2:1
3:2
0:2
1:0
branky (asistence): 11:33 Jan Wojnar (Marek Mochan), 19:44 Pavel Sládeček (Ondřej Řezník), 28:41 Jan Wojnar, 29:44 Tomáš Váňa (Ronald Gašparík), 38:32 Tomáš Váňa (Jan Kerzel), 69:54 Ondřej Řezník
branky (asistence): 12:39 Filip Zakonov (Lukáš Netrefa), 20:33 Patrik Rozkovec (Lukáš Netrefa), 26:34 Lukáš Netrefa (Sebastián Šlechta), 46:59 Zdeněk Vyhnánek (Kryštof Lehečka), 49:51 Patrik Rozkovec (Filip Zakonov)

PSN Tatran Střešovice - Technology Florbal MB 6:5p
12. Jan Wojnar, 20. Pavel Sládeček, 29. Jan Wojnar, 30. Tomáš Váňa, 39. Tomáš Váňa, 70. Ondřej Řezník - 13. Filip Zakonov, 21. Patrik Rozkovec, 27. Lukáš Netrefa, 47. Zdeněk Vyhnánek, 50. Patrik Rozkovec; rozhodčí: Jiří Kropáček - Tomáš Novák; vyloučení: 3:1; využití: 0:1; diváků: 101; zásahy brankářů: Matěj Zloch 25 - Marek Macík 20; po třetinách: 2:1, 3:2, 0:2, 1:0;
69:54
69:55
Komentář trenéra Jiřího Jakoubka :Přesně pro takové zápasy jsme si Boleslav vybrali. Myslím si, že jak v neděli, tak dnes jsme byli lepším týmem, ale zdolávat betonovou hradbu je vždy složité. Děkuju hráčům, jak zvládli složitý závěr zápasu a těším se s Boleslaví zase za rok :)
69:55
Komentář trenéra hostů Petra Kološe: Dneska to byl opět úžasný zápas. Bohužel ono "štěstí" dnes stálo při soupeři. Doufám, že po téhle sérii bude Tatran pro další sezónu zdrženlivější, co se týká výběrů soupeře - Tímto zdravím Jakoba a přeji mu štěstí a úspěch v další fázi. Jsem hrdý na můj tým jak zvládl třetí třetinu a prodloužení. Sezóna nekončí, jdeme do bojovat o třetí místo. Zdar.
69:54
Branku družstva PSN Tatran Střešovice vstřelil Ondřej Řezník bez asistence (6:5).
69:54
Střely na branku v prodloužení: Tatran 3, MB 2
Střely na branku celkem: Tatran 21, MB 13
69:24
V čase 9:24 dává hráč číslo 59 Ondřej Řezník rozhodující branku ,zápas končí za stavu 6:5.
68:34
Timeout Technology Florbal MB
68:34
V čase 8:34 si bere tým Technology Mladá Boleslav Time-out
67:04
Hráč číslo 28 Jakub Kolísko v osobním souboji láme hokejku.
65:00
Po pěti minutách stále nepadl gol.
62:22
Je vidět, že ani jeden tým dopředu s variantou prodloužení nepočítal, protože na hřišti probíhají statické taktické šachy s cílem neudělat chybu
59:40
Střela Kreysy končí bohužel mimo a zřejmě se tak dočkáme prodloužení.
58:00
Právě probíhají poslední dvě minuty poslední třetiny.
56:12
Timeout PSN Tatran Střešovice
56:12
V čase 16:12 si bere domácí tým time-out.
55:45
Hosté v náporu, snaží se rozhodnout a přesunout misku vah na svou stranu
54:36
Kapitán domácího týmu ,Matěj Kurell předvedl nádherný zákrok.
52:20
Další střela nyní velmi aktivních hostí končí bohužel pro ně mimo vytyčený cíl.
50:50
Hosté tlačí, důmyslně postavená obrana domácích však úspěšně odolává
49:59
Vyrovnávající branku střílí hráč Technology Mladá Boleslav Patrik Rozkovec.
49:51
Branku družstva Technology Florbal MB vstřelil Patrik Rozkovec, asistoval Filip Zakonov (5:5).
47:24
Střela jednohoz hostujících útočníků si proklestila cestu přes obranu, proti korekci skóre však stál brankář Zloch
46:59
Branku družstva Technology Florbal MB vstřelil Zdeněk Vyhnánek, asistoval Kryštof Lehečka (5:4).
46:23
Tým domácích nyní hraje v plném počtu.
45:15
Hráč Technology Mladá Boleslav ,Lukáš Netrefa v osobním souboji utrpěl zranění .
44:23
Vyloučen hráč Jan Wojnar družstva PSN Tatran Střešovice na 2 minuty za hrubost.
43:07
Střela Kurella bohužel mimo.
41:45
Dvoubrankový náskok domácích se snaží hosté smazat proaktivní hrou hned zkraje třetí části utkání
38:32
Branku družstva PSN Tatran Střešovice vstřelil Tomáš Váňa, asistoval Jan Kerzel (5:3).
38:05
Fanoušci krotí své vášně skrze plejádu nepoužitelných výrazů. Toto opravdu na tribuně nechceme a hráči se tím naštěstí nenechávají rozladit
36:34
Trochu nudnější pasáž hry střídá opět nápor jednoho z týmů. Tentokrát MB
34:02
Trma vrma před Zlochovou brankou končí pod jeho pravou paží skrytím poskakujícího míčku
29:44
Branku družstva PSN Tatran Střešovice vstřelil Tomáš Váňa, asistoval Ronald Gašparík (4:3).
29:44
Ani né minutu po nájezdu Jana Wojnara skoruje další gól hráč číslo 95, Tomáš Váňa ,asistoval Ronald Gašparik.
28:41
Branku družstva PSN Tatran Střešovice vstřelil Jan Wojnar z trestného střílení (3:3).
27:42
Trestné střílení družstva PSN Tatran Střešovice neproměnil Ronald Gašparík.
27:42
Vyloučen hráč Lukáš Netrefa družstva Technology Florbal MB na 2 minuty za hra v malém brankovišti.
27:42
Po nepodařeném nájezdu Ronalda Gašparika byl vyloučen hráč číslo 15, týmu Technology Mladá Boleslav ,Lukáš Netrefa.
26:34
Branku družstva Technology Florbal MB vstřelil Lukáš Netrefa, asistoval Sebastián Šlechta (2:3).
25:59
Jan Kerzel překvapil svojí prudkou ránou z půlky ,bohužel neskóroval
24:45
Brankář domácího týmu dnes chytá výborně.
22:30
Střela Gašparíka mířila bohužel pro Tatran hodně mimo.
21:11
Na balonku jsou hosté, Tatran čeká, jak s ním MB naloží
20:33
Branku družstva Technology Florbal MB vstřelil Patrik Rozkovec, asistoval Lukáš Netrefa (2:2).
20:00
20:00
19:59
Střely na branku v 1.třetině: Tatran 7, MB 4
19:44
Branku družstva PSN Tatran Střešovice vstřelil Pavel Sládeček, asistoval Ondřej Řezník (2:1).
18:26
Zloch se vytáhl proti Rozkovcovi
17:03
Domácí nyní aktivnějším týmem, hosté pečlivě brání prešovskou metodou
15:35
Projektil Váni prosvištěl a otřel se o tyč.
14:18
Střela Kreysy bohužel mimo Macíka i branku MB.
12:39
Branku družstva Technology Florbal MB vstřelil Filip Zakonov, asistoval Lukáš Netrefa (1:1).
12:04
Vyloučen hráč Zbyšek Piták družstva PSN Tatran Střešovice na 2 minuty za hra rukou.
12:04
Za další hru rukou byl vyloučen hráč číslo 10 ,Zbyšek Piták ,také z domácího týmu.
12:01
Hráč číslo 48 z týmu Technology Florball Mladá Boleslav utrpěl vážne zranění.
11:39
Stále čekáme na první úspěšnou střelu. Blíže jí teď byli hosté z hole Zakonova
11:33
Branku družstva PSN Tatran Střešovice vstřelil Jan Wojnar, asistoval Marek Mochan (1:0).