4:1
4:2
4:0
- : -
branky (asistence): 02:00 Tomáš Červinka (Kryštof Kostroun), 10:40 Filip Hložek (Radim Zeman), 11:37 Tomáš Červinka (Kryštof Kostroun), 11:45 Jan Pospíšil (Marek Hlouch), 18:22 Jiří Krouský (Michal Červenka), 19:29 Radim Malý (Marek Hlouch), 22:29 Jakub Langer (Tomáš Červinka), 23:59 Radim Malý (Marek Malý), 25:10 Jiří Krouský, 28:56 Marek Malý (Marek Hlouch), 30:01 Michal Fišera (Jakub Langer), 34:50 Kryštof Kostroun (Jakub Vajsejtl)
branky (asistence): 04:24 Jakub Šebesta (Tomáš Slánský), 13:05 Adam Gašpar, 16:50 Kristián Malík

Technology Florbal MB White - FBC Kralupy n/V 12:3
3. Tomáš Červinka, 11. Filip Hložek, 12. Tomáš Červinka, 12. Jan Pospíšil, 19. Jiří Krouský, 20. Radim Malý, 23. Jakub Langer, 24. Radim Malý, 26. Jiří Krouský, 29. Marek Malý, 31. Michal Fišera, 35. Kryštof Kostroun - 5. Jakub Šebesta, 14. Adam Gašpar, 17. Kristián Malík; rozhodčí: Jan Paleček - Jakub Tázler; vyloučení: 1:1; využití: 1:0; diváků: 43; zásahy brankářů: Vojtěch Dufek ? - Tomáš Paksi ?; po třetinách: 4:1, 4:2, 4:0;
36:00
34:50
Branku družstva Technology Florbal MB White vstřelil Kryštof Kostroun, asistoval Jakub Vajsejtl (12:3).
33:20
Vyloučen hráč Adam Gašpar družstva FBC Kralupy n/V na 2 minuty za nedovolené vrážení.
30:01
Branku družstva Technology Florbal MB White vstřelil Michal Fišera, asistoval Jakub Langer (11:3).
30:00
Mladá Boleslav právě vstřelila gol. Pohotovou střelou z dálky se prosdil Fišera Michal.
28:56
Branku družstva Technology Florbal MB White vstřelil Marek Malý, asistoval Marek Hlouch (10:3).
26:31
Zápas je velmi zajímavý. Nejlepším hráčem je pravděpodobně Adam "Gašpy" Gašpar. Moc mu fandíme a doufáme v pěkné pokračování zápasu.
25:10
Branku družstva Technology Florbal MB White vstřelil Jiří Krouský bez asistence (9:3).
24:00
23:59
Branku družstva Technology Florbal MB White vstřelil Radim Malý, asistoval Marek Malý (8:3).
22:29
Branku družstva Technology Florbal MB White vstřelil Jakub Langer, asistoval Tomáš Červinka (7:3).
19:29
Branku družstva Technology Florbal MB White vstřelil Radim Malý, asistoval Marek Hlouch (6:3).
18:22
Branku družstva Technology Florbal MB White vstřelil Jiří Krouský, asistoval Michal Červenka (5:3).
16:50
Branku družstva FBC Kralupy n/V vstřelil Kristián Malík bez asistence (4:3).
13:05
Branku družstva FBC Kralupy n/V vstřelil Adam Gašpar bez asistence (4:2).
12:00
12:00
11:45
Branku družstva Technology Florbal MB White vstřelil Jan Pospíšil, asistoval Marek Hlouch (4:1).
11:37
Branku družstva Technology Florbal MB White vstřelil Tomáš Červinka, asistoval Kryštof Kostroun (3:1).
10:40
Branku družstva Technology Florbal MB White vstřelil Filip Hložek, asistoval Radim Zeman (2:1).
06:26
Vyloučen hráč Jakub Vajsejtl družstva Technology Florbal MB White na 2 minuty za hra bez hokejky.
04:24
Branku družstva FBC Kralupy n/V vstřelil Jakub Šebesta, asistoval Tomáš Slánský (1:1).