3:3
1:1
2:2
0:1
branky (asistence): 03:33 Lucie Veidlová (Nikol Pekárková), 05:03 Adéla Dlouhá, 10:44 Michaela Mlejnková (Klára Leierová), 34:36 Denisa Kotzurová (vlastní branka), 46:21 Oxana Šamanina (Klára Leierová), 55:58 Michaela Vejdělková (Anna Kabeláková)
branky (asistence): 15:25 Denisa Kotzurová (Paulína Hudáková), 17:16 Kristína Hudáková (Pavla Kajfoszová), 18:15 Barbora Sedláčková (Viktória Grossová), 36:40 Andrea Pastušková (Denisa Kotzurová), 42:03 Eliška Jurečková (Denisa Kotzurová), 57:56 Veronika Káčová (Paulína Hudáková), 61:48 Paulína Hudáková (Denisa Kotzurová)

Crazy girls FBC Liberec - FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA 6:7p
4. Lucie Veidlová, 6. Adéla Dlouhá, 11. Michaela Mlejnková, 35. Denisa Kotzurová, 47. Oxana Šamanina, 56. Michaela Vejdělková - 16. Denisa Kotzurová, 18. Kristína Hudáková, 19. Barbora Sedláčková, 37. Andrea Pastušková, 43. Eliška Jurečková, 58. Veronika Káčová, 62. Paulína Hudáková; rozhodčí: Josef Monzer - Tomáš Šedivý; vyloučení: 3:0; využití: 0:1; diváků: 62; zásahy brankářů: Marcela Štěpánová 18 - Jana Dupčáková 2, Veronika Tomšová 10; po třetinách: 3:3, 1:1, 2:2, 0:1;
70:00
Střely po prodloužení: Liberec: 2 ; Ostrava: 1
70:00
Komentář trenéra domácích (Lukáš Nesměrák): 3. část - Ještě bych chtěl extra poděkovat Pekárkovic rodině, která i přes zranění fandila opět fantasticky. Zdravím mnohonásobné mistryně ČR (ex-crazygirls), které nám svámi hlasivkami dnes také moc pomáhaly.
70:00
Komentář trenéra domácích (Lukáš Nesměrák): 1. část - Soupeř byl dnes na začátku zápasu asi ještě na Ještědu a my toho dokázali využít a donutit soupeře vystřídat gólmanku. Připravili jsme taktický tah s vysunutím třetí gólmanky na hrot a druhou lajnu to nakoplo vč. dostřídávajících hráček. Vstřelením 2 gólů holky výrazně pomohly k vyrovnanému průběhu utkání.
70:00
Střely celkem: Liberec: 17 ; Ostrava: 25
70:00
Nejlepší hráčky dnešního utkání: Liberec: Klára Leierová ; Ostrava: Denisa Kotzurová
70:00
Komentář trenéra domácích (Lukáš Nesměrák): 2. část - Mrzí mne gól v prodloužení, protože to bylo z takové neslané-nemastné akce. Co vím, tak se Ostrava zítra opět chystá na náš rotační hyperboloid (=Ještěd pro neznalé geometrie). Věřím, že čerstvý vzduch jim opět ubere síly a my budeme bojovat o vítězství jako dnes.
70:00
Komentář trenéra hostí (Jakub Robenek): Vlažným vstupem do zápasu jsme si zadělali na problém, který se Nám za 60 minut nepovedlo vyřešit. Naštěstí se v play-off počítají jen výhry a jak jsme k ní dospěli už není podstatné. Zítra budeme chtít sérii ukončit.
61:48
61:48
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA vstřelil Paulína Hudáková, asistoval Denisa Kotzurová (6:7).
61:48
Hudáková rozhoduje dnešní utkání, které bylo velmi vyrovnané a napínavé do samotného konce.
57:56
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA vstřelil Veronika Káčová, asistoval Paulína Hudáková (6:6).
57:20
Hosté to zkoušejí v šesti.
57:15
Timeout FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA
56:43
Ostrava má na vyrovnání necelé tři minuty.
55:58
Branku družstva Crazy girls FBC Liberec vstřelil Michaela Vejdělková, asistoval Anna Kabeláková (6:5).
55:21
Šamanina pouze do rukou Tomšové.
54:27
Hosté měli hodně dobrou pozici na vstřelení branky.
53:07
Hosté jsou poslední dobou více na míčku.
52:05
Hudáková netrefila míček v dobré střelecké pozici.
48:48
Hosté opět dostali míček za brankovou čáru, ale opět branka neplatila.
47:58
Ostrava vstřelila branku, ale ta neplatila.
47:51
Štěpánová měla se střelou Hudákové problémy.
47:07
Liberec má výhodu standardní situaci z velmi dobré pozice.
46:21
Branku družstva Crazy girls FBC Liberec vstřelil Oxana Šamanina, asistoval Klára Leierová (5:5).
46:21
Šamanina vyrovnává.
45:18
Vejdělková se snažila prokličkovat část hřiště, ale nepodařilo se jí dostat k bráně.
43:23
Ostrava pálí na Štěpánovou jednu střelu za druhou.
42:03
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA vstřelil Eliška Jurečková, asistoval Denisa Kotzurová (4:5).
40:01
Pekárková dneska i potřetí na buly, ale do třetice se jí to nepovedlo.
40:00
40:00
Střely po druhé třetině: Liberec: 4 ; Ostrava: 7
40:00
39:21
Vyloučen hráč Adéla Dlouhá družstva Crazy girls FBC Liberec na 2 minuty za blokování hokejky.
39:21
Hosté si zahrají druhou přesilovou hru.
39:01
Probíhá poslední minuty druhé třetiny.
38:25
Hra se přesouvá z jedné strany na druhou.
36:40
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA vstřelil Andrea Pastušková, asistoval Denisa Kotzurová (4:4).
36:40
Pastušková využívá přesilovou hru.
36:24
Liberec uzamčen na své polovině.
35:32
Vyloučen hráč Nikol Pekárková družstva Crazy girls FBC Liberec na 2 minuty za sekání.
35:30
Odložené vyloučení, výhoda pro Ostravu.
34:36
Vlastní branku družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA vstřelil Denisa Kotzurová (4:3).
34:05
33:05
Leierová zastoupila Štěpánovou.
32:35
Pekárková zachytila míček a zkoušela našetřit cenné vteřiny.
32:04
Vyloučen hráč Adriana Kronychová družstva Crazy girls FBC Liberec na 2 minuty za hrubost.
32:04
Ostrava si zahraje přesilovou hru.
31:35
Pár neúspěšných pokusů Ostravy.
30:27
Rumlová to zkoušela z první, ale neúspěšně.
24:47
Štěpánová nadvakrát vychytala pokusy ostravských hráček.
23:25
Ostrava rozehrává z rohu.
20:50
Menší pauza, ošetření Rybičkové.
20:01
Pekárková vyhrála opět buly pro Liberec.
20:00
Střela do tyčky hráč Andrea Pastušková družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA .
18:15
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA vstřelil Barbora Sedláčková, asistoval Viktória Grossová (3:3).
18:15
Ostrava ještě v první třetině stačila vyrovnat stav utkání.
17:16
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA vstřelil Kristína Hudáková, asistoval Pavla Kajfoszová (3:2).
17:16
Před domácí brankou bylo přeplněno a Ostrova snižuje na 2:3.
16:58
Pastušková vykoupala Štěpánovou, ale následně netrefila bránu.
15:25
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA vstřelil Denisa Kotzurová, asistoval Paulína Hudáková (3:1).
15:25
Štěpánová se nestihla přesunou proti střele Kotzurové.
14:53
Hudákové střela mířila vedle.
10:44
Branku družstva Crazy girls FBC Liberec vstřelil Michaela Mlejnková, asistoval Klára Leierová (3:0).
10:44
Střídání brankáře. Nový brankář Veronika Tomšová družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA
10:44
Nahrávka Leierové našla osamocenou Mlejnkovou a ta se nemýlí.
09:15
Mlejnková měla odkrytou celou bránu, ale střela jí nesedla a skončila mimo hřiště.
09:08
Střela Káčové byla zblokovaná.
05:50
Pekárková hezky čistě odebrala míček.
05:03
Branku družstva Crazy girls FBC Liberec vstřelil Adéla Dlouhá bez asistence (2:0).
05:03
Dlouhá z výjezdu zvyšuje na 2:0.
04:31
Jedna z Ostravských hráček se zbavila Dlouhé a zakončila, její střelu vybrala Štěpánová.
03:33
Branku družstva Crazy girls FBC Liberec vstřelil Lucie Veidlová, asistoval Nikol Pekárková (1:0).
03:33
Dlouhá nahrávka na Veidlovou a ta to trefuje z první bekhendem.
02:20
Leierová zkoušela žabičku na osamocenou Mlejnkovou, ale její záměr zmařila jedna z ostravských hráček.
01:07
Ostrava na míčku.
00:01
Pekárková vyhrála buly pro Liberec.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Josef Monzer a Tomáš Šedivý.
00:00
00:00
Line-up hostů FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA: brankář: Jana Dupčáková; hráči v poli: Denisa Kotzurová, Andrea Pastušková, Eliška Jurečková, Kateřina Šromotová, Paulína Hudáková
00:00
Line-up domácích Crazy girls FBC Liberec: brankář: Marcela Štěpánová; hráči v poli: Lucie Veidlová, Michaela Mlejnková, Nikol Pekárková, Oxana Šamanina, Klára Leierová