0:0
- : -
FBS Olomouc
FBS Olomouc
branky (asistence): 23:35 Kateřina Peterková (Martina Podroužková), 37:35 Veronika Rozenbergová (Tereza Reimerová)

TJ Sokol Královské Vinohrady - FBS Olomouc 0:2
24. Kateřina Peterková, 38. Veronika Rozenbergová; rozhodčí: Tomáš Kapr - Michal Tichý; vyloučení: 2:1; využití: 0:0; diváků: 44; zásahy brankářů: Eliška Kuchyňková 19 - Martina Franková 17; po třetinách: 0:0, 0:2, 0:0;
60:00
Počet střel ve třetí třetině 7:5 pro SKV, celkově 17:21 pro Olomouc.
60:00
Vyjádření domácího vedoucího družstva Pavla Doubka: Dnešní zápas byl pro celou sérii velmi symbolický. Střelecká nemohoucnost, která nás provázela ve všech zápasech s Olomoucí dnes vyústila v nulu, kterou vychytala skvělá hostující gólmanka Franková.
60:00
Vyjádření hostujícího trenéra Petra Dadeje: V dnešním zápase jsme potvrdili svou kvalitu a vytrvale si šli za vítězstvím a ukončením série. Děkuji soupeři za zápas a přeji hodně zdaru ve 2. kole play-down.
60:00
Vyjádření domácího vedoucího - 2. část: Jak říkal zakladatel klubu Ivan Čulák: pokud chceš vyhrát, musíš vstřelit víc branek než soupeř. Což se nám dnes i přes dobrý výkon nepovedlo. Děkujeme soupeři za férovou sérii a gratulujeme mu k udržení extraligy. Olomouc si udržení v prvním kole určitě zasloužila.
60:00
Vyjádření hostujícího trenéra - 2. část: Děkuji svým hráčkám a asistentům za přístup a nasazení po celou sezónu. Mohou na sebe být hrdí. Bylo mi ctí trénovat tento tým.
60:00
59:59
A je tady konec, Olomouc drží extraligovou příslušnost i pro příští sezónu, domácí holky se budou muset porvat o udržení extraligy ve druhém kole play-down.
58:33
Hostující hráčka z pěti metrů míjí prázdnou bránu!
58:01
57:54
Další zákrok Kuchyňkové.
57:16
Kuchyňková v bráně, chytá nebezpečnou střelu. Domácí se nemohou dostat na balonek.
56:11
55:52
Olomouc má standardku u mantinelu.
55:51
Timeout TJ Sokol Královské Vinohrady
55:36
Olomouc na balonku, moc času SKV nezbývá.
54:32
Domácí v plném počtu, do konce třetí třetiny chybí něco přes pět minut.
54:00
Olomouc zatím v přesilovce není nebezpečná, ale to jí vadit nemusí.
52:33
Lingová se opřela u mantinelu o hostující hráčku a fasuje za to menší trest.
52:32
Vyloučen hráč Michaela Lingová družstva TJ Sokol Královské Vinohrady na 2 minuty za nedovolené vrážení.
51:52
Pavlíková se těžce zvedá po srážce před domácí brankou.
51:17
Franková chytá ve třetí třetině domácí střely jako pamlsky.
50:35
Olomouc si zkušeně hlídá náskok a nepouští SKV do větších šancí.
50:00
Deset minut do konce, SKV teď více na balonku.
48:41
Další nebezpečná standardka domácích končí zblokovanou střelou.
48:09
Čas kvapí, je to lepší než druhá třetina, ale na gól v hostující síti to zatím nestačí.
46:56
Za střelou Lingové se Franková jen ohlédla, bohužel střela končí kousek mimo.
45:00
Tvrzníková jen do tyčky!
44:56
Tečovaná střela Kalistové nadělala Frankové velké problémy, je z toho nebezpečná standardka.
44:40
Domácí holky se pořád nemohou dostat ke kloudnější akci, je to takové kostrbaté.
43:06
Přesilovka nevyužita, hosté v plném počtu.
42:50
Trunečková vysoko nad.
42:13
Vejvodová teď trefila místo míčku ruku hostující Pavlíkové, rozehrává Olomouc.
41:38
Velká šance domácích na upravení skóre. Střelu Honzové Franková chytá.
41:07
První přesilovka domácích po sekačce hostující Oháňkové.
41:06
Vyloučen hráč Jitka Oháňková družstva FBS Olomouc na 2 minuty za sekání.
40:43
OOObrouvská šance domácích, Tvrzníková nedostala míček za čáru a v následující skrumáži již končí balonek v rohu.
40:20
Hned v úvodu třetí třetiny obrovská chyba domácí obrany, naštěstí nevyužita.
40:00
40:00
Střely ve druhé třetině 3:9 ve prospěch hostujícího týmu.
40:00
39:41
Další gólovka Olomouce, ani nadvakrát Cholinská neprocpala míček za Kuchyňkovou.
38:40
Domácím nevychází v této třetině vůbec nic, nemohou se dostat na soupeřovu polovinu, natož ohrozit branku Frankové.
37:36
Druhý gól Olomouce střílí po pěkné přihrávce Reimerové Rozenbergová do odkryté branky.
37:35
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil Veronika Rozenbergová, asistoval Tereza Reimerová (0:2).
36:42
Kalistová si připisuje asi čtvrtý pokus, zatím chybí jejím střelám přesnost i prudkost.
33:47
Olomoucké hráčky hledají cestu k domácí bráně, zatím neúspěšně. Na druhé straně je to posledních deset minut bez šancí.
32:44
Hra nám dneska moc krásy zatím neukazuje.
31:43
Domácí si s balonkem momentálně vůbec nerozumí.
31:10
Nebezpečná standardní situace před domácí bránou končí v boční síťce.
30:40
Olomouc stále více na balonku, zatím naštěstí bez gólového efektu.
29:00
Domácí holky se nemohou na delší dobu dostat k balonku. Nyní dala Olomouc gól, který pro předchozí faul neplatí.
28:02
Další šance Olomouce v podání Cholinské, střela opět mimo.
27:42
Domácí Kalistová po delší době vyzkoušela pozornost Frankové.
27:15
Velká šance Olomouce končí vysoko nad.
26:36
Série špatných obranných zákroků domácích nabízí Olomouci další příležitosti.
25:42
Olomoucké hráčky začaly druhou třetinu o poznání lépe a dostávají se mnohem častěji do zakončení.
24:35
Další skrumáž před domácí brankou nyní gólem nekončí.
23:35
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil Kateřina Peterková, asistoval Martina Podroužková (0:1).
23:35
Z druhé dorážky se prosazuje hostující Peterková.
22:52
Olomouc si teď vytvořila dvě šance, chyběla tomu lepší finální přihrávka.
21:41
Kuchyňková si připisuje další zákrok proti střele Pařízkové.
20:21
Druhá třetina začala šancí Olomouce, ze středu se snažila z první ze vzduchu trefit Mandátová, střela šla metr nad.
20:00
20:00
Střely v první třetině 7:7.
20:00
19:43
Zahučelo to i na druhé straně, nebezpečně pálila Cholinská.
19:12
Domácí Vejvodová kousek vedle, v hale to jen zahučelo.
19:00
A je tu poslední minuta první třetiny, zatím se hraje bez gólu.
18:03
Domácí v plném počtu, Kuchyňková si připsala jen jeden zákrok.
17:50
Olomouc tlačí, domácí odolávají.
17:05
Pěkná kombinace hostí končí střelou tři metry nad.
16:04
Domácí si několika zákroky o dvojčičku koledovaly, hosté si zkusí přesilovku.
16:03
Vyloučen hráč Barbora Sladkovská družstva TJ Sokol Královské Vinohrady na 2 minuty za nedovolené vrážení.
16:00
Nebezpečné nahození Kuchyňková viděla na poslední chvíli. Na hřišti se přiostřuje.
15:31
Nyní našla měkké lůžko za mantinelem domácí Vejvodová. Střel i šancí je nyní pomálu.
14:53
Trochu tvrdší zákrok domácích, hostující hráčky to nesou nelibě.
14:29
Série drobných faulů domácích sokolek.
13:32
Padající list domácích na úrodnou zem nedopadl.
12:28
Hostující Cholinská se dnes poprvé dostala do krátkého výběhu, střela tahem jí očividně jde. Kuchyňková na bližší připravena.
12:03
Sekvence nálezů a ztrát.
10:46
Tvrzníková teď našla krásně Trunečkovou, kterou ale Franková vychytala.
08:43
Fatál domácí Kutnarové naštěstí Peterková trestuhodně nevyužila.
07:33
Nebezpečný závar před domácí brankou, naštěstí ani jedna z dorážek v síti nekončí.
06:30
Domácí Lingová zdálky, Franková v pohodě chytá. Po střídání domácí Kalistová opět do připravené Frankové.
05:44
Oproti včerejšku začaly domácí hráčky mnohem aktivněji a zatím mají více ze hry.
05:02
Tvrzníková se nyní na polovině hřiště dostala k míčku, zbavila se protihráčky a vystřelila kousek vedle.
04:22
Domácí začaly dnešní utkání na dvě lajny, na tempu je to znát.
04:04
S nahozením Olomouce od půlky si Kuchyňková s mírnými potížemi poradila.
03:35
Vejvodová se řítila do šance, byla však čistě odzbrojena.
02:53
A vítáme stálou fanynku Olomouce s bubínkem, už jsme si říkali, co ji zdrželo.
01:26
Olomouc nyní drží balonek sérií autů.
00:30
Utkání začalo, do první šance se dostala po krátkém střídání první lajny domácí Žižková.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Tomáš Kapr a Michal Tichý.
00:00
00:00
Line-up hostů FBS Olomouc: brankář: Martina Franková; hráči v poli: Petra Mandátová, Lucie Cholinská, Barbora Pařízková, Martina Pejzlová, Marta Horáčková
00:00
Line-up domácích TJ Sokol Královské Vinohrady: brankář: Eliška Kuchyňková; hráči v poli: Aneta Tvrzníková, Petra Honzová, Tereza Trunečková, Kristýna Vejvodová, Michaela Lingová
00:00
Vážení čtenáři dnešního online zápisu, vítám vás u dnešního 4. zápasu prvního kola play-down. Oba týmy právě nastoupily na hrací plochu, po nástupu úvodních sestav bude za krátký okamžik utkání zahájeno.