4:1
0:3
0:5
- : -
branky (asistence): 01:49 Jan Běloch (Jan Zavadil), 03:45 Michal Chudina (Jan Zavadil), 06:58 Filip Řehulka (Martin Fenik), 18:15 Michal Chudina
branky (asistence): 11:58 Daniel Ludvík (Ondřej Vaculík), 27:40 Daniel Ludvík (Jakub Renčín), 28:12 Jan Kopecký (Jan Hněvkovský), 28:52 Jakub Renčín (Jakub Boček), 52:42 Ondřej Vaculík (Daniel Ludvík), 53:51 Matěj Boček (Jakub Boček), 57:41 Tadeáš Melíšek (Jan Hněvkovský), 58:21 Jakub Boček, 59:13 Tadeáš Melíšek (Jan Hněvkovský)

Start98 Praha-Kunratice - BLACK ANGELS 4:9
2. Jan Běloch, 4. Michal Chudina, 7. Filip Řehulka, 19. Michal Chudina - 12. Daniel Ludvík, 28. Daniel Ludvík, 29. Jan Kopecký, 29. Jakub Renčín, 53. Ondřej Vaculík, 54. Matěj Boček, 58. Tadeáš Melíšek, 59. Jakub Boček, 60. Tadeáš Melíšek; rozhodčí: Jakub Furmánek - Vlastimil Šolc; vyloučení: 4 + Jan Zavadil 5:3; využití: 2:2; diváků: 134; zásahy brankářů: Václav Zavadil 20 - Ondřej Matiášek 25; po třetinách: 4:1, 0:3, 0:5;
60:00
Do semifinále 1. ligy mužů postupují Black Angels. Děkujeme hráčům Startu za výkony v této sezoně.
60:00
Pajer cont. 3: "Prožíváme velkou euforii z historického postupu pro náš klub. A o to víc nás možná mrzí, že se nad celou sérií vznášela pachuť ze stupidního pravidla o 150 divácích, díky které měl náš soupeř sebranou motivaci. Díky za férový přístup soupeře i všech diváků."
60:00
Vyjádření trenéra hostů Petra Pajera: "Co se týče dnešního zápasu, mrzí nás odfláknutý začátek a zbytečné zdvojení oslabení za nesportovní chování, před kterým jsme varovali. Na druhou stranu o to větší je radost, že se podařilo nepříznivý vývoj zápasu otočit..."
60:00
Střely ve třetí třetině. Domácí: 9, hosté: 8.
60:00
Vyjádření trenéra domácích Jakuba Menharta: "Gratulujeme soupeři k postupu. Ztratili jsme skvěle rozehraný zápas, do kterého jsme šli s nasazením. Chtěl bych moc poděkovat našim hráčům za celou sezonu. Je mi líto, že po takovém progresu, kterým jsme během základní části prošli, se pakujeme z play-off po třech zápasech."
60:00
Pajer cont. 2"Z jednotlivců bych dneska vyzdvihl Matěje Bočka a především Odru Matiáška, který podržel dvě třetiny bez gólu. Co se týče celé série, máme za sebou tři těžká utkání a obdivuji soupeře za to, že i za stavu 2:8 ve druhém zápase nevypustil ani vteřinu."
60:00
Střely celkem: 29 - 28.
60:00
59:13
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil Tadeáš Melíšek, asistoval Jan Hněvkovský (4:9).
59:13
Black Angels dokonale obrátili tento zápas...z 4:1 na 4:0. Teď přidává další gól Melíšek.
58:47
Pro domácí smutný konec jinak poměrně povedené sezony...
58:21
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil Jakub Boček z trestného střílení (4:8).
58:21
Vyloučen hráč Jan Zavadil družstva Start98 Praha-Kunratice na 5 minut za hrubost.
58:21
J. Boček šel sám na prázdnou branku a vyděsila ho hozená hokejka J. Zavadila. Následoval tedy trestný nájezd, který proměnil právě J. Boček.
57:41
57:41
Gól do prázdné branky... a je rozhodnuto.
53:51
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil Matěj Boček, asistoval Jakub Boček (4:6).
53:51
Bratři Bočkové si došli pro bekhendové zakončení. Opět tvrdý direkt hostů v rychlém sledu.
52:42
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil Ondřej Vaculík, asistoval Daniel Ludvík (4:5).
52:42
Vaculík dokonale schoval svou střelu za klubko hráčů a nechal ho zapadnout k zadní tyči Zavadilovy branky. Domácím se tak vymstila jistá pasivita v posledních minutách, jako by kunratickým hráčům docházel dech.
51:48
Ludvík nastřelil J. Zavadila, který pelášil vstříc brance Black Angels. Důrazné zakončení ale Matiášek ustál, víc tak bolelo útočníka domácích.
50:55
Rossi mohl po Zavadilově střele strhnout vedení na stranu domácích. Matiášek byl proti.
48:00
Na Startu je v těchto chvílích dobře vidět, že pro tento zápas postrádá dva klíčové hráče z první lajny, Štylera a Volfa.
46:55
J.Zavadil to zkoušel klasicky zpoza branky, takhle už dal v sezoně pár gólů. Ale Matiášek se stačil přemístit.
44:50
Vaculík nezištně hledal na zadní tyči úplně volného Renčína. Tomu k snadnému zakončení chyběl kousíček, balonek ale projel do rohu.
42:10
Jakub Boček utekl po Stejskalově chybě, ale Zavadil jeho zakončení parádně zastavil maskou. Stav zůstává 4:4.
40:42
Hněvkovský se v oslabení hnal za pátým gólem, najížděl na Zavadila ze strany, ale přestřelil.
40:00
40:00
Střely ve druhé třetině. Domácí 7, hosté 7.
40:00
39:56
Trestné střílení družstva Start98 Praha-Kunratice neproměnil Jan Zavadil.
39:56
Vyloučen hráč Jan Pícha družstva BLACK ANGELS na 2 minuty za držení.
39:56
Zavadil trestné střílení, nařízené za držení unikajícího Chudiny, neproměnil.
39:56
Domácí budou mít výhodu trestného střílení.
38:15
Vyloučen hráč Martin Rossi družstva Start98 Praha-Kunratice na 2 minuty za hrubost.
37:48
Dnešní zápas sleduje 134 diváků. Děkujeme a na Český florbal posíláme pěknou písničku.
36:31
Sudí teď hostům odpustili dvouminutový trest po zákroku Renčína na Zeidlera.
35:12
Skvělý zákrok Matiáška. Chudina od mantinelu dobře zamířil na vzdálenější tyč, ale ruka hostujícího gólmana tam efektivně i efektně byla.
33:30
Chudina je nejlepší hráč domácích. Příkladně bojuje, ale bohužel teď ze samostatného úniku zakončil jen do pupku Matiáška.
31:50
Hostující Nachtman teď na půlce nevěděl, co s míčkem, tak ho zápěstím nahodil na branku domácích a sám byl překvapený - trefil břevno.
29:57
Matěj Boček měl další příležitost...přestřelil. Na domácích je teď těžká deka.
28:53
Těžké K.O. pro domácí. Během 72 vteřin inkasují tři góly... před tím posledním ztratil míček J. Zavadil a hostující lavina nakonec dotlačila míček za Zavadila.
28:52
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil Jakub Renčín, asistoval Jakub Boček (4:4).
28:12
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil Jan Kopecký, asistoval Jan Hněvkovský (4:3).
27:40
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil Daniel Ludvík, asistoval Jakub Renčín (4:2).
27:40
Hosté si teď poradili s forčekingem Startu a rychle přešli do rychlého protiútoku - gól. A vzápětí dávají další branku...
27:16
Black Angels měli standardní situaci z výhodné pozice, ale Ludvík jen vyprášil kunratický blok.
25:00
Černý anděl Jakub Boček chtěl dát na odiv své šikovné ruce, ale domácí obranná dvojice Běloch - Vašíček si s jeho kouzly nakonec poradila.
22:45
No-shave klauzule, kterou na sebe během play-off uvalili domácí borci, má na tvářích prvního útoku rozdílný účinek. Kdybyste bouchli dveřmi, Zeidler i Stejskal nemají na líci ani chloupek, za to Chudina zarostl jako sveřepý Jánošík.
21:57
Rossi mohl vysunout Zavadila do samostatného úniku, balonek mu ale odskočil a do útoku se hnali hosté. Ty zastavil až spolehlivý zákrok V. Zavadila.
20:00
20:00
Před zápasem proběhl krátký ceremoniál: oficiální ukončení kariéry domácí legendy Jiřího Vašíčka. Dlouholetý kapitán odehrál v dresu Startu 178 utkání, zaznamenal 117 branek a 127 asistencí, celkem tedy 244 kanadských bodů. Vášo, děkujeme!!!
20:00
Střely po první třetině. Domácí 13, hosté 13.
20:00
18:15
Branku družstva Start98 Praha-Kunratice vstřelil Michal Chudina bez asistence (4:1).
18:15
Krásná akce Michajla Chudiny. Nasadil obránci housle, to samé pak zkoušel na brankáře Matiáška, s čímž neuspěl, ale následná dorážka přinesla ovoce.
17:30
Troška emocí mezi J. Zavadilem a V. Novotným. Sudí citlivě nechali trošku strkání bez vyloučení. Tak to má být, hra má spád.
16:45
V domácí sestavě dnes citelně chybí top obránce Matěj Štyler, který je nemocný.
15:30
Black Angels teď mají více ze hry, Start hrozí z nebezpečných brejků.
14:24
Chudina připravil velkou šanci pro Zeidlera - ten v sestavě nahradil nemocného Volfa a bohužel si nepředali střelecké dispozice.
13:02
Domácí v plném počtu.
11:58
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil Daniel Ludvík, asistoval Ondřej Vaculík (3:1).
11:58
To nešlo ubránit. Hosté zamkli Startíček u vlastního brankoviště a Ludvík tak dlouho vyměřoval, až zaměřil přesně.
11:02
Vyloučen hráč Martin Koubek družstva Start98 Praha-Kunratice na 2 minuty za hrubost.
11:02
Koubek dohrál svého soupeře u mantinelu a nabízí soupeři dlouhou dvojnásobnou přesilovku.
10:14
Vyloučen hráč Ondřej Vašíček družstva Start98 Praha-Kunratice na 2 minuty za sekání.
09:27
Pěkná práce domácího malého velkého muže Pražáka. Otočil se u mantinelu okolo soupeře jako za starých časů, které nikdy nebyly, a pak zakončil střelou do masky Matiáška.
08:15
Teď sledujeme vynikající zápas. Skvělé tempo a šance na obou stranách. Tu největší po samostatném úniku spálil Chudina.
06:58
Branku družstva Start98 Praha-Kunratice vstřelil Filip Řehulka, asistoval Martin Fenik (3:0).
06:58
Výborná práce domácího tvrďáka Řehulky. Pomohl vybojovat míček, ten se mu přes Fenika vrátil a Řehulka ho posílá s trochou štěstí do sítě.
05:55
Velké šance na obou stranách. Na jedné dvakrát Renčín, na druhé Zavadil a Chudina.
04:15
Vyloučen hráč Filip Řehulka družstva Start98 Praha-Kunratice na 2 minuty za hrubost.
03:45
Branku družstva Start98 Praha-Kunratice vstřelil Michal Chudina, asistoval Jan Zavadil (2:0).
03:45
Chudina se pěkně vytočil ze strany před Matiáška a trefil se přesně k zadní tyči.
01:49
Branku družstva Start98 Praha-Kunratice vstřelil Jan Běloch, asistoval Jan Zavadil (1:0).
01:49
Povedená křižná přihrávka a Běloch posílá míček po zemi poprvé do branky hostů. Hostující kapitán Nekola, který si předtím otevřel pusu na rozhodčí, zůstává dál na trestné lavici.
01:15
Vyloučen hráč Lukáš Nekola družstva BLACK ANGELS na 2 minuty za nedovolené vrážení.
01:15
Vyloučen hráč Lukáš Nekola družstva BLACK ANGELS na 2 minuty za nesportovní chování.
00:39
V první šanci se otcil domácí kapitán Stejskal, ale Matiášek si proti jeho střele povyjel a zkrotil ji na své výstroji.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jakub Furmánek a Vlastimil Šolc.
00:00
00:00
Line-up hostů BLACK ANGELS: brankář: Ondřej Matiášek; hráči v poli: Jan Pícha, Ondřej Vaculík, Jakub Renčín, Jakub Boček, Matěj Boček
00:00
Line-up domácích Start98 Praha-Kunratice: brankář: Václav Zavadil; hráči v poli: Jakub Křivanec, Petr Stejskal, Michal Chudina, Ondřej Schuller, Martin Zeidler
00:00
Vítejte u třetího čtvrtfinálového zápasu série malého pražského derby. Venku je bílá slota, vevnitř to bude pořádná florbalová bitva.