1:3
0:1
3:0
- : -
branky (asistence): 05:18 Matěj Lubenský (Jaroslav Janoušek), 32:25 Martin Kostřica (Štěpán Hanzl), 33:45 Martin Šáda, 38:51 Martin Šáda (Matěj Dopita), 45:00 Dominik Hudec, rozhodující nájezd Dominik Hudec
branky (asistence): 05:35 Martin Zima (Michal Zitko), 10:38 Gustav Ondrejčík (Jakub Vrzák), 13:29 Anže Šneberger (Gustav Ondrejčík), 19:40 Pavel Hájek (Michal Zitko)

Panthers Praha B - TJ Sokol Královské Vinohrady C 5:4p
6. Matěj Lubenský, 33. Martin Kostřica, 34. Martin Šáda, 39. Martin Šáda, 46. Dominik Hudec, N Dominik Hudec - 6. Martin Zima, 11. Gustav Ondrejčík, 14. Anže Šneberger, 20. Pavel Hájek; rozhodčí: Ondřej Sochůrek - David Rousek; vyloučení: 1:2; využití: 2:0; diváků: 4; zásahy brankářů: Pavel Chlup ? - Zdeněk Chamrád ?; po třetinách: 1:3, 0:1, 3:0;

Nájezd na branku provedl z družstva Panthers Praha B hráč Dominik Hudec a vstřelil rozhodující gól (5:4).

Nájezd na branku provedl z družstva TJ Sokol Královské Vinohrady C hráč Boleslav Kytka , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva Panthers Praha B hráč Tomáš Marhefka , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva TJ Sokol Královské Vinohrady C hráč Richard Klíma a vstřelil gól.

Nájezd na branku provedl z družstva Panthers Praha B hráč Matěj Dopita a vstřelil gól.

Nájezd na branku provedl z družstva TJ Sokol Královské Vinohrady C hráč Pavel Hájek , ale gól nevstřelil.
45:00
Zahájení trestná střílení.
45:00
Branku družstva Panthers Praha B vstřelil Dominik Hudec z trestného střílení (4:4).
45:00
41:44
Timeout TJ Sokol Královské Vinohrady C
41:44
Vyloučen hráč Vojtěch Šafránek družstva Panthers Praha B na 2 minuty za blokování hokejky.
38:51
Branku družstva Panthers Praha B vstřelil Martin Šáda, asistoval Matěj Dopita (3:4).
38:41
Vyloučen hráč Michal Zitko družstva TJ Sokol Královské Vinohrady C na 2 minuty za blokování hokejky.
33:45
Branku družstva Panthers Praha B vstřelil Martin Šáda bez asistence (2:4).
32:25
Branku družstva Panthers Praha B vstřelil Martin Kostřica, asistoval Štěpán Hanzl (1:4).
30:00
30:00
19:40
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady C vstřelil Pavel Hájek, asistoval Michal Zitko (0:4).
15:00
15:00
13:29
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady C vstřelil Anže Šneberger, asistoval Gustav Ondrejčík (0:3).
10:38
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady C vstřelil Gustav Ondrejčík, asistoval Jakub Vrzák (0:2).
05:35
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady C vstřelil Martin Zima, asistoval Michal Zitko (0:1).
05:18
Branku družstva Panthers Praha B vstřelil Matěj Lubenský, asistoval Jaroslav Janoušek (0:0).
03:50
Vyloučen hráč Anže Šneberger družstva TJ Sokol Královské Vinohrady C na 2 minuty za sekání.