3:1
2:1
- : -
FBC Liberec
branky (asistence): 04:59 Viktor Kopecký (Mikuláš Krbec), 16:06 Radim Kühnel (Jakub Kolstrunk), 16:41 Radek Kužel (Jakub Koník), 18:22 Radek Kužel (Josef Novák), 21:14 Jakub Kolstrunk (Mikuláš Krbec), 27:16 Jiří Horák, 31:19 David Stummer (Mikuláš Krbec), 40:45 Jakub Kolstrunk (Mikuláš Krbec), 44:09 Jakub Kolstrunk (Viktor Kopecký)
FBC Liberec
branky (asistence): 06:01 Petr Salát (Lukáš Veselý), 10:29 Daniel Kroupa (Prokop Ferdan), 14:33 Petr Salát (Matěj Klucho), 20:39 Daniel Kroupa (Prokop Ferdan), 59:13 Prokop Ferdan (Petr Salát)

Florbal Ústí - FBC Liberec 9:5
5. Viktor Kopecký, 17. Radim Kühnel, 17. Radek Kužel, 19. Radek Kužel, 22. Jakub Kolstrunk, 28. Jiří Horák, 32. David Stummer, 41. Jakub Kolstrunk, 45. Jakub Kolstrunk - 7. Petr Salát, 11. Daniel Kroupa, 15. Petr Salát, 21. Daniel Kroupa, 60. Prokop Ferdan; rozhodčí: Milan Baloun - Roman Šuvada; vyloučení: 3:2 + Prokop Ferdan 5; využití: 3:1; diváků: 395; zásahy brankářů: Tomáš Fibiger 24 - Vít Vaníček 10, Lukáš Chyna 1; po třetinách: 4:3, 3:1, 2:1;
60:00
Vyjádření trenéra týmu Florbal Ústí p. Marka Vojty: Záčátek od nás nebyl dobrý, o to více jsme rádi, že jsme dnes vyhráli. Na zápas pro zralé kluky se budeme muset připravit daleko lépe. Děkuji skvělým fanouškům a soupeřům za utkání.
60:00
Vyjádření trenéra týmu FBC Liberec p. Zdňka Skružného: "Můj dům, můj hrad pokračuje". Domácí jasně lepší, těšíme se na sobotní zápas pro velký kluky
60:00
59:59
A je konec dámy a pánové. Florbal Ústí srovnává sérii na 3:3 . Oba týmy si tedy drží domácí neporazitelnost, poslední zápas série se odehraje v sobotu na hřišti Liberce
59:35
Ústí zbytečně neriskuje a čeká na zaznění sirény
59:20
Na balonku Pavelka, Fuchsig trefil Kořínka
59:13
Branku družstva FBC Liberec vstřelil Prokop Ferdan, asistoval Petr Salát (9:5).
59:13
Liberec aspoň upravuje skóre
59:00
Začala poslední minuta třetí třetiny
58:02
Liberec v šesti, na balonku Veselý. Baudisch netrefil balonek, Liberec rozehrává z rohu
56:45
Ústí na balonku, Krbec se snaží projít přes obránce Liberce, prvního obešel, druhý byl ale lépe připravený
56:04
Teď už opět na balonku Liberec
55:06
Salát trefil pouze Kolstrunka, ten netrefil přes tři čtvrtiny hřiště bránu. Fibiger poslal do útoku Nováka
50:40
Už ani moderátor nemá slov, protože Kopecký asi z metru netrefil prázdnou branku
47:03
Sportovní gesto od Valeše, když omylem přesekl prsty ústeckého brankáře, následně se přišel omluvit
44:09
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil Jakub Kolstrunk, asistoval Viktor Kopecký (9:4).
40:45
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil Jakub Kolstrunk, asistoval Mikuláš Krbec (8:4).
39:51
Vyloučen hráč Prokop Ferdan družstva FBC Liberec na 5 minut za sekání.
35:51
Gólmani se předhánějí v počtu výborných zákroků, momentálně je v ovacích Fibiger, který tygřím skokem vychytal hráče Liberce
35:14
Liberec na balonku, Balatka netrefil bránu, Salát vybojooval volný úder z rohu
34:01
Esterka nasadil Ferdanovi housličky a probudil všechny diváky
32:40
Krásný vyhoz od Fibigera, kterému chyběl pouze kousíček k asistenci. Na druhé straně se blýsknul neuvěřitelným zákrokem Vaníček
31:54
Esterka zblokoval střelu Kroupy
31:19
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil David Stummer, asistoval Mikuláš Krbec (7:4).
30:40
Kopecký těsně minul, Stummer už byl ale přesný
29:59
Vyloučen hráč Lukáš Böhm družstva FBC Liberec na 2 minuty za nedovolené vrážení.
29:50
Esterka zůstává ležet v rohu, Bohm jde spočnout na dvě minuty
28:25
Stummer pouze do obránce, Balatka se dostal do úniku, trefil tyč
27:49
Vyloučen hráč Pavel Hůza družstva FBC Liberec na 2 minuty za hrubost.
27:49
Krbec tak dlouho motal soupeře, něž ho musel Hůza zastavit nedovoleným zákrokem
27:16
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil Jiří Horák bez asistence (6:4).
27:16
Doslova životní rána Jiřího horáka, který vymetl všechno, co se nacházelo v pravém horním rohu
26:37
Horák má v moci balonek, Stummer přišel o balonek
25:46
Výborně Fibiger
25:15
Ferdan vystřelil ze středu mimo, Ústí oslabení přečkalo.
24:25
Salát do Kolstrunka, Kuhnel promáchl balonek, vzniká dobrá příležitost pro Liberec. Fibiger ale zachraňuje situaci
23:50
Další přesilová hra pro Liberec
23:40
Vyloučen hráč Radek Kužel družstva Florbal Ústí na 2 minuty za nedovolené vrážení.
23:10
Valeš přihrál vzduchem na Ferdan, ten balonek netrefil. Ferdan poté ještě v jedné situaci, střela mu ale nesedla
22:30
Balatka unikl Kuhnelovi, balonek mu ale sjel z čepel. Celou situaci uklidnil Esterka
21:14
21:14
Kolstrunk fauloval Bohma, Liberec ztratil balonek, to využili domácí hráči, kteří neuvěřitelně "pokoupali" hráče hostů a do prázdné branky pouze uklidil balonek Kolstrunk
20:39
Branku družstva FBC Liberec vstřelil Daniel Kroupa, asistoval Prokop Ferdan (4:4).
20:22
Po pauze byli domácí hráči přivítáni hlasitým pokřikem fanoušků, Liberec proměňuje první střelu třetiny
20:00
20:00
Střely na bránu po první třetině: Florbal Ústí - 5, Fbc Liberec - 14
20:00
19:06
Kuhnel zablokoval střelu Kroupy, sice zmátl Fibigera, ale nic zásadního se nestalo, míček na hokejkách domácích
18:22
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil Radek Kužel, asistoval Josef Novák (4:3).
18:13
Novák protlačil balonek na střed, kde se i s velkou dávkou štěstí prosadil Kužel
16:41
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil Radek Kužel, asistoval Jakub Koník (3:3).
16:41
A je vyrovnáno!! Kužel se dostal k odraženému balonku a pod tělem Vaníčka dává gól
16:06
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil Radim Kühnel, asistoval Jakub Kolstrunk (2:3).
16:06
Kuhnel zatáhnul balonek a střelou nad nohu snižuje náskok hostů
15:30
Ústí na polovině Liberce
14:33
Branku družstva FBC Liberec vstřelil Petr Salát, asistoval Matěj Klucho (1:3).
14:33
Na Fibigerovi ztroskotali všichni střelci, až Salát dokázal rozvlnil síť
13:53
Vyloučen hráč Vojtěch Esterka družstva Florbal Ústí na 2 minuty za zdržování hry.
13:12
Fibiger si s Valešovo střelou poradil, míček ve středním pásmu, Esterka vyloučen
12:45
Esterka zablokoval střelu Saláta
12:24
Vyloučen hráč Jaromír Täuber družstva Florbal Ústí na 2 minuty za sekání.