1:3
0:1
1:2
- : -
branky (asistence): 03:53 Daniel Ráček (Tomáš Malý), 24:13 Ondřej Šišma (Jakub Kvasnička)
branky (asistence): 09:55 Tomáš Kratochvíl (Radim Malý), 10:19 Filip Hložek, 10:28 Jakub Vajsejtl (Michal Fišera), 17:16 Filip Hložek (Vít Souček), 28:24 Tomáš Kratochvíl, 35:45 Radovan Kohút (Filip Hložek)

Florbalová akademie MB - Technology Florbal MB White 2:6
4. Daniel Ráček, 25. Ondřej Šišma - 10. Tomáš Kratochvíl, 11. Filip Hložek, 11. Jakub Vajsejtl, 18. Filip Hložek, 29. Tomáš Kratochvíl, 36. Radovan Kohút; rozhodčí: Vít Voltr - Jan Šubrt; vyloučení: 1:2; využití: 0:0; diváků: 25; zásahy brankářů: Lukáš Maruška 23 - Vojtěch Dufek 19; po třetinách: 1:3, 0:1, 1:2;
36:00
35:45
Branku družstva Technology Florbal MB White vstřelil Radovan Kohút, asistoval Filip Hložek (2:6).
32:15
Několik větších šancí Technologů, ale bez úspěšného zakončení.
30:35
Oba týmy hrají vyrovnaně.
28:24
Timeout Florbalová akademie MB
28:24
Branku družstva Technology Florbal MB White vstřelil Tomáš Kratochvíl bez asistence (2:5).
27:48
Vyloučen hráč Jakub Vajsejtl družstva Technology Florbal MB White na 2 minuty za sekání.
26:12
Vyloučen hráč Tomáš Kratochvíl družstva Technology Florbal MB White na 2 minuty za sekání.
24:13
Branku družstva Florbalová akademie MB vstřelil Ondřej Šišma, asistoval Jakub Kvasnička (2:4).
24:00
24:00
21:07
Vyloučen hráč Daniel Ráček družstva Florbalová akademie MB na 2 minuty za hrubost.
20:13
Hráči Akademie bombardují bránu hostí střelami, zatím bez úspěchu.
17:16
Branku družstva Technology Florbal MB White vstřelil Filip Hložek, asistoval Vít Souček (1:4).
13:35
Hra se nyní přelévá ze strany na stranu. Oba týmy jsou aktivní, ale bez větších šancí.
12:00
12:00
10:28
Branku družstva Technology Florbal MB White vstřelil Jakub Vajsejtl, asistoval Michal Fišera (1:3).
10:19
Branku družstva Technology Florbal MB White vstřelil Filip Hložek bez asistence (1:2).
09:55
Branku družstva Technology Florbal MB White vstřelil Tomáš Kratochvíl, asistoval Radim Malý (1:1).
08:12
Jednu z velkých šancí Akademie vychytal výborným zákrokem brankář hostí, Vojtěch Dufek.
06:44
Technologové se nyní urputně snaží dohnat jednogólové manko, Akademie se však nechce nechat přehrát.
03:53
Branku družstva Florbalová akademie MB vstřelil Daniel Ráček, asistoval Tomáš Malý (1:0).