1:0
0:3
- : -
branky (asistence): 25:41 Adam Konečný (Michal Házy)
branky (asistence): 05:21 Denis Zimmer (David Žniva), 11:50 Josef Viktořík (Vladislav Kittel), 46:03 Josef Viktořík (Pavel Barabáš), 47:53 Vladislav Kittel (Tomáš Knebl), 54:24 Petr Krhut

Sokol Brno I EMKOCase Gullivers - 1. FBK Rožnov p/R 1:5
26. Adam Konečný - 6. Denis Zimmer, 12. Josef Viktořík, 47. Josef Viktořík, 48. Vladislav Kittel, 55. Petr Krhut; rozhodčí: Petr Števček - Radek Števček; vyloučení: 2:2; využití: 1:1; diváků: 80; zásahy brankářů: Martin Zapletálek 6 - Marek Obšivač 24; po třetinách: 0:2, 1:0, 0:3;
60:00
Střely ve třetí třetině: 9:4
60:00
Komentář trenéra domácích, pana Jiřího Bořeckého Zápasu daly ráz první dva velmi laciné góly. Soupeř pak skvěle bránil a my jsme se nebyli schopni při hře 5:5 gólově prosadit, s čímž se vyhrát nedá. Na zítřek se vyspíme a lépe připravíme. Děkuji soupeři za férovou hru a divákům za pěknou atmosféru. Zítra jim předvedeme více gólů-:).
60:00
Střely celkem: 25:11
60:00
Komentá trenéra hostí, pana Pavla Barabáše: Dneska jsme utrpěli vítězství. Pro soupeře krutý výsledek. První třetinu jsme pouze odchodili a kupodivu jsme ji vyhráli. Jediné, co nám fungovalo, bylo blokování střel a skvělý brankář za hráči. Dnes jsme měli hromadu štěstí. S takovou hrou pochybuji, že další zápasy vyhrajeme. Děkuji soupeři za férovou hru a divákům za podporu.
60:00
58:39
To už je zmar....
57:54
Zatím jen a pouze ticho po pěšině ze strany domácích.
55:08
Domácí v šesti...
55:07
Timeout Sokol Brno I EMKOCase Gullivers
54:24
Branku družstva 1. FBK Rožnov p/R vstřelil Petr Krhut bez asistence (1:5).
54:24
Špatně, všechno špatně.
54:14
Jo abych nezapomněl...RIP Stephen Hawking...
53:24
Novááááák...vedle jak ta jedle.
51:23
Škoda, že se Házy narodil jako klučina, co drží hokejku doprava...jinak by lehce zametal do prázdné.
49:57
Právě jsem inkasoval ránu do krku...však já si tě najdu ty prevíte!!!...a pak uvidíš.
47:53
Branku družstva 1. FBK Rožnov p/R vstřelil Vladislav Kittel, asistoval Tomáš Knebl (1:4).
47:53
Fatálek v domácí obraně...
46:56
Házy to chtěl zjevně svým mega brr námazem udělat situaci domácích ještě složitější.
46:22
Bořecký je jak radium....vysoce nestabilní, může buchnout.
46:03
Branku družstva 1. FBK Rožnov p/R vstřelil Josef Viktořík, asistoval Pavel Barabáš (1:3).
46:03
Bum a gól...já to neviděl...sorry všem.
44:18
Vyloučen hráč Lukáš Vancl družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers na 2 minuty za hrubost.
44:18
Ručka na zádech a šup...Bořecký se sice hněvá, jak kdyby mu vzali posledního kapra ve slevě, ale není mu to nic platné.
43:13
Novákova sřely, byť přízemní, i tak byla nebezpečnou.
41:30
Z Konečného rány se stal boomerang, krerý se brátil ke Šmídovi.
37:41
Dnes je tu 80 diváků + nějací hráči (nechce se mi počítat) + 2 rozhodčí + pořadatelé...trháme rekordy.
36:23
Z ničeho nic vystřelil hráč hostí yvstřelil...taky proč ne...
33:05
Házyho střela pouze propagační...
30:30
Kdyby měl Novák menší pupek, tak mu jeho dobře rozjetá klička vyjde.
28:27
Vrtělova střela by potopila i USS Enterprise...golman čapá.
26:49
Další mega šance domácích, když si na to posvítíme lépe, tak to byl Novák, který však trefuje jen pupek golmana hostí.
25:41
Branku družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers vstřelil Adam Konečný, asistoval Michal Házy (1:2).
25:41
Házy předložil Konečnému jak snídani do postele a ten by byl za dřeváka (ne za Radka Dřevěného), kdyby nedal.
24:55
Dorazil k nám Janda...huráááá, huráááá...snad se štestí začne obarcet.
24:22
Vyloučen hráč Patrik Hegar družstva 1. FBK Rožnov p/R na 2 minuty za sekání.
23:00
Bořecký index nas*anosti 8.2 ....to je hodně.
21:04
Házyho průnik level Ferrero Rocher jako wow, ale gól z toho zas není.
20:35
Konečný teď vyčinil Vanclovi za to, že odešel střídat....
20:00
20:00
Střely v první třetině: 8:5
20:00
Dnes je tu veden Malásek index = dobré vs. špatné věci toho a toho hráče....průběžné pořadí: vedou Házy a Vancl...Malásek index 6.6
20:00
19:22
Konečného dravý průnik znovu bez gólového efektu...achjo.
18:03
Konečného umístěná rána placírou (forhendem) cíl našla, ale golman hostí excelentní.
16:48
Vyloučen hráč Jan Doležel družstva 1. FBK Rožnov p/R na 2 minuty za sekání.
16:48
Doležel se diví jak kdyby zrušili Vánoce...úplně zbytečně.
14:50
Když už i asistent Carda rozhazuje bezmocně rukama směrem k píšťalkám, tak už je asi něco špatně...to se totiž často nevidí.
14:41
Problémy jak krize v roce 1929 teď tropí hostům juniorská lajna...bez gólu.
13:48
Vancl k překvapení všech volil z pozice od mantilelu střelu...jen to zadunělo.
11:50
Branku družstva 1. FBK Rožnov p/R vstřelil Josef Viktořík, asistoval Vladislav Kittel (0:2).
11:50
Hostující Viktořík si teď domácí povodil jak kdyby lákal děti na bonbóny...s tímhle Zapletálek nemohl dělat ani to nic.
10:53
Videman dostal balonek jak na podnose, ale jen orazítkoval tyč.
09:47
Oku líbivá kombinace domácí junorské formace končí Videmanovým odpalem do zámezí...pro nechápavé se snažil trefit bránu...
09:08
Žůrkova střela vykolejila...
08:09
Domácí oslabení končí happyendem.
06:09
Vyloučen hráč Jan Zbořil družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers na 2 minuty za hrubost.
06:09
Zbořil svoji polívku pro hosta přesolil.
05:21
Branku družstva 1. FBK Rožnov p/R vstřelil Denis Zimmer, asistoval David Žniva (0:1).
05:21
Domácí nejdříve sice armagedon přežili, ale s ohněm se prostě nezahrává...
04:02
V jámu lvovou vrhl se jeden z hostujích beků...dopadlo to dobře.
00:30
Konečný hned zkraje poslal jednoho z hostí na velikonoční trhy a víc než zajíměvě dával na Lišku...ten však jen zajímavě obtiskl míček v soupeřovo stehno.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Petr Števček a Radek Števček.
00:00
00:00
Line-up hostů 1. FBK Rožnov p/R: brankář: Marek Obšivač; hráči v poli: Pavel Barabáš, Petr Burýšek, Petr Krhut, Josef Viktořík, Lukáš Novosad
00:00
Line-up domácích Sokol Brno I EMKOCase Gullivers: brankář: Martin Zapletálek; hráči v poli: Michal Šmíd, Lukáš Vancl, Patrik Pollak, Adam Konečný, Ondřej Liška
00:00
Krásný, opravdu ten nejhezčí sobotní podvečer všem vinšujem v tomto krásném počasí z brněnského skoro kolosea jménem Sportpoint, kde dnes začne semifinálová sérka mezi domácími a hosty...klasika...domácí proti domácím hrát nebudou.