2:1
2:0
1:2
- : -
branky (asistence): 02:53 Filip Cinkl (Tomáš Pavlíček), 08:11 Vojtěch Fiala, 12:59 Filip Cinkl (Jonáš Brechličuk), 22:34 Matyáš Kalbáč (Lukáš Unger), 32:43 David Kolář (Maxim Šteiner)
branky (asistence): 06:00 Adam Mára (Tomáš Sedláček), 25:58 Kryštof Urban (Dominik Černý), 28:00 Dominik Černý (Tomáš Sedláček)

TJ Sokol Dobříš - FBC Žraloci Příbram 5:3
3. Filip Cinkl, 9. Vojtěch Fiala, 13. Filip Cinkl, 23. Matyáš Kalbáč, 33. David Kolář - 7. Adam Mára, 26. Kryštof Urban, 29. Dominik Černý; rozhodčí: Jakub Kubašovský - Michal Kokeš; vyloučení: 0:0; využití: 0:0; diváků: 26; zásahy brankářů: Tomáš Janda ?, Jakub Selucký ?, Tomáš Janda ? - Lukáš Nagy ?; po třetinách: 2:1, 2:0, 1:2;
36:00
34:12
Timeout FBC Žraloci Příbram
32:43
Branku družstva TJ Sokol Dobříš vstřelil David Kolář, asistoval Maxim Šteiner (5:3).
28:00
Branku družstva FBC Žraloci Příbram vstřelil Dominik Černý, asistoval Tomáš Sedláček (4:3).
25:58
Branku družstva FBC Žraloci Příbram vstřelil Kryštof Urban, asistoval Dominik Černý (4:2).
24:00
24:00
22:34
Branku družstva TJ Sokol Dobříš vstřelil Matyáš Kalbáč, asistoval Lukáš Unger (4:1).
22:20
Gesto fair play trenéra Dobříše, lze jen smeknout, když odvolal 2 minutový trest soupeře.
12:59
Branku družstva TJ Sokol Dobříš vstřelil Filip Cinkl, asistoval Jonáš Brechličuk (3:1).
12:00
12:00
08:11
Branku družstva TJ Sokol Dobříš vstřelil Vojtěch Fiala bez asistence (2:1).
06:00
Branku družstva FBC Žraloci Příbram vstřelil Adam Mára, asistoval Tomáš Sedláček (1:1).
02:53
Branku družstva TJ Sokol Dobříš vstřelil Filip Cinkl, asistoval Tomáš Pavlíček (1:0).