0:1
0:2
0:4
- : -
branky (asistence): 05:22 Kryštof Kadlec (Jan Hlavsa), 18:49 Aleš Hoch (Jan Hlavsa), 23:01 Vít Vojta (Kryštof Kadlec), 24:42 Kryštof Kadlec (Jakub Belanec), 29:48 Kryštof Kadlec (Filip Jan Vrbický), 31:54 Kryštof Kadlec (Aleš Hoch), 33:01 Vojtěch Kaňka (Filip Jan Vrbický)

TJ Jiskra Domažlice - Florbal Sokolov 0:7
6. Kryštof Kadlec, 19. Aleš Hoch, 24. Vít Vojta, 25. Kryštof Kadlec, 30. Kryštof Kadlec, 32. Kryštof Kadlec, 34. Vojtěch Kaňka; rozhodčí: Ondřej Budek - Václav Lauda; vyloučení: 5:3; využití: 0:2; diváků: 18; zásahy brankářů: František Heindl 16 - Jiří Pokorný 30; po třetinách: 0:1, 0:2, 0:4;
36:00
35:15
Vyloučen hráč Tomáš Moravec družstva TJ Jiskra Domažlice na 2 minuty za hra bez hokejky.
33:25
Vyloučen hráč Aleš Hoch družstva Florbal Sokolov na 2 minuty za nedovolené vrážení.
33:01
Branku družstva Florbal Sokolov vstřelil Vojtěch Kaňka, asistoval Filip Jan Vrbický (0:7).
33:01
Legenda Kaňkís střílí gol pod břevno má z toho velkou radost.
31:54
Branku družstva Florbal Sokolov vstřelil Kryštof Kadlec, asistoval Aleš Hoch (0:6).
30:32
Vyloučen hráč Dominik Votava družstva TJ Jiskra Domažlice na 2 minuty za nedovolené vrážení.
29:48
Branku družstva Florbal Sokolov vstřelil Kryštof Kadlec, asistoval Filip Jan Vrbický (0:5).
26:07
Vyloučen hráč Vojtěch Karban družstva TJ Jiskra Domažlice na 2 minuty za nedovolené vrážení.
24:42
Branku družstva Florbal Sokolov vstřelil Kryštof Kadlec, asistoval Jakub Belanec (0:4).
24:00
24:00
23:25
Vyloučen hráč Štěpán Plachý družstva TJ Jiskra Domažlice na 2 minuty za nedovolené vrážení.
23:01
Branku družstva Florbal Sokolov vstřelil Vít Vojta, asistoval Kryštof Kadlec (0:3).
18:49
Branku družstva Florbal Sokolov vstřelil Aleš Hoch, asistoval Jan Hlavsa (0:2).
15:10
Vyloučen hráč Aleš Hoch družstva Florbal Sokolov na 2 minuty za hrubost.
12:00
12:00
10:10
Vyloučen hráč Aleš Gorožanin družstva Florbal Sokolov na 2 minuty za hrubost.
05:22
Branku družstva Florbal Sokolov vstřelil Kryštof Kadlec, asistoval Jan Hlavsa (0:1).
04:50
Zápas zatím i díky brzkému vyloučení patří spíše hráčům Sokolova,kteří jsou více na půlce soupeře z Chodska,ale zatím bez golového efektu.Domažlice se spíše zatím hledají.
01:34
Vyloučen hráč Tomáš Wolf družstva TJ Jiskra Domažlice na 2 minuty za nedovolené vrážení.