1:4
1:0
2:0
0:1
branky (asistence): 13:58 Petr Linc (Daniel Fokt), 26:08 Petr Pastor (Daniel Fokt), 45:33 Ondřej Šarša (Erich Kellermann), 54:45 Petr Pastor (Daniel Fokt)
branky (asistence): 04:35 Jiří Halama (Jan Grábl), 06:06 Matěj Hronek (Tomáš Brom), 12:18 David Mati (Jan Grábl), 17:06 Jan Grábl (David Mati), 62:36 Matěj Hronek (David Hauser)

Florbal Chomutov - FBŠ Hummel Hattrick Brno 4:5p
14. Petr Linc, 27. Petr Pastor, 46. Ondřej Šarša, 55. Petr Pastor - 5. Jiří Halama, 7. Matěj Hronek, 13. David Mati, 18. Jan Grábl, 63. Matěj Hronek; rozhodčí: Jakub Nábělek - Radek Štengl; vyloučení: 1:2; využití: 1:0; diváků: 233; zásahy brankářů: Jan Vlček 24 - Filip Kejík 27; po třetinách: 1:4, 1:0, 2:0, 0:1;
62:36
62:36
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno vstřelil Matěj Hronek, asistoval David Hauser (4:5).
62:36
Vyjádření trenéra hostí Marka Fialy: Dnes to byl hodně těžký zápas. Vítězství je velmi cenné. Do zápasu jsme vstoupili dobře a hráli naší hru. Z toho plynuly vstřelené góly. Postupem času jsme přestali být pozorní a pohybliví. To umožnilo soupeři vrátit se do utkání. Na konci jsme se vzpamatovali a střelili vítězný gól. Děkujeme soupeři a divákům.
62:36
Poměr střel v prodloužení byl 1:2.
62:36
Komentář trenéra domácích Martina Bociana: "Dneska velká škoda našeho nástupu do utkání, kdy se soupeř dostal do snadného vedení. Od druhé třetiny jsme hráli to, co jsme chtěli, ale v závěru se od nás odvrátilo štěstí. Zítra začínáme od stavu 0:0. Díky soupeři a divákům!"
62:36
Vlček skvěle vyrazil střelu od mantinelu, pak ale obránci nechali dorážet osamoceného střelce.
55:29
Vlček zastavil nahrávku zpoza branky na volného soupeře.
54:54
54:45
Timeout Florbal Chomutov
54:45
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil Petr Pastor, asistoval Daniel Fokt (4:4).
54:45
Obrovská chyba hostů, Fokt vybojoval a nahodil do brankoviště, Pastor protlačil.
54:28
Další dobrý zákrok brněnského brankáře.
54:08
Situaci tři na dva řeší domácí střelou, skvělý semafor předvedl brankář.
53:09
Po střele Lince ze vzduchu hosté opět jen vyhazují.
52:02
Timeout FBŠ Hummel Hattrick Brno
50:55
Hosté pod tlakem první lajny blokují, ale pak jen vyhazují.
50:21
Pastorova střela od mantinelu zblokována.
49:54
Kopp míjí odkrytou zadní tyč.
48:51
Hosté zaváhali v brejku dva na Vlčka, ten to skvěle využil a zachránil domácí.
47:36
Šarša pálí, Linc dobře cloní, ale Kejík skvěle zasahuje.
46:25
Zblokovaná střela Lince.
45:47
Vlček skvěle likviduje šanci hostí.
45:33
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil Ondřej Šarša, asistoval Erich Kellermann (3:4).
45:33
Přesilovková kombinace uvolnila Šaršu tak, že skóroval i navzdory tomu, že napoprvé nezpracoval.
45:07
Pastor střílí nepřesně.
44:41
Šance domácích, hosté následně první našli a odpálili míček poskakující v brankovišti.
44:37
Vyloučen hráč Jan Vojtíšek družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno na 2 minuty za hra na zemi.
44:31
Brejk domácích čtyři na dva zastavuje faul posledního obránce.
44:08
Šance domácích, dobře pozičně gólman.
40:30
Osamocený Kellermann míjí míček v jasné pozici.
39:12
Vyloučen hráč David Mati družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno na 2 minuty za sekání.
39:12
Zbytečná obouručná sekera na půlce.
38:33
Hostující brankář skvěle zastavil výjezd domácích od zadního mantinelu, následně Vlček zlikvidoval brejk.
35:57
Tečovaná střela přeplachtila Vlčkovo branku.
35:25
Zatím jedinou šanci brněnské přesilovky měl bránící Pastor.
34:29
Vyloučen hráč Petr Linc družstva Florbal Chomutov na 2 minuty za vysoká hokejka.
34:29
Linc nešťastně přerušuje nápor domácích.
34:05
Chyba hostí v rozehrávce a Pastor trefuje masku hostujícího brankáře.
33:24
Štěrba se elegantně uvolnil a trefil tyč! Těžká dorážka šla mimo prázdnou branku.
32:52
Kopp po nahození osamocený před brankou promáchl.
30:06
Turek tečoval nechtěně o decimetr nad vlastní břevno.
28:28
Pastor promáchl v šanci, Vlček zlikvidoval následný protiútok skvělým zákrokem.
26:49
Vlček likviduje šanci, ale teď měl štěstí, že útočník předběhl míček a pak mu chyběl pohyb pro blafák.
26:08
26:08
Fokt nejenom zkušeně vytáhl míček ze skrumáže, ale ještě našel úplně volného Pastora.
25:12
Hezké vysunutí Turka na unikající spoluhráče končí jen těsně u hostujícího brankáře.
24:33
Rychlá kombinace domácích, těsně bráněný střelec nezvedl střelu.
20:46
Pálí Pastor, chytá Kejík. Utěšená střela z křídla.
17:59
Klasická gymnastika v podání Vlčka. Nejdříve vykopl míček v rozštěpu, aby následný padající list vyrazil rukou v protilehlém horním rohu.
17:06
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno vstřelil Jan Grábl, asistoval David Mati (1:4).
17:06
Ukrytá střela zblízka. Gól sice trochu náhodný, ale zasloužený díky tlaku hostů.
14:34
Šance domácích, brankář skvěle nohou.
13:58
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil Petr Linc, asistoval Daniel Fokt (1:3).
13:58
Teď se do toho Brno na vlastní půlce zamotalo samo. Fokt to rozmotal na Lince před brankovištěm.
13:47
Chybu hostí v rozehrávce napravuje blok Pastorovi střely.
12:18
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno vstřelil David Mati, asistoval Jan Grábl (0:3).
12:18
Mati byl na středu tak zapomenutý, že se mohl bát. No, střely se nebál!
11:14
Rychlá kombinace hostí, střela zblokována.
10:46
Kůra udržel míček proti třem a vystřelil.
09:33
Vlček našel tečovanou střelu, hlavně ale nepustil míček před dobíhajícím útočníkem.
06:06
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno vstřelil Matěj Hronek, asistoval Tomáš Brom (0:2).
06:06
Individuální průnik Hronka podpořený skvělým pohybem kolegy, který pomohl roztáhnout domácí obranu přináší hostům navýšení.
04:35
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno vstřelil Jiří Halama, asistoval Jan Grábl (0:1).
04:35
Brno si trpělivě počkalo na nahození do pohybu.
01:36
Domácí si špatně přebrali a první náznak ze strany hostů likviduje Vlček.
00:41
Dlouhá náhra Šarši na unikajícího útočníka zblokována.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jakub Nábělek a Radek Štengl.
00:00
00:00
Line-up hostů FBŠ Hummel Hattrick Brno: brankář: Filip Kejík; hráči v poli: Jakub Andrle, Matěj Hronek, Jakub Marek, David Hauser, Tomáš Brom
00:00
Line-up domácích Florbal Chomutov: brankář: Jan Vlček; hráči v poli: Ondřej Šarša, Petr Pastor, Erich Kellermann, Daniel Fokt, Petr Linc