2:0
1:1
2:2
- : -
branky (asistence): 06:01 Markéta Ježková (Šárka Denková), 07:46 Anna Alexandra Suková (Šárka Denková), 21:52 Šárka Denková (Eva Chalušová), 52:08 Anna Alexandra Suková (Barbora Krňoulová), 59:25 Michaela Mašková (Šárka Denková)
branky (asistence): 37:55 Anna Miholová (Markéta Součková), 43:53 Lucie Linhartová, 54:36 Anna Miholová (Markéta Dohnalová)

FBŠ SLAVIA Plzeň - IBK Hradec Králové 5:3
7. Markéta Ježková, 8. Anna Alexandra Suková, 22. Šárka Denková, 53. Anna Alexandra Suková, 60. Michaela Mašková - 38. Anna Miholová, 44. Lucie Linhartová, 55. Anna Miholová; rozhodčí: Lukáš Grundler - Karel Kotyza; vyloučení: 1:1; využití: 1:0; diváků: 73; zásahy brankářů: Kateřina Fialová 26 - Natálie Žídková 37; po třetinách: 2:0, 1:1, 2:2;
60:00
Komentář trenéra domácích (Vít Procházka): "První třetinu jsme odehráli dobře, ve zbytku zápasu jsme na tento výkon bohužel nenavázali. Zbrklostí jsme soupeři přichystali dobré šance a sami své útoky soustavně neproměňovali. Ve třetí třetině jsme konečně něco proměnili a definitivně rozhodli gólem do prázdné branky, snad se na zítřejší odvetu dobře vyspíme, děkujeme soupeři za pěkné utkání."
60:00
Slavia si v sérii připisuje první bod, zítra se hraje odveta v Hradci.
60:00
Komentář trenéra hostí (Josef Janeček): "Gratulace soupeři k zasloužené výhře. První poločas jsme hořeli jak papír, pak přišlo jisté zlepšení, ale k ideálu to mělo pořád daleko. Zítra budeme chtít předvést daleko více a vrátit sérii do Plzně."
60:00
Střely na branku ve třetí třetině: Slavia 14, Hradec 8
60:00
59:25
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň vstřelil Michaela Mašková, asistoval Šárka Denková (5:3).
59:25
Plzeň už to dnes asi dotáhne, do prázdné branky tečovala po střele Denkové Mašková.
58:25
Střela Niky Staňkové z úhlu letěla nad branku, Hradec se bude nadechovat k závěrečnému náporu.
57:40
Plzeň se snaží držet balónek, ale nervozita na holích je znát.
57:19
Timeout IBK Hradec Králové
57:19
Hradec se o případném vyrovnání jde radit na střídačku.
56:50
Slavia už poněkolikáté v zápase v samostatném úniku a znovu neúspěšně, snad to holky na konci nebude mrzet.
55:30
Anička Suková se skvěle uvolnila a dokázala z úhlu vypálit, ale Žídková si tohle pohlídala. Dost možná vidíme letošní nejatraktivnější duel v Plzni.
54:36
Branku družstva IBK Hradec Králové vstřelil Anna Miholová, asistoval Markéta Dohnalová (4:3).
54:36
Ale pořád nemají domácí vůbec nic jistého, Hradec stále hýří aktivitou a na 4:3 snižuje Miholová.
53:15
A následně další samostatný únik Böhmové a znovu úspěšná hostující brankářka, Hradec už musí riskovat.
52:55
Přihrávku Staňkové ze vzduchu pěkně trefila Šnebergrová, Žídková se stačila přesunout.
52:08
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň vstřelil Anna Alexandra Suková, asistoval Barbora Krňoulová (4:2).
52:08
A z tlaku nakonec domácí přeci jen navyšují skóre, po přihrávce Krňoulové se podruhé v zápase prosadila Anička Suková.
51:22
Eva Chalušová se uvolnila na středu a prověřila Žídkovou, bohužel pro domácí letěla její střela doprostřed branky.
50:30
Denková nejprve nadvakrát zakončovala do brankářky Žídkové a následná střela Aničky Sukové letěla mimo, teď je Plzeň jasně lepším týmem.
47:25
Böhmová se teď skvěle uvolnila za brankou Hradce a nebezpečně zakončovala, Žídková nevěděla kde má balónek a jen se štěstím ho dostala mimo branku.
43:53
Branku družstva IBK Hradec Králové vstřelil Lucie Linhartová bez asistence (3:2).
43:53
A zničehonic Hradec snižuje na rozdíl jediné branky, nahození před branku skončilo až za Fialovou a utkání se dramatizuje - 3:2.
40:55
Slavia se znovu na začátku třetiny usadila v obranném pásmu Hradce, bude z toho gól jako na začátku druhé třetiny?
40:00
40:00
Střely na branku ve druhé třetině: Plzeň 12, Hradec Králové 13
40:00
39:59
Domácí jsou teď rádi, že je konec druhé třetiny, do třetí půjdou s dvoubrankovým náskokem, bude to stačit?
39:40
Hradec je teď na koni, další zaváhání domácí obrany skoro hosté využili, nebýt skvělého zákroku Fialové.
37:55
Branku družstva IBK Hradec Králové vstřelil Anna Miholová, asistoval Markéta Součková (3:1).
37:55
Tečované nahození před branku domácích skončilo překvapivě až za Fialovou a Hradec tak snižuje na 3:1, tohle může být ještě zajímavé utkání.
37:43
Na druhé straně situace 2 na 1, ale Mašková už byla na zakončení příliš blízko brankářce Hradce, která zakročila dobře.
37:05
Buchalová teď dokázala vypíchnout balónek domácí obraně a řítila se sama na brankářku Slavie, klička se jí ale nepovedla a stav se nemění.
36:01
Plzeň teď zaváhala při rozehrávce a byla z toho obrovská šance Hradce, Fialová skvěle zasáhla a stále drží čisté konto, vzápětí na druhé straně zahrozila Vaníčková.
34:30
Plzeň se ubránila a stále drží tříbrankové vedení, zápas má vysoké tempo a je se na co dívat.
33:03
V první velké přesilovkové šanci se ocitla Ivana Kohoutová, Fialová v brance Plzně se štěstím zasáhla.
32:23
Vyloučen hráč Barbora Krňoulová družstva FBŠ SLAVIA Plzeň na 2 minuty za sekání.
32:23
První přesilovou hru v zápase si zahraje také Hradec a domácí se budou bránit.
31:44
Denková teď rychlou rozehrávkou našla nabíhající Košťálovou, která se ocitla sama před brankou, hostující brankářka zasáhla znovu úspěšně a vytáhla i následnou střelu Denkové.
26:50
Böhmová teď dostala přihrávku za obranu Hradce a z první ze vzduchu se snažila zakončit, trefila balónek poměrně dobře, ale pod tlakem přece jenom její pokus letěl nad branku.
23:30
Z brejku zahrozila nejnebezpečnější hráčka hostí Buchalová, Kačka Fialová ale viděla všechno a její střelu vyrazila do bezpečí.
21:52
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň vstřelil Šárka Denková, asistoval Eva Chalušová (3:0).
21:52
Slávistky z úvodního tlaku těží a přidávají třetí gól, po spolupráci Chalušové s Denkovou se druhá jmenovaná v zakončení nemýlí.
21:37
Plzeň teď zamkla Hradec ve vlastní obranné třetině a brankářka Žídková musela hned třikrát zasahovat, čtvrtá střela už byla zblokována hostující obranou.
20:00
20:00
Střely na branku v první třetině: Plzeň 15, Hradec Králové 8
20:00
19:50
V první části už se zřejmě nic dalšího nestane.
18:55
Hosté mají své světlé chvilky, kdy se jim podaří zamknout Plzeň na vlastní polovině, ale zatím je jich hodně málo a domácí obrana je úspěšná v blocích.
17:40
Další souhra před branku Hradce, tentokrát to bekhendem zkoušela Eva Chalušová, její pokus šel nad branku soupeře.
17:20
Rychlá a přímočará brejková akce domácích, na jejím konci zakončovala Míňa Suková bekhendem, v rychlosti nedokázala balónek usměrnit lépe.
16:40
Anička Suková napřáhla téměř z poloviny hřiště a pořádně protáhla hostující brankářku, výborná střela!
13:40
Hosté zatím hrají fyzicky velmi náročný způsob hry s vysokým napadáním, uvidíme, jak dlouho jim tato aktivita vydrží, Plzeň se snaží držet balónek na svých čepelích a daří se jí to.
07:46
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň vstřelil Anna Alexandra Suková, asistoval Šárka Denková (2:0).
07:46
Po rychlé kombinaci se střelou z první trefuje Anna Alexandra Suková a Plzeň využívá přesilovku - 2:0.
07:35
Domácí zkoušejí v přesilovce navýšit skóre a tlačí na svého soupeře, obrana Hradce zatím odolává.
06:46
Vyloučen hráč Lucie Košková družstva IBK Hradec Králové na 2 minuty za nedovolené vrážení.
06:01
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň vstřelil Markéta Ježková, asistoval Šárka Denková (1:0).
04:30
Krňoulová teď nadvakrát zkoušela zakončit, pokaždé hostující obrana na poslední chvíli zblokovala její pokus, v prostoru před brankou Hradce se zatím místo rozhodně najde.
03:10
Poprvé zahrozili také hosté, ze standardní situace se snažila před brankou zakončovat Buchalová, naštěstí pro domácí pohlídána.
02:15
Povedená akce po ose Chalušová - Ježková - Košťálová, třetí jmenovaná jen těsně nedosáhla na finální přihrávku, ze které mohla zakončovat do odkryté branky.
00:50
V první šanci se ocitla domácí Böhmová, která se uvolnila na středu a pálila do připravené brankářky Žídkové.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Lukáš Grundler a Karel Kotyza.
00:00
00:00
Line-up hostů IBK Hradec Králové: brankář: Natálie Žídková; hráči v poli: Anna Miholová, Markéta Dohnalová, Vlasta Tomečková, Ivana Kohoutová, Lucie Košková
00:00
Line-up domácích FBŠ SLAVIA Plzeň: brankář: Kateřina Fialová; hráči v poli: Šárka Denková, Anna Alexandra Suková, Miroslava Suková, Michaela Mašková, Gabriela Vaníčková
00:00
Vítáme všechny u online přenosu prvního zápasu čtvrtfinále 1. ligy žen mezi FBŠ SLAVIA Plzeň a IBK Hradec Králové. Papírově jsou favoritkami domácí hráčky, ale oba soupeři se proti sobě postaví po delší době a nic není předem jisté, druhý zápas série se hraje zítra od 17 hodin v Hradci.
00:00
V osmifinálové sérii oba týmy zvítězily 2:0 na zápasy, Plzeň si hravě poradila s oblíbeným soupeřem z Tábora (15:0, 12:1), Hradec ve dvou zápasech zdolal Dobrušku (9:2, 5:4).