0:1
2:2
0:0
FBC Texas
branky (asistence): 09:46 Kateřina Sedláčková, 43:05 Barbora Maštalířová, 53:45 Eva Urbášková (Tereza Goláňová), rozhodující nájezd Sára Seevaldová
FBC Texas
branky (asistence): 29:30 Jana Kadlecová (Veronika Bašová), 40:35 Michaela Vavrochová (Markéta Černá), 42:29 Dominika Kračunová (Michaela Vavrochová)

Florbal Vsetín - FBC Texas 4:3pn
10. Kateřina Sedláčková, 44. Barbora Maštalířová, 54. Eva Urbášková, N Sára Seevaldová - 30. Jana Kadlecová, 41. Michaela Vavrochová, 43. Dominika Kračunová; rozhodčí: Jan Večeřa - Tomáš Húska; vyloučení: 2:1; využití: 0:1; diváků: 55; zásahy brankářů: Kateřina Šimková 33 - Martina Kolaříková 23; po třetinách: 1:0, 0:1, 2:2, 0:0;

Ukončeny trestná střílení.
89:59
Komentář trenéra hstů__Krásný zápas odpovídající čtvrt finále play off. Vyrovnaný zápas rozhodla dovednostní soutěž ve které byli domácí lepší zítra musíme vyhrát a vratit se znovu na moravu pokud chceme postoupit dekujeme soupeřům za zapas.
89:59
komentář trenéra domácích__Vyrovnané utkání rozhodlo štěstí. Soupeřům děkujeme za zápas a těšíme se na zítra.

Nájezd na branku provedl z družstva Florbal Vsetín hráč Eva Urbášková a vstřelil gól.

Nájezd na branku provedl z družstva FBC Texas hráč Markéta Černá , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva Florbal Vsetín hráč Monika Mikšíková , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva FBC Texas hráč Michaela Blovská a vstřelil gól.

Nájezd na branku provedl z družstva Florbal Vsetín hráč Sára Seevaldová a vstřelil rozhodující gól (4:3).

Nájezd na branku provedl z družstva FBC Texas hráč Veronika Bašová , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva Florbal Vsetín hráč Barbora Maštalířová , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva FBC Texas hráč Aneta Toulová , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva Florbal Vsetín hráč Markéta Martinková a vstřelil gól.
67:23
Goláňová v téměř samostaném úniku trefuje hostující golmanku pouze do helmy.
65:56
Maštalířová střílí z posledních sil.
63:08
Velké chyby v obraně domácích.
62:12
Maštalířová vybojovala a následně přihrává Urbáškové ta v úniku trefuje střed brány.
59:51
Jakubkovičová chybuje na pulce a vzniklo přečíslení 2 na 1 které dopadlo dobře pro domácí.
58:40
Hosté drží domácí pod velkým tlakem.
56:00
Urbášková střelou z otočky prověřila Kolaříkovou.
53:45
Branku družstva Florbal Vsetín vstřelil Eva Urbášková, asistoval Tereza Goláňová (3:3).
53:45
Domácí využili oslabení a vyrovnávají.
52:26
Vyloučen hráč Markéta Martinková družstva Florbal Vsetín na 2 minuty za nedovolené vrážení.
43:34
Vyloučen hráč Michaela Vavrochová družstva FBC Texas na 2 minuty za blokování hokejky.
43:05
Branku družstva Florbal Vsetín vstřelil Barbora Maštalířová bez asistence (2:3).
43:05
Maštalířová přesnou střelou snižuje na 2:3.
42:29
Branku družstva FBC Texas vstřelil Dominika Kračunová, asistoval Michaela Vavrochová (1:3).
40:35
Branku družstva FBC Texas vstřelil Michaela Vavrochová, asistoval Markéta Černá (1:2).
40:35
Hosté otevírají 3.třetinu rychlym goolem.
36:01
Mikšíková přesnou přihrávkou našla Seevaldovou, ta však míří vysoko.
34:24
Hra se přelévá ze strany nan stranu.
32:12
Maštalířová se snaží odčinit své vyloučení dobrým pohybem na hřišti.
30:58
Šobáňová v tváří v tvář hostující goolmance trefuje pouze spojnici.
29:30
Branku družstva FBC Texas vstřelil Jana Kadlecová, asistoval Veronika Bašová (1:1).
27:49
Trestné střílení družstva FBC Texas neproměnil Markéta Černá.
27:49
Vyloučen hráč Barbora Maštalířová družstva Florbal Vsetín na 2 minuty za sekání.
27:48
Maštalířová fauluje a hosté mají trestné štřílení.
26:33
Bednářová z bezprostřední blízkosti netrefuje.
25:50
Černá vrací stejnou kartou a trefuje břevno domácí svatyně.
24:30
Šimková dnes v perfektní formě.
23:26
Goláňová opět hledala přihrávkou zpoza brány své spoluhráčky.
22:40
Marečková trefuje tyč!!!!
21:12
Šobáňová střílí mimo.
20:33
Domácí zahajují 2. třetinu velkým nátlakem.
20:00
20:00
19:59
Střely na branku__ 7:12.
18:54
Šimková svými perfektnímy zákroky stále drží čisté konto.
17:00
Velký závar po střele Martinkové před Kolaříkovou.