1:2
0:3
2:2
- : -
branky (asistence): 13:36 Hana Poláková (Adéla Bočanová), 42:13 Hana Poláková (Andrea Kadidlová), 52:18 Andrea Kadidlová (Adéla Bočanová)
branky (asistence): 03:05 Hana Koníčková (Barbora Husková), 09:31 Barbora Husková (Natálie Martináková), 20:23 Lucie Theimerová (Natálie Martináková), 32:07 Justyna Krzywak (Zuzana Halfarová), 38:47 Alžbeta Ďuríková (Denisa Ferenčíková), 40:37 Hana Koníčková (Barbora Husková), 56:54 Justyna Krzywak (Lucie Suchánková)

FbŠ Bohemians - 1. SC TEMPISH Vítkovice 3:7
14. Hana Poláková, 43. Hana Poláková, 53. Andrea Kadidlová - 4. Hana Koníčková, 10. Barbora Husková, 21. Lucie Theimerová, 33. Justyna Krzywak, 39. Alžbeta Ďuríková, 41. Hana Koníčková, 57. Justyna Krzywak; rozhodčí: Jan Drška - Jiří Meisner; vyloučení: 1:1; využití: 0:0; diváků: 120; zásahy brankářů: Daniela Kreisingerová 31 - Lenka Kubíčková 10; po třetinách: 1:2, 0:3, 2:2;
60:00
Nejlepší hráčka družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice: Hana Koníčková
60:00
Komentář trenéra domácích (T.Grigar): Od nás nejlepší utkání v sérii jsme si nechali až na konec. Bohužel se nám nepodařilo vícekrát skórovat. Děkujeme všem divákům, kteří dnes do haly přišli. Holkám děkujeme za sezónu, která nás ve spoustě věcí posunula, ale také ukázala na čem musíme pracovat. Nyní nabereme síly a začneme se připravovat na další sezónu.
60:00
Nejlepší hráčka družstva FbŠ Bohemians: Eliška Nová
60:00
Střely ve třetí třetině Bohemians x Vítkovice: 5x12
60:00
Komentář trenéra hostů (Urban Richard): Vybojovaný zápas, Bohemka dnes hrála výborně, naštěstí tak nehrála celou sérii. Jsem rád že jsme vyhráli ve 4 zápasech. Děkuji soupeři.
60:00
59:59
Posledních 15 sekund zápasu hrály Vítkovice ve výhodě.
59:00
Probíhá poslední minuta třetí třetiny.
57:50
Neuvěřitelné tempo před bránou Bohemky ukončuje až vstřelený gól hráčkou Krzywak.
56:54
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Justyna Krzywak, asistoval Lucie Suchánková (3:7).
55:24
Bohemácká obrana nepolevuje. Co neubrání, vychytá Kreisingerová.
54:10
Vítkovice mají první přesilovku. Uvidíme, zda ji využijí.
53:29
Vyloučen hráč Eliška Císařová družstva FbŠ Bohemians na 2 minuty za blokování hokejky.
52:55
Andrea Kadidlová skóruje. Krásnou souhru s hráčkou Bočanovou proměnily v bránu a snižují tak na 3:6
52:18
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil Andrea Kadidlová, asistoval Adéla Bočanová (3:6).
51:42
Oba týmy nezpomalují tempo. Pořád jedou na plno.
48:20
Hráčky Bohemians přesilovku nevyužily.
46:59
Obranu Vítkovic se hráčkám Bohemians zatím nedaří prolomit.
46:05
Klokanky mohou po útoku na Polákovou využít svoji první přesilovku.
45:19
Vyloučen hráč Katarína Klapitová družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice na 2 minuty za nedovolené vrážení.
42:40
Klokanky si tento počáteční útok nenechaly líbit a gól Vítkovicím v krátkém čase vrátily.
42:13
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil Hana Poláková, asistoval Andrea Kadidlová (2:6).
41:20
Stejně jako druhou třetinu hráčky Vítkovic začaly gólem.
40:37
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Hana Koníčková, asistoval Barbora Husková (1:6).
40:00
Střela do tyčky hráč Romana Žurková družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice .
40:00
Střela do tyčky hráč Klára Kociánová družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice .
40:00
40:00
Druhá třetina je minulostí a tu odvládly hráčky Vítkovic. Už ve 23. vteřině se prosadila Theimerová. Tu následovala ve 13. minutě Justyna Krzywak a na konečných 1:5 po dvou částech zakončovala Alžběta Ďuríková.
40:00
Střely po druhé třetině: Bohemians x Vítkovice: 3x14
40:00
39:00
Probíhá poslední minuta druhé třetiny.
38:59
Po krásně rozběhnutém útoku FbŠ Bohemians se míčku ujaly Vítkovice a šanci proměnily.
38:47
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Alžbeta Ďuríková, asistoval Denisa Ferenčíková (1:5).
37:45
Ve zbytku třetiny už se opět šance obou týmů srovnaly a hra se přelévá ze strany na stranu.
34:31
Adéla Bočanová krásně překazila útok Vítkovic a hned hráčky proměnily obranu v útok. Bohužel šanci neproměnili.
33:20
Kreisingerové po krásném zákroku sklouzl míč do brány.
32:07
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Justyna Krzywak, asistoval Zuzana Halfarová (1:4).
30:39
Kreisingerová teď parádně podporuje svůj tým. Vychytává jednu střelu za druhou.
28:47
Klokanky dnes hrají jako vyměněné. Oproti včerejšímu utkání jsou velmi aktivnější a přesnější ve svých cílech.
27:50
Zlámalová měla šanci jedna na jednu. Střelu však Vítkovická golmanka vychytala.
25:50
Prozatím se hraje převážně na části Bohemky.
23:15
Oba týmy přišly z přestávky značně motivovaní: Vítkovice se však lépe prosazují a zakončují útok.
20:23
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Lucie Theimerová, asistoval Natálie Martináková (1:3).
20:23
Úvodní buly druhé třetiny vyhrály Vítkovice.
20:00
Střela do tyčky hráč Barbora Husková družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice .
20:00
20:00
Střely po první třetině: Bohemians x Vítkovice: 5x12
20:00
19:59
Máme za sebou první část zápasu mezi Bohemians a Vítkovicemi, ve které jsme viděli 3 branky. Nejprve se ve 4. minutě prosadila Koníčková a v 10. Barbora Husková. Po pěkné souhře Bočanové s Polákovou, druhá jmenovaná snižovala na 1:2. Druhá třetina začne přibližně 16:25.
19:30
První třetina hrají oba týmy v rychlém tempu a nenechají soupeře na chvíli vydechnout.
18:04
Kalecká překazila útok Vítkovických hráček a byla z too slušná šance na gól. Golmanka Vítkovic však střelu vychytala.
16:44
Bohemácké elévky vytváří fanděním hezkou atmosféru zápasu.
14:30
Poláková před chvílí trefila bránu. Teď měla další šanci. Bohužel to zvedla výš, než bylo třeba.
13:36
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil Hana Poláková, asistoval Adéla Bočanová (1:2).
13:14
Eliška Nová právě krásně zabránila střele Vítkovické hráčky.
10:17
Míč, který klokanky ztratily v útoku jim nakonec skončil v bráně.
09:31
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Barbora Husková, asistoval Natálie Martináková (0:2).
05:13
Reischlová se pokusila vstřelit bránu, bohužel obrana Vítkovic tomu zabránila.
04:13
Hra se přelévá z jedné strany na druhou. Oba týmy jsou v útoku i obraně stejnou dobu.
03:13
Klokanky na chvilku zaváhaly a Vítkovice je potrestaly prvním gólem.
03:05
02:24
Již od prvních minut má zápas slušné tempo a hra se přelévá ze strany na stranu.
00:14
Hráčky FbŠ Bohemians dnes přišly podpořit elévky. Klokanky s nimi nastoupily na začátek zápasu.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jan Drška a Jiří Meisner.
00:00
00:00
Line-up hostů 1. SC TEMPISH Vítkovice: brankář: Lenka Kubíčková; hráči v poli: Natálie Martináková, Lucie Theimerová, Katarína Klapitová, Hana Koníčková, Barbora Husková
00:00
Line-up domácích FbŠ Bohemians: brankář: Daniela Kreisingerová; hráči v poli: Veronika Loudová, Adéla Bočanová, Hana Poláková, Andrea Kadidlová, Lucie Šindelářová
00:00
Vážení diváci vítejte u 4. zápasu čtvrtfinalového PLAY-OFF extraligy žen. Střetnou se dnes domácí Fbš Bohemians a hosté 1. SC TEMPISH Vítkovice.