1:0
2:1
0:2
0:1
branky (asistence): 18:11 Jakub Švejkovský, 26:23 Filip Ullmann (Ondřej Němeček), 32:46 Jan Kolísko (Adam Tlapák)
branky (asistence): 24:00 Josef Rýpar (Jakub Hubálek), 50:26 Lukáš Hájek (Josef Rýpar), 51:35 Jakub Hubálek (Josef Rýpar), 69:05 Adam Delong (Martin Tokoš)

Tatran Teka Střešovice - 1. SC TEMPISH Vítkovice  3:4p
19. Jakub Švejkovský, 27. Filip Ullmann, 33. Jan Kolísko - 25. Josef Rýpar, 51. Lukáš Hájek, 52. Jakub Hubálek, 70. Adam Delong; rozhodčí: Petr Černý - Jiří Janoušek; vyloučení: 2:3; využití: 1:2; diváků: 275; zásahy brankářů: Michal Rebro 23 - Lukáš Souček 34; po třetinách: 1:0, 2:1, 0:2, 0:1;
70:00
Komentář trenéra hostů Pavla Bruse: Těším se na zápas, až budeme mít štěstí. Hromadu gólů jsme nechali ležet na hřišti. Dneska brutální morál, hlavně v oslabení. Zasloužená výhra. Těšíme se do Ostravy.
70:00
Komentář trenéra domácích Luďka Beneše: Dneska jsme odehráli velmi dobré utkání, Vítkovice měly větší štěstí v přesilovkách, a proto vyhrály. V úterý jedeme vrátit sérii do Prahy. Děkuji.
70:00
Střely v prodloužení: Tatran 9 - Vítkovice 2
69:05
69:05
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Adam Delong, asistoval Martin Tokoš (3:4).
69:05
A podobně jako včera ukončují prodloužení necelou minutu před koncem vítkovičtí. Série je tedy pro Tatran již velmi nepříznivá a při výjezdu do Ostravy se musí pokusit o zázrak, pokud si nechtějí sezónu ukončit předčasně. Diváci jako včera opět skvělí, bohužel hráči Tatranu na hřišti potenciálu domácí haly nevyužili. Pro dnešek je to ze STODOLY a mužské části vše, díky za pozornost.
68:49
Timeout Tatran Teka Střešovice
68:06
Přesilovka nevyužita, skóre stále srovnané.
67:55
Hosté se i v oslabení dostali do příležitosti ohrozit Rebrovu branku.
66:57
Dvě střely, dvakrát pozorný Souček.
66:06
Vyloučen hráč Lukáš Řezanina družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice na 2 minuty za blokování hokejky.
66:06
Domácí mají další možnost přesilovky. Zužitkují ji tentokrát?
65:04
Benešovu střelu hasí Souček mezi nohama.
64:17
Asi tři různé střely tatranských hráčů neprošly za Součka. Akce to byly všechny pěkné.
63:42
Domácí se zachraňují z brejkové situace.
63:10
Hájkova střela končí na Němečkovi.
62:02
Po ukončení přesilovky oba týmy najely na taktické přihrávky.
59:59
Domácí ale nabídnutou přesilovku zatím nevyužili.
59:04
Vyloučen hráč Martin Tokoš družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice na 2 minuty za držení.
59:04
Tokoš držel hůl, což se nesmí.
58:38
Na obou střídačkách se vehementně kreslí herní situace na tabulky.
58:03
Prchající Hájek bourá branku Rebra.
57:20
Beneš vysoko napadá, Nehera před ním utíká zpět ke svojí brance.
56:26
Domácí teď sportovně vrací míček, který před autem tečoval někdo z tatranských hráčů.
55:39
Hájek původně chtěl nejspíše střelu poslat do branky, ta ale o pár centimetrů míjí tyčku i vytrčenou nohu Rebra.
54:51
Jako včera to jsou skutečně nervy. Hráči si nic nedarují a bojují o každý centimetr hřiště. Často nedovolenými prostředky.
52:55
Řezanina nechal Rebra proletět vzduchem v brankovišti. Střela letěla mimo.
52:26
Hájek mohl zakončit sám, ale doběhl jej Němeček, který mu ve střele zabránil.
52:13
Gól značně nabudil hostující tým.
51:35
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Jakub Hubálek, asistoval Josef Rýpar (3:3).
51:35
Než jsem stihla zapsat trest domácích, hosté přesilovku využívají a srovnávají krok hry.
51:25
Vyloučen hráč Jan Kolísko družstva Tatran Teka Střešovice na 2 minuty za hra rukou.
50:26
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Lukáš Hájek, asistoval Josef Rýpar (3:2).
50:26
Vítkovice snižují náskok Tatranu na pouhý jediný gól. Sítě za Rebrem rozvlnil Hájek.
49:18
Na druhou stranu letěli vítkovičtí, na poslední chvíli střelu uhasil Němeček. V rohu zůstal skolený Svačinka.
48:57
Švejkovský po krosovce Slavíka jen promachuje. To je škody!
48:20
Bräuer vyzkoušel Rebrovu pozornost z boku. Rebro dnes blokuje skvěle.
47:16
Tokoš z výběhu pálil do ramene Rebra.
45:42
Nervy pracují i hráčům, hra se přiostřuje. Teď to odnesl míček.
45:22
Hubálek po tvrdém souboji odchází ze hřiště v doprovodu zdravotníka.
45:06
Kuba Kolísko v úniku, ve chvíli kdy mohl vypálit, byl dohoněn vítkovickým obráncem a o míček byl obrán.
44:31
Váňa chtěl zpoza branky zvednout míček, povedlo se mu trefit zezadu síť branky. Rebro si mohl hlavu ukroutit, jak hledal míček.
44:05
Rýpar z rozehry napálil hůl Svačinkovy florbalky.
43:12
Bestovu dělovku zablokoval Jirka Kolísko.
42:04
Tokoš měl hezky vymyšlenou krosovou střelu, na druhé straně ale nebyl žádný osamocený hráč v modrém.
41:16
Zblokovaná střela Rýpara obloučkem zaplula za Rebrovu branku. Rebro se po ní sice natahoval, ale nedosáhl.
40:40
Míček už ale mají v držení domácí. Na chvilku.
39:55
Heřmanský zakleknul vítkovickou střelu, která by ohrozila dvougólový náskok Tatranu. Šikula. Do konce třetiny několikrát klepali vítkovičtí na Rebrovu branku, naštěstí obrana byla pevná a Rebro připravený. Skóre tedy zůstává 3:1 a my se těšíme na poslední část zápasu.
39:28
Šebestova střela do vysokého obloučku přeletěla všechno, včetně mantinelu.
39:00
Opět odkopávaný míček z blízkosti Rebrovy branky.
38:00
V hale jsme překonali včerejší návštěvu a můžeme říct, že skvělých 275 diváků mohutně žene své týmy dopředu. Díky za skvělou podporu!
37:48
Brautferger teď ukázal, že i míček umí být akrobat. O jednu hranu mantinelu, na další hranu, a pak skokem do rohu hřiště. Krásně, samozřejmě pro diváky.
36:31
Meliš bojuje o každý metřík za brankou Vítkovic.
35:47
Svačinka si teď trpělivě podával jednotlivé vítkovické obránce mezi nohami, třetího už ale obehrát nedokázal.
33:41
Domácí opět zahrozili, Komárek ale pálil jen na hruď Součka. Ten míček chytil a vyhodil na své spoluhráče.
32:46
Branku družstva Tatran Teka Střešovice vstřelil Jan Kolísko, asistoval Adam Tlapák (3:1).
32:46
Brejkové situace využívají vyvezením míčku Adam Tlapák s Honzou Kolískem, který zavěšuje za Součka. Domácí odskakují do dvougólového vedení, čímž se nám lehce obrací včerejší průběh hry.
32:21
Po několika únicích na jedné či druhé straně vidíme opět kombinační přihrávky Vítkovic. Střela na Rebrovu hruď, a už se nám hra zase přelévá na druhou stranu.
31:20
Sládeček hledal nabíhajícího Komárka, ale míček k němu šel přes teč florbalky obránce Vítkovic.
30:35
Hosté teď spíše kombinují na své polovině.
29:01
Váňa odpaluje vysokým obloučkem míček až do protějšího rohu hřiště, tak, aby jeho tým mohl vystřídat.
28:17
Delongova střela jen těsně nenašla růžek uvnitř Rebrovy branky.
27:38
Slavík v úniku středem hřiště napálil míček do Součka.
26:23
Branku družstva Tatran Teka Střešovice vstřelil Filip Ullmann, asistoval Ondřej Němeček (2:1).
26:23
Ještě než jsem minulý post dopsala, tak Ullmann využívá přesilovku a zvyšuje náskok. Nutno podotknout, že se mu to povedlo dříve, než vítkovickým hráčům za stejné situace.
26:00
Vyloučen hráč Lukáš Řezanina družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice na 2 minuty za sekání.
26:00
Tentokrát záchrannou brzdu tahal (sekal) Řezanina. Odpoví Tatran stejnou mincí?
25:31
Řezanina neprosmýkl míček kolem Svačinky na mantinelu.
24:57
Svačinka střílí do chumlu před Součkem.
24:24
Bräuer ze strany hřiště pálí do Rebra.
24:00
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Josef Rýpar, asistoval Jakub Hubálek (1:1).
24:00
Minutu před návratem Gašparíka prostřeluje Rebra Rýpar.
23:24
První možnost gólu hostí v přesilovce měl Hubálek.
23:00
Vyloučen hráč Ronald Gašparík družstva Tatran Teka Střešovice na 2 minuty za sekání.
23:00
Gašparík zatáhl za záchrannou brzdu při úniku vítkovického hráče, a půjde si na dvě minuty odpočinout.
21:50
Komárek škobrtnul před Součkovou brankou, kdy mohl tečí zamést míček za gólmana.
21:10
Domácí míček uzmuli pro sebe, ale vítkovičtí je napadají u Rebrovy branky.
20:01
Druhé buly na úvod třetiny vyhrál tým Vítkovic.
20:00
20:00
Střely v první třetině: Tatran 10 - Vítkovice 4
20:00
19:59
Tak trochu gól do šatny byl jedinou "zajímavější" akcí první třetiny. Tatran vede nad Vítkovicemi 1:0 a všichni jsou jistě nedočkaví, co nám přinese druhá třetina.
19:21
Sládeček si zahrál na fotbalistu, kdy vysoký míček z nebezpečné brejkové situace odkopával do bezpečí.
18:11
Branku družstva Tatran Teka Střešovice vstřelil Jakub Švejkovský bez asistence (1:0).
18:11
Máme tu první gól! Skóre dnešního utkání necelé dvě minuty před koncem třetiny otevírá domácí hráč Švejkovský. To je radosti!
17:17
Rýparova střela skoro z poloviny hřiště po zemi doplula bez jediného kontaktu s něčí florbalkou až k Rebrovi, který ji obouruč chytil.
16:47
Sladký si zamotal míček mezi nohama.
16:20
U míčku jsou hosté a snaží se vymyslet nějakou kulišárnu, jak nachytat Rebra.
15:50
Besta v souboji rozbořil mantinel.
15:06
Tak teď nevyužil obrovskou šanci tandem Honza Kolísko - Gašparík, kdy se oba dva hnali před Součkovu branku. Kolísko krosoval, Gašparíkovi se nepodařilo doklepat míček do sítě.
13:57
Souček dalekým výhozem našel Firdu, kterého dostoupili obránci Tatranu. Nemohl tedy zakončovat, byť k tomu měl příležitost.
12:10
Svačinka pěknou střelou mířil jen za brankový prostor Součka.
11:49
Vítkovice se sportovně přiznaly k teči míčku do autu.
10:20
Mühlfait blokuje Hájkovu střelu.
09:40
Benešův únik po mantinelu přerušují Jastřembský s Gálem.
08:45
Nejprve Honza Kolísko byl o kus dál, než aby mohl dorážet krosovku za Součka, pak měl šanci ještě Brautferger, ale jeho střelu tečoval někdo z vítkovických obránců pryč ze hřiště.
08:20
Tokošova střela z výhodné pozice skončila na hrudi Rebra.
07:41
Sládeček do hrudi Součka.
07:00
Ullmannův dlouhý výhoz chtěl stáhnout Švejkovský, tomu ale míček odskočil od florbalky přímo do náručí Součka.
05:57
Besta přihrával Bräuerovi, ten ale míček nezpracoval ideálně. Vyhnal se do rohu, kam se na něj sběhli tatranští hráči.
04:40
Tokoš z výběhu musel vracet po lajně zpátky, protože před brankou neměl žádného ze spoluhráčů, kteří by jeho sehrávku mohli odehrát.
03:53
Firda lehce tečoval míček, Rebro pozorný.
02:50
Bräuer zezadu do Honzy Kolíska, rozhodčí posuzují akci jako běžnou herní, a tak se Honza musel rychle zvednout a pokračovat ve hře.
01:27
Sládeček zpracovával těžkou přihrávku, a právě proto musel vracet zpátky na svoji polovinu.
00:44
Slavíkova spíše propagační střela, kdy na hrotu neměl komu přihrát. Být tam někdo, mohli jsme se poprvé radovat.
00:01
Úvodní buly urvali domácí hráči.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Petr Černý a Jiří Janoušek.
00:00
00:00
Line-up hostů 1. SC TEMPISH Vítkovice : brankář: Lukáš Souček; hráči v poli: Jakub Hubálek, Lukáš Hájek, Jan Šebesta, Ondřej Firda, Lukáš Řezanina
00:00
Line-up domácích Tatran Teka Střešovice: brankář: Michal Rebro; hráči v poli: Filip Ullmann, Jakub Švejkovský, Tomáš Svačinka, Jakub Slavík, Ondřej Němeček
00:00
Včerejší nervydrásající souboj byl rozuzlen až v prodloužení, kdy necelou minutu před koncem desetiminutovky nad regulérní hrací dobu zavěšoval za Rebra Řezanina. Nechme se překvapit, zda některý z trenérů sáhne do složení jednotlivých formací a nakolik se hráči poučili ze včerejšího průběhu, kdy Tatran dotahoval už čtyřgólovou ztrátu tak trochu "za pět dvanáct".
00:00
Podobně jako hráče za jejich nasazení musím vypíchnout také diváckou podporu, která byla včera neskutečná. I když to zezačátku na domácích hráčích nebylo moc poznat, diváci byli skutečně šestým hráčem v poli a v ochozech rozpoutali skutečné peklo. Dnes doufáme v podobnou účast a podporu, tak doražte do STODOLY. Opět nás čeká bohatý program o přestávkách, opět je přítomen i T-Rex.
00:00
Před zahájením utkání navnadí fanoušky (i hráče) dámy z Chilli Cheerleaders, které následně vytvoří špalír pro nastupující hráče. Za sebe vám přeji příjemnou podívanou, ať už přímo v hale, nebo u video/text onlinů.
00:00
Opět krásné odpoledne ze střešovické STODOLA Arény! Dnes pokračujeme 4. kolem play-off Tipsport Superligy mezi domácím týmem Tatran Teka Střešovice a hostujícími 1. SC TEMPISH Vítkovice. Stav série je 1:2 z pohledu domácích, kteří se dnes jistě pokusí o srovnání.