíková, 25. Romana Žurková, 27. Ivana Šupáková, 29. Katarína Klapitová, 32. Denisa Ferenčíková, 33. Zuzana Halfarová, 38. Natálie Martináková; rozhodčí: Václav John - Lukáš Starý; vyloučení: 1:1; využití: 0:1; diváků: 55; zásahy brankářů: Jitka Omelková 24, Daniela Kreisingerová 8 - Nikola Příleská 12; po třetinách: 0:3, 0:7, 2:0;
60:00
Nejlepší hráčka domácího týmu: Eliška Nová
60:00
Komentář trenéra hostů (R. Urban): Dvě třetiny výborné, třetí třetinu jsme trochu polevily koncentraci. Za dle mého rozhodnutého stavu chválíme Bohemku že nepolevily a hrály až do konce na plno. Díky soupeři i divákům za podporu.
60:00
Střely ve třetí třetině Bohemians x Vítkovice: 7x8
60:00
Nejlepší hráčka hostujícího týmu: Veronika Enenkelová
60:00
Komentář trenéra domácích (T. Grigar): V první a druhé třetině nás Vítkovice přehrávaly ve všem. Do třetí třetiny jsme vstoupili s čistou hlavou a dokázali se zlepšit a zaslouženě třetinu vyhrát. Zítra se pokusíme takto odehrát celý zápas. Děkujeme soupeři za utkání.
60:00
59:52
Bočanová krásně obešla soupeřku a za pomoci Polákové dává další gol.
59:51
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil Adéla Bočanová, asistoval Hana Poláková (2:10).
58:53
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil Hana Poláková, asistoval Adéla Bočanová (1:10).
58:53
Nátlak se vyplatil. Bohemka dává gol.
58:06
Klokanky střílí co můžou. Ani jedna střela však nepadne do brány.
56:32
Další šance hráček Bohemians. Bohužel obrana Vítkovic plán překazila.
54:35
Hra má v poslední třetině slušné tempo a žádný z týmů nechce přijít o šanci na gól.
52:58
Klokanky byly blízko na vstřelení golu. Brankářku bohužel neobehrály.
50:56
Rozehrává se na střeně Bohemians.
48:45
Vítkovice mají nezlomnou obranu.
47:50
Klokanky se více dostávají do útoků. Bohužel neproměňují.
45:45
Hráčky Bohemians jsou v poslední třetině nejaktivnější za celý zápas.
43:45
Rozhodčí si vyžádali pauzu na úklid povrchu.
42:55
Kreisingerová má za sebou parádní zákrok.
41:26
Bohemka vystřídala golmanky a na poslední třetinu domácí hráčky podpoří Kreisingerová Daniela
40:00
40:00
Střely v druhé třetině Bohemians x Vítkovice: 3x17
40:00
39:55
Krásnou střelu Šindelářové do horního rohu brány hostující brankářka zachytila.
38:50
Klokanky před vlastní bránou zaváhaly a je z toho další gól.
37:48
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Natálie Martináková, asistoval Hana Koníčková (0:10).
37:38
Klokanky brání první půlku oslabení na výbornou.
36:51
Vítkovice mohou využít svoji první přesilovku.
36:44
Vyloučen hráč Eliška Nová družstva FbŠ Bohemians na 2 minuty za sekání.
35:30
Další útok Vítkovic překazila až Omelková.
32:39
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Zuzana Halfarová, asistoval Anna Niemcová (0:9).
32:34
Hráčka Bohemians právě trefila břevno.
32:00
Hráčky Vítkovic napadají velmi slušně a své šance proměňují.
31:42
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Denisa Ferenčíková, asistoval Veronika Enenkelová (0:8).
31:20
Klokanky mají problém dostat se do útočného pásma.
29:32
Nádherná střela Klapitové prošla Omelkové pod nohama.
28:21
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Katarína Klapitová, asistoval Hana Koníčková (0:7).
26:15
První střelu Vítkovic Omelková vychytala. Na druhou už bohužel nedosáhla.
26:10
Timeout FbŠ Bohemians
26:10
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Ivana Šupáková, asistoval Veronika Enenkelová (0:6).
25:11
V dnešním zápase jsou hráčky Vítkovic výrazně aktivnější.
24:41
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Romana Žurková, asistoval Justyna Krzywak (0:5).
22:15
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Denisa Ferenčíková, asistoval Ivana Šupáková (0:4).
22:13
Kadidlová se dostala až k bráně Vítkovic. Bohužel střelu namířila přesně do brankářky.
20:10
Úvodní buly druhé třetiny vyhrály hráčky Vítkovic.
20:00
Střela do tyčky hráč Andrea Satýnková družstva FbŠ Bohemians .
20:00
Střela do tyčky hráč Markéta Kolářová družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice .
20:00
20:00
Střely v druhé třetině Bohemians x Vítkovice: 4x17
20:00
19:55
První třetinu ukončuje pokus Vítkovic o gól.
19:00
Vítkovice uzavřely domácí hráčky na jejich půlce hřiště.
18:00
Hráčky Bohemians se ke konci třetiny snaží prosadit. Moc se jim to však nedaří.
16:00
Klokanky se dostaly do útoky. Po ztraceném balonu se už nestihly vrátit a je z toho další gól Vítkovic.
14:43
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Markéta Kolářová, asistoval Veronika Enenkelová (0:3).
13:28
Krásný zákrok Omelkové vymrštil míček mezi diváky.
12:30
Hráčky Bohemians převážně brání domácí bránu. Málo kdy se dostanou do útoku.
10:30
Přes veškerou snahu hráčky Bohemians dostávají druhý gól.
09:55
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Veronika Enenkelová, asistoval Denisa Ferenčíková (0:2).
07:59
Střelu Halfarové brankářka Omelková nevychytala a klokanky ztrácí jednu branku.
07:49
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Zuzana Halfarová, asistoval Romana Žurková (0:1).
05:07
Hosté hrají v plném počtu.
04:30
Krásná střela Satýnkové bohužel šla na hruď brankářky.
03:15
Domácí klokanky mají první přesilovku. Snaží se ji co nejvíce využít.
02:54
Vyloučen hráč Barbora Husková družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice na 2 minuty za sekání.
01:50
Vítkovice jsou prozatím průbojnější, než domácí klokanky.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Václav John a Lukáš Starý.
00:00
00:00
Line-up hostů 1. SC TEMPISH Vítkovice: brankář: Nikola Příleská; hráči v poli: Anna Niemcová, Zuzana Halfarová, Klára Kociánová, Romana Žurková, Justyna Krzywak
00:00
Line-up domácích FbŠ Bohemians: brankář: Jitka Omelková; hráči v poli: Veronika Loudová, Adéla Bočanová, Hana Poláková, Andrea Kadidlová, Lucie Šindelářová
00:00
Vážení diváci vítejte u 3. zápasu čtvrtfinalového PLAY-OFF extraligy žen. Střetnou se dnes domácí Fbš Bohemians a hosté 1. SC TEMPISH Vítkovice.