3:1
0:2
1:1
1:0
branky (asistence): 01:38 Ondřej Pakosta (Tomáš Zach), 03:33 Martin Štarman (Ondřej Pakosta), 18:13 Martin Štarman (Jan Kolena), 56:27 Jan Kolena (Vít Sauer), 66:20 Vít Sauer (Lukáš Musil)
branky (asistence): 14:15 Daniel Hulič (Jaroslav Kropáček), 29:23 Michael Pitek (Tomáš Sattler), 30:23 Jaroslav Kropáček (Viktor Hocelík), 48:34 Jaroslav Kropáček (Viktor Hocelík)

FbK TJ Svitavy - SK BIVOJ LITVÍNOV 5:4p
2. Ondřej Pakosta, 4. Martin Štarman, 19. Martin Štarman, 57. Jan Kolena, 67. Vít Sauer - 15. Daniel Hulič, 30. Michael Pitek, 31. Jaroslav Kropáček, 49. Jaroslav Kropáček; rozhodčí: Jiří Filipčík - Ondřej Filipčík; vyloučení: 1:4; využití: 0:0; diváků: 168; zásahy brankářů: Jakub Víšek 19 - Milan Stránský 28; po třetinách: 3:1, 0:2, 1:1, 1:0;
70:00
Komentář domácího vedoucího L. Brýdla: Dnes dobrý vstup do zápasu, mít lepší produktivitu nebylo po první třetině co řešit. Následně jsme začali přidržovat míček a měli jsme problém. Naštěstí máme Vítka Sauera, který nám play down už jednou vyhrál a letos to nebude jinak. Těšíme se na úterní večer v Litvínově.
70:00
Komentář vedoucího hostů p. Hejkala: Série je evidentně vyrovnaná, uvidíme jak se to vyvine dál. Super diváci, díky.
70:00
Střely v prodloužení 3:1 pro domácí
66:20
66:20
Branku družstva FbK TJ Svitavy vstřelil Vít Sauer, asistoval Lukáš Musil (5:4).
66:20
Vít Sauer rozhoduje tento zápas! A byla to krásná akce. Lukáš Musil potáhl míček po mantinelu, Sauer si odskočil, vypálil z první a celá hala se raduje. Díky této výhře se série vyrovnává 2:2
65:10
Říha je extrémně silný na míčku, nenechal se odstavit.
65:00
Fanoušci ženou FbK k výhře
65:00
Problémy s časomírou přerušují tento zápas
64:00
Pakosta inkasoval tvrdý střet a nyní je na zemi. Už k němu dorazila polní lékařka
64:00
Několik nebezpečných dorážek Litvínova
63:00
Pakosta se dral do útoku, jenže koncovka nebyla provedena dobře.
62:00
Říha to zkouší z půlky. Stránský zasáhl rukou
61:00
Štarman si skvěle vodil protihráče v rohu, poté přihrál Savickému, střela se nepovedla
60:01
Tento zápas bude rozhodovat prodloužení, případně nájezdy. Stejně jako jsme to mohli vidět v prvním klání, ve kterém to lépe zvládli Bivojové.
60:00
60:00
59:50
Závěr je neskutečně divoký.
59:00
Krejčí hledal parťáka před brankou, ale obránci dobře dostoupili.
58:20
Litvínov je aktuálně lepším týmem z pohledu ofenzívy.
58:00
Kropáček už mohl možná rozhodnout. Víšek se ale senzačně přesunul.
57:42
Vitner se proletěl za mantinely.
57:00
Skalitzova střela z otočky vylekala úplně všechny v hale. Víšek si s ní ale poradil
56:27
Branku družstva FbK TJ Svitavy vstřelil Jan Kolena, asistoval Vít Sauer (4:4).
56:27
Kolena dává gól z neúplně klasické situace pro útočníka. Z poloviny hřiště vyslal zkušební střelu a ta končí v síti! Svitavy vyrovnávají. .
56:00
Daniel Hulič si pohrává s Blažejovským, který jenom běhá sem a tam
55:00
Litvínov při rozehrávce rozhodně šetří čas.
54:43
A to je další nevyužitá přesilovka, suma sumárum čtvrtá.
54:00
Hulič získal míček a opět se neuvěřitelně rozběhl. Střela skončila na masce Víška
52:50
Tak nyní to přece domácí už musí využít.
52:43
Vyloučen hráč Michael Pitek družstva SK BIVOJ LITVÍNOV na 2 minuty za sekání.
52:43
Říha dobře pracoval s holí a Pitek ho musel seknout.
52:00
Svitavy musí vše vynaložit do útoku.
50:01
Kropáček se ocitl sám před Víškem, jenže se kroutil jak žena v baru, protože nemohl míček zpracovat.
50:00
Litvínov otáčí skóre. Svitavský výkon má dnes tendenci klesat.
48:34
Branku družstva SK BIVOJ LITVÍNOV vstřelil Jaroslav Kropáček, asistoval Viktor Hocelík (3:4).
48:34
Hocelíkovi prospěl pobyt na trestné lavici, vrátil se na hřiště, vzal míček a a nabídl ho Kropáčkovi na brankoviště. Tento střelec se nemýlil.
48:20
Říha to zkusil od půlky, padáček neskončil v síti. Litvínov v plném počtu a zaráží nás ta nulová úspěšnost přesilovek domácích.
47:00
Krejčí nabral dobrou rychlost. To bych do něj ani neřekl
46:20
Zach před brankou netrefuje
46:09
Veliká šance na ujmutí se vedení. Jenže přesilovky, to není činnost, která se Svitavám dnes daří.
46:08
Vyloučen hráč Viktor Hocelík družstva SK BIVOJ LITVÍNOV na 2 minuty za bránění ve hře.
46:00
Pakosta vybojoval míček v rohu a poté se vytočil před branku. Stránský byl už na zemi, ale střela těsně míjí. "Paky" možná jsi mohl přihrát.
45:00
Prudilova střela z otočky vyvolala rozruch. Sauer měl několik pokusů na doražení. Jenže se zachoval velice nemotorně, a tak se skóre nemění
44:20
Hulič tenisově trefuje ze vzduchu. Víšek se dobře přesunul a likviduje tento pokus.
44:00
Říha nepřesně na Prudila. Na toto je krátký i rychlík Pepa.
43:20
Pakostova přihrávka na unikajícího Kolenu. Ten totálně zaspal a raději odchází střídat
43:00
Štarmanův pokus přímo do těla Stránského
41:30
Retrospektiva ze včera. Hocelík uniká po mantinelu, ale Víšek ho vychytal
41:20
Musilova velice povedená střela. Stránský nejdříve rukou poté i helmou vyráží.
41:00
Štarman mohl krásně přihrát Pakostovi do šance, místo toho mu to nahrál na beckhand a ten poté musel přihrávat Zachovi L. Střela nad branku.
40:50
Začíná to opatrně.
40:00
40:00
Střely po druhé třetině: 10:7 pro domácí
40:00
Svitavy stejně jako včera ztrácejí vedení a do třetí třetiny se půjde opět za nerozhodného stavu. Rozhodně by měli domácí zabrat, jelikož dnešní výhra hostů by znamenala již dvoubodové vedení v sérii. Třetí třetina určitě nabídne spoustu zajímavých situací.
40:00
39:45
Kolena měl místo přihrávky střílet. Už si asi po těch všech zmarech nevěří.
39:00
Krejčí unikl po mantinelu, následně mu velikost branky nestačí
38:40
Kropáček posunul na Huliče před branku. Víšek se štěstím vyráží.
38:06
Tato přesilovka byla ještě bídnější než ta předchozí.
37:00
Domácí se chtějí ujmout vedení, jenže zatím neví, jak přehrát litvínovskou čtyřku
36:06
Vyloučen hráč Jakub Vitvar družstva SK BIVOJ LITVÍNOV na 2 minuty za hrubost.
36:06
Vitnar dohrál Říhu a my ho znovu vítáme na trestné lavici.
35:20
Zach Lukáš pálil z půlky. Kolenu nenechali obránci dorážet.
35:00
Musil trestuhodně ztratil míček a poté z první střílel Vitnar, ale v jeho očích je zklamání
34:00
Svitavy ve druhé třetině upustily od dobrého výkonu. Nyní panuje sever.
33:30
Kolena dvakrát za sebou ztratil míček.
32:00
Kropáček šel do souboje jeden na jednoho. Rozhodl se obránce prostřelit, ale střela skončila daleko v zámezí.
31:20
Hocelík poslal skrytou střelu, Víšek v pohodě chytá
31:00
Svitavy stejně jako včera neudržely vedení. Uvidíme jestli to i dnes bude osudné.
30:23
30:23
Ale pozor, náskok Svitav je pryč a Bivojové vyrovnávají. Kropáček dostal přihrávku zpoza branky, vystřelil z první a již se raduje
30:00
Po spekulativní brance se Litvínov zlepšil a Pitek znovu střílí.
29:23
Branku družstva SK BIVOJ LITVÍNOV vstřelil Michael Pitek, asistoval Tomáš Sattler (3:2).
29:23
Sattler střílel ze standardní situace a Pitek doráží, svitavští hráči dlouho diskutují, jenže rozhodčí výrok nezmění. Litvínov z ničeho nic snižuje
29:10
Parádní akce! Svitavy dnes v útoku pracují velice dobře. Štarman shodil od mantinelu na Pakostu, poté přihrávka na Kolenu a ten trefuje horní tyč. Škoda.
29:00
Nejdříve Pakostova nepřesná rána, poté Štarmanovi míček sjel z čepele
28:00
Víšek má po dlouhé době práci.
27:20
Kolena znovu před brankou a opět nic. Makej dál a spadne to tam.
26:00
Savickému v kritickém momentu přeskočil míček čepel. Z šance nic nebude
26:00
Hocelík přestřeluje a ukazuje, že tu stále je. Skoro se na něj už zapomnělo.
25:20
Zach st. opět předvedl své dovednosti s holí,
25:00
Rybka a Zach se váleli současně na zemi jako kluci hrající si na pískovišti.
23:44
Litvínov v plném počtu. Svitavám se přesilovka nedařila
23:00
Zach Lukáš střílel z výběhu, Stránský nic neviděl, jenže míček minul těsně branku
22:00
Sauer vyslal dětskou střelu
21:45
Svitavy mohou ještě zvýšit svůj náskok. První přesilová hra tento víkend na scéně.
21:44
Vyloučen hráč Jakub Vitvar družstva SK BIVOJ LITVÍNOV na 2 minuty za sekání.
21:00
Musil si dobře poradil s atakem splašeného protihráče.
20:30
Tichý vyslal tvrdou střelu a i Prudil se raději sklonil
20:00
20:00
Tak zatím Jakub Víšek nekontaktoval specialistu na oděvy a roztrhnuté kalhoty musela vyřešit izolační páska. Snad mu tento nový amulet přinese štěstí.
20:00
Střely po první třetině: 12:7 pro Svitavy,
20:00
Střely na branku jasně hovoří o aktivitě obou soupeřů. Svitavy zatím hrají velice dobře do útoku. Zato Bivojové působí jako kdyby včera dlouho ponocovali a při tom ztratili několik spoluhráčů, kteří nyní chybí. Samozřejmě to berte trochu s nadsázkou.
20:00
19:59
Domácí můžou být rádi, že třetina končí, jelikož litvínovský tlak enormně rostl.
19:45
Huličova střela, Víšek připraven.
19:00
Z hlediště se ozývají narážky na litvínovské prupovídky k rozhodčím.
18:13
Branku družstva FbK TJ Svitavy vstřelil Martin Štarman, asistoval Jan Kolena (3:1).
18:13
Kolena má střeleckou smůlu. Metr před brankářem střílel, ale opět nic. Jenže tu byl šťastlivec Štarman, ke kterému se míčky dnes odráží. Pohotově zakončuje a Svitavy mají znovu dvougolové vedení.
18:00
Sauer mohl ještě více rozproudit svitavskou šanci, jenže zamrzl na mantinelu.
16:41
Svitavy v pěti.
16:00
Hocelík stejně jako vždy provádí rétorické a diskuzní úkony k rozhodčím.
15:45
Daniel Hulič trefuje boční tyč. Včera přesně na tomto místě skóroval.
15:10
Skalitzova střela z vrchu vedle.
14:41
Velká šance na vyrovnání. Včera měl Litvnínov poměrně dobrou bilanci v přesilové hře. Uvidíme jak dnes.
14:40
Vyloučen hráč Lukáš Musil družstva FbK TJ Svitavy na 2 minuty za blokování hokejky.
14:15
Branku družstva SK BIVOJ LITVÍNOV vstřelil Daniel Hulič, asistoval Jaroslav Kropáček (2:1).
14:15
Nebezpečné litvínovské duo se cítí i dnes. Hulič dostal přihrávku za branku, chyběl tam obránce, a tak si litvínovská hvězda jenom zlehka míček posunula před branku a zde snižuje.
13:50
Sauer sám před brankou, ani na dvakrát nedorazil míček za záda Stránského.
13:10
Vodičkova vzdušná přihrávka na Kropáčka, ten ze vzduchu trefuje jenom boční síť
13:00
Daniel Hulič se rozběhl jak za mlada a nechal za zády všechny svitavské pronásledovatele.
12:12
Kropáčkova velice nebezpečná střela ze střední vzdálenosti. Víšek kryje rukou, ale určitě se lekl.
11:20
Zach Lukáš střílel z obrany. Sám se diví, že jeho hůl není nakonec zlomená.
11:00
Víšek má nějaký problém s výstrojí. Možná má roztrhnutý šat. Mohl by mu pomoci litvínovský Ondřej Krejčí..
10:00
Pakosta nabízel střílenou přihrávku Kolenovi. Od něho se míček odrazil do zázemí.
09:50
Vodička neférově sekl do Víška. Ten si stěžuje.
09:00
Litvínov zatím působí zaskočeně, nebo že by včera příliš oslavovali?
08:00
Kolena v šanci po křižné přihrávce Pakosty. Kolenovi není zatím přáno.
07:30
Na hřišti proběhlo několik krásných florbalových soubojů. Nejvíce se líbil Musilův obraný zákrok proti Hocelíkovi.
06:50
Zach Tomáš klasicky motal a motal, poté vypálil nad.
06:10
Prudil srazil Krejčího, svitavská jedenáctka dostává pochvalu.
06:00
Kropáček si dobře nabíhal při standartce, jenže skákající míček byl nad jeho síly.
05:00
Vtipná situace při rozehrávce. Zahrál si i brankář Víšek
04:00
Domácí si nyní velice věří a odolávají litvínovskému tlaku.
03:33
Branku družstva FbK TJ Svitavy vstřelil Martin Štarman, asistoval Ondřej Pakosta (2:0).
03:33
A další gól. Znovu u toho byla ta samá svitavská lajna. Zach vyvezl míček, přihrál do šance Pakostovi, který byl volný a mohl střílet z první, jenže si špatně zpracovával míček. Nakonec do něj plácl přímo ke Štarmanovi, který zvyšuje!
01:38
Branku družstva FbK TJ Svitavy vstřelil Ondřej Pakosta, asistoval Tomáš Zach (1:0).
01:38
Netrvalo to dlouho a střelec Pakosta se prosazuje i v tomto utkání. Probíhal protiútok tři na dva Zach mohl rozdávat do stran, už to vypadalo, že míček ztratí. Ale poté vyslal minutkovou přihrávku na Pakostu a ten trefuje z první k tyči. Parádní akce
01:00
A máme tu první střelu domácích a hned velká příležitost. Šivák pálil z obrany a poté dorážel Kolena. Ležící Stránský si připisuje nelehký zákrok
00:30
Svitavy začínají na míčku
00:10
Právě začíná velice důležité utkání!
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jiří Filipčík a Ondřej Filipčík.
00:00
00:00
Line-up hostů SK BIVOJ LITVÍNOV: brankář: Milan Stránský; hráči v poli: Tomáš Sattler, Daniel Hulič, Zdeněk Fanta, Michael Pitek, Jiří Pecháček
00:00
Line-up domácích FbK TJ Svitavy: brankář: Jakub Víšek; hráči v poli: Tomáš Zach, Josef Prudil, Lukáš Musil, David Říha, Vít Sauer
00:00
Dobrý den dámy a pánové, vítám Vás u již čtvrtého utkání play-down série mezi dnes domácími Svitavami a Litvínovem. Včerejší utkání probíhalo velice vyrovnaně, jenže v poslední minutě třetí třetiny dovršil hattrick nezastavitelný Viktor Hocelík a domácí už neměli moc času na srovnání. Bivojové se tak dostali do vedení v sérii 2:1.
00:00
Dnešní utkání bude jistě velice podobné zápasům předcházejícím a určitě nebudou chybět ostré střety a viditelná rivalita. Musím ale podotknout, že v obou kádrech proběhly menší změny z důvodu zranění. Například ve svitavském dresu dnes nebude bojovat Jan Kulhavý, naopak se opět představí hbitý Lukáš Zach, který včera jistě chyběl.