1:2
0:1
6:1
- : -
branky (asistence): 16:33 Jiří Juhaňák (Jiří Bauer), 42:26 Václav Černoch (Luděk Ondráček), 48:51 Luděk Ondráček (Jiří Juhaňák), 52:48 Luděk Ondráček (Petr Kadlec), 54:22 Václav Černoch (Josef Žižka), 59:16 Radim Komínek (David Coufal), 59:48 Luděk Ondráček (Václav Černoch)
branky (asistence): 06:17 Tomáš Kucharič (Martin Pánek), 19:17 Tomáš Kucharič (Martin Pánek), 35:14 Martin Šindelář (Tomáš Kucharič), 52:18 Tomáš Kucharič (Martin Šindelář)

itelligence Bulldogs Brno - TJ Znojmo LAUFEN CZ 7:4
17. Jiří Juhaňák, 43. Václav Černoch, 49. Luděk Ondráček, 53. Luděk Ondráček, 55. Václav Černoch, 60. Radim Komínek, 60. Luděk Ondráček - 7. Tomáš Kucharič, 20. Tomáš Kucharič, 36. Martin Šindelář, 53. Tomáš Kucharič; rozhodčí: Kamil Sojka - Tomáš Sojka; vyloučení: 0:3; využití: 2:0; diváků: 480; zásahy brankářů: Filip Kuhn 19 - Jan Hándl 17; po třetinách: 1:2, 0:1, 6:1;
60:00
Střely ve 3. třetině: Bulldogs -13, Znojmo - 8, střely celkem: Bulldogs - 24, Znojmo - 23
60:00
Jan Šťastník 2/2: Nemyslím si, že by byl takový rozdíl v tom, jak moc týmy hrají tvrdě. Pokud to takhle bude pokračovat, série skončí 4:2 pro Brno a všichni budou spokojení, teda kromě nás. Děkuji našim divákům za vytvoření domácího prostředí.
60:00
Komentář trenéra domácích Davida Kyzlinka: První dvě třetiny těžilo Znojmo z našich chyb, ve 3. třetině se nám podařilo naše šance využít a zápas otočit. Důležité bylo obrovské nasazení a bojovnost. Stav série je 2:2.
60:00
Komentář trenéra hostí Jana Šťastníka 1/2: Dvě třetiny jsme mohli pomýšlet na úspěch, v té třetí jsme byli absolutně bez šance. Jsme si vědomi toho, že proti nám stojí tradiční účastník superligy a ten prostě nesmí sestoupit. Za víkend jsme měli 8 oslabení a další 3 signalizované výhody 6 na 5 proti pouhým dvěma přesilovkám a to nemluvím o tom neskutečném množství standartek, které musíme bránit.
60:00
59:48
Branku družstva itelligence Bulldogs Brno vstřelil Luděk Ondráček, asistoval Václav Černoch (7:4).
59:48
Hosté to opět zkusili v šesti, to se jim ale nevyplatilo a dostali další branku.
59:34
Šindelář zůstává po souboji s Bauerem na zemi, poté se naštěstí zvedá a odchází po svých na střídačku.
59:16
Timeout itelligence Bulldogs Brno
59:16
Branku družstva itelligence Bulldogs Brno vstřelil Radim Komínek, asistoval David Coufal (6:4).
59:16
Komínek po návratu ukázal, že stále má co nabídnout, když vyzrál na Hándla.
58:20
Slovní potyčku mezi Ondráčkem a Krejčířem ukončil rozhodčí.
56:50
Čihal minul Kuhnovu branku.
55:19
Krejčířův přechod do protiútoku nevyšel.
54:22
Branku družstva itelligence Bulldogs Brno vstřelil Václav Černoch, asistoval Josef Žižka (5:4).
54:22
Buldoci využívají druhou přesilovku. Po přihrávce Žižky Černoch dává svůj druhý gól.
54:03
Vyloučen hráč Jiří Salava družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ na 2 minuty za blokování hokejky.
53:35
Rozhodčí drží ruku nad hlavou, domácí si zahrají další přesilovku.
52:48
Branku družstva itelligence Bulldogs Brno vstřelil Luděk Ondráček, asistoval Petr Kadlec (4:4).
52:48
Máme tu rychlou odpověď Brna, 30 sekund jim stačilo na srovnání skóre.
52:18
Timeout TJ Znojmo LAUFEN CZ
52:18
Branku družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ vstřelil Tomáš Kucharič, asistoval Martin Šindelář (3:4).
52:18
Šindelář nahrál osamocenému Kucharičovi a ten zkompletoval hattrick.
51:43
Kladivo si dal málem vlastní gól, když se od něj odrazila přihrávka Znojma do břevna.
50:36
Sláma byl zcela sám před brankou Brna, zvednul hlavu, ale nedokázal míček dostat přes Kuhna.
48:51
Branku družstva itelligence Bulldogs Brno vstřelil Luděk Ondráček, asistoval Jiří Juhaňák (3:3).
48:51
Domácí měli signalizovanou výhodu, při které se v šesti hráčích prosadil Ondráček z voleje.
47:32
S nebezpečnou střelou Paláta po zemi si Kuhn poradil.
46:21
Hosté šli dva na jednoho a Martinek minul branku.
45:43
Hándl vytáhl další výborný zákrok po sražené střele Ondráčka.
45:00
Coufal v šanci těsně před brankou nepřekonal Hándla.
44:21
Znojmo začalo hrát 3. třetinu mnohem aktivněji a podepisuje se to na celkové rychlosti hry.
42:26
Branku družstva itelligence Bulldogs Brno vstřelil Václav Černoch, asistoval Luděk Ondráček (2:3).
42:26
Nedáš, dostaneš. Do šance z breaku se dostal Černoch, a ten snižuje na 2:3.
41:55
Ve velké šanci se před bránou ocitl Salava, přihrávku vzduchem ale netrefil.
40:15
Juhaňák napřáhl ještě na své polovině a jeho střela nadělala Hándlovi hodně práce.
40:00
Střela do tyčky hráč Alan Juříček družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ .
40:00
40:00
Střely ve 2. třetině: Bulldogs - 4, Znojmo - 10
40:00
39:10
Znojemský útočník po velké šanci z středu hřiště netrefuje.
37:58
Buldoci se snaží alespoň částečně smazat dvoubrankovou ztrátu před koncem třetiny.
36:50
Juhaňák dal Coufalovi skákavou nahrávku před branku a brněnský útočník balonek minul.
35:14
Branku družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ vstřelil Martin Šindelář, asistoval Tomáš Kucharič (1:3).
35:14
Kucharič zachytil rozehrávku domácích a poslal Šindeláře do úniku, ten udělal Kuhnovi kličku a navýšil tak vedení Znojma.
34:00
Hosté brání tohle oslabení zatím na jedničku.
33:17
Brno zatím v této přesilovce hledá cestu k brance Hándla.
32:20
Vyloučen hráč Jakub Martinek družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ na 2 minuty za hrubost.
31:37
Gólmani na obou stranách teď předvádí skvělé zákroky.
30:54
Bauer si to namířil středem hřiště a prošel jako nůž máslem, ale na Hándla už nevyzrál.
29:20
Kuhn teď čelil dvěma střelám Znojma a s oběma pokusy si poradil.
26:50
Znojmo pod tlakem pouze vyhazuje.
26:15
Bauerovi střela od mantinelu vůbec nesedla, a tak míček letí do rohu hřiště.
24:47
Po rozehrávce z rohu vznikl před brankou Znojma chaos, z kterého mohl těžit Kadlec, ten ale skákající míček minul.
23:48
Na hřišti se objevuje Radim Komínek, legenda Buldoků.
21:56
Na začátku druhé třetiny se nic nemění - domácí drží míček a hosté čekají na jejich chyby.
20:30
Šindelářovu střelu po breauku Znojma Kuhn chytá.
20:00
20:00
Střely na bránu: Bulldogs - 7, Znojmo - 5
20:00
19:17
Branku družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ vstřelil Tomáš Kucharič, asistoval Martin Pánek (1:2).
19:17
Po standartní situaci Znojma Kuhna neposlouchal míček a tak si ho našel v brankovišti Kucharič a vstřelil svůj druhý gól v zápase.
18:40
Hándl chytá i střelu Ondráčka ze střední vzdálenosti.
16:33
Branku družstva itelligence Bulldogs Brno vstřelil Jiří Juhaňák, asistoval Jiří Bauer (1:1).
16:33
Juhaňák vystřelil po přihrávce Bauera po zemi k tyči a tentokrát mířil přesně.
15:51
Vyloučen hráč Tomáš Kucharič družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ na 2 minuty za bránění ve hře.
15:51
První přesilovku zápasu si zahrají domácí.
14:35
Signál Brna končí blokem po střele Sládečka.
14:01
Po ztrátě Surkoše šli hosté do breaku, který ale skončil střelou vedle branky.
13:09
Procházkovi střela ze středu hřiště nesedla
12:20
Černoch teď dvakrát prověřil Hándla, bohužel pro Brno bez úspěchu.
11:54
Znojmo brání zataženě a tak mají domácí dostatek prostoru pro rozehru
09:08
Znojmu dělá osobní obrana domácích značné problémy.
07:11
Sládeček sám před brankou hostů nevyzrál na Hándla.
06:17
06:17
Znojmo po dlouhé rozehrávce před vlastní brankou přehrálo obranu soupeře a střelou Kuchariče otevírá skóre dnešního zápasu.
04:10
Mráz vykroužil od mantinelu, přeběhl s míčkem skoro celou šířku hřiště ale poté minul asi o metr.
02:19
Střelecký pokus Komínka od mantinelu pouze do bloku.
01:00
Domácí hned od začátku chtějí dát jasně najevo že právě oni dnes vyhrají a tlačí Znojmo na jejich půlce.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Kamil Sojka a Tomáš Sojka.
00:00
00:00
Line-up hostů TJ Znojmo LAUFEN CZ: brankář: Jan Hándl; hráči v poli: Martin Pánek, Vojtěch Procházka, Tomáš Kucharič, Martin Šindelář, Jiří Salava
00:00
Line-up domácích itelligence Bulldogs Brno: brankář: Filip Kuhn; hráči v poli: Josef Žižka, Jiří Bauer, David Sládeček, Jiří Juhaňák, David Coufal
00:00
Vítejte u dalšího derby mezi Bulldogs Brno a Znojmem, před kterým je stav série 1:2 a tak domácí hrají o vyrovnání série. Včerejší dlouhé utkání vyhrálo Znojmo až na nájezdy a bude mít dnes jistou psychickou výhodu. Doufejme, že nám utkání přinese minimálně stejnou podívanou, jako včera.