1:4
2:4
0:0
- : -
branky (asistence): 05:57 David Suchánek (Petr Špaček), 22:46 David Suchánek (Pavel Trampota), 22:53 Jiří Čihák (Petr Špaček)
branky (asistence): 01:10 Vavřinec Koptiš, 01:34 Mirek Svoboda (Martin Zelenka), 06:47 Vavřinec Koptiš (Tomáš Novotný), 10:20 Jakub Mráz, 18:35 František Pok (Petr Tauš), 18:57 Martin Zelenka (Mirek Svoboda), 19:54 Petr Tauš (Tomáš Novotný), 20:19 Jakub Mráz

Šneci z Pěšin - FBC Young Boys 3:8
6. David Suchánek, 23. David Suchánek, 23. Jiří Čihák - 2. Vavřinec Koptiš, 2. Mirek Svoboda, 7. Vavřinec Koptiš, 11. Jakub Mráz, 19. František Pok, 19. Martin Zelenka, 20. Petr Tauš, 21. Jakub Mráz; rozhodčí: Václav Flek - Filip Bollardt; vyloučení: 1:2; využití: 0:0; diváků: 6; zásahy brankářů: Matěj Pálka ? - Kryštof Petr ?; po třetinách: 1:4, 2:4, 0:0;
36:00
30:23
Šneci nepotrestali špatnou rozehrávku hostů.
27:10
Šneci málem dali gól v oslabení. Samostatný únik ale dokázal brankář Young Boys pokrýt.
27:01
Vyloučen hráč Antonín Klíč družstva Šneci z Pěšin na 2 minuty za hra v malém brankovišti.
27:01
Poprvé uvidíme v přesilovce i hosty.
24:24
Young Boys právě netrefili prázdnou branku.
24:00
24:00
22:53
Branku družstva Šneci z Pěšin vstřelil Jiří Čihák, asistoval Petr Špaček (3:8).
22:46
Branku družstva Šneci z Pěšin vstřelil David Suchánek, asistoval Pavel Trampota (2:8).
20:19
Branku družstva FBC Young Boys vstřelil Jakub Mráz bez asistence (1:8).
19:54
Branku družstva FBC Young Boys vstřelil Petr Tauš, asistoval Tomáš Novotný (1:7).
18:57
Branku družstva FBC Young Boys vstřelil Martin Zelenka, asistoval Mirek Svoboda (1:6).
18:35
Branku družstva FBC Young Boys vstřelil František Pok, asistoval Petr Tauš (1:5).
18:11
Brankář domácích efektním zákrokem zabránil Young Boys skórovat.
16:13
Šneci z dobré šance před brankovištěm nepřekonali strážce soupeřovy brány.
14:32
Ta však zůstala nevyužita.
12:32
Vyloučen hráč Mirek Svoboda družstva FBC Young Boys na 2 minuty za sekání.
12:32
FBC Young Boys nabízí soupeři další přesilovku.
12:00
12:00
10:20
Branku družstva FBC Young Boys vstřelil Jakub Mráz bez asistence (1:4).
10:20
Hosté zúročili tlak ve čtvrtou branku.
06:47
Branku družstva FBC Young Boys vstřelil Vavřinec Koptiš, asistoval Tomáš Novotný (1:3).
05:57
Branku družstva Šneci z Pěšin vstřelil David Suchánek, asistoval Petr Špaček (1:2).
02:47
Vyloučen hráč Mirek Svoboda družstva FBC Young Boys na 2 minuty za bránění ve hře.
01:34
Branku družstva FBC Young Boys vstřelil Mirek Svoboda, asistoval Martin Zelenka (0:2).