0:2
2:1
1:1
- : -
branky (asistence): 25:06 Martin Skřivánek, 34:02 Jakub Záň (Martin Skřivánek), 56:38 Zbyněk Stuchlík (Jan Linhart)
branky (asistence): 15:01 Jaroslav Jaroš (Ondřej Vavro), 18:38 Petr Novotný (Jakub Černý), 35:26 Tomáš Oliverius (Jakub Černý), 59:54 Jakub Černý (Daniel Macek)

TJ Sokol Královské Vinohrady - FB Hurrican Karlovy Vary 3:4
26. Martin Skřivánek, 35. Jakub Záň, 57. Zbyněk Stuchlík - 16. Jaroslav Jaroš, 19. Petr Novotný, 36. Tomáš Oliverius, 60. Jakub Černý; rozhodčí: Petr Černý - Jiří Janoušek; vyloučení: 2 + Ondřej Stuchlík 5:0; využití: 0:2; diváků: 150; zásahy brankářů: Martin Dejmal 34 - Daniel Váradi 25; po třetinách: 0:2, 2:1, 1:1;
60:00
Komentář trenéra hostů Petra Pánka: "Soupeř na nás dnes připravil pevnou defenzivu, kterou jsme celý zápas dobývali. Naštěstí byl soupeř několikrát vyloučen a my jsme to dokázali využít a urvali jsme veledůležitý druhý bod, kterého si nesmírně vážíme. Děkujeme soupeři za zápas a neuvěřitelným divákům za vytvoření domácí atmosféry."
60:00
Komentář trenéra domácích Jana Hanáka: "Soupeř nás dnes přetlačil lepší obranou. Na každý gól jsme se hrozně nadřeli. Díky fanouškům a zítra opět v Rieger aréně.
60:00
Střely ve třetí třetině: SKV - 13, Vary - 16
60:00
59:54
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary vstřelil Jakub Černý, asistoval Daniel Macek (3:4).
59:54
Černý střelou do horní části brány vrací vedení svému týmu
59:28
Vyloučen hráč Ondřej Stuchlík družstva TJ Sokol Královské Vinohrady na 2 minuty za bránění ve hře.
59:28
Nepřehledná situace na středu hřiště končí vyloučením Ondry Stuchlíka
57:40
Domácí teď prožívali krušné chvilky, ale díky skvělému Dejmalovi se skóre utkání nemění
57:13
Právě probíhají poslední tři minuty třetí třetiny
56:38
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil Zbyněk Stuchlík, asistoval Jan Linhart (3:3).
56:38
Hosté se ve dvou běželi proti vybíhajícímu Dejmalovi, tomu se podařilo odkopnout balónek na Honzu Linharta. Ten přihrává na Zbyňu Stuhlíka a ten vyrovnává!
52:46
Oliverius trefuje Skřivánka a míček končí mimo hřiště, hosté budou rozehrávat z rohu
45:45
Domácí si připisují nebezpečnou akci ve svém oslabení. Skřivánek bohužel trefuje jen Váradiho
44:39
Máme za sebou první minutu z pětiminutového vyloučení domácího kapitána. Hosté měli jednu výraznější šanci, ale jinak jsou zatím jejich přihrávky dosti nepřesné.
43:39
Vyloučen hráč Ondřej Stuchlík družstva TJ Sokol Královské Vinohrady na 5 minut za hrubost.
43:21
Černý opět kazí na půlce, ale domácí svého přečíslení nevyužívají Linhart střílí vysoko nad bránu
38:07
Situaci dva na jedna teď Jaroš nevyřešil zrovna nejlepším způsobem, když zpomalil svůj pohyb a o míček ho připravil Máca
37:42
Protiútok hostí končí na Dejmalovi
36:52
Hanák se snažil před bránou najít Linharta, ale jeden z hostujících obránců jeho přihrávku vystihl
36:00
Michal Klápa se nedostal k dorážce přes výborně postaveného Rychetníka
35:26
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary vstřelil Tomáš Oliverius, asistoval Jakub Černý (2:3).
35:26
Oliverius nenápadnou střelou od mantinelu prostřeluje Dejmala
34:02
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil Jakub Záň, asistoval Martin Skřivánek (2:2).
34:02
Pravidlo nedáš - dostaneš opět předvedlo svou platnost. Jakub Záň nenápadnou dorážkou vyrovnává stav utkání
33:52
To co teď předvedl Dejmal proti střele Novotného bylo naprosto senzační!
33:03
Domácí teď sevřeli svého soupeře na útočné polovině, ale vážnější ohrožení brány nepřichází
31:41
Dejmal teď krásným zákrokem podržel své spoluhráče
30:49
Hartman předložil před bránu Skřivánkovi, který dvakrát trefuje hostujícího brankáře.
30:05
Skřivánek sám na středu zbytečně hledal některého ze svých spoluhráčů.
28:40
Černý od mantinelu trefuje pouze Stuchlíka.
28:30
Domácí hráči teď poctivě blokují střely hostů
25:06
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil Martin Skřivánek bez asistence (1:2).
25:06
Černý na půlce natáhl ke střele, která mu sjela. Balónek ukořistil Skřivánek, který svůj únik zakončuje kličkou do backhendu a snižuje stav dnešního utkání
24:15
Macek od mantinelu prověřil Dejmala
23:33
Linhart v ideální pozici místo střely ještě hledal Hanáka. Jeho přihrávka byl bohužel pro domácí nepřesná.
22:31
Šnajdr se pokusil prostřelit Dejmala mezi nohama, neúspěšně.
20:22
Domací mají standartní situaci na hraně velkého brankoviště. Míček se dostává k Rychetníkovi, ale Váradi jeho střelu chytá.
20:00
20:00
Střely po první třetině: SKV - 7, Karlovy Vary - 7
20:00
19:58
Černý v samém závěru první třetiny zkouší štěstí střelou od půlky, která jen těsně minula domácí branku.
19:02
Právě probíhá poslední minuta první třetiny.
18:38
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary vstřelil Petr Novotný, asistoval Jakub Černý (0:2).
18:38
Novotný hned po deseti vteřinách využívá přesilovku parádní střelou pod břevno.
18:28
Vyloučen hráč Zbyněk Stuchlík družstva TJ Sokol Královské Vinohrady na 2 minuty za blokování hokejky.
18:28
Hosté si zahrají přesilovku. Stuchlík teď zezadu zablokoval hokejku Novotnému.
17:38
Hartman teď dvakrát trefil hostující blok.
16:41
Už to mohlo být o dva góly, ale Dejmal Mackovu střelu chytá nohou.
15:01
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary vstřelil Jaroslav Jaroš, asistoval Ondřej Vavro (0:1).
15:01
Z ojedinělé akce se překvapivě prosazují hosté. Střelou na vzdálenější tyč od Jaroše jdou hosté do vedení.
13:21
Linhart od mantinelu posílá balónek mimo hřiště.
12:45
Rychetník ze středu netrefuje soupeřovu bránu.
11:39
Váradi zastavuje nohou střelu Linharta.
10:55
Hartman se teď prezentoval pohlednou akci zakončenou střelou do hrudiVáradiho.
10:12
Jelínek tečoval střílenou přihrávku od Berana nad hostující bránu.
08:49
Svatek se hnal téměř osamocený na Dejmala. Střela nebyla úplně ideální a domácí gólman s ní neměl problém.
08:01
Z. Stuchlík nachází na středu Hanáka, ale jeho střela letí mimo hostující bránu.
07:38
Nebezpečná střela Horkého od mantinelu končí zákrokem Dejmala. Domácí budou rozehrávat.
06:35
Dolejš teď zkoušel ze vzduchu dorážet, ale hostující gólman byl na svém místě.
05:23
Hartman hledal před bránou Raitera, ale přihrávka byla příliš dlouhá.
03:30
Černý hledal dlouhým pasem před bránou Klápu, který trefuje z první ze vzduchu jeho nahození, ale nepodařilo se mu ohrozit domácí bránu.
02:48
Domácí měli možnost zajímavé standartní situace. Rychetník střílí do bloku hostujících hráčů.
00:32
Oba týmy už mají za sebou první akce a na balónku se usazují hosté.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Petr Černý a Jiří Janoušek.
00:00
00:00
Line-up hostů FB Hurrican Karlovy Vary: brankář: Daniel Váradi; hráči v poli: Tomáš Oliverius, Jakub Černý, Jaroslav Jaroš, Miroslav Šnajdr, Miroslav Horký
00:00
Line-up domácích TJ Sokol Královské Vinohrady: brankář: Martin Dejmal; hráči v poli: Ondřej Rychetník, Štěpán Raiter, Petr Hartman, Martin Skřivánek, Jakub Záň
00:00
Dobrý večer vážení diváci. Dovolte mi přivítat Vás na 3. zápase 1. kola play off první ligy mužů. V dnešním utkání se proti sobě postaví družstva TJ Sokol Královské Vinohrady a FB Hurrican Karlovy Vary. Po dvou utkání na půdě Karlových Varů je stav série nerozhodný 1:1.