4:0
2:0
2:0
- : -
branky (asistence): 02:23 Vojtěch Bureš (Ondřej Bachtík), 06:45 David Kaválek (Vojtěch Bureš), 15:44 Ondřej Bachtík (Vojtěch Bureš), 16:34 Jan Světlík (Jonáš Mědílek), 27:12 Vojtěch Bureš (Ondřej Bachtík), 34:50 Vojtěch Bureš (Ondřej Bachtík), 43:37 David Kaválek (Ondřej Nosek), 54:04 Ondřej Hušek

Florbal Primátor Náchod - S.K. P.E.M.A. OPAVA 8:0
3. Vojtěch Bureš, 7. David Kaválek, 16. Ondřej Bachtík, 17. Jan Světlík, 28. Vojtěch Bureš, 35. Vojtěch Bureš, 44. David Kaválek, 55. Ondřej Hušek; rozhodčí: Jiří Kropáček - Tomáš Novák; vyloučení: 2:1; využití: 0:0; diváků: 281; zásahy brankářů: Vlastimil Skalický 31 - Matěj Martínek 13, Kryštof Bezděk 3; po třetinách: 4:0, 2:0, 2:0;
60:00
Komentář trenéra domácího týmu Florbal Primátor Náchod Tomáše Třešňáka: Dnešnímu utkání je málo co vytknout. Kluci podali po celou jeho dobu koncentrovaný výkon. Máme první bod v sérii, ale zítra se začína od nuly. Opava je stále favoritem této série. Díky fantastickým divákům se už teď těšíme na zítřejší utkání.
60:00
Komentář trenéra hostujícího týmu S.K. P.E.M.A. OPAVA Segeťi Roberta: V dnešním utkání jsme ukázali naše aktuální maximum. Lepší už nebudeme a nejspíše to bude velice krátká série. Náchod hraje tak dobře, že se ani nemusíme koukat na video. Vyspíme se a snad odehrajeme zítřejší utkání alespoň s nějakou brankou na našem kontě. Gratuluji domácím.
60:00
59:40
Bachtíkův rychlý nájezd na bránu vyráží Bezděk.
55:23
Vyloučen hráč Ondřej Hušek družstva Florbal Primátor Náchod na 2 minuty za bránění ve hře.
54:04
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil Ondřej Hušek bez asistence (8:0).
54:04
Střídání brankáře. Nový brankář Kryštof Bezděk družstva S.K. P.E.M.A. OPAVA
54:04
Hušek si potáhl míček kolem maninelu a zakončuje na bližší tyč.
53:15
53:00
Rychlý z výběhu trefil břevno.
51:15
Vyloučen hráč Jonáš Mědílek družstva Florbal Primátor Náchod na 2 minuty za držení.
51:01
Domácí zkusili z volného ůderu udělat tunel. Střela zblokována.
49:00
Sova z otočky vypálil na domácí kasu. Skalický bezproblému zachytil.
47:47
Hušek si prošel skrze hostující obranu a však nedokázal přehodit ležícího Martínka.
45:43
Mazus přestřelil bránu z hranice velkého brankoviště.
43:37
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil David Kaválek, asistoval Ondřej Nosek (7:0).
43:37
Nosek posílá křižnou nahrávku na Kaválka a ten vymetl pravou šibenici.
42:23
Náchod již nechce riskovat a snaží se hrát na jistotu.
40:45
Hrubý se pokusil z voleje dorazit. Bohužel přetřelil bránu.
40:01
Třetí buly získal na svoji stranu hostující tým.
40:00
40:00
Střely po druhé třetině (16:18).
40:00
Na dnešní utkání se přišlo podívat 281 diváků. Děkujeme.
40:00
38:06
Opavští si vytvářejí solidní šance, bohužel pro ně Skalický bezchybný.
36:31
Náchodští se snaží držet balónek, ale hosté jim v tom dělají potíže.
34:50
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil Vojtěch Bureš, asistoval Ondřej Bachtík (6:0).
34:50
Bureš má Hattrick!!
34:50
Bureš z volného úderu zakončuje nad pravou nohu.
34:30
Sova se uvolnil s míčkem a šel sám na Skalického. Ten znovu vyráží.
33:35
Klečka zakončuje na pravou šibenici . Skalický znovu vyráží.
30:00
Náchodští jsou na míčku a čekají na chybu hostů.
27:12
27:12
Domácí měli 2 minutovou výhodu a Bureš zakončuje do odkryté poloviny brány.
26:11
Skalický skvěle zakročil a i dorážku z bezprostření blízkosti zastavil.
23:41
Bureš a Bachtík zakončili akci 2 na 1. Martínek skvěle zakročil.
22:24
Hosté jsou v plném počtu.
22:10
Náchod obstřeluje kasu hostů.
20:24
Vyloučen hráč Karel Boželník družstva S.K. P.E.M.A. OPAVA na 2 minuty za bránění ve hře.
20:01
Úvodní buly druhé třetiny získal na svou stranu domácí tým.
20:00
20:00
Po první třetině na střely (7:8).
20:00
19:30
Opava tlačí domácí tým, ale náchodská obrana je zatím bezchybná.
16:34
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil Jan Světlík, asistoval Jonáš Mědílek (4:0).
16:34
Světlo dostal crossovou nahrávku a zakončil pod břevno.
15:44
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil Ondřej Bachtík, asistoval Vojtěch Bureš (3:0).
15:44
Bachtík doráží z voleje vyraženou střelu.
12:00
Bachtík zasprintoval a vypíchl hostujícím míček z velmi nebezpečné situace.
10:48
Sova vystřelil, ale náchodští blokují a jdou do protiútoku..
09:45
Skalický vyráží další střelu pryč z brankoviště.
08:12
Juhasz zkusil z pulky hřiště, Martínek vyráží.
06:45
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil David Kaválek, asistoval Vojtěch Bureš (2:0).
06:45
Kaválek dostal nahrávku nad brankoviště a dostal míček za záda hostujícío golmana.
05:52
Hahn David se dostal na střed a vyslal střelu na Skalického.
05:13
Světlík vybojoval míček na supeřově polovině, ale svůj rychlý únik nezakončil.
03:38
Boželník se pokusil dorazit Mazusovu střelu. Skalický připraven
02:23
02:23
Bachtík z otočky zkusil překvapit golmana. Bureš doráží.
00:01
Úvodní buly vyhrál na svoji stranu tým Opava díky Karlu Boželníkovi.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jiří Kropáček a Tomáš Novák.
00:00
00:00
Line-up hostů S.K. P.E.M.A. OPAVA: brankář: Matěj Martínek; hráči v poli: Jan Mazur, Karel Boželník, Vojtěch Repček, Lukáš Rychlý, Tomáš Solný
00:00
Line-up domácích Florbal Primátor Náchod: brankář: Vlastimil Skalický; hráči v poli: Ondřej Hušek, Ondřej Nosek, Vojtěch Bureš, Ondřej Bachtík, David Kaválek
00:00
Zbývá posledních dvacet minut do začátku prvního semifinálového utkání mezi týmy Florbal Primátor Náchod a S.K. P.E.M.A. OPAVA.