0:2
1:1
4:2
0:1
branky (asistence): 21:22 Pavel Sládeček (Mikuláš Komárek), 51:42 Milan Meliš (Marek Beneš), 53:07 Jakub Slavík (Ondřej Němeček), 55:48 Milan Meliš (Marek Beneš), 59:13 Milan Meliš (Ondřej Němeček)
branky (asistence): 07:57 Lukáš Hájek (Lukáš Hrubý), 14:14 Jakub Hubálek (Lukáš Hájek), 26:01 Marek Bräuer, 41:26 Adam Delong (Tomáš Sladký), 44:20 Adam Delong (Martin Tokoš), 69:03 Lukáš Řezanina (Jakub Hubálek)

Tatran Teka Střešovice - 1. SC TEMPISH Vítkovice  5:6p
22. Pavel Sládeček, 52. Milan Meliš, 54. Jakub Slavík, 56. Milan Meliš, 60. Milan Meliš - 8. Lukáš Hájek, 15. Jakub Hubálek, 27. Marek Bräuer, 42. Adam Delong, 45. Adam Delong, 70. Lukáš Řezanina; rozhodčí: František Pangerl - Jiří Šedivý; vyloučení: 3:3; využití: 0:0; diváků: 245; zásahy brankářů: Michal Rebro 22 - Lukáš Souček 26; po třetinách: 0:2, 1:1, 4:2, 0:1;
70:00
Komentář trenéra hostí Pavla Bruse: Z naší strany mi dnes chyběla ještě větší jiskra, přesto jsme měli zápas 50 minut pod kontrolou. V 5:6 jsme už bohužel čekali na konec a to se nesmí opakovat! Tatran odhalil naši další slabinu a my ji teď můžeme zacelit. Mám radost z obrovského morálu, který jsme předvedli. Po laufu soupeře na konci jsme si došli pro zasloužené vítězství. Zítra musíme hrát ještě lépe. 2:1, nic víc.
70:00
Komentář trenéra domácích Luďka Beneše: Paradoxně jsme dneska odehráli zatím nejlepší utkání v sérii, ale bohužel jsme si utkání prohráli začátkem třetí třetiny. Děkujeme fantastickým divákům za podporu.
70:00
Střely v prodloužení: Tatran 3 - Vítkovice 4
69:03
69:03
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Lukáš Řezanina, asistoval Jakub Hubálek (5:6).
69:03
Konec. Dorážená rána skončila za Rebrem. Škoda, že si domácí lépe nepokryli hráče, byli jsme kousek od nájezdů. Stav série je tedy z pohledu domácích nepříznivá 1:2, zítra se budou snažit sérii opět vyrovnat. V ochozech vyhráli domácí, na hřišti hosté, to je sport. Zítra stejný čas, stejné místo, těšíme se opět na domácí kotel příznivců Tatranu.
68:17
Poprvé zasahuje také pořadatelská zdravotnice, kdy Nehera schytal nepěknou ránu do obličeje nad oči.
68:13
Komárek vyrazil na zteč, ale v cestě mu stála florbalka vítkovického obránce (a také rozhodčí, který nestihnul utéct).
67:53
Vyloučen hráč Filip Ullmann družstva Tatran Teka Střešovice na 2 minuty za nesportovní chování.
67:53
Vyloučen hráč Josef Rýpar družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice na 2 minuty za nesportovní chování.
67:53
Hra je náročná i emočně, Ullmann a Rýpar neudrželi nervy na uzdě a oba si jdou shodně odpočinout před pořadatelský stolek.
67:45
Střela Šebesty skoro skončila za Rebrem, který v brance předvedl něco ve tvaru hvězdičky.
67:04
Tokošovu střelu vykopává Rebro do protějšího rohu.
66:10
Ani jeden z týmů nechce udělat zbytečnou chybu, která by je stála bod v sérii.
65:14
Po polovině prodloužení dynamického florbalu zatím ani jeden z týmů nerozhodnul.
64:20
Odraženou střelu z výšky chytá Souček ve stoje do obou rukou.
63:54
Svačinkovu střelu zakleknul Sladký.
63:04
Skákaná střela skoro zaplula za Rebra, ale ten ji naštěstí viděl a z kleku odstrčil na tyčku. Hosté si ale počínali nedovoleně, proto mohl rozehrát Tatran.
62:10
Střela Šebesty jen prosvištěla do druhého rohu, Rebro se natáhnul seč to šlo, ale nakonec zasahovat nemusel.
61:54
Komárek vybojoval rozehru z rohu.
61:08
Týmy zatím na míčku spíše taktizují, i když už jsme na obou stranách brejkové situace viděli.
60:01
Buly v prodloužení sportovně odevzdávají po chybě časomíry domácí.
60:00
60:00
Střely v poslední třetině: Tatran 11 - Vítkovice 8
60:00
59:59
Regulérní hrací doba nám vítěze neukázala, tedy pro konečný verdikt si ještě musíme chvíli počkat. Nejdéle deset minut nastavení.
59:45
Rebro už už míček chytil mezi nohy, ale dorážející hráči jej ještě několikrát sekli. Domácí obrana je sice chtěla vystrnadit, ale nakonec z toho vznikla ležící kupa těl a někde pod nimi ležel osekaný Rebro.
59:13
Branku družstva Tatran Teka Střešovice vstřelil Milan Meliš, asistoval Ondřej Němeček (5:5).
59:13
No nene! Máme srovnáno!!! Téměř celá hala vyletěla k oslavě srovnávacího gólu, domácí hráči v hloučku a plni radosti.
59:00
Jsou to teda nervy. Tatran zase v šesti.
58:38
Rebro se ještě natáhnul pro míček, ale na chvíli opustil velké brankoviště. Rozehrávají tak hosté z rohu.
58:26
Komárkovu střelu vypichuje Souček botou pryč.
55:48
Branku družstva Tatran Teka Střešovice vstřelil Milan Meliš, asistoval Marek Beneš (4:5).
55:48
Vyloučen hráč Mikuláš Komárek družstva Tatran Teka Střešovice na 2 minuty za nesportovní chování.
55:48
Míček zaplul do branky, gól oslavovala celá Stodola. Gól nakonec platil, i když o tom byly jisté dohady, včetně velmi bouřlivé debaty mezi kapitány a rozhodčími. Také se zapojili i něketří hráči, kterým se něco nelíbilo. Za protesty sedí Komárek trest.
54:35
Tatran po vybojovaném balonku opět v šesti.
53:07
Timeout 1. SC TEMPISH Vítkovice
53:07
Branku družstva Tatran Teka Střešovice vstřelil Jakub Slavík, asistoval Ondřej Němeček (3:5).
53:07
Hra v šesti Tatranu zřejmě svědčí, přidávají už druhý takový gól.
52:00
Rebro se ještě na chvíli vrátil do branky, aby zabránil střele vítkoického hráče. Teď už je opět na střídačce, tedy Tatran znovu v šesti.
51:42
51:42
Krosovka Beneše našla Meliše, který nekompromisně střílí za Součka.
51:02
Tatran hraje v šesti hráčích, Rebro na střídačce.
50:48
Domácí pod tlakem, pomohli si nedovoleným zákrokem. Vítkovice skutečně nemají kam spěchat, Tatran by měl něco vymyslet.
48:39
Kousek po kousku se hra přesunuje po hřišti, ale skóre se nemění.
47:38
I další pokusy o střely domácích byly zblokovány důslednou vítkovickou obranou.
47:24
Střela Honzy Kolíska se opřela do Bräuera.
46:40
Rýpar mířil dobře, Rebro s přehledem vykopává míček pryč.
46:00
Hosté už nemají kam spěchat, a tak v klidu kombinují na své polovině.
44:50
Uvidíme, jestli timeout pomůže domácím v obratu utkání.
44:20
Timeout Tatran Teka Střešovice
44:20
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Adam Delong, asistoval Martin Tokoš (1:5).
44:20
Rebro loví popáté míček ze sítí.
43:24
Váňa odpaloval vyšší míček do bezpečí.
43:10
Hráči rozebírají vzniklou situaci s rozhodčími.
42:25
Slavík z uctivé vzdálenosti jenom na Součka.
41:26
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Adam Delong, asistoval Tomáš Sladký (1:4).
41:26
Pavučiny za letícím Rebrem vymetá Delong.
40:35
Ullmann tělem zblokoval vysoký míček.
40:01
Poslední dnešní buly na úvod třetiny pro sebe urvali hosté.
40:00
40:00
Střely druhé třetiny: Tatran 9 - Vítkovice 7
40:00
39:55
Hubálek ještě těsně před koncem zahrozil, Rebro v dnešní oblíbené bokové poloze míček zachraňuje. Na několik vteřinek si Tatran chtěl vyzkoušet hru bez brankáře, ale domácí si míček moc dlouho na florbalkách nepodrželi. Rebro tedy musel se sirénou doklouzat do brankoviště, kdy zřejmě už po třetině vyrážel kolenem míček. Stav 1:3, velká část haly doufá v otočení.
38:05
Benešův vyvezený míček mu u Součkovy branky utekl. Další hráči Střešovic se pokoušeli ještě o sehrávku či střelu, ale žádný zamýšlený plán jim nevyšel, jen skončil na florbalkách vítkovických.
36:59
Po souboji zůstává v rohu u Součkovy branky vkleče na zemi Hrubý. Už je na střídačce, kde mu ošetřují oblast krku.
36:10
Brácha na bráchu (Jirka na Honzu Kolíska) dnes moc dobře nefunguje.
35:35
Sladký ze středu hřiště přestřelil branku.
34:21
Hráče dnes žene za skvělými výkony 245 velmi hlasitých diváků! Děkujeme všem za výstavní kulisu! Pokud budete moci, doražte také zítra.
33:47
Nejdříve Svačinka, a poté i Ullmann v úzkých, kdy byli v rohu za Rebrem napadáni dvojitou vítkovickou silou.
33:05
Na druhé straně měl dobrou pozici Ullmann, výsledek dopadl stejně, jako v předchozí akci.
32:35
Krosovka Hrubého mířila sice dobře, ale na druhé straně nebyl připraven nikdo, kdo by střelou ohrozil Rebra.
31:59
Jirka Kolísko svou střelou přes hráče našel jen Součka.
29:58
Beneš ze vzduchu trefil míček, ale překvapivá střela byla stočená až moc za pravou Součkovu tyčku.
29:27
Beneš za Součkovou brankou kličkoval, seč mohl, ale proti byl Řezanina.
28:43
Hosté sportovně vrací míček.
28:24
Opět šermovačka před Součkem, která nic neřešila.
26:57
Meliš z velkého brankoviště jen do nohoou Součka, který si pro míček sáhnul. Následovala ještě dohra, kdy Sladký chtěl Meliše odtlačit pryč.
26:01
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Marek Bräuer bez asistence (1:3).
26:01
Bräuer vrací Vítkovicím dvougólové vedení.
25:00
Němeček až příliš důrazný v bránění vítkovického hráče.
24:10
Hosté se teprve teďka dostali k první střele, kterou vychytává skvěle připravený Rebro.
23:19
Hra je kouskovaná nedovolenými zákroky, zejména sekerami florbalek.
22:41
Souček lehce otřesen se vrátil ze střídačky, kde se nejspíše občerstvoval do dalších minut zápasu.
22:35
Beneš prostřeluje Šebestu mezi nohami, dobíhající Slavík zřejmě po souboji boří všechno, co mu stojí v cestě. Bohužel to odnesla branka Součka, kterou setrvačností shodil až na mantinel a zapletl se do vnitřní síťky.
22:05
Gól nabudil celou Stodolu.
21:22
Branku družstva Tatran Teka Střešovice vstřelil Pavel Sládeček, asistoval Mikuláš Komárek (1:2).
21:22
A přeci jen se zadařilo. Z rozehry se prosazuje Sládeček po přihrávce od Komárka.
21:14
Domácí vyslali několik střel, ale zatím nebyli úspěšní.
20:41
Tatran zatím kombinuje, ale do šancí se nedostává.
19:50
Oblouček Rýpara se tak trochu náhodou dostal až na Tokoše, který to ale nečekal a tak se jenom na poslední chvíli pokusil backhandem pinknout míček za Rebra. Ten by na boku nemohl blokovat vyšší střelu, ale naštěstí šla rána úplně mimo branku. Třetina je za námi s nelichotivým skóre 0:2 pro domácí.
19:09
Povede se domácím prolomit gólovou nulu ještě v první třetině?
17:53
Domácí své oslabení přežili, byť Vítkovice byly rozhodně aktivnější a nebezpečnější než tomu bylo v případě domácích přesilovek.
17:32
Hájkova střela končí na pozadí Honzy Kolíska.
17:00
Němeček nejprve blokuje střelu Rýpara, a pak ještě odpaluje míček do bezpečí daleko od branky.
16:17
Rebro si připsal další na první pohled obtížný zákrok, ale situaci za něj vyřešili hráči před ním.
15:53
Vyloučen hráč Petr Brautferger družstva Tatran Teka Střešovice na 2 minuty za sekání.
15:53
Dnes o vyloučení asi nebude nouze. Poprvé se oslabuje domácí tým, kdy Brautferger přehnal důraz s florbalkou a sekl protihráče.
14:49
Střela dmácích z jejich poloviny doklouzala až k Součkovi, ten ji pohodlně v postoji chytá.
14:14
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Jakub Hubálek, asistoval Lukáš Hájek (0:2).
14:14
Hosté odskakují do dvougólového vedení.
14:06
Beneš sám neprostřelil míček na Součka.
12:35
Křižná střela Tokoše hledala Delonga, ale nakonec skončila na florbalce šikovně postaveného Ullmanna. Projít tahle střela, byl by to tutový gól.
11:20
Brautferger si prodloužil výběh přeskokem přes mantinel, aby mohl následně rozehrát z rohu hřiště.
10:57
Slavík nedovoleně blokoval vítkovického hráče, a tedy hosté mají výhodu rozehrávky.
09:58
Tokoš si výběhem položil Rebra, ale přestřeluje všechno - branku i hřiště.
08:30
Vyloučen hráč Jan Šebesta družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice na 2 minuty za nedovolené vrážení.
08:30
Domácí mají další příležitost přesilové hry, tak snad ji tentokrát zužitkují lépe.
07:57
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Lukáš Hájek, asistoval Lukáš Hrubý (0:1).
07:57
Prvním gólem otevírá zápas potrestaný Hájek, kdy střílel pozemní střelou na delší tyč Rebra.
07:15
Slavíkova střela nedoputovala za Součka.
06:38
Domácí zatím svoji přesilovku moc dobře nevyužívají, jen jedna zblokovaná střela, zatímco Vítkovice už stihly několikrát přeběhnout hřiště k Rebrovi.
05:33
Vyloučen hráč Lukáš Hájek družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice na 2 minuty za špatné střídání.
05:33
Domácí mají příležitost přesilovky, protože hosté se nedomluvili na počtu hráčů na hřišti.
05:21
Svačinka obtěžovaný Bestou u mantinelu vybojoval standartku.
04:47
Šermovačka domácích i hostů před Rebrem, který neomylně chytá míček a vyhazuje ho svým spoluhráčům.
03:41
Střela Rýpara byla zblokována jeho spoluhráčem, ale Rebro se i tak projel brankovištěm v poloze na boku.
02:24
Zatím je to taková oťukávačka, oba dva gólmani si již sáhli na míček. Teď už jenom počkat, kdo otevře gólový účet jako první.
02:03
Ostrý souboj v rohu u vítkovické branky.
01:43
Sládeček se opřel do Sladkého a skolil ho k zemi.
01:05
První střela na Součka, ten s ní ale neměl žádnou práci.
00:01
Úvodní buly dnešní hry vybojovali hráči hostů
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou František Pangerl a Jiří Šedivý.
00:00
00:00
Line-up hostů 1. SC TEMPISH Vítkovice : brankář: Lukáš Souček; hráči v poli: Jakub Hubálek, Lukáš Řezanina, Lukáš Hájek, Jan Šebesta, Ondřej Firda
00:00
Line-up domácích Tatran Teka Střešovice: brankář: Michal Rebro; hráči v poli: Filip Ullmann, Jakub Švejkovský, Tomáš Svačinka, Ondřej Němeček, Jakub Slavík
00:00
Siréna už pomalu zahání hráče do šaten, ochozy se postupně zaplňují, dnes to bude velké. Pokud nedorazíte přímo za námi do střešovické STODOLY, užijite si alespoň textový či video online. Přeji příjemnou zábavu a hezký sportovní zážitek.
00:00
Připomínám výsledky z minulého víkendu, kdy se obě kola hrála v hale SC Dubina Ostrava. Sobotní utkání ovládl jednoznačně Tatran - hosté na domácí palubovce prohráli 2:8. Druhý den se utkání rozhodovalo až na nájezdy, kdy v loterii Tatran neuspěl a utrpěl porážku 4:3. Vítkovice tak srovnaly sérii na 1:1, tedy dnes začínáme pomyslně od nuly.
00:00
Krásné brzké odpoledne ze STODOLY. V Praze přes noc nasněžilo, ale tady máme příjemné klima. Dnes se odehraje třetí kolo čtvrtfinále play-off Tipsport Superligy mezi domácím Tatran Teka Střešovice a hostujícími 1.SC TEMPISH Vítkovice. Oba týmy na ploše se mezitím rozehřívají a pečlivě připravují na utkání.
00:00
Uvidíme, zda domácí zužitkují výhodu domácího hřiště, kdy je jistě bude hnát i předem avizované "peklo" v podobě fanoušků s bubny, řehtačkami, tleskadly a dalšími ozvučnými předměty. Připraven je také přestávkový program v podobě vystoupení roztleskávaček Chilli Cheerleaders a také oblíbené střelecké soutěže. Za domácí brankou je připraven povzbuzovat muže i maskot, T-Rex.