0:3
3:2
0:1
- : -
branky (asistence): 25:18 Anežka Slaná (Barbara Jelínková), 31:15 Barbara Jelínková (Andrea Nováková), 32:02 Kristýna Lochmannová (Barbara Jelínková)
branky (asistence): 06:34 Iveta Hyršlová (Martina Kleinová), 12:08 Nikola Hermannová (Denisa Billá), 17:58 Dominika Kubišová (Lucie Pilíková), 25:00 Dominika Kubišová (Adéla Polívková), 37:00 Eliška Machková (Adéla Polívková), 56:01 Alena Machačová (Nikola Hermannová)

Panthers Praha - Ivanti TIGERS FK Jižní Město 3:6
26. Anežka Slaná, 32. Barbara Jelínková, 33. Kristýna Lochmannová - 7. Iveta Hyršlová, 13. Nikola Hermannová, 18. Dominika Kubišová, 26. Dominika Kubišová, 38. Eliška Machková, 57. Alena Machačová; rozhodčí: Jan Drška - Jiří Meisner; vyloučení: 2:2; využití: 1:0; diváků: 73; zásahy brankářů: Kristýna Horňáková 36 - Karolína Červová 14; po třetinách: 0:3, 3:2, 0:1;
60:00
Komentář hostujícího trenéra Adama Štegla: Zápas začal podle našich předpokladů, rychle jsme se ujali vedení. Ve druhé a třetí třetině byly hráčky Panthers aktivnější,dostaly nás pod tlak a vytvořily si větší počet šancí, které plynuly z našich chyb. Vedení jsme si pohlídali a udrželi ho až do konce. Děkujeme skvělým divákům.
60:00
Poměr střel ve třetí třetině, Panthers 3 : Tigers 8
60:00
Komentář domácího trenéra Jana Tůmy: Bohužel jsme opět nezvládli třetí třetinu, kdy nám soupeřky odskočily a my jsme byli opět v těžké pozici, kdy jsme museli dohánět náskok. Holky chci ale pochválit za to, že nesložily hokejky, ale naopak se do zápasu opřely a snažily se ze všech sil utkání otočit, čemuž jsme chvilkami byli i blízko. Tak snad zítra :-)
60:00
Poměr střel v utkání, Panthers 17 : Tigers 42
60:00
56:01
Branku družstva Ivanti TIGERS FK Jižní Město vstřelil Alena Machačová, asistoval Nikola Hermannová (3:6).
52:02
Vyloučen hráč Denisa Billá družstva Ivanti TIGERS FK Jižní Město na 2 minuty za sekání.
52:02
Lochmannová byla setnuta k zemi Billou, která si za tento trestný čin půjde na dvě minuty odpočinout
51:10
Syslová na středu vymotala dvě hráčky a vyslala Pitterlingovou, která neusměrnila míček do branky
50:50
Dlouhým výhozem našla Horňáková Slanou, ta si prohodila hostujícího obránce, avšak gól nevsítila.
50:10
Pasivnější hra Tigers dovolila Panterkám větší množství střeleckých pokusů.
48:30
Barbara Jelínková našla exkluzivní nahrávkou Anežku Slanou, která však netrefuje odkrytou svatyni Červové
45:50
Nadějný backhandový pokus Hubáčkové trefil pouze beton Červové.
44:05
Probíhá mobilizace Pantherských kotlů
43:15
Nacvičenou standardní situaci zakončovala Beránková výběhem. Naštěstí mířila mimo, Horňáková měla výhled zakrytý
43:00
Zittová u mantinelu na Pilíkovou nevyzrála
41:45
Další fantastický zákrok Horňákové! Rychlým přesunem zlikvidovala střelu hostující hráčky
39:40
Po nepovedené střele Hyršlové se míčku zmocňují domácí hráčky.
38:44
Vyloučen hráč Kristýna Vranová družstva Panthers Praha na 2 minuty za nedovolené vrážení.
38:38
Half-voley Beránkové zblokovala Lochamnnová.
37:00
Branku družstva Ivanti TIGERS FK Jižní Město vstřelil Eliška Machková, asistoval Adéla Polívková (3:5).
37:00
Škoda, škoda, škoda. Po tlaku Panterek se z protiútoku prosadila Machková.
33:53
Domácí kotel žene Panterky za vyrovnáním včetně kotelníka Martina Kalouse.
32:02
Branku družstva Panthers Praha vstřelil Kristýna Lochmannová, asistoval Barbara Jelínková (3:4).
32:02
A z kotle zní: "Už se vezouuuu"! Další gól z hokejek Panthers Praha, konkrétně Kristýny Lochmannové!
31:15
Branku družstva Panthers Praha vstřelil Barbara Jelínková, asistoval Andrea Nováková (2:4).
31:15
Džegr odmítačka, cinklo to backhendem! Barbara Jelínková v přesilové hře snižuje!
30:37
Vyloučen hráč Iveta Hyršlová družstva Ivanti TIGERS FK Jižní Město na 2 minuty za nedovolená vzdálenost.
30:37
Máme tady odložené vyloučení! Za vzdálenost si půjde odpočinout Hyršlová.
30:20
Nahození Suré, Hyršlová netrefuje.
29:31
Statistika Pitterlingové na buly je otřesná - 0:6.
29:00
Panterky přidaly, s úřadujícím mistrem hraje atraktivní hru "nahoru - dolů".
28:16
Zittová v úniku nezakončila, její akce skončila za brankou hostí.
26:45
Střelu Kleinové Horňáková vyráží, odražený balón posílá opět Kleinová na volnou Hyršlová, která trefuje břevno.
25:18
Branku družstva Panthers Praha vstřelil Anežka Slaná, asistoval Barbara Jelínková (1:4).
25:18
S brankami se roztrnul Krůša! Nejlepší odpověď si přichystala Slaná!
25:00
Branku družstva Ivanti TIGERS FK Jižní Město vstřelil Dominika Kubišová, asistoval Adéla Polívková (0:4).
25:00
Dalekonosná střela Šusterové byla zblokována, z následujícího protiútoku skóruje Kubišová.
24:00
Fanoušci obou táborů mlčí.
23:10
Únik Lochmannové po mantinelu, Červová kryje.
22:30
Beránková z vlastní poloviny nahodila na bránu, Steinbachová jednoruč míjí.
20:59
Z protiútoku Pitterlingová šla sama na bránu, bohužel hostící hráčky ji rychle od balónu odstavily.
20:39
Panthers na balónu. Po ztrátě Dáša Surá nastřeluje břevno.
20:00
20:00
Poměr střel v první třetině Panthers 8 : Tigers 17
20:00
19:50
Naivní nahození Šulanové lapila Horňáková.
17:58
Branku družstva Ivanti TIGERS FK Jižní Město vstřelil Dominika Kubišová, asistoval Lucie Pilíková (0:3).
17:58
Z výběhu se Kubišová nemýlí. Zvyšuje již na 0:3.
17:20
Hubáčková získala míček na středu hřiště, ale Červovou však nepřekonala.
16:47
Trestuhodně volná Hyršlová na středu domácí poloviny neproměňuje velkou příležitost.
15:45
Slaná okradla o míček stojící Kleinovou, bohužel bránu netrefila.
15:25
Chytrá a skrytá střela Jelínkové nekončí gólem.
13:30
Lochmannová sebrala míček Čapkové, následně Slaná ani Jelínková skákavou nahrávku nezkrotily.
12:08
Branku družstva Ivanti TIGERS FK Jižní Město vstřelil Nikola Hermannová, asistoval Denisa Billá (0:2).
12:08
Denisá Billá v rohu vybojovala míček a naservírovala ho přímo do velkého brankoviště, odkud Hermannová neměla problém ho prostrčit za záda Horňákové.
11:10
Ze standardky z rohu našla geniálně Jelínková volnou Anežku Slanou. Ta však prostor mezi třemi tyčemi trestuhodně míjí.
09:50
Útočné duo Zittová - Hubáčková udrželo míč v útočném pásmu a získalo standardku v rohu.
09:25
Andrea Nováková dobrou pozicí zablokovala střelbu na bránu.
08:45
Nahození Škvorové lapila bez větších problémů Červová.
07:22
Ihned po gólu mohly jít Tigers do dvougólového trháku. Naštěstí Dominika Kubišová velkou příležitost neproměnila.
06:34
Branku družstva Ivanti TIGERS FK Jižní Město vstřelil Iveta Hyršlová, asistoval Martina Kleinová (0:1).
06:00
Tigers svým špatným střídáním nabídly velkou šanci pro domácí. Bohužel tato šance nebyla využita.
04:12
Košturiaková mířila svůj projektil do šibenice. Naštěstí pro domácí byl zblokován!
04:05
Panterky úspěšně brání svatyni Horňákové.
03:11
Vyloučen hráč Eliška Škvorová družstva Panthers Praha na 2 minuty za blokování hokejky.
02:31
První střela domácích z hole Barbary Jelínkové byla zblokována. Červová na svůj premiérový zákrok musí čekat i nadále.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jan Drška a Jiří Meisner.
00:00
00:00
Line-up hostů Ivanti TIGERS FK Jižní Město: brankář: Karolína Červová; hráči v poli: Lucia Košturiaková, Iveta Hyršlová, Dagmar Surá, Martina Kleinová, Michaela Šulanová
00:00
Line-up domácích Panthers Praha: brankář: Kristýna Horňáková; hráči v poli: Veronika Zittová, Eliška Kučerová, Petra Šusterová, Tereza Pitterlingová, Tereza Hubáčková