1:1
3:4
5:2
- : -
branky (asistence): 09:07 Václav Staněk, 24:34 Lukáš Malý (Václav Hejplík), 25:06 Václav Hejplík, 25:46 Lukáš Malý (Radek Hanák), 40:51 Jan Procházka (Radek Hanák), 49:54 Jan Procházka (Radek Hanák), 53:01 Ondřej Havelka (Lukáš Froněk), 54:45 Lukáš Malý (Václav Hejplík), 59:59 David Štěpka (Jan Procházka)
branky (asistence): 16:32 Aleš Limberg (Martin Žemlička), 21:27 Erik Štěrba (Martin Odlas), 23:37 Vilém Vopelák (Aleš Limberg), 35:01 Jan Odlas (Petr Chládek), 39:05 Aleš Limberg, 41:01 Vilém Vopelák (Aleš Limberg), 47:31 Erik Štěrba (Ondřej Janůšek)

FBC Štíři Č. Budějovice - FBC DDM Kati Kadaň A 9:7
10. Václav Staněk, 25. Lukáš Malý, 26. Václav Hejplík, 26. Lukáš Malý, 41. Jan Procházka, 50. Jan Procházka, 54. Ondřej Havelka, 55. Lukáš Malý, 60. David Štěpka - 17. Aleš Limberg, 22. Erik Štěrba, 24. Vilém Vopelák, 36. Jan Odlas, 40. Aleš Limberg, 42. Vilém Vopelák, 48. Erik Štěrba; rozhodčí: Lukáš Ležák - Martin Ležák; vyloučení: 4:5 + Miloš Šulc 5; využití: 1:1; diváků: 115; zásahy brankářů: Radek Kulhan 16 - Ondřej Janůšek 35; po třetinách: 1:1, 3:4, 5:2;
60:00
Komentář trénéra Malého: Dnes celkem dobrý zápas. Nevyužíváme přesilovky, šance a udělali jsme hodně chyb, které soupeř dokázal potrestat. Zítra budeme lepší, první bod nic neznamená a jedeme dál!
60:00
Komentář trénéra Štěrby: Gratulujeme domácím k vítězství.
60:00
59:59
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice vstřelil David Štěpka, asistoval Jan Procházka (9:7).
58:44
Vyloučen hráč Aleš Limberg družstva FBC DDM Kati Kadaň A na 2 minuty za sekání.
58:32
Timeout FBC DDM Kati Kadaň A
57:41
Domácí tým podržel skvělým zákrokem Radek Kulhan!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
56:25
Vyloučen hráč Ondřej Havelka družstva FBC Štíři Č. Budějovice na 2 minuty za sekání.
54:45
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice vstřelil Lukáš Malý, asistoval Václav Hejplík (8:7).
53:01
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice vstřelil Ondřej Havelka, asistoval Lukáš Froněk (7:7).
50:30
Staněk trefil břevno po skvělé nahrávce Svintka!!!
49:54
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice vstřelil Jan Procházka, asistoval Radek Hanák (6:7).
47:31
Branku družstva FBC DDM Kati Kadaň A vstřelil Erik Štěrba, asistoval Ondřej Janůšek (5:7).
47:01
Tým hostí teď kombinuje na polovině domácích a dává branku!!
42:50
Domácí tým se drží na soupeřovo polovině kde krásně kombinuje, ale nedaří se projít přes hustou obranu soupeře, který pořád blokuje.
41:44
Vyloučen hráč Miloš Šulc družstva FBC DDM Kati Kadaň A na 5 minut za hrubost.
41:15
Tak a máme tu zajímavý začátek 3.části zápasu.
41:01
Branku družstva FBC DDM Kati Kadaň A vstřelil Vilém Vopelák, asistoval Aleš Limberg (5:6).
40:51
40:00
40:00
39:59
STŘELY domácí-17 hosté-11
39:13
Vyloučen hráč Martin Žemlička družstva FBC DDM Kati Kadaň A na 2 minuty za zdržování hry.
39:05
Branku družstva FBC DDM Kati Kadaň A vstřelil Aleš Limberg z trestného střílení (4:5).
35:01
Branku družstva FBC DDM Kati Kadaň A vstřelil Jan Odlas, asistoval Petr Chládek (4:4).
34:28
Vyloučen hráč Daniel Dolanský družstva FBC DDM Kati Kadaň A na 2 minuty za sekání.
34:18
Vyloučen hráč Zdeněk Valdauf družstva FBC Štíři Č. Budějovice na 2 minuty za bránění ve hře.
33:18
Golman hostí vychytal výbornou střelu od Slepičky!!
30:45
Oby týmy hrají vyrovnaný florbal!!
29:56
Domácí tým se drží na míčku a vůbec ho nechce dát soupeři!!!!
28:53
Omlouváme se za potíže vypadl nám internet!!
25:46
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice vstřelil Lukáš Malý, asistoval Radek Hanák (4:3).
25:06
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice vstřelil Václav Hejplík z trestného střílení (3:3).
24:34
23:37
21:27
Branku družstva FBC DDM Kati Kadaň A vstřelil Erik Štěrba, asistoval Martin Odlas (1:2).
20:00
20:00
19:59
STŘELY DOMÁCÍ-13 STŘELY SOUPEŘ-7
17:18
David Štěpka si vypracoval dobrou střelu,ale šla vedle branky soupeře!!!!
16:32
Branku družstva FBC DDM Kati Kadaň A vstřelil Aleš Limberg, asistoval Martin Žemlička (1:1).
15:59
13:10
Tým domacích si vypracovává dobré šance, ale tým hostů oslabení přečkal bez obdržené branky!!!
11:34
Vyloučen hráč Martin Žemlička družstva FBC DDM Kati Kadaň A na 2 minuty za sekání.
10:58
Tým domácích drží tým soupeře na jeho polovině a vypracovává si dobré šance.
09:51
Trestné střílení družstva FBC Štíři Č. Budějovice neproměnil Lukáš Froněk.
09:51
Vyloučen hráč Michal Kolitsch družstva FBC DDM Kati Kadaň A na 2 minuty za hra v malém brankovišti.
09:07
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice vstřelil Václav Staněk bez asistence (1:0).
08:05
Oba brankaři zatím hají svůj hrad.
07:43
David Štěpka tvrdě ramenem atakoval hráče soupeře.
06:30
Kadaň zamkla domácí tým na jeho polovině.
05:58
Radek Hanák pronikl na soupeřovu polovinu, ale nedokazal zakončit.
05:23
Vyloučen hráč Lukáš Froněk družstva FBC Štíři Č. Budějovice na 2 minuty za sekání.