1:1
3:1
2:0
- : -
branky (asistence): 01:01 Marek Mandelbaum (Ondřej Tichý), 34:56 Jaroslav Kropáček (Daniel Hulič), 35:34 Ondřej Krejčí (Ondřej Tichý), 39:42 Ondřej Krejčí (Marek Mandelbaum), 55:20 Viktor Hocelík (Lukáš Pudil), 59:46 Daniel Hulič
branky (asistence): 15:31 Ondřej Pakosta (Ivan Šivák), 32:04 Josef Prudil (Lukáš Zach)

SK BIVOJ LITVÍNOV - FbK TJ Svitavy 6:2
2. Marek Mandelbaum, 35. Jaroslav Kropáček, 36. Ondřej Krejčí, 40. Ondřej Krejčí, 56. Viktor Hocelík, 60. Daniel Hulič - 16. Ondřej Pakosta, 33. Josef Prudil; rozhodčí: Přemysl Bališ - Peter Varga; vyloučení: 5:2; využití: 1:0; diváků: 63; zásahy brankářů: Milan Stránský 25 - Jakub Víšek 24; po třetinách: 1:1, 3:1, 2:0;
60:00
Komentář trenéra hostí Brýdla: Dnes nebylo o čem, Litvínov víc chtěl a zaslouženě vyhrál. Nicméně se nevzdáme, v neděli jsme zpět.
60:00
(pokračování ten domácí) Děkujeme soupeři za zápas, a smekáme v jak malém počtu musí sérii odehrát. Děkujeme samozřejmě i divákům, a soupeři navíc přejeme šťastnou cestu domů.
60:00
Komentář trenéra domácích Huliče : V dnešním zápase jsme pokračovali v nastoleném trendu. Tam, zpátky, doleva, doprava, dopředu i dozadu. V důležitých chvílích jsme se také dokázali konečně navzájem podržet a to zřejmě dneska rozhodlo, protože v určitých fázích utkání jsme rozhodně nebyli lepším týmem.
60:00
59:47
Hulič střílí gól do prázdné branky a zvyšuje tak náskok o 4 góly.
59:46
Branku družstva SK BIVOJ LITVÍNOV vstřelil Daniel Hulič bez asistence (6:2).
58:22
Vyloučen hráč Michael Pitek družstva SK BIVOJ LITVÍNOV na 2 minuty za blokování hokejky.
58:00
Dochází k dalšímu zranění z řad svitavských hráčů.
57:50
Hulič se sám protlačil až před brankáře, ale balonek skončil v jeho rozkroku.
56:03
Svitavy hrají bez brankáře a snaží se tak dohnat rozdíl branek.
55:21
Pudil nahrává a Hocek střílí. Zvyšuje stav utkání na 5:2.
55:20
Branku družstva SK BIVOJ LITVÍNOV vstřelil Viktor Hocelík, asistoval Lukáš Pudil (5:2).
55:13
Timeout FbK TJ Svitavy
54:08
Mandelbaum povalil Musila na zem jako balvan a ten si odnáší z dnešního zápasu zranění kolene.
53:21
Přesto,že Litvínov hraje v oslabení, hoši slušně rozjíždějí útočné akce.
52:13
Vyloučen hráč Lukáš Pudil družstva SK BIVOJ LITVÍNOV na 2 minuty za sekání.
51:18
Zach T. si vodí hráče Litvínova a ti mu nestíhají.
49:06
Sice pozdě, ale přeci jen se publikum roztleskalo. Nejvíce jdou slyšet mladí bivojové, kteří si na tento zápas vzali i tleskadla.
48:04
Prudil má dnes asi líný den. Nikdo neví, čím to je, ale neustále se válí po zemi a domácí hráče to začíná lehce znepokojovat.
46:50
Zach L. střílí tvrdou ránu, Hulič blokuje svým tělem střelu ven.
46:02
Prudil se střetl se Sattlerem před bivojskou brankou. Prudilovo obočí utrpělo dalších pár šrámů.
44:10
Pecháček se v rohu pere o balónek se Zachem, který má nad ním hodně navrch.
41:48
Prudila pohladila hokejka něžně po obočí. Moc dobře to nenese.
41:38
Pakosta se prosazuje ke střele, která opět neprošla a Stránský si tak připisuje další zákrok.
40:52
Trestné střílení družstva FbK TJ Svitavy neproměnil David Říha.
40:52
Vyloučen hráč Tomáš Skalitz družstva SK BIVOJ LITVÍNOV na 2 minuty za nadzvedávání hokejky.
40:49
Bivoj zahajuje poslední třetinu spíše v obranném pásmu.
40:00
40:00
Střely na branku: Litvínov-11, Svitavy-7
40:00
39:42
Branku družstva SK BIVOJ LITVÍNOV vstřelil Ondřej Krejčí, asistoval Marek Mandelbaum (4:2).
39:25
Hulič asi trpí samomluvou. Vždy když mu nevyjde akce tak si breptá pod vousy.
37:30
Vnikají lehké dohady na obou stranách, ale rozhodčí mají hru pod kontrolou.
37:23
Štarman pálí prudkou střelu přímo na Stránského, ale marně.
35:44
Bivoj se ujímá vedení a dostává tak soupeře pod tlak.
35:34
Branku družstva SK BIVOJ LITVÍNOV vstřelil Ondřej Krejčí, asistoval Ondřej Tichý (3:2).
34:56
Branku družstva SK BIVOJ LITVÍNOV vstřelil Jaroslav Kropáček, asistoval Daniel Hulič (2:2).
34:08
Litvínov se snažil využít další přesilovky a zdařilo se.
33:38
Vyloučen hráč Josef Prudil družstva FbK TJ Svitavy na 2 minuty za sekání.
32:30
Pudil na dvakrát doráží před brankou hostí, ale gólman si balonek krásně pokryl.
32:04
Branku družstva FbK TJ Svitavy vstřelil Josef Prudil, asistoval Lukáš Zach (1:2).
32:01
Bivoj hraje v plném počtu a rozjíždějí tak útočnou akci.
30:17
Svitavy střílejí o něco více, ale stále jim to tam nepadá.
29:17
Vyloučen hráč Jan Vitner družstva SK BIVOJ LITVÍNOV na 2 minuty za špatné střídání.
29:15
Bivoj zatím slušně brání, ale bohužel si prodlouží oslabení o další 2 minuty.
27:27
Hosté hrají první přesilovku a zatím hrají spíše takticky.
27:11
Vyloučen hráč Michael Pitek družstva SK BIVOJ LITVÍNOV na 2 minuty za sekání.
24:32
Blažejovský měl jedinečnou šanci na střelu do prázdné branky, ale netrefil se do balónu.
23:18
Domácí rozehráli 2. třetinu o něco důrazněji než hosté.
21:14
Pakosta se prosazuje, ale jeho střela nebyla tak razantní a Stránský jí tak vychytal.
19:01
Mandelbaum měl šanci trefit prázdnou branku, ale jeho střela letěla těsně vedle branky 10 metrů do vzduchu.
18:50
Bivoj slušně rozehrává přesilovku a kluci střílejí z každé pozice.
18:16
Trestné střílení družstva SK BIVOJ LITVÍNOV neproměnil Michal Skuhrovec.
18:16
Vyloučen hráč Ivan Šivák družstva FbK TJ Svitavy na 2 minuty za vysoká hokejka.
18:00
Zach se sune dopředu, ale Pecháček ho blokuje.
15:32
Svitavy si pěkně rozehráli standardní situaci před bránou domácích a vstřelili tak první gól.
15:31
Branku družstva FbK TJ Svitavy vstřelil Ondřej Pakosta, asistoval Ivan Šivák (1:1).
13:21
Hra se začíná lehce přiostřovat na obou stranách.
11:18
Musil nastřeluje míček přes půlku hřiště na Římu, ale ten ani nezvládl vystřelit.
09:06
Míček je převážně na hokejkách svitavských hráčů, přestože jich je podstatně méně.
07:35
Pakosta zkouší svou tvrdou střelou prostřelit litvínovskou obranu, ale ta vše zablokovala.
06:00
Omlouváme se svitavským fanouškům za problémy s PC a přenosem. Vše důležité uvidíte zde. http://cz.sport.video/future2010//video/floorball/1.-liga-muži/20-03-2018/sk-bivoj-litvínov-fbk-svitavy/165-speciál-sk-bivoj-litvínov-1
05:20
Hra se zatím střídá ze strany na stanu.
03:15
Hulič se cpe dopředu, ale neprochází mu to přes obranu hostí.
01:01
Branku družstva SK BIVOJ LITVÍNOV vstřelil Marek Mandelbaum, asistoval Ondřej Tichý (1:0).
01:01
Netrvalo dlouho a Bivoj se prosadil prvním gólem, který vstřelil Mandelbaum.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Přemysl Bališ a Peter Varga.
00:00
00:00
Line-up hostů FbK TJ Svitavy: brankář: Jakub Víšek; hráči v poli: David Říha, Vít Sauer, Josef Prudil, Lukáš Musil, Lukáš Zach
00:00
Line-up domácích SK BIVOJ LITVÍNOV: brankář: Milan Stránský; hráči v poli: Jaroslav Kropáček, Viktor Hocelík, Jiří Pecháček, Michal Skuhrovec, Daniel Hulič