0:2
4:2
1:1
0:0
branky (asistence): 25:24 Vojtěch Bureš (Ondřej Hušek), 25:56 Tomáš Matoulek (Jan Světlík), 30:55 Jonáš Mědílek (Jiří Vlček), 38:51 Filip Geisler (Ondřej Bachtík), 57:47 Ondřej Bachtík (Ondřej Hušek), rozhodující nájezd Ondřej Hušek
branky (asistence): 09:33 Vojtěch Repček (Jan Mazur), 16:10 Štěpán Kostolány (Václav Šimčík), 28:27 Marek Klečka (Vít Gattnar), 29:42 Marek Klečka (Štěpán Kostolány), 40:22 Václav Šimčík (Vít Gattnar)

Florbal Primátor Náchod - S.K. P.E.M.A. OPAVA 6:5pn
26. Vojtěch Bureš, 26. Tomáš Matoulek, 31. Jonáš Mědílek, 39. Filip Geisler, 58. Ondřej Bachtík, N Ondřej Hušek - 10. Vojtěch Repček, 17. Štěpán Kostolány, 29. Marek Klečka, 30. Marek Klečka, 41. Václav Šimčík; rozhodčí: Jan Knap - Martin Kněžík; vyloučení: 1:3; využití: 1:0; diváků: 246; zásahy brankářů: Vlastimil Skalický 27 - Matěj Martínek 29; po třetinách: 0:2, 4:2, 1:1, 0:0;

Ukončeny trestná střílení.
80:02
Komentář trenéra domácího týmu Florbal Primátor Náchod Tomáše Třešňáka: Opava nás ničím nepřekvapila, hrála stejně jako včera. Bohužel jsme nebyli tolik produktivní, abychom zápas překlopili na naši stranu v základní hrací době. Utkání rozhodli brankáři a kvalita hráčů v nájezdech. Musíme si pořádně odpočnout a připravit se na zápasy v Opavě. Znovu bych chtěl poděkovat fantastickým divákům za super podporu.
80:01
Komentář trenéra hostujícího týmu S.K. P.E.M.A. OPAVA Segeťi Roberta: (2/2) Moc nechybělo a rozhodli jsme v nastaveném čase. Bohužel pro nás jsme nastřelili dvě tyčky. Myslím, že budou mít v Náchodě celý týden o čem přemýšlet.
80:00
Komentář trenéra hostujícího týmu S.K. P.E.M.A. OPAVA Segeťi Roberta: (1/2) Po dnešním utkání mohu stoprocentně souhlasit se včerejším tvrzením domácího trenéra. Dnes jsme byli po většinu utkání jasně lepší a jen velké štěstí domácích na konci utkání rozhodlo o tom, že šlo utkání do prodloužení.

Nájezd na branku provedl z družstva S.K. P.E.M.A. OPAVA hráč Lukáš Rychlý , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva Florbal Primátor Náchod hráč Ondřej Hušek a vstřelil rozhodující gól (6:5).

Nájezd na branku provedl z družstva S.K. P.E.M.A. OPAVA hráč Vojtěch Repček , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva Florbal Primátor Náchod hráč Vojtěch Bureš a vstřelil gól.

Nájezd na branku provedl z družstva S.K. P.E.M.A. OPAVA hráč Štěpán Kostolány , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva Florbal Primátor Náchod hráč Ondřej Bachtík , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva S.K. P.E.M.A. OPAVA hráč Marek Klečka , ale gól nevstřelil.
70:01
Hosté zahají serii trestných střílení.
70:00
Zahájení trestná střílení.
70:00
Prodloužení nerozhodlo a atak se pojedou nájezdy.
70:00
69:40
Mědílkův výběh zastaven hostující obranou.
69:06
Timeout Florbal Primátor Náchod
69:06
Řepček z vytočení trefil zadní část konstrukce brány.
69:00
Zbývá minuta do konce prodloužení.
68:35
Gattnar nahazuje za bránu. míč sbírá domácí tým.
67:24
Šimčík z otočky trefil vzdálenější tyčku.
61:24
V plechárně houstne atmosféra obě strany se dostávají k šancím, ale nikdo není schopen je zakončit.
60:01
Bude se hrát prodloužení . Na střely celkově (31-25).
60:00
60:00
59:39
Poslední 21 sekund utkání.
58:39
Volný úder domácích 5 metrů od brány. Bohužel vyřešen mimo bránu.
58:15
Timeout S.K. P.E.M.A. OPAVA
58:00
Fanoušci skandují s neuvěřitelnou dávkou radosti.
57:47
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil Ondřej Bachtík, asistoval Ondřej Hušek (5:5).
57:47
Bachtík dostal skákavou před bránu a z voleje vypustil bombu.
56:26
Osobní souboje v zápase jsou tvrdší a tvrdší. v této třetině stále bez 2 minutového trestu,
52:50
Světlo a Matoulek zkusili vypálit, oboje skončilo vyrážkou Martínka.
52:01
Burešova střela z bezprostřední blízkosti byla sražena hostující obranou mimo bránu.
47:49
Nahrávka na Řepčeka před velké brankoviště skočila těsně před jeho hokejkou. Díky tomu míček netrefil.
46:43
Burešova střela sražena na hokejku Bachtíka ten nedokázal zakončit.
45:16
Oběma týmům dělá velký problém přechod na útočnou polovinu.
43:58
Skalický se zvedá a vypadá v pořádku. Jen lehce otřesený.
43:57
Skalický dostal tvrdou ránu od hostujícího útočníka. Již minutu leží na zemi.
40:22
Branku družstva S.K. P.E.M.A. OPAVA vstřelil Václav Šimčík, asistoval Vít Gattnar (4:5).
40:01
Třetí úvodní buly vyhrál tým S.K. P.E.M.A. OPAVA.
40:00
40:00
Druhá třetina na střely (11-7) . Celkové tedy (17-16)
40:00
38:51
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil Filip Geisler, asistoval Ondřej Bachtík (4:4).
38:51
Bachtík na Geislera a ten vyslal bombu na kasu hostujících.
38:13
Vlček dostal na střed od Geislera a ten vypálil mimo.
37:18
Bachtík znovu od mantinelu trefuje bližší tyč.
37:02
Vyloučen hráč Jan Mazur družstva S.K. P.E.M.A. OPAVA na 2 minuty za sekání.
35:40
Dlouhý výhoz Skalického na volného Bureše, tomu však míček sjel z hole.
35:00
Bachtík již s novou hokejkou zkouší backhandem. Bohužel mimo.
33:15
Bachtík golfovým úderem na odkrytou část brány. Bohužel minul a zlomil při tom hůl.
33:12
Hosté jsou v plném počtu.
32:37
Bachtík od mantinelu trefil bližší tyč.
31:33
Bureš dostal přihrávku z jedné strany mantinelu na druhou a z první vypálil. Naneštěstí minul.
31:12
Vyloučen hráč Tomáš Solný družstva S.K. P.E.M.A. OPAVA na 2 minuty za sekání.
30:55
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil Jonáš Mědílek, asistoval Jiří Vlček (3:4).
30:00
Na dnešní utkání se přišlo podívat skvělých 246 diváků.
29:42
Branku družstva S.K. P.E.M.A. OPAVA vstřelil Marek Klečka, asistoval Štěpán Kostolány (2:4).
29:42
Díky nedůrazu náchodské obrany se znovu dostal k míčku dřív hostující hráč.
28:27
Branku družstva S.K. P.E.M.A. OPAVA vstřelil Marek Klečka, asistoval Vít Gattnar (2:3).
28:27
Neštastnou tečí se míček odrazil před Klečku.
25:56
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil Tomáš Matoulek, asistoval Jan Světlík (2:2).
25:56
Z časoměřického stolku nic nebylo vidět, ale ze zabrankového prostoru se nějak míček ocitnul v bráně.
25:24
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil Vojtěch Bureš, asistoval Ondřej Hušek (1:2).
25:24
Hušek kolem mantinelu na Bureše ten z vytočení na bližší tyč.
24:09
Bachtík z půlky minul bránu.
20:01
Úvodní buly druhé části získala na svou stranu Opava.
20:00
20:00
Po první třetině na střely (6-9).
20:00
16:27
Bachtík se uvolnil 1 na 1. Jeho střela minula bránu.
16:10
Branku družstva S.K. P.E.M.A. OPAVA vstřelil Štěpán Kostolány, asistoval Václav Šimčík (0:2).
16:02
Domácí jsou v plném počtu.
14:02
Vyloučen hráč Marek Kovář družstva Florbal Primátor Náchod na 2 minuty za sekání.
12:20
Sova z hranice velkého brankoviště přestřelil bránu.
09:33
Branku družstva S.K. P.E.M.A. OPAVA vstřelil Vojtěch Repček, asistoval Jan Mazur (0:1).
09:33
Řepček Vojtěch se uvolnil od mantinelu a zakončil na bližší tyč.
08:13
07:55
Další Geislerova zblokovaná střela.
07:31
Geisler zkouší z půlky. Míček přeletěl bránu.
07:09
Vlčkova rána zblokována.
06:35
Bureš dostal křižnou nahrávku do běhu, ale bohužel mu sjela a minul bránu.
06:13
Vyloučen hráč Vít Gattnar družstva S.K. P.E.M.A. OPAVA na 2 minuty za sekání.
05:33
Boželník dostal nahrávku na střed a zkusil překvapit Skalického. Ten vyráží.
04:15
Oba týmy mají problém se dostat do útočné poloviny.
02:08
Domácí nahození před bránu bylo vykopnuto pryč z opavské poloviny.
00:15
Bachtíkova dorážka za brankářovy záda nebyla uznána. Dříve bylo odpískáno sekání ze strany domácích.
00:01
Zápas byl odstartován a míček po úvodním buly získali domácí.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jan Knap a Martin Kněžík.
00:00
00:00
Line-up hostů S.K. P.E.M.A. OPAVA: brankář: Matěj Martínek; hráči v poli: Vít Gattnar, Dalibor Repček, Václav Šimčík, Marek Klečka, Štěpán Kostolány
00:00
Line-up domácích Florbal Primátor Náchod: brankář: Vlastimil Skalický; hráči v poli: Ondřej Hušek, Jakub Téra, Vojtěch Bureš, Ondřej Bachtík, David Kaválek
00:00
Zbývá posledních 20 minut do začátku 2. semfinálového utkání mezi týmy Florbal Primátor Náchod a S.K. P.E.M.A. OPAVA. Včerejší zápas skončil (8:0) z pohledu domácích. Opavští si ale tento zápas nechtějí jen tak nechat ujít.