3:1
3:0
1:3
- : -
branky (asistence): 06:38 Lukáš Froněk (Václav Staněk), 07:40 Lukáš Malý (Václav Hejplík), 18:55 Lukáš Malý, 34:47 Jan Procházka (David Štěpka), 36:57 Radek Hanák, 39:50 Lukáš Malý (Václav Hejplík), 55:15 Radek Hanák (Lukáš Malý)
branky (asistence): 13:17 Martin Odlas (Erik Štěrba), 48:44 Miloš Šulc (Erik Štěrba), 51:52 Martin Odlas (Martin Žemlička), 59:31 Erik Štěrba (Miloš Šulc)

FBC Štíři Č. Budějovice - FBC DDM Kati Kadaň A 7:4
7. Lukáš Froněk, 8. Lukáš Malý, 19. Lukáš Malý, 35. Jan Procházka, 37. Radek Hanák, 40. Lukáš Malý, 56. Radek Hanák - 14. Martin Odlas, 49. Miloš Šulc, 52. Martin Odlas, 60. Erik Štěrba; rozhodčí: Jiří Kropáček - Tomáš Novák; vyloučení: 3:8; využití: 3:0; diváků: 101; zásahy brankářů: Josef Macek 15 - Robin Ciota 26; po třetinách: 3:1, 3:0, 1:3;
60:00
Komentář trénéra Šímy: Dnešní tématické podmínky nám nevyhovali, doufám že budou příznivější až se vrátíme na Velikonoce.
60:00
Máme tady konec zápasu. Štěstí, ale i lepší výkon předvedli a měli Štíři. Stav série je 2:0 pro Štíry. Příští víkend se rozhodne! Hodně štěstí do dalších bojů, přejeme obou týmům.
60:00
Komentář trenéra Malého: Dvě domácí výhry proti favoritovy bereme. Bohužel soupeř už nehrál tak fér jako včera. Poměr vyloučení hovoří za vše. Drobné koňáry a urážky zvládneme, ale výhružky typu těste se k nám do nemocnice, mi už přijdou trochu za hranou. Jedeme si do Kadaňského pekla pro 3. výhru. Děkujeme všem a jsme rádi, že všichni hráči jsou zdraví.
60:00
Střely na branku po třetí třetině: ŠTÍŘI: 11, KADAŇ: 6
60:00
59:31
Branku družstva FBC DDM Kati Kadaň A vstřelil Erik Štěrba, asistoval Miloš Šulc (7:4).
59:31
Na poslední chvilku Kadaň ještě snižuje na 7:4, radost z gólu, jako kdyby hráči měli po pohřbu.
59:00
Kadaň se ještě snaží vstřelit branku.
58:15
Hosté v plném počtu, ale na míčku stále Štíři.
55:15
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice vstřelil Radek Hanák, asistoval Lukáš Malý (7:3).
55:15
Vyloučen hráč Miloš Šulc družstva FBC DDM Kati Kadaň A na 2 minuty za nesportovní chování.
55:15
Další vyloučení? To už je moc.
53:20
Vyloučen hráč Daniel Dolanský družstva FBC DDM Kati Kadaň A na 2 minuty za bránění ve hře.
53:20
Další Štírská přesilovka, dneska se tu hráči na trestné střídají jako na běžícím páse.
52:00
Tuhle třetinu si Štíři ještě moc neškrtli.
51:52
Branku družstva FBC DDM Kati Kadaň A vstřelil Martin Odlas, asistoval Martin Žemlička (6:3).
51:52
Odlas se štěstím Macka prostřelil, tímpádem snižuje skóre na 6:3.
50:12
Štěpka ukazuje své umění na hokejce, ale Ciota chytá.
49:22
Kadaň tlačí, Štíři brání. Štírům se nedaří vybojovat míček, bez toho aniž by faulovali.
48:44
Branku družstva FBC DDM Kati Kadaň A vstřelil Miloš Šulc, asistoval Erik Štěrba (6:2).
48:44
To byla akcička Štěrba naznačoval výtočí střelu, ale na poslední chvilku nahrál a Šulc střílí gól! Kadaň snižuje na 6:2.
48:17
Na Štírské půlce hoří! Ale Štíři zatím úspěšně hasí.
46:57
Kadaň se žene za vyrovnáním.
46:25
Macek svojí svatyni chrání víc než dobře.
45:18
Asi jsem to zakřikla, viděli jsme nehezký zákrok od domácí kapitána Kudláčka, ale hraje se dál.
45:01
Míčku si více užívají Štíři.
43:53
Vyloučen hráč Ondřej Hanuš družstva FBC DDM Kati Kadaň A na 2 minuty za sekání.
43:53
Vyloučen hráč Ondřej Šimek družstva FBC Štíři Č. Budějovice na 2 minuty za hrubost.
43:53
Máme tu hru 4 na 4.
43:36
Kadaň svou přesilovku neproměňila, ani si nevytvořila nějakou větší šanci.
42:30
Froněk se skoro prosadil v oslabení.
41:26
Vyloučen hráč Lukáš Svintek družstva FBC Štíři Č. Budějovice na 2 minuty za vysoká hokejka.
39:50
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice vstřelil Lukáš Malý, asistoval Václav Hejplík (6:1).
39:50
Malý kompletuje svůj hattrick, jak včera tak dnes.
38:24
Vyloučen hráč Miloš Šulc družstva FBC DDM Kati Kadaň A na 2 minuty za hrubost.
38:24
Další vyloučení a přesilovka pro Štíry.
38:07
Čtvrtá střela na Macka v této třetině, ale Macek zas a znovu zkušeně chytl.
36:57
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice vstřelil Radek Hanák bez asistence (5:1).
36:57
Hanák běžel sám na branku, zakončoval bekhendem, Ciota chytá, ale míček se mu špatně odrazil a Hanák na druhý pokus dává gól!
35:47
Štěpka vyslal na Ciotu, ten míček zalehl a hráči mají po míčku.
34:47
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice vstřelil Jan Procházka, asistoval David Štěpka (4:1).
34:47
Štíři se po nádherné kombinaci prosazují v přesilovce!
34:09
Trestné střílení družstva FBC Štíři Č. Budějovice neproměnil Jan Procházka.
34:09
Vyloučen hráč Aleš Limberg družstva FBC DDM Kati Kadaň A na 2 minuty za hra na zemi.
34:09
Procházka to zkoušel dobře, ale Ciota to chytil náramně.
33:40
Uhmmm, aby tohle Štíry nemrzelo. Malý míjí prázdnou branku.
32:44
Po dlouhé době Kadaň má střelu, ale Macek zkušeně chytnul.
31:02
Tohle se má proměňovat! Hanák netrefuje prázdnou branku.
30:02
Vyloučen hráč Lukáš Pardubský družstva FBC DDM Kati Kadaň A na 2 minuty za sekání.
30:02
Další přesilovka pro domácí Štíry, tak uvidíme zda Kadaň ubrání či ne.
29:01
Míček drží spíše Kadaň, ale nebezpečnými protiútoky hrozí Štíři.
27:34
Štěrba jen co se vrátil z trestné, tak to tam pálí jako o život, ale domácí Macek je skvěle na tyto bomby připraven.
27:00
Hosté jsou v plném počtu.
25:34
Štírům se přesilovka moc nedaří, Kadaň jí dobře brání.
24:57
Vyloučen hráč Erik Štěrba družstva FBC DDM Kati Kadaň A na 2 minuty za hrubost.
24:57
Štěrba zakončoval bekhendem, ale pak předvedl nepěknou věc a jde si k nám na kafíčko.
24:45
Strouhal na Matějčka, ale hostující brankář zaklel svojí svatyňi.
23:03
Rugby zákroky jsou zde k vidění, ale kluci hrajeme florbal!
22:08
Výborný zákrok hostujícího brankáře, podržel!
21:01
Štíři se snažili vytvořit akci, ale Kadaň jim to ryhle zatrhla.
20:01
Začíná nám druhá třetina, tak uvidíme co přinese tentokrát.
20:00
20:00
19:59
Střely na branku po první třetině: ŠTÍŘI: 8, KADAŇ: 9
18:55
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice vstřelil Lukáš Malý bez asistence (3:1).
18:55
Ten Malý dneska čaruje! Minutku před koncem Štíři znovu odskakují na dvoubrankový rozdíl.
16:34
Vyloučen hráč Martin Žemlička družstva FBC DDM Kati Kadaň A na 2 minuty za hrubost.
16:34
Vyloučen hráč Lukáš Svintek družstva FBC Štíři Č. Budějovice na 2 minuty za hrubost.
16:34
Kluci se nepohodli na půlce, tak si k nám jdou na chvilku odpočinout.
13:17
Branku družstva FBC DDM Kati Kadaň A vstřelil Martin Odlas, asistoval Erik Štěrba (2:1).
13:17
Tak gól z toho je, ale ne takový, jaký by si domácí fanoušci přáli. Po špatném rozebrání hráčů hostí obrželi domácí první gól.
12:45
Hraje se teď spíše odehravá na půlce hostí. Bude z toho gól?
10:28
Vopelák zkusil domácího Macka, ten bez problému chytá.
07:40
07:40
Krásná kombimnace Malého a Hejplíka posílá Štíry do dvoubrankového vedení.
06:38
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice vstřelil Lukáš Froněk, asistoval Václav Staněk (1:0).
06:38
Krásnou střelou pod břevno posílá Froněk Štíry do vedení.
03:23
Brankáři obou týmu se dnes jistě zapotí. Vidíme střely na obou stranách, zatím bez gólu.
01:44
Hra se přelévá ze strany na stranu.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jiří Kropáček a Tomáš Novák.
00:00
00:00
Line-up hostů FBC DDM Kati Kadaň A: brankář: Robin Ciota; hráči v poli: Petr Chládek, Aleš Limberg, Lukáš Pardubský, Vilém Vopelák, Miroslav Hanzlíček
00:00
Line-up domácích FBC Štíři Č. Budějovice: brankář: Josef Macek; hráči v poli: Václav Hejplík, Jan Procházka, David Štěpka, Radek Hanák, Lukáš Malý
00:00
Úvodní buly vyhráli hosté.
00:00
Příjemné odpoledne ze všesportovní haly v Českých Budějovicích. Včerejší zápas přinesl kvalitní florbal, spousta hráčů na trestných a tak však to znáte. Štěstí včera přálo více domácím Štírům, tak uvidíme kdo bude dnes lepším týmem!