1:1
2:1
3:4
0:0
branky (asistence): 13:59 Petr Hofman (Vojtěch Výborný), 26:32 Tomáš Černý (Petr Hofman), 35:52 Jakub Kopecký (Pavel Kotrč), 47:55 Jakub Kopecký (Petr Hofman), 56:13 Jakub Kopecký (Dominik Emlar), 59:20 Dominik Emlar (Petr Hofman), rozhodující nájezd Tomáš Černý
branky (asistence): 13:23 Petr Kašpar (Marek Chlumský), 38:17 Karel Svatoš, 41:15 Tomáš Sláma, 48:22 Tomáš Vaculík (Jakub Majer), 48:47 Walter Schubert (Lukáš Kášek), 50:40 Karel Svatoš (Tomáš Vaculík)

TJ Sokol Jaroměř - TJ Sokol Mukařov  7:6pn
14. Petr Hofman, 27. Tomáš Černý, 36. Jakub Kopecký, 48. Jakub Kopecký, 57. Jakub Kopecký, 60. Dominik Emlar, N Tomáš Černý - 14. Petr Kašpar, 39. Karel Svatoš, 42. Tomáš Sláma, 49. Tomáš Vaculík, 49. Walter Schubert, 51. Karel Svatoš; rozhodčí: Jan Knap - Martin Kněžík; vyloučení: 4:4; využití: 2:0; diváků: 164; zásahy brankářů: Lukáš Flégl 21 - Karel Mrkos 28; po třetinách: 1:1, 2:1, 3:4, 0:0;

Ukončeny trestná střílení.
80:00
Komentář domácího trenéra Martina Klapky: Díky našim individuálním chybám jsme si málem nechali utéct zápas, avšak díky nasazení v závěru jsme ho překlopili na naši stranu. Zítra musíme makat naplno jako dnes. Děkujeme divákům za podporu!
80:00
Komentář hostujícího trenéra Marka Chlumského: Tak jak bylo předpokládáno, tak série bude velmi vyrovnaná a budou rozhodovat maličkosti. Zítra nás čeká další utkání, my se na něj těšíme! Děkujeme divákům a soupeřům!

Nájezd na branku provedl z družstva TJ Sokol Jaroměř hráč Pavel Kotrč a vstřelil gól.

Nájezd na branku provedl z družstva TJ Sokol Mukařov hráč Karel Svatoš , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva TJ Sokol Jaroměř hráč Tomáš Černý a vstřelil rozhodující gól (7:6).

Nájezd na branku provedl z družstva TJ Sokol Mukařov hráč Jakub Majer , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva TJ Sokol Jaroměř hráč Dominik Emlar , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva TJ Sokol Mukařov hráč Walter Schubert , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva TJ Sokol Jaroměř hráč Jakub Kopecký a vstřelil gól.

Nájezd na branku provedl z družstva TJ Sokol Mukařov hráč Tomáš Vaculík a vstřelil gól.

Nájezd na branku provedl z družstva TJ Sokol Jaroměř hráč Petr Hofman , ale gól nevstřelil.
68:50
Hofman zpoza branky cinká hokejkou o branku, ale míček ujíždí mimo.
68:17
Nožička sám před gólmanem!
67:41
Jaroměř nyní bojovnějším týmem a nenechává se utlačovat!
67:24
Nožička na zemi, hra se přerušuje... Odchází na střídačku.
67:22
Kopecký se snaží podržet svůj tým a hraje o čas!
66:52
Jaroměř dokázala uniknout! Ale bohužel gól nepadl.
66:37
Jaroměř se teď bude muset bránit zuby nehty!
66:36
Timeout TJ Sokol Mukařov
66:36
Vyloučen hráč Jan Škola družstva TJ Sokol Jaroměř na 2 minuty za sekání.
66:30
Mukařov bude hrát přesilovku, pokud nyní za výhody nedá gól...
65:37
Nervozita nás tu všechny obklopuje, ale fanoušci fandí o sto šest!
65:10
Nožička sprintuje, nahrává na Hejzlara a ten zkouší, ale Mrkos byl připraven!
64:04
Chlumský zkouší prudkou střelu od středu, střela neprošla přes domácí obránce!
62:59
Míček byl málem odražen do Fléglovi branky! To jsou situace toto!
62:16
Mukařov drobnými fauly na své půlce kouskuje hru.
59:21
Emlar s Hofmanem by si dnes zasloužili metál! Teď ještě někdo, kdo Jaroměř posune do vedení!
59:20
Branku družstva TJ Sokol Jaroměř vstřelil Dominik Emlar, asistoval Petr Hofman (6:6).
57:08
I přes oslabení je Mukařov bojovný a hraje i na obranné polovině domácích.
56:13
Timeout TJ Sokol Jaroměř
56:13
Branku družstva TJ Sokol Jaroměř vstřelil Jakub Kopecký, asistoval Dominik Emlar (5:6).
56:13
Cituji: "Kopec ví, kam mířit!"
56:02
Jaroměř!
55:37
Vyloučen hráč Marek Chlumský družstva TJ Sokol Mukařov na 2 minuty za nedovolené vrážení.
55:37
5 na 3! Teď musí Jaroměř proměnit!
55:15
Jaroměřsko-Boleslavští chlapci na scéně!
54:41
Vyloučen hráč Tomáš Sláma družstva TJ Sokol Mukařov na 2 minuty za bránění ve hře.
54:41
Jaroměř si zahraje přesilovku a snad ji promění!
54:30
Kopecký střílí, ale obránce to zachytil!
54:03
Nožička na dorážce, ale Mrkos chytil mezi nohy.
53:33
Hofman v několika šancích! Tak už to tam střel!!!
51:40
Mukařov lítá a hledá si pozici pro vstřelení dalšího gólu a Jaroměř odolává náporu a snaží se bránit.
50:41
Nicméně Mukařov chytil slinu a dává jeden gól za druhým.
50:40
Branku družstva TJ Sokol Mukařov vstřelil Karel Svatoš, asistoval Tomáš Vaculík (4:6).
49:56
Jaroměřští fanoušci se snaží povzbudit svůj tým k lepším výkonům!
49:04
Hosté překvapili dvěma rychlými góly a jsou momentálně lepším týmem.
48:47
Branku družstva TJ Sokol Mukařov vstřelil Walter Schubert, asistoval Lukáš Kášek (4:5).
48:22
Branku družstva TJ Sokol Mukařov vstřelil Tomáš Vaculík, asistoval Jakub Majer (4:4).
48:22
Mukařov dává jasně najevo, že to nevzdává!
47:55
Branku družstva TJ Sokol Jaroměř vstřelil Jakub Kopecký, asistoval Petr Hofman (4:3).
47:55
Kopecký na Hofmana, Hofman na Kopeckého a je z toho nechytatelná střela pro Mrkose!
47:21
Nožička uniká a vybojoval svému týmu rozehru.
46:37
Emlar na rozehrávce dává dozadu na Kubinu, který posílá míč zpět na Emlara a ten střílí před Mrkose, kde si míček převzali Mukařovští.
45:51
Vaculík jemným příklepem prostřelil Kubinu, ale Flégl byl připraven!
45:05
Hofman ustál souboj na středu a ubránil míček pro Kopeckého, který nahrával Školovi, ale míček končí u Mukařova.
44:23
Jaroměř v dalších šancích! Škola nahrává na druhou stranu na Nožičku a pak situaci zkomplikovali Mukařovští a míč jen lízl Mrkose.
43:44
Hofman a Výborný na rozehrávce. Hofman vrací na Výborného, ten posílá míč za mantinely.
43:01
Hofman před gólmanem doráží backhandem, ale branku míjí.
42:40
Hra se kouskuje drobnými fauly.
41:30
Mukařov nyní udělal tento zápas vyrovnanějším a tím i zajímavějším!
41:15
Branku družstva TJ Sokol Mukařov vstřelil Tomáš Sláma bez asistence (3:3).
39:19
Hráči naspeedovaní fanděním fanoušků lítají po hřišti světelnou rychlostí!
38:39
Jako bych to zakřikla! Svatoš si na velkém brankovišti chvilku šmrdlal s míčkem a pak bum a míček se zasekl mezi pravou zadní tyčkou a sítí.
38:17
Branku družstva TJ Sokol Mukařov vstřelil Karel Svatoš bez asistence (3:2).
37:43
I Mukařov se snaží ohrožovat domácího gólmana, ale marně.
35:52
Branku družstva TJ Sokol Jaroměř vstřelil Jakub Kopecký, asistoval Pavel Kotrč (3:1).
34:47
Vysunutý Emlar překazil nahrávku Mukařovským obráncům a snažil se oblafnout Mrkose, ale byl příliš blízko a Mrkos míček vyrazil.
34:05
Nedá se říct, že by jeden tým byl výraznější, naopak, šance jsou velice vyrovnané!
32:56
Kašpar z poloviny vyzkoušel Flégla, ten ve stoje chytá a vyráží za branku.
32:06
Skákající míček malinko rozhodil Flégla, který ho jen tak tak zachytil!
31:40
Dnešnímu zápasu u nás v hale přihlíží 164 diváků!
29:27
Mrkos kmitá nožičkama a tentokrát mu to pomohlo a vyráží Jaroměřské dorážky.
28:12
Fanoušci z obou stran podporují své týmy.
26:33
Husto bylo u Mukařova, ale za výhodné situace se Hofmanovi podařilo nahrát míček před Mrkose, kde se ho pohotově zmocnil Černý a nekompromisně zakončil.
26:32
Branku družstva TJ Sokol Jaroměř vstřelil Tomáš Černý, asistoval Petr Hofman (2:1).
25:55
Mukařov se teď snaží kontrolovat míček.
24:44
Mrkos se teď pěkně zapotil, jak se to před jeho brankou nahustilo. Situaci ukončil chytem střely, pro kterou musel vyskočit a srazil se s 2 dalšíma hráčema. Všichni jsou živí a zdraví.
23:33
Hosté již v plném počtu a Jaroměřští, ač se drželi na míčku, tak žádná akce, která by končila gólem, nebyla.
22:30
Mukařov se pokoušel o únik. Skončilo to střelou mimo Fléglovu branku.
21:23
Vyloučen hráč Petr Kašpar družstva TJ Sokol Mukařov na 2 minuty za bránění ve hře.
20:01
Bully vyhrává domácí tým a hra se hned přesouvá k bráně hostí!
20:00
20:00
19:59
.Střely na bránu v 1. třetině: Jaroměř 6 Mukařov 12
19:50
Flégl skoro v leže zachytil nebezpečnou dorážku Mukařovského útočníka.
18:40
Jaroměř opět brání ve 4...
18:21
Vyloučen hráč Jan Škola družstva TJ Sokol Jaroměř na 2 minuty za hra na zemi.
17:53
Jaroměř v další šanci, kdy Nožička nahrával před bránu Hejzlarovi. Nahrávka však byla zblokována.
16:59
Hofman ignoroval dobře postaveného Kotrče a střílí na břevno.
14:51
Vyloučen hráč Jan Hrobský družstva TJ Sokol Jaroměř na 2 minuty za bránění ve hře.
14:00
Výborný zhora nahrává Hofmanovi a ten tahem střílí na Mrkose, míček se odráží od bránícího hráče a to přímo do pravého růžku!
13:59
Branku družstva TJ Sokol Jaroměř vstřelil Petr Hofman, asistoval Vojtěch Výborný (1:1).
13:24
Jaroměř si nedokázala rychle pokrýt hráče a Flégl to dostal přímo mezi nohy.
13:23
Branku družstva TJ Sokol Mukařov vstřelil Petr Kašpar, asistoval Marek Chlumský (0:1).
12:42
Tak uvidíme, jestli dokáže Jaroměř proměnit přesilovku.
12:29
Vyloučen hráč Adam Vejrych družstva TJ Sokol Mukařov na 2 minuty za držení.
11:58
Šance jsou velice vyrovnané. Kdy padne gól je jen otázkou času.
08:55
Hra lítá nahoru dolu. Hráči obou týmů se zdají být svěží a plní sil!
07:50
Trochu se bojím, aby nám fanoušci nezbourali halu! Neskutečně to tady duní, to Vám povím!
07:16
I Mukařov předvedl, že dorážet umí, ale Flégl byl připravenější.
06:50
Hofman našel v předbrankovém prostoru Černého, ale dorážka nenašla cíl.
05:40
Hrobský zkusil ze standardní situace bdělost Mrkose, rána šla nad branku.
05:25
Jaroměř několika úniky překvapuje Mukařov.
04:19
Škola nastavil protihráči zadek, což znamená, že si posedí na trestné lavici.
04:18
Vyloučen hráč Jan Škola družstva TJ Sokol Jaroměř na 2 minuty za bránění ve hře.
03:46
Drobnými fauly se hra udržuje na obranné polovině hostů.
02:48
Týmy se zatím "oťukávají" a jsou obezřetní.
01:44
I Jaroměřští fanoušci se ozývají! Atmosféra bude více než povzbuzující pro hráče!
01:24
Fanoušci z Mukařova si přivezli bubny a starají se o to, abych jejich tým věděl, že tu pro ně jsou!
00:50
Jaroměř nezahálí a vypouští střelu i na hostujícího gólmana.
00:21
První střela zápasu mířila na Fléglovu branku.
00:01
Úvodní bully vyhrává tým TJ Sokol Jaroměř!
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jan Knap a Martin Kněžík.
00:00
00:00
Line-up hostů TJ Sokol Mukařov : brankář: Karel Mrkos; hráči v poli: Jakub Majer, Tomáš Vaculík, Tomáš Sláma, Karel Svatoš, Jan Řeřicha
00:00
Line-up domácích TJ Sokol Jaroměř: brankář: Lukáš Flégl; hráči v poli: Jakub Kubina, Jan Škola, Tomáš Hejzlar, Pavel Kotrč, Michal Nožička
00:00
Vážení diváci, dovolte nám, abychom Vás dnes přivítali v SEMI-FINÁLOVÉM utkání Národní Ligy mužů, kde se proti sobě utkají týmy TJ Sokol Jaroměř a TJ Sokol Mukařov.