1:1
0:0
2:3
- : -
branky (asistence): 10:01 Ondřej Blažek (Dušan Přívara), 46:47 Radim Fořt (Miroslav Mayer), 55:11 Alois Burian (Miroslav Mayer)
branky (asistence): 12:20 Jakub Robenek (Adam Tesárek), 42:27 Peter Nehila (Lukáš Svačinka), 53:16 Michal Dombrovský (Daniel Cabiš), 54:49 Adam Tesárek (Jakub Robenek)

Kanonýři Kladno - 1. MVIL Ostrava WOOW 3:4
11. Ondřej Blažek, 47. Radim Fořt, 56. Alois Burian - 13. Jakub Robenek, 43. Peter Nehila, 54. Michal Dombrovský, 55. Adam Tesárek; rozhodčí: Milan Baloun - Roman Šuvada; vyloučení: 5 + Martin Holčák ČK1 + 5:3; využití: 0:1; diváků: 80; zásahy brankářů: Michal Šárka 19 - Vojtěch Kořínek 23; po třetinách: 1:1, 0:0, 2:3;
60:00
Nejlepšími hráči se stali: za tým domácích #77 Vojtěch Teslík a za tým hostí #7 Jakub Robenek
60:00
Komentář trenéra domácích, pana Petra Ďarmeka:"Celé utkání jsme tahali za kratší konec. Zápas rozhodla naše přesilovka. Těšíme se v úterý na výlet do Ostravy."
60:00
Komentář trenéra hostí, pana Tomáše Svačinky: "Playoffový zápas, ve kterém jsme měli v závěru více štěstíčka, ale šli jsme si pro něj. Děkuji soupeři i skvělým divákům za zápas. Těšíme se na zítřek."
60:00
Střely na branku ve třetí třetině: Kladno 9-11 Ostrava; celkem: Kladno 26-23 Ostrava
60:00
Dnešní zápas ovládli po dramatickém závěru hosté, konkrétně uspěli poměrem 4:3. Kladno tedy bude zítra odvracet konec sezony a já se na vás zítra budu opět těšit, konkrétně v 16:30. Přeji příjemný zbytek dne
60:00
59:41
Vyloučen hráč Michal Dombrovský družstva 1. MVIL Ostrava WOOW na 2 minuty za bránění ve hře.
59:41
Tak se nám tu trochu začalo vylučovat, Kladno hraje přesilovku 5 na 4
59:16
Vyloučen hráč Martin Holčák družstva Kanonýři Kladno na 5 minut za nesportovní chování.
59:16
Vyloučen hráč Martin Holčák družstva Kanonýři Kladno na 2 minuty za nesportovní chování.
59:16
Vyloučen hráč Martin Holčák družstva Kanonýři Kladno do konce utkání.
57:47
Kladno teď uzamklo hosty, domácí timeout, je pro ně asi vítaným vysvobozením. Kladno pokračuje v šesti
56:20
Holčák skvěle našel Mayera, kterému tváří v tvář prázdné brance odskočil balonek
55:12
Burian ze středu otřel svou střelu o horní tyč a nedal Kořínkovi šanci, Kladno opět v šesti
55:11
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil Alois Burian, asistoval Miroslav Mayer (3:4).
54:50
Tesárek po parádní Robenkově přihrávce do protipohybu Šárky navyšuje ostravské vedení, Kladno v šesti
54:49
Branku družstva 1. MVIL Ostrava WOOW vstřelil Adam Tesárek, asistoval Jakub Robenek (2:4).
54:30
Kotzur ve výborné šanci pálí těsně mimo
53:17
Dombrovský z dálky napřáhl a hlavně díky dobré cloně před brankou překonal Šárku
53:16
Branku družstva 1. MVIL Ostrava WOOW vstřelil Michal Dombrovský, asistoval Daniel Cabiš (2:3).
52:00
Kdyby se Mayerovi podařilo Cabiše prohodit, ocitl by se už sám proti brankáři, hostující kapitán si připisuje důležitý zákrok
51:46
Vyloučen hráč Matěj Stůj družstva Kanonýři Kladno na 2 minuty za blokování hokejky.
51:20
Domácí obraně opět utekl Nehila a jen díky skvělému zákroku Šárky se nemění skóre
50:30
Mayerova krosovka přeskočila Holčákovi hůl
49:32
Toto vyloučení naopak přijde hodně přísné hostům, ani ti se ovšem v následné diskusi s rozhodčím neshledávají s úspěchem
49:31
Vyloučen hráč Adam Tesárek družstva 1. MVIL Ostrava WOOW na 2 minuty za hrubost.
49:25
Hostující kapitán Cabiš trefuje pouze boční síťku
48:50
Šárka maskou zneškodňuje Robenka
48:03
Vyloučen hráč Matěj Stůj družstva Kanonýři Kladno na 2 minuty za bránění ve hře.
46:48
Mayer dostal parádní přihrávku do přečíslení 2 na 1, to vyřešil mazácky přihrávkou na osamoceného Fořta, který střelou do prázdné opět vyrovnává
46:47
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil Radim Fořt, asistoval Miroslav Mayer (2:2).
45:45
Kotzur se tu nyní s fauly docela rozjel, v jednom jeho střídání už to stačili odnést Šárka, Stůj i Cvrček
44:25
V přesilovce si Kladno už žádnou další šanci nevypracovalo, hosté jsou kompletní
42:28
Nehila utekl kladenské obraně, Šárkovi udělal pěknou kličku a v oslabení přihrává vedení Ostravě
42:27
Branku družstva 1. MVIL Ostrava WOOW vstřelil Peter Nehila, asistoval Lukáš Svačinka (1:2).
42:21
Trestné střílení družstva Kanonýři Kladno neproměnil Jan Louvar.
42:21
Vyloučen hráč Patrik Němec družstva 1. MVIL Ostrava WOOW na 2 minuty za sekání.
38:40
Na konci přesilovky Ostravy byli opět aktivnější Kladenští, Mayerova střela zapadla těsně mimo
37:20
Hosté přesilovku rozehráli velmi dobře, v největší šanci Tesárek ze středu nastřelil dvojblok Pertlík-Šárka
36:21
Vzhledem k posledním zákrokům na obou stranách se toto vyloučení kladenským hodně nezdá, rozhodčí svůj názor ale nemění
36:20
Vyloučen hráč Dušan Přívara družstva Kanonýři Kladno na 2 minuty za hrubost.
33:55
Balonek si nyní několikrát vyměnili Nehila s Holčákem, slušelo by se oběma extatranským hráčům připomenout, že nyní už oblékají každý jiný dres
33:00
Na zemi dvakrát v krátkém sledu skončil Robenek, začíná se nám tu přiostřovat
32:30
Stůj je v soubojích i přes svou relativně nízkou výšku velmi silný, což nyní rozdýchává Šrámek
31:15
V souboji dvou suverénně nejsilnějších mužů na hřišti byl nad Dombrovským úspěšnější Mayer
27:20
Po přihrávce středem mohl zakončovat do odkryté klece Burian, branku se mu ale trefit nepodařilo
26:00
Hosté rychle zakombinovali, na středu se objevil volný Děček, jehož pokus ze vzduchu skvěle zastavil Šárka
25:50
Kladenská třetí lajna roztočila na půlce soupeře parádní kolotoč, Dombrovský to neunesl a zle se ohnal po Stůjovi
25:00
Hosté na své polovině rychle rozehráli a zakončující Nehila ke své smůle netrefil branku
24:00
Blažkova nebezpečná střela po standartce zamířila těsně mimo
23:30
Sachr si přehodil hokejku svého soupeře a zastavit ho musel až na poslední chvíli Smrčka
21:30
Od začátku druhé třetiny se hraje nahoru-dolů a diváky zatím musí tento florbal bavit. Nejprve dvě nebezpečné dorážky Blažka a Louvara zlikvidoval Kořínek, který rychlým výhozem našel Nehilu, proti němuž Šárka vysekl skluz, za který by se nemusel stydět ani Sergio Ramos
20:35
Děček se elegantně zbavil dotírajícího Louvara, svou střelou ovšem trefil pouze blokujícího Cvrčka
19:15
Šárka nyní při Němcově pokusu neviděl vůbec nic a měl štěstí, že střela letěla mimo tři tyče
18:30
Přívara vymyslel další parádní nahrávku pro Blažka, proti němu zasáhl Kořínek
17:15
Třetí lajna domácích sice zamkla soupeře na jeho půlce, ovšem střela nepřišla a Kladno tak ppo zásluze o balonek přišlo
16:15
Holčákova dělovka z půlky prolétla těsně kolem Kořínkovy levé tyče
15:30
Kladno zkouší soupeře dostat pod tlak presinkem, často si ale pomůže faulem, jako třeba nyní Blažek
13:50
Na další přihrávku středem si naběhl Kotzur, bekhendem ale zakončit nedokázal
12:21
Domácí si koledovali už delší dobu a po další přihrávce středem vyrovnává Robenek
12:20
Branku družstva 1. MVIL Ostrava WOOW vstřelil Jakub Robenek, asistoval Adam Tesárek (1:1).
12:00
Pořádnou chybu nyní vyrobili domácí, když nahráli osamocenému Kotzurovi, jehož skvěle zneškodnil Šárka
11:00
Ke střele z předbrankového prostoru se dostal Teslík, kterého vychytal Kořínek, následná Mayerova dorážka skončila v boční síti
10:02
Parádní souhru nyní předvedli domácí Přívara s Blažkem a druhý jmenovaný střelou do poloodkryté klece otevírá střelecký účet dnešního zápasu
10:01
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil Ondřej Blažek, asistoval Dušan Přívara (1:0).
09:35
Nyní už se na balonku drží dost dlouhou dobu domácí a čekají na konec přesilovky soupeře
08:35
Po Robenkově pokusu si Šárka fotbalově počkal s chycením balonku, čímž uteklo několik cenných vteřinek z domácího oslabení
07:41
Vyloučen hráč Matěj Stůj družstva Kanonýři Kladno na 2 minuty za nedovolené vrážení.
06:40
Teslík si na útočné polovině udělal ze třech protihráčů kužely a byl faulován, z následné standartky Mayer trefil pouze blokujícího protihráče
05:50
Hosté i nadále hrozí především z dlouhých balonků za obranu a následných výběhů, Šárku tentokrát prověřil Smrčka
04:50
Přečíslení 2 na 1 vyřešil Šťovíček střelou, jeho relativně dobrý pokus zastavil Kořínek
04:00
Po dlouhém balonku za obranu se už k o poznání lepšímu pokusu propracoval Tesárek, pozorného Šárku však nepřekonal
03:05
Z pořádné dálky se nyní ke střeleckému pokusu odhodlal Robenek, chyběla mu však razance i přesnost
01:30
Lajna domácích mladíků dolplněná o zkušeného matadora Pertlíka nyní podržela hosty na jejich polovině, ti ale několika povedenými bloky nebezpečí zažehnali
00:20
A hrající trenér domácích si připisuje i první střelu na branku, tímto pokusem ale Kořínkovi žádné velké starosti nadělat nemohl
00:01
Úvodní buly zápasu pro domácího Přívaru
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Milan Baloun a Roman Šuvada.
00:00
00:00
Line-up hostů 1. MVIL Ostrava WOOW: brankář: Vojtěch Kořínek; hráči v poli: Martin Děček, Patrik Němec, Adam Tesárek, Daniel Cabiš, Jakub Robenek
00:00
Line-up domácích Kanonýři Kladno: brankář: Michal Šárka; hráči v poli: Ondřej Blažek, Alois Burian, Jan Cvrček, Jan Louvar, Dušan Přívara
00:00
Dobré odpoledne ze zasněženého Kladna, vítám Vás u online přenosu 3.duelu play-off 1.florbalové ligy mužů mezi týmy Kanonýři Kladno a 1.MVIL Ostrava WOOW. Po odehrání základní části nikdo z první trojky nesáhl po Kladnu (kterému po šestadvaceti kolech patřila pátá příčka), díky čemuž se ve vyřazovacích bojích utkávají Středočeši právě se čtvrtou Ostravou. ...
00:00
... Přestože obě dvě vzájemná střetnutí v základní části opanovali Slezané (5:6 po prodloužení a 5:3), oba celky dělily po ukončení základní části pouhé dva body a série by tedy měla být velmi vyrovnaná. Hrát se začalo už minulý víkend v Ostravě, kde se v prvním zápase radovali Kanonýři po vítězství 8:9 po samostatných nájezdech, ve druhém zápase ale už hráči Ostravy využili výhodu domácího prostředí a zvítězili 4:1.